Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Erre azt kell mondanom, hogy azoknak igen, akik még még mindig nem nőttek fel és csak szellemileg vegetálnak ebben az életben. Mondjuk nem vártam sokat a készüléktől, ha csak telefonálásra való. Én egy alapszintű, pusztán kommunikációra képes telefonra vevő lennék, de ami kiegészül a 21. századi kommunikációs formákkal (skype, messenger, e-mail, és még tudja mi a fene). Legyen viszonylag nagy akku, kicsi kijelző, mert az üzenetekhez az is elég (qwerty dedikált billentyűról már nem is merek álmodni), esetleg dual sim és én már boldog is lennék. A többi, hogy játszani lehet a telfeonon, hogy GPS-t tudnak ezek hasznosak, de vannak ezekre sokkal profibb megoldások. Próbálnak mindent belezsúfolni egy telefonba, ahelyett, hogy bizonyos köröknek csinálnának profi készülékeket. Ehelyett egy készülékkel akarnak sokmindnekit kiszolgálni... Ez költséghatékonyabb nekik. De ki nem szarja le a pénzt, ha azt kapom amit igazán szeretnék??? Ehelyett mindig kompromisszumot kell kössek. Most van egy hatalmas telefonom, hogy minden más a kicsi méreten felül teljesítsen...

Jevons paradox

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.