Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#96) jimhun


jimhun
senior tag

Ugy kezdenem hogy nem szeretem az Apple uzletpolitikajat meg amit altalaban muvelenek, de a termekeikkel meg vagyok elegedve. Nem vagyok Applefan. Hasznalok HTC-t is es neha(sokszor) jobbnak erzem az Iphone-nal .

Viszont azert jolenne belatni azt a sok okosnak itt a forumon is, hogy ha valaki kemeny munkaval (es nagyon sok penzt, szellemi mukat beleolve) letrehoz valamit ami egyedi akkor az mar mekkora taplosag hogy jon egy koreai ceg es kb ugyanolyant csinal. Nem kell hozza designer eleg csak ranezni arra amit mas evek alatt tervezett es kb lemasolni. Ez igy sokkal egyszerubb es persze hogy olcsobb. Szinte ingyen van nem kell hozza profi designer, nem kell megfizetni, a specifikaciora is raneznek aztan valami hasonlot raknak ok is bele.
Lassuk be hogy az Apple volt az aki az Ipad-dal elinditotta a tablet piacot tehat eleg sok joga van szerintem beleszolni a dolgokba.
Az Apple nelkul nem jutott volna pl a Samsung-nak soha eszebe hogy csinaljon egy olyan dolgot ami ugy nez ki mint egy Ipad, viszont az Applenek eszebe jutott a Samsung nelkul is.
Kivancsi lennek a forumozok kozul van-e valaki aki eveket agyalt valami egyedin aztan amikor kiadta jot vigyorgott azon hogy, mas meg lemasolta majdnem ugyanolyanra csak ugye olcsobbra mert neki mar nem kellet bele energiat fektetni.

Nem akarok egyik oldalon sem allni, de ha a Samsung valami egyedit kitalalna tobbre menne mint masolassal.

Meg annyi hogy aki ezt trollkodasnak veszi annak nincs agya...

Udv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.