Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Integra


Integra
titán

meg kap a júzer vagy fél tucat bugot is fícsőrként.... :DDD

de azon is gondolkodom, hogy frissítés után egyszerűen erősen ajánlott egy factory resetet csinálni és minden patent lesz.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2) legiaap


legiaap
nagyúr

Ilyen telefonról végezhető frissítést csak a HTC-ken lehet csinálni?
Samsungoknál nem?
Mondjuk a Spicánál biztos nem, de a Galaxy S-nél mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3) joey04


joey04
titán

kicsit még dolgozhattak volna rajta

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) AS válasza legiaap (#2) üzenetére


AS
félisten

Samsungnál Kiesel kel majd frissíteni ha eljön az idő.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) pdatech válasza Integra (#1) üzenetére


pdatech
csendes tag

Én eddig bugot nem nagyon vettem észre.

Viszont a factory reset annak mindenképpen ajánlott, aki nem akaqrja egyesével végignézni a widgeteket/alkalmazásokat, ugyanis ami nem kompatibilis a froyoval, az bizony "force close-ra" megy könnyedén.

Én úgy 25-30 extra widget/alkalmazást használok, 3-4 volt, ami hibásnak tűnt, azokat kidobtam és stabilnak tűnik.főbb extrák

kapcsolat: http://blog.pdatech.hu; http://www.facebook.com/pdatech; http://twitter.com/#!/pdatech

(#6) Jadro


Jadro
veterán

No majd mutassatok 720p teszvideókat! :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#7) legiaap válasza AS (#4) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azért jobban örülnék, ha a Samsungnál is lehetne magán a készüléken frissíteni. Az azért sokkal praktikusabb.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#8) darkpower válasza Integra (#1) üzenetére


darkpower
aktív tag

hát nem is keveset sajna...
Hogy a gyorsabban fogyó aksiról ne is beszéljünk

(#9) pdatech válasza legiaap (#7) üzenetére


pdatech
csendes tag

A samsung UK twittere szerint szeptember végétől lesz Froyo a Galaxy S-re:
http://twitter.com/samsungukmobile/status/19827474965

kapcsolat: http://blog.pdatech.hu; http://www.facebook.com/pdatech; http://twitter.com/#!/pdatech

(#10) crey válasza pdatech (#9) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nem is értem miért tököl vele ennyit a Samsung, a TW nem annyira rendszer integrált mint a Sense. . . :) de ha Eclair-el is viszik mint a cukrot, akkor persze minek kapkodjanak? :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#11) kozjegyzo


kozjegyzo
csendes tag

Végre belekóstolhattam a jeges joghurtba tegnap délután.
Azt kell mondjam hogy nagyon kellemes és fájdalommentes volt a frissítés.
Minden úgy maradt ahogy volt, az összes általam használt app működik hibátlanul.
Persze Linux lévén ez egyáltalán nem meglepő, de akkor is kicsit mindig elámulok a könnyedségen.
Egy bibit fedeztem eddig fel. A kontakt specifikus csengőhangok reset-elték magukat. Nem nagy ügy, de mégis meg kell jegyezni.

Froyo-val a telefon érezhetően gyorsabb lett. A hivatalos fáma szerint 3x. Ez egy kis túlzás szerintem, de tanusíthatom, hogy tényleg süvít minden. A gépigényesebb alkalmazások is mind azonnal nyílnak és záródnak nincs lag.

A legjobban várt app2sd fícsör persze még nem teljesen megy mivel a fejlesztőknek engedélyezni kell az alkalmazások pakolgatását. Így szépen egyesével majd átkerülhetnek az sd kártyára majd ha megérkezik a frissítésük. Remélhetőleg hamar, mert a "low disk space" üzenet a sírba visz.

Kellemes hogy 720p video felvételt is kaptunk és végre a vakut is be lehet kapcsolni a videókhoz, ami nagyon hiányzott eddig.

Ahogy egyre több Android-os ismerős lesz az Appshare funkció is jól jöhet ha nincs kedve a havernak keresgélni a progit amiről áradozunk neki. Simán átlőhetjük temérdek módon.

A WiFi hotspot funkció is okos dolog, kábelek nélkül mindenkinek adhatunk netet. Viszont csak okosan ezzel a funkcióval, hacsak nem pár évvel ezelőtti igazi korlátlan mobilnet van a kezünkben...

[ Szerkesztve ]

Android 4eva!

(#12) pdatech válasza crey (#10) üzenetére


pdatech
csendes tag

Én azt gondolom, hogy minden gyártó azért tölt relatív sok időt az optimalizálással, mert a Froyo rendszer-szinten is más, mint a 2.1 volt.

A Desire frissítése is azt mutatja, hogy akad nem egy alkalmazás, ami eclair-en problémamentesen megy, de talán mert máshogy működik az op. rendszer, mint korábban, ezért ugyanaz a sw már a Froyo-n nem fut.

kapcsolat: http://blog.pdatech.hu; http://www.facebook.com/pdatech; http://twitter.com/#!/pdatech

(#13) Integra válasza darkpower (#8) üzenetére


Integra
titán

azt még nem vettem észre, de nem kizárható természetesen.
de ezeket a dézi topicban izzadjuk át mind:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Valaki esetleg tudja, hogy Motorola Milestone-ra mikor jön a 2.2-es frissítés? Ha egyáltalán lesz ;]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#15) Mappa


Mappa
addikt

hát nem egy nagy durr ez a froyo :( ez a 720p meg csak jól néz ki a leírásában így froyo után de semmi ..mondjuk aztán rohadt sok videót rögzítek ..max csak próba képen lepróbálom,
plusz pont a led világítás videónál viszont :K

ami így gyorsan feltűnt

-10 vagy több üzenet olvasásnál a gördítés még mindig darabos, nem folyamatos de javult
-bármilyen programból visszalépve nem a menübe lép hanem a főképernyőre (úgy látszik ez engem zavar csak, pedig ez szvsz rohadtul idegesítő)
- komolyabb 3D alkalmazás én még nem próbáltam "assassin creed gameloftos játékra" indításnál kiírja nem eredeti :o az csak le ok-ézni lehet majd kilép.
-fénykép albumot nagyon sokáig tölti be...ez előtt sztem hamarabb tette dolgát,mert most legördítek azt nagy szürke képek és frankon várni kell vele.
-flashlight jópofa ..bár érdekes hogy szoftver frissítéssel +ba jár ez a program ..nem marketes mind1
-zene: azon belül album kép ..még mindig nem lehet megadni neki egyéni albumképet, viszont ha meg nincs akkor automatikusan hozzá ad egyet a download vagy a bluetooth mappából..egyáltalán miért onnan? így az ismeretlen albumképekhez beteszi az emailben kapott első képet, totál érthetetlen.ez froyo előtt is megvolt de ez megint csak engem zavar

most így hirtelen ennyi

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#16) ByB válasza Valentino K. (#14) üzenetére


ByB
addikt

(#17) legiaap válasza ByB (#16) üzenetére


legiaap
nagyúr

Itt is lehet a készülékről frissíteni?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#18) N4ri87


N4ri87
senior tag

Azt a cikket is várom, amikor "Juzer panaszkodik, HTC válaszol". Mert hát sajnos van ok a panaszra :S.

C805

(#19) Lennier


Lennier
tag

Nekem a frissítés után a camera és a camcorder nem indul... :(
Találkozott valaki ezzel a problémával?
Mi lehet a megoldás?

Update:
Meg van a probléma oka. Összeakadt a marketről letöltött LED Light programmal.
Nem kellett törölni, csak egyszer elindítani és azóta megy mind a kettő nagy boldogságban.

[ Szerkesztve ]

(#20) kozjegyzo válasza Mappa (#15) üzenetére


kozjegyzo
csendes tag

A gyári zenelejátszó engem nem győzött meg alapból. Én a folderes lejátszáshoz szoktam, így a Mortplayer nálam a nyerő.

A visszalépegetés illetve a multitasking gyorsítására találtam egy gyönyörűen kivitelezett app-ot. "Power Strip" a neve. Mindenkinek nagyon ajánlom, zseniális kis app, baromi sok menüzést takarít meg.
http://www.appbrain.com/app/mobi.intuitit.android.p.powerstrip
http://www.youtube.com/watch?v=JRxVYXkO0Hs

Android 4eva!

(#21) Scenic


Scenic
tag

Legend-ről esetleg van valakinek híre? Mikor kapja a Froyo-t?

XPERIA Z2

(#22) Mappa


Mappa
addikt

a képernyő elforgatás ment froyo előtt jobbra? ..mert most már igen :))

nem kötelező megadni

(#23) gybazsi


gybazsi
senior tag

Tattoo-ra adnák ki már a 2.1-et.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#24) HardRic válasza Mappa (#22) üzenetére


HardRic
addikt

Nem ment :) Ez is froyo fícsör.

(#25) kozjegyzo


kozjegyzo
csendes tag

Balkezesek szeretni fogják...

Android 4eva!

(#26) Integra válasza Mappa (#22) üzenetére


Integra
titán

kurva jó, hol lehet kikapcsolni??? iszonyúan zavar ágyban, hogy elfordul jobbra is.. :(((:D
amúgy fejre állítva még mindig nem működik:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27) 03061981 válasza Mappa (#22) üzenetére


03061981
tag

Nem ment! És ha nem mondod ki sem próbálom!

Privire illik válaszolni! Legalább ennyit: Kevés! Sok! Elkelt! Ha sürgős hívjatok! http://tinyurl.hu/NSMn/

(#28) HardRic válasza kozjegyzo (#25) üzenetére


HardRic
addikt

Ezert varom.

(#29) Mappa válasza Integra (#26) üzenetére


Mappa
addikt

engem amúgy is zavar ágyban ha oldalra van fordítva ...folyton belesik a telefon az arcomba :DD nincs semmi kapaszkodó rajta, hüle kerekített formák :W :DDD

amúgy meg ez is elég marhaság....vagy kikapcsolni lehet vagy forog mindenhogy ...miért nem lehet akkor már megadni ..azt hiszem 5800 nokia ilyet tudott :o

nem kötelező megadni

(#30) Mappa válasza 03061981 (#27) üzenetére


Mappa
addikt

nekem is csak azért jött össze mert kicsúszott a kezemből azt elfordult a kijelző ;] :DDD

nem kötelező megadni

(#31) kozjegyzo


kozjegyzo
csendes tag

Mintha láttam volna több fajta kis orientáció záró app-okat amik ezt megoldják...

Android 4eva!

(#32) vitomi24


vitomi24
tag

Hello!
Valaki meg mondana hol tudom letolteni az up date-et.Nekem nem talal a telo semmit.
koszi a segitseget!

(#33) kozjegyzo válasza vitomi24 (#32) üzenetére


kozjegyzo
csendes tag

Csak a független európai HTC Desire-ekre jött ki a frissítés. Nyomogasd a manual update keresést, egy idő után elő fog jönni...

Android 4eva!

(#34) 03061981 válasza vitomi24 (#32) üzenetére


03061981
tag

Jajaja. Én is így csináltam. Szombaton még "No update ..." aztán ma meg "Available update...".
98 megát szedett le, azt hiszem. Mobilnettel, hálózati töltés nélkül, 68%-on volt az akksi és voltam olyan bátor, hogy nekifogtam. Kb. 15 perc alatt megcsinálta magát. Nekem nagyon tetszik ez a "WiFi-nmegosztoma3G-t" dolog. :C

Privire illik válaszolni! Legalább ennyit: Kevés! Sok! Elkelt! Ha sürgős hívjatok! http://tinyurl.hu/NSMn/

(#35) besk23 válasza kozjegyzo (#33) üzenetére


besk23
tag

Nekem telenoros és már froyo van rajta.

@ Nokia Lumia 1520 Black @

(#36) vitomi24 válasza kozjegyzo (#33) üzenetére


vitomi24
tag

Hiaba nyomogatom,nem akar elojonni az a franya froyo:(

(#37) dombila válasza vitomi24 (#36) üzenetére


dombila
senior tag

Tegnap egêsz nap elérhető volt az upgrade, de csak 3G-n tudtam volna letölteni. Ma itt vagyok wifi-n és eltűnt a froyo upgrade, azt momdja, hogy nincs letölthető upgrade. Mi történt?

(#38) Flash86 válasza dombila (#37) üzenetére


Flash86
tag

Nekem sem megy az update.. de ha mindenképp kell a froyo: [link]

[ Szerkesztve ]

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#39) kozjegyzo


kozjegyzo
csendes tag

Érdekes hogy eltűnt a frissítés. Csak visszajön...

Android 4eva!

(#40) killipoly válasza Flash86 (#38) üzenetére


killipoly
aktív tag

Nekem sem megy az update, viszont egyik ismerosomnek ugyanaugy desire-je van es o tegnap fel tudta rakni es ma ujsagolta a dolgot, erre nekem meg mar nem mukodik:(
Nem lehet hogy megvan az oka annak hogy leszedtek?
Mert akkor lehet inkabb varok..

(#41) killipoly


killipoly
aktív tag

Mostmar sikerult a frissites..
Nekem eddig bejon, semmi bugra nem leletem ra.

(#42) sbazsi válasza 03061981 (#34) üzenetére


sbazsi
veterán

hmm, én vasárnap frissítettem. akkor még 90mb volt. Ma véletlen bekapcsolva felejtettem a mobilnetet. csak pislogtam, hogy mit csinált, hogy 8 mega volt a mai forgalmam. (emaileztem, meg megnéztem kb 5-6 ph oldalt, és 3-4 indexest.)

(#43) kozjegyzo válasza sbazsi (#42) üzenetére


kozjegyzo
csendes tag

Most én is megnéztem és 95mega a heti fogyasztás. Ez baromi soknak tűnik...
Nem igazán értem.

Android 4eva!

(#44) sbazsi válasza kozjegyzo (#43) üzenetére


sbazsi
veterán

a 90 mega frissítés mellett?
a wifit ugye nem számoltam bele...

(#45) kozjegyzo válasza sbazsi (#44) üzenetére


kozjegyzo
csendes tag

Én se számoltam wifi-t.
Ma reggel megnéztem 2 emailt majd most ránéztem a forgalomra és 4.5 mega.
Pedig semmi netezés nem volt ebben.
Ez nagyon nem kerek...

Valakinek van válasza arra hogy mi lehet ez? Vagy tudtok olyan app-ot ami pontosan megmondja mi és mennyit forgalmaz?

Android 4eva!

(#46) sbazsi válasza kozjegyzo (#45) üzenetére


sbazsi
veterán

már írta valaki, hogy lehet háttérben dolgoznak a fiuk, és csendben frissítenek :U

(#47) kozjegyzo válasza sbazsi (#46) üzenetére


kozjegyzo
csendes tag

Találtam egy lehetséges magyarázatot.
A Froyo-ban az app-ok auto update-elhetik magukat ha azt mondod nekik. Megnéztem és voltak olyanok amik be voltak erre állítva. Pl a Google Maps, amit állandóan updatelnek és természetesen elég nagy méretű.
Arra gyanakszom hogy ez lehet a titokzatos forgalomnövekedés mögött.
Most kikapcsolatm minden auto update-et, és kiváncsi vagyok hogy mi történik...

Ha valaki tud olyan monitorozó app-ot ami megmondja pontosan hogy mi használ és mennyi adatforgalmat, lője már át, eddig nem találtam ilyet.

Android 4eva!

(#48) sbazsi válasza kozjegyzo (#47) üzenetére


sbazsi
veterán

azt engedélyezni kell. nálam nincs.

(#49) kozjegyzo válasza sbazsi (#48) üzenetére


kozjegyzo
csendes tag

Sajnos így is baromi sok az adat forgalom. Nem tudom mi lehet, de ez így nem kerek.
Más is tapasztalt megnövekedett forgalmat frissítés után?

Android 4eva!

(#50) Carlo22


Carlo22
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni, mi lehet a probléma?
Nyomogatom szinte folyamatosan már két napja check now-t és egyszerűen mindig csak azt írja ki, hogy, no updates available!!!:(
látom sokaknak már sikerült, valamit a beállítások közt kell változtatnom, vagy mi lehet a baja?
előre is köszi a választ

Carlo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.