Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#551) Runner_fxr válasza #09819904 (#548) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Amikor megláttam a fényképeket a fekete zsákban letakart barátomról, akivel előző nap még ugyan abban az autóban amiben meghalt, együtt mentünk, illetve kimentünk a baleset helyszínére és megláttuk az eldobott fecskendőket meg véres eszközöket amiket az újraélesztésnél használtak, sajnos sikertelenül, hát az életem leghátborzongatóbb tragédiája volt, senkinek nem kívánom. Arról nem is beszélve, hogy megtudtuk a baleset részleteit, hogy milyen sérüléseket szenvedett el a barátom, nagyon durva dolgok ezek.

[ Szerkesztve ]

(#552) AMD Power válasza sziku69 (#543) üzenetére


AMD Power
titán

Pont a szülinapomon volt a temetése. :((( Ma mentem arra. Láttam a mécseseket. :(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#553) bull84ghia válasza Runner_fxr (#551) üzenetére


bull84ghia
őstag

Én nap mint nap látok ilyeneket persze másik szemszögből. Sajnos volt alkalmam hasonló esetben látni egy barátot régebben aki szerencsésebb volt. De rengeteg múlik a véletlenen és egy pillanaton.
Sajnos az autózás tényleg egy veszélyes ipar.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#554) tiv83us válasza #09819904 (#548) üzenetére


tiv83us
veterán

A hatborzongato az, hogy ma meg itt forumozol, nezed a tv-t, megeszed a vacsoradat, dobsz egy sms-t a baratnodnek, aztan egy ora mulva meg mar lehet, hogy darabokban szednek ki egy tonna vas alol - most lenyegtelen, hogy a "te hibadbol", vagy egy Rezesova jart eppen arra - de barmelyikunkkel barmikor megtortenhet, egyik pillanatrol a masikra. Nekem meg par nappal halala elott irt a terveirol, hogy edz, es megy elore a vilagban, amig csak "lelegzik" (hogy a sajat szavait hasznaljam). Igen, hatborzongato belegondolni nem kicsit.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#555) #09819904 válasza tiv83us (#554) üzenetére


#09819904
törölt tag

Semmi sem örök. Amy Winehouse is (többek között) élvezte az életet, tervezett dolgokat, aztán volt nincs... Ez az élet egyfajta rendje.

(#556) tiv83us válasza #09819904 (#555) üzenetére


tiv83us
veterán

Amy Winehouse onpusztito eletmodot elt, kb a fel vilag talalgatta csak, hogy 6 honap vagy 1 ev, mire jon a halalhire.
Igen, az elet rendje az, hogy megszuletunk-meghalunk, csak nem mindegy, hogy mikor, es hogyan.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#557) #09819904 válasza tiv83us (#556) üzenetére


#09819904
törölt tag

"Méltósággal meghalni nem lehet. A testünk leépül, olykor 90 éves korunkban, olykor születésünk előtt, de mindig bekövetkezik és sosincs benne méltóság. Méltósággal csak élni lehet."

Isten nyugosztalja mindkettőt. Bármi is volt a lelkükben!

(#558) tiv83us válasza #09819904 (#557) üzenetére


tiv83us
veterán

Egyetertek, Dr. House :K

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#567) #80319232 válasza #09819904 (#557) üzenetére


#80319232
törölt tag

Színtiszta igazság. Nyugodjanak békében.

(#568) Mazka05


Mazka05
őstag

Nyugodj békében... :-(

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#569) KG.


KG.
tag

Csak olvasni szoktam a hozzászólásait, itt, és mint régi márkatársként Hondás fórumokonis, hiányozni fog mindkét közösségből, R.I.P, részvét a családjának!

Ha érdeklődsz valamelyik termékem iránt, írd le melyik hirdetésre hivatkozol!, nem vagyok gondolatolvasó hogy kitaláljam!

(#570) xcbiker válasza #09819904 (#548) üzenetére


xcbiker
addikt

Tudod neki könnyebb, de az itt maradottaknak szörnyű.

Az Édesanyám azon a héten pénteken halt meg, mikor Andris is eltávozott. Pont tegnap volt egy hónapja. 62éves lett volna és lassan 3 éve az ALS-el küzdöttünk. Ebben az esetben némiképp fel lehetett készülni a halálra. De borzasztó, hogy a fix pont az életemből eltűnt. :( Az aki a múltamat jelentette, akire mindig számíthattam bármi történt. Nyomasztó, hogy majd a szülői ház eladásával a gyerekkorom válik semmivé.
Az autóbalesetben vagy egyéb hirtelenséggel elveszített ember halála sokkal nagyobb trauma, a felkészületlenség, a rengeteg terv a jövőre nézve...
Talán szerencse, hogy Andrisnak épp nem volt párja, mert még egy összeomlott embert hagyott volna hátra.

Évekkel ezelőtt az egyik középiskolás osztálytársam kapott iszonyatosan nagy pofont az élettől.
Menyasszonya volt és már tervezték a közös életet.
Egy nap a srác szülei és a párja autóval útnak eredtek egy másik városba, hogy épp függönyt meg egyéb lakásba való dolgokat nézzenek, de egy teherautóval ütköztek.
Mindegyikük életét vesztette. :'(
Ezt megélni neki valami borzasztó lehetett. :( Nem is értem, hogy tudott talpon maradni. Ráadásul az egyetlen testvérével sem volt jó a viszonyuk, így mindent elveszített, ami fontos volt. :(
Ha velem történt volna ez lehet eldobtam volna az életemet, ami persze felelőtlenség, de abban az érzelmi helyzetben nem lett volna csoda.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#571) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Részvéttem

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#572) elefant


elefant
HÁZIGAZDA

Hát ez borzasztóan szomorú hír :(((

(#573) Loretto


Loretto
veterán

Jóég...

Emlékszem fiatalabb fórumos koromban mennyit beszéltünk, azt egy fővárosi moderátori találkozó után személyesen is találkoztunk. Nagyon kedveltem.

Nyugodj békében Inti.

Soirée...

(#574) Lathronos


Lathronos
őstag

Én ugyan nem ismertem, de minden távozás megrázó élmény számora. Nyugodj békében. Őszinte részvétem a családnak.

[ Szerkesztve ]

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#575) runner 125


runner 125
nagyúr

Tegnap volt 1 éve.

Hihetetlen, továbbra is.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#576) demars válasza runner 125 (#575) üzenetére


demars
addikt

Nekem is eszembe volt...
Nyugodj békében Integra!! :O

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#577) Lacok


Lacok
őstag

R.I.P.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#578) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már 5 éve :(

(#579) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Basszus, már több, mint 6 éve. :(

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#580) tiv83us válasza 30z.Samu (#579) üzenetére


tiv83us
veterán

De máig is sokat gondolok rá, pedig csak néhányszor találkoztunk. Mindig nagyon kedves volt velem és segítőkész. Megy videókartyaval is megajándékozott úgy 15 éve. :)

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#581) Flashback


Flashback
addikt

Pont most kerestem rá hogy mikor is történt. Szívbemarkoló még mindíg...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.