Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) NandoXXL válasza b. (#31) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Illető leírta a problémáit, annyit javasolsz váltson, igazán szakmai jellegű a megoldás. Leírtam hogy szerintem pedig nem ez a megoldás, ha nem tudsz, vagy nem akarsz segíteni akkor ne írjál. De látom a tudás nálad ez:
'Azt gondolod azzal, hogy a személyeskedéssel elérsz bármit is és ezzel bebizonyítottál bármit is azon kívül , hogy tudatlan paraszt módjára egy idegen embert sértegetsz egy fórumon és ismeretlenül a "tudását"( milyen jellegű?) firtadot? Azzal azért remélem tisztában van hogy ez egy igen alacsony IQ szintre utal nálad.'

Driver probléma esetén ott helyben lehetne segíteni, nem pedig azt javasolni váltson plusz mást jelzőkkel illetni. Olvasd el mit írtál, mi volt rá válasz, talán érthető lesz mit műveltél, ahelyett hogy megoldást adtál volna valóban a problémára:

(#28) b. válasza carr (#27) üzenetére ÚjVálaszPrivát2018-05-06 00:03:47
b.
(PH! kedvence)
Utóbbi pár évben nem volt semmiféle problémám driver téren NV vel.
javaslom válts, ha eleged van, ott megtalálod a számításod érzem.

[ Szerkesztve ]
(#29) NandoXXL válasza b. (#28) üzenetére ÚjVálaszPrivát2018-05-06 00:45:19
NandoXXL
(senior tag)
Attól hogy nálad nem jött elő hiba, attól még volt több probléma is, ez elmondható a másik oldalon is. Szerintem nem a váltás kéne hogy a megoldás legyen, persze ennyi tudással mint amivel rendelkezel ezt a legkönnyebb javasolni.
(#31) b. válasza NandoXXL (#29) üzenetére ÚjVálaszPrivát2018-05-06 08:39:48
b.
(PH! kedvence)
Azt gondolod azzal, hogy a személyeskedéssel elérsz bármit is és ezzel bebizonyítottál bármit is azon kívül , hogy tudatlan paraszt módjára egy idegen embert sértegetsz egy fórumon és ismeretlenül a "tudását"( milyen jellegű?) firtadot? Azzal azért remélem tisztában van hogy ez egy igen alacsony IQ szintre utal nálad.
Szeretettel várjuk a NV driver [link] topikban segítséget nyújtunk neki,de ahhoz képest mennyire kivan és mennyit szenved már régóta, még oda nem fordult segítségért, pedig az ő gondjára is lenne megoldás, bár az nem feltétlenül az NV driver hibája ezen topik szerint. [link]
Egy régi tagtól elvárható lenne, hogy segítséget tudjon kérni itt a PH-n.
Az új driver verzióban pedig lehetőség van kitöröltetni a telepítési fájlokat , csak ki kell választani a manuális módot,de ezt felette pár hozzászólással már leírtam.
Senki nem állította, hogy problémamentes lenne az Nvidia driver mindenkinél, ilyen nem is lesz soha.
Leírtam egy példát, hogy nálam vele ellentétben problémamentes a driver évek óta.A másik véglet vagyok, pedig aztán semmit nem varázsolok. Az érzelmi kiborulására, arra, hogy neki tele a hócipője ezzel a bagázzsal, pedig azt javasoltam akkor váltson, felesleges szenvednie ezzel a "társasággal", változás nem lesz mostanában , szerencsére.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.