Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

A dekoltázs miatt jöttem, de csalódnom kellett. :O

:DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) MittuDomain_ válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Megelőztél.
Ugyanezt akartam beírni.
;]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#3) MikeWazowski válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hatásvadász cikk!!!! ;] :DDD

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4) tserrof77 válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


tserrof77
senior tag

...ebből is látszik, marketing szempontból cicikkel/jó csajokkal könnyebb eladni a dolgokat :DD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#5) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Hmmm....
A kommunikációra/-val erős korlátokkal küszködő eszközöknek nem látom nagy létjogosultságát.
És még drága is!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6) ollie


ollie
MODERÁTOR

És a fényképek, multimédia? :DDD

***

(#7) d@vee


d@vee
őstag

4 napos üzemidő? Pedig két hetet simán saccoltam volna a kinézet alapján :D

Ja

(#8) Dr. 444Hertz válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Hát én is csak amiatt jöttem, erre tessék... :W
:DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#9) alcsa válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


alcsa
senior tag

Tessék, keressétek ki magatoknak ;].

[ Szerkesztve ]

(#10) Dr. 444Hertz válasza alcsa (#9) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Thx bro :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11) Soybex


Soybex
őstag

Ez a "telefon" kb úgy néz ki mint a klímám kapcsolója :C

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#12) Scroll Lock


Scroll Lock
tag

Csak, hogy ne legyünk ennyire csalódottak a cikkre való kattintás után :D

[link]
[link]

A fenti képek sokat emelnek a készülék színvonalán. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) punky10


punky10
addikt

Ez a bluetooth-kihangosító funkció érdekel.Tehát megoldódó, hogy veszek az androidos telefonom mellé egy ilyet,BT be,összepasszint, és ha jön egy hívás, akkor ezen a minek nevezzelek telefonnal tudom fogadni?Esetleg tudok hívást indítani a droidról ezen keresztül? Mert ha igen, akkor erősen gondolkodom egy ilyen beszerzésén.Hátha van valahol olcsóbban is...

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#14) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Nem tudom mi ez és mire jó, de grat az indexképért! :) :DD

Minden szavam magánvélemény!

(#15) rii válasza Scroll Lock (#12) üzenetére


rii
nagyúr

kerestem is :))

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#16) arktos


arktos
tag

(#17) atike


atike
nagyúr

Kis csúnya, de nem lenne az rossz.

De nem kellene bele tényleg semmi - zene sem, fm sem, kamera sem.... Akkor még jobb lenne... :)

(#18) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

vagy 6 éve volt valami Postátol vett ZTE akármin, amibe még kamera sem volt. Ugyan annyit tudott mint ez, de az elment 2 hetet, napi 1 orányi telefonálással anyukámmal. Nem tulzok, 2 hetente jártam haza és akkor töltöttem itthon a telefont néha... és 3 db Mátyás volt.
Most is megvan valahol tartalékba, khm, tartalékba, mert a mostani nano simet fingom sincs, hogy varázsolom bele adapter nélkül

(#19) DrKapocs


DrKapocs
őstag

Nekem tetszik... mármint a combfixes és dekoltázsos kép. A telefon az nem érdekel. :D

(#20) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Nem tudom, szerintem ez így ebben a formában zsákutca.

Inkább egy olyasmi termékvonalat látnék szívesen, mint amit anno a HTC csinált, a HTC Mini, ami egy "companion" mobil volt, és a fő telóra kapcsolódott.
Ezt némileg továbbgondolva lehetne olyan, amelyik tud önállóan és okostelóval összekapcsolva is működni, amolyan backup teló simán lehetne belőle, és mellette nem kellene lemondani a webes funkciókról sem, illetve akár power bank-ként is funkcionálhatna a fő telóhoz.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#21) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Pedig nyerő lehetne komolyabb zenei képességekkel... Dedikált zenelejátszó, amivel telefonálni lehet? Zsír!

De így... :/

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#22) janeszgol válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem akarok poénkodni, ne is vegyétek annak, de én is ezért kattintottam rá. Na mindegy. Ha már cici nincs, vélemény van.
Utálom azokat a cégeket, akik nem veszik a fáradságot arra, hogy egy butatelónál a beszédhangszóró, a mikrofon kiváló legyen. Különben minek gyártják le? Így csak hulladék az egész.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) Pttypang válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


Pttypang
veterán

++

Everybody lies.

(#24) bollokcs80 válasza punky10 (#13) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ilyen engem is érdekelne, csak nem ennyiért. Valamelyik korábbi Alcatelhez járt ilyen.

B.Cs.

(#25) hemaka


hemaka
nagyúr

kemeny darab :D ha kicsi telo kell inkabb veszek egy regi nokia-t az stilusosabb is. :)

(#26) .Szaki. válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szintén. A telefon miatt gondolom mínusz lett volna cikk olvasottsága.. ;]

(#27) Freiherr válasza .Szaki. (#26) üzenetére


Freiherr
őstag

Meglesz ennek a célközönsége: a kaptárban gugoló C- típusú elkövetők személyében.Ott a legfontosabb specifikáció a méret a rejthetőség miatt,vagy hogy minél könnyebb legyen becsempészni.

XXX

(#28) Tomi_Ohl válasza DrKapocs (#19) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Szintén :D

Ahogy a cikkben is van, inkább egy régebbi Nokia

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#29) .Szaki. válasza Freiherr (#27) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ja, persze, ez nem is kérdés, csak trollkodtam. :) Ami viszont érthetetlen számomra, hogy egy ilyen telefont két funkcióra használnak az emberek, na meg leginkább erre is lehet őket használni. Ez pedig a telefonálás és az üzenetküldés. Szóval azért én elvárnám azt egy igazi butatelefontól, hogy a két hangszórója nem az, hogy jó, hanem kiváló minőségű legyen. Mert ez így azt jelenti, hogy amire kitalálták, arra vagy tökéletesen alkalmatlan, vagy pedig csak középszerű. Ebben a kategóriában szerintem egyik sem megengedhető. Pedig az elképzelés szerintem tök jó és még egész ízlésesnek tartom a burkolatot is.

[ Szerkesztve ]

(#30) mattew


mattew
tag

Pont ilyen telefont kerestem (volna, ha jo es olcso lett volna).
Ha csak telefonalni es mp3-at halgatni (3.5-os jack-rol) szeretnek mi
a legjobb ar/ertek aranyu alternativa 10k alatt/korul?
Termeszetesen masodlagos telo lenne.

Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanam hogy kicsi a kerítése.

(#31) csongi


csongi
veterán

Hogy tudtal errol ennnyit irni? :D

(#32) somogyib válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


somogyib
őstag

Én meg azt hittem, hogy a legszebb nők topik végre címlapos bejegyzést produkált... :D

"Elari NanoPhone C - a világ mellen megy"

[ Szerkesztve ]

(#33) Redneck


Redneck
veterán

Bevallom a kép miatt kattintottam, szomorúan tapasztaltam hogy a cikkben nincs. :((( Hozzászólások közt természetesen megtalaláltam, köszi a linket!

A telefon rém gagyi. :W

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#34) gproject


gproject
aktív tag

Meg gondolkozom rajta, de egy darabra talan vevo leszek.
A lanyomnak(9eeves) pont jo lenne. Iskolaban nem tereli el a figyelmet az orarol, ellenben ha kell elerjuk ot es o is minket. Nem nagy(most redmi 2-je van, de meg az is tul nagy), zsebben, nyakban elfer. Mondjuk lehetne olcsobb es birhatna jobban az akksi.

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#35) Redneck válasza gproject (#34) üzenetére


Redneck
veterán

Természetesen a lényeg a telefon része, hogy elérjétek egymást, de szerintem ha Redmi 2 után egy ilyet adsz egy modern gyermeknek, nagyon utálni fog. ;)

Ha butatelefon akkor valami eldobható Nokia. Céges telefonként többet használtam az elmúlt 10 évben és mind nagyon jól bírta.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#36) .Szaki. válasza Redneck (#35) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ha nem tanul a gyerek, helyette a Redmi-t nyomogatja, akkor büntetésnek elsőosztályú lehet. :D

(#37) gproject válasza Redneck (#35) üzenetére


gproject
aktív tag

Termeszetesen mar gondolkoztam regebbi telefonokban(nokia, sony ericsson, samu) is. Viszont most ezeket a parametereket latva, ez a keszulek talan jobb lenne azoknal. Vekonyabb, keskenyebb, joval konnyebb. Mivel gyakran jar olyan ruhakban amiken nincs zseb, nagy elony ennek a merete es nyakba akazthatosaga. Plane, hogy ennek a tomege 1/3-1/4-e egy nokiaenak. Most nem is ugrik be semmi olyan -nekunk- szukseges funkcio ami a "buta telefonokban" van, de ebbol hianyzik.

.Szaki.: hala az egnek nincs gond -meg- a tanulassal, de a telefonja tele van egy rakas szemettel. Leginkabb fenykepekkel es videokkal, aminek kulonosen nem orulok.

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#38) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Erre azt kell mondanom, hogy azoknak igen, akik még még mindig nem nőttek fel és csak szellemileg vegetálnak ebben az életben. Mondjuk nem vártam sokat a készüléktől, ha csak telefonálásra való. Én egy alapszintű, pusztán kommunikációra képes telefonra vevő lennék, de ami kiegészül a 21. századi kommunikációs formákkal (skype, messenger, e-mail, és még tudja mi a fene). Legyen viszonylag nagy akku, kicsi kijelző, mert az üzenetekhez az is elég (qwerty dedikált billentyűról már nem is merek álmodni), esetleg dual sim és én már boldog is lennék. A többi, hogy játszani lehet a telfeonon, hogy GPS-t tudnak ezek hasznosak, de vannak ezekre sokkal profibb megoldások. Próbálnak mindent belezsúfolni egy telefonba, ahelyett, hogy bizonyos köröknek csinálnának profi készülékeket. Ehelyett egy készülékkel akarnak sokmindnekit kiszolgálni... Ez költséghatékonyabb nekik. De ki nem szarja le a pénzt, ha azt kapom amit igazán szeretnék??? Ehelyett mindig kompromisszumot kell kössek. Most van egy hatalmas telefonom, hogy minden más a kicsi méreten felül teljesítsen...

Jevons paradox

(#39) .Szaki. válasza gproject (#37) üzenetére


.Szaki.
addikt

Teljesen érthető, egyébként a félreértések elkerülése végett véletlenül sem sértésnek szántam, pusztán magas labda volt. :R

Szerintem bármelyik Nokia butafon alkalmas lehet számára egyébként. Sose értettem miért kell gyerekeknek okosmobil. De ez csak a személyes véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#40) Aprósólyom válasza gproject (#37) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Azért lassan már egy évtizede az úgynevezett buta telefonok is tudtak már e-mailt leszedni, de legalább a küldőt és a címét az első pár sorral, hogy tudjad kaptál valami fontosat.
A cikkben megemlítik nincsen internet ezért nem lehet szinkronizálni. A benne lévő GPRS is képes lenne a névjegyzéket szinkronizálni lassúsága ellenére viszonylag rövid idő alatt.
Ez a telefon maximum a mérete miatt jó, de még így is évtizedes lemaradása van. A GPRS sem zavarna, ha tundná a modern kommunikációs formákat, de csak a végszükségeset tudja. Ez a telefon arra jó, hogy a gyerekedet elengeded valami kései buliba és adsz neki valamit, hogy elérjen téged, és te elérd, bármi van, de nem fogják megkéselni a drága telefonjáért....

Jevons paradox

(#41) Franklin


Franklin
addikt

Börtönbe becsempészni jó lesz, szerintem nem véletlen, hogy oroszok találták ki és nőkkel hirdetik... mikor mennek látogatóba, könnyen el tudják rejteni... sejtitek hol... :B

(#42) ollie válasza Franklin (#41) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És amúgy miért is kéne elrejteni egy butatelefont?

***

(#43) Franklin válasza ollie (#42) üzenetére


Franklin
addikt

Mert mondjuk megmotozzák a börtönbe látogatókat?

(#44) Redneck válasza ollie (#42) üzenetére


Redneck
veterán

Bevinni olyannak aki nem telefonálhat. :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#45) jeni


jeni
félisten

A Motorola F3 telefon is ebbe az irányban próbálkozott.


[link]

(#46) Kékes525


Kékes525
félisten

Nekem nem kellene ilyen telefon. Egyáltalán lesz olyan ember, aki ezt megveszi?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#47) madgie válasza jeni (#45) üzenetére


madgie
titán

Jó, hát előveszem a fiókból a régi Moto L7-et :)

(#48) Hiftu válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


Hiftu
senior tag

szintén. :O
Eh, clickbait.. beszívtam... ;]

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#49) Dr. 444Hertz válasza Kékes525 (#46) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ha a címlapos képen szereplő csajszi is jár mellé, akkor biztos. :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#50) Kékes525 válasza Dr. 444Hertz (#49) üzenetére


Kékes525
félisten

Ja, arra én is befizetnék! :D

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#51) falijja


falijja
őstag

+1 Szintén a kép miatt, de csalódás.. :((( :DDD

(#52) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Nem értem én az ilyen holmikat...Kínából már egész jó kis karóratelefonokat lehet venni,na még azok is sokkal többet tudnak,csak be kéne dobni egy "normál" házba...és kész is a pici okosteló.Én is csak azért nem veszek,mert a "helló Kitt"-típusú telefonálás kiesős+azt a Gearommal is tudom,ha a táskában lapul a főteló.
Kár hogy feature phone-oknál a tizenéves Nokia,Sonyericsson,stb.cuccokat kell vadászni.Sokat tudnak,minőségiek,email,facebook,még Javát is kezelnek,így ott az Opera Mini a legszükségesebbekre...érdekes régen nem kellett kompromisszumot kötni igazán.Ez a cucc 20éve is vicc volt,és vissza nem akarok túrni,de 20éve is volt ilyesmi minitelefon,sőt kártyatelók,eldobható telók,stb.is.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#53) jeni válasza BandiHUN (#52) üzenetére


jeni
félisten

Boccssi
20 éve tégla méretű telefonok voltak!

(#54) BandiHUN válasza jeni (#53) üzenetére


BandiHUN
veterán

A lényegen nem változtat,hogy 20 vagy 15,mert 15éve Motorola Accompli 008-am volt,PDA-telefon... :U Szóval beleférős kerekítés a 20

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#55) ollie válasza Redneck (#44) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az olyan elítélteknek nem lehet odaadni, mert általában egy üvegfal mögött látod, és van őr a helyiségben.

***

(#56) troller válasza gproject (#37) üzenetére


troller
senior tag

Cardphone?

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#57) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Azzzacsöööööcs. :Y (write only)

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#58) Wesder válasza janeszgol (#22) üzenetére


Wesder
félisten

( . Y . ) Tessék itt van ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#59) Dr. 444Hertz válasza Wesder (#58) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros


Ez neked két kerek cici? ;] :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#60) salapp válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


salapp
addikt

Egyértelmű volt, hogy a buggyanó szilikoncsúcs hivatott növelni a cikk olvasottságát, a PH alapvetően inkább maszkulin oldal.
És az is biztosra vehető volt, hogy nem lesz a cikkben több/nagyobb kép miss Sili-con-Carné-ról.

Köszi a linkeket.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#61) Wesder válasza Dr. 444Hertz (#59) üzenetére


Wesder
félisten

Nézőpont kérdése :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#62) hege8888 válasza Redneck (#44) üzenetére


hege8888
aktív tag

"Bevinni olyannak aki nem telefonálhat. :U"

Így van, rátapintottál a lényegre. A börikben nagy a feketepiaca/kereslete az ilyen kis szaroknak,
ráadásul mióta a zsiványok csak a Tré által biztosított szolgáltatását tudják használni (100Ft/perc),
azóta nincs nap, hogy ne ilyenek miatt keljen nekünk plusz köröket futni.
Ez a kis szar pl. akkora, mint egy öngyújtó.

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#63) Redneck válasza hege8888 (#62) üzenetére


Redneck
veterán

Én mondjuk sok durva sittesnek semmilyen telefont nem engedélyeznék, de ez legyen az én szegénységi bizonyítványom. :B Sajnálom hogy plusz munkát ad egy ilyen kis mini eszköz.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#64) gergejly


gergejly
aktív tag

nagyon elb*szt*k azzal hogy nincs vibra

(#65) <Adamsky> válasza sz.balazs.95 (#20) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Erre a "HTC mini"-re én is emlékszem, mert anno visítva röhögtem (aztán pár perccel később sírtam), hogy itt tart a "fejlődés" ...
Kell a nagy telefon, izé mobilkütyü, mert azon lehet tartalomfogyasztani, ill. a kis(ebb) kijelző pronyóság. Sokan hangoztatják, hogy a manapság oly' trendy péklapátok igenis kényelmesek és nem jelentenek semmiféle kompromisszumot. A gyártók pedig röhögnek a markukba, mert így adott a fejlődés iránya. Minden évben +0,2"-al nagyobb kijelző, ehhez nagyobb akksi, gyorsabb SoC, stb.
Ezzel párhuzamosan sajnos olyan fontos területeken, mint használhatóság / ergonómia, vagy akár említhetném az üzemidőt, semmi előrelépés.
Az előbb vázolt probléma kicsúcsosodása az ilyen nyominger akármik létezése. Vannak tehát a vakolókanalak, és ezek az "izék" ... köztük semmi. :(((

(#66) Wesder válasza <Adamsky> (#65) üzenetére


Wesder
félisten

Na mert egy 5"-os telefon biztos hatalmas.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67) <Adamsky> válasza Wesder (#66) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Sajnos 5" és 5" telefon között is óriási a különbség. Aki csak a kijelző átlóját nézi az nagyon könnyen árnyékra vetődhet...
... arról nem is beszélve, hogy az 5" az ma már 5,2". Tudom-tudom ezen 5,2"-esek egy jelentős része, akkora mint a korábbi 5" telefonok. De mi van, ha nekem már az 5" is kicsit nagy volt, ill. jobban örülnék, ha a kávából történő lefaragás ténylegese méretcsökkenéssel járna, nem pedig a kijelző nőne tovább?

(#68) Dr. 444Hertz válasza <Adamsky> (#67) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Van/lesz alternatíva.
iPhone SE, iPhone 7, Galaxy A3, Xperia XY nemtommilyen következő Compact...
Az, hogy ezek nem felelnek meg neked, arról nem a gyártók tehetnek.
Látják, hogy több a kereslet a nagyobb telókra. Miért kéne erőltetni a kis kijelzős modelleket?
(Szeretem a 4,6 col körüli készülékeket, de amióta P9-em van, azóta már azt mondom, nem tudnék kisebb telóhoz visszaszokni. És valószínűleg nem egyedül vagyok ezzel így.)

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#69) <Adamsky> válasza Dr. 444Hertz (#68) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Jaja, iPhone 7. Irigylem is az Apple tulajokat azért a készülékért, de sajna az almás telefonok - a rendszer okán - nálam nem játszanak. Android vonalon pedig közel sincs (ha van egyáltalán) olyan választék, mint 5,5" környékén. Ja, és az árukapcsolást nem is említettem. Minőségi anyaghasználat, keskeny kába, 5 Ghz-es wifi, NFC, stb. általában csak a csúcs-csűcs - ezáltal nagy - telefonokban van. Na, mind1, hagyjuk, mert ez már nagyon off. Csupán felvetődött bennem a kérdés, hogy az ilyen (a cikkben szereplő) nyominger megoldásokat ugyan mi más hívta életre, ha nem az, amiről beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#70) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Nekem az az érzésem, hogy azért nincsenek rendes hagyományos kivitelű mobilok értelmes modern képességekkel (3g / 4g VoLTE, újabb BT szabványok, hosszú üzemidő) mert nincs mögé megfelelő SoC a piacon. Vagy olyan van, ami ősrégi, vagy olyan, amit csak alulfeszelve, alulórajelezve és lekapcsolt részegységekkel talán tudná, de úgy is ágyúval verébre.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#71) Fryskitt válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


Fryskitt
addikt

Akartam mondani, ha az a hölgy ad mellé egy randit, akkor érdekel..... :DD

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#72) <Adamsky> válasza E.Kaufmann (#70) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Sokáig én is így gondoltam, de ez a mai hír erre rácáfolni látszik: Reliance announces JioPhone, an effectively free 4G feature phone for the masses

(#73) E.Kaufmann válasza <Adamsky> (#72) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

http://gadgets.ndtv.com/mobiles/news/qualcomm-205-mobile-platform-to-bring-4g-volte-support-to-feature-phones-1671391
Azért nem egy régi dolog ez, hanem mostanában kezdtek egyesek ráállni.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#74) gergo7311 válasza Aprósólyom (#38) üzenetére


gergo7311
csendes tag

Ezeket az Elari telefonokat Indiába, Afrikába szánják, nem Európába. Az egy dolog, hogy itt is lehet kapni. Hidd el, hogy az afrikai csóró Malawiban, vagy a Gangesz partján sokan álmodnak egy ilyen telefonról... de még ez sincs sokuknak. Amúgy kb. 4000 Forintért lehet már ilyet kapni.

Gergő-Budapest

(#75) #46922752


#46922752
törölt tag

Nekem tetszik. Pót telónak pont jó. Ez a nyakba akasztós dolog is jó.

- A mellemet bámulod???
-Neeem kedves csak azthittem kapásod van.

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#76) gergo7311


gergo7311
csendes tag

A sima 2 gigás SD kártyát, de semmilyen SD kártyát nem kezel az Elari Nanophone C telefon. Ismerős MP3 lejátszónak vette, ha esetleg elhagyja az sem nagy érvágás:)
Aztán cummancs, mert az övé sem lát semmilyen SD kártyát, hiába mondtam neki hogy ne vegyen ELARI-t :))

Gergő-Budapest

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.