Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) brumesz


brumesz
aktív tag

kritikát, dícséretet, bármit elfogadok.
kicsit rövid lett, mostmár látom, majd a többi hosszabb lesz, persze ha van rá igény

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#2) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Elolvasni nem volt időm, de a képek nagyon jók :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#3) JoeYi válasza brumesz (#1) üzenetére


JoeYi
őstag

lennék a helyedben :)

(#4) Thunderzolee

Hejj, de jó! Gyönyörű képek!
Szép lehetett. :C

Én csak itt a Balatonnál "nyaralok". :))

Meg főleg, ha jó időm is lenne!!!! ..ggggggrrrrrrrrrrr..

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) brumesz válasza JoeYi (#3) üzenetére


brumesz
aktív tag

azért hidd el, nem tudjuk csak úgy zsebből előhúzni egy nyaralás árát(azért a többesszám,mert énis dolgoztam nyáron,így be tudtam segíteni),mindíg egy egész évi spórolásból jön össze a nyaralás. és hamár megyünk valahova,akkor egy afrikai ország a nyerő, mert egyrészt ha ilyen szolgáltatásokkal akarnál a balcsira menni,vagy horvátországba,többe kerülne, és nincs garantálva a jó idő sem. egyiptomban sosem hidegebb a tenger 23 foknál :)

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#6) pohár


pohár
félisten

Bárcsak mi is mehetnénk ilyen jó kis helyekre nyaralni :)) Jó kis írás, már várom a többit, sok-sok-sok képpel tűzdelve :DDD
Amúgy mit dolgoznak szüleid ha szabad érdeklődöm? :)) :B

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7) tothbe válasza brumesz (#1) üzenetére


tothbe
addikt

Én is gondolkodtam már Tabán , Sharm-on már voltunk, de oda is szivesen visszajárunk bármikor. Taba mennyire gyerekbarát? A tengerparton van azért a gyereknek fürdésre lehetöség vagy teljesen kiér a korall? Csak mert a 4 éves gyerekeknek nehéz elmagyarázni, hogy ne hasaljon le a vizben.

By(e) Tothbe

(#8) brumesz válasza pohár (#6) üzenetére


brumesz
aktív tag

szabad...anyukám a ruhaiparban dolgozik, fater meg autoszerelő :)

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#9) brumesz válasza tothbe (#7) üzenetére


brumesz
aktív tag

nem tudom hogy a többi szálloda partja milyen, de itt a sonestánál úgy van hogy nagyrészt már a parttól van "korall", de az inkább sziklaszerű, nem olyan szúrós,csak kellemetlen, viszont kicsit beljebb már nagy,csúnya tengeri sünök vannak,az már fáj rendesen ha belelépsz.de van egy rész,mint írtam, ahol be lehet sétálni rendesen,mert homokos a talaj.

sonesta

ez a sonesta,elvileg látszik hogy van egy rész ahol rendesen be lehet menni, és van egy nagy kör alakú "lyuk" a korallban

mod.:Púl nagy volt a kép

amúgy ha van google earthod, vagy megnézed google mapsen, akkor keress a sonesta beach resort taba-ra!

[ Szerkesztve ]

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#10) pohár válasza brumesz (#8) üzenetére


pohár
félisten

Az jó :)) Akkor apud kilóra hozza haza az aranyat :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11) NSG


NSG
csendes tag

Hmm.. :)
Nagyon szép :)

Várom a kövi írást. :) :C :))

*** FiveOmens'04 *** :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.