Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) tixem válasza mazsolamancs (#23) üzenetére


tixem
addikt

Egyrészt ja, alig van 30g és majd 100 Forint. Nem sül le a pofájukról a bőr, komolyan mondom. Másrészt meg azok is csak mímelik a régieket. Szégyen.

A Piros mogyoróst is eltüntették ezek a férgek, csak tudnám kinek, vagy minek volt az útjában, mert azóta sincs még csak hasonló termék sem a piacon. Fulladjanak meg.

Ebben a félévben van pont minőségbiztosítás kurzusom, ott minden órán hallok érdekes dolgokat. Papírgolyós ariel mosópor, mezei szar tökből készülő mindenféle gyümölcs a joghurtba (asszem a d betűs anyaszomorítók művelik), ragasztott gépsonka, évek alatt sebészi pontossággal "felépített" terméksilányítás az alapanyagok olcsósításával, de úgy, hogy a fogyasztó abból semmit ne érezzen, mert úgy bűvészkednek az ízekkel, hogy semmi ne legyen ebből észrevehető átlagpistának a'la fornetti.
És ezt még lehetne tetézni az idők végezetéig.
Vérlázító amit ebben az országban megy ezen a fronton (is), haver épp most jött haza Ausztriából. Nem most volt először kint, elmondása alapján ott ezt egész egyszerűen nem lehet megcsinálni, mert egyrészt a szart nem lehet eladni, másrészt meg ha a fogyasztó észreveszi, hogy átqrják a fejét akkor hívja a rendőrséget és vagy ott helyben pont kerül az ügy végére, vagy ha igazán görény akar ő is lenni, akkor eltipeg a kamarára és panaszt tesz. Garantált irtózatos pénzbüntetés a minimum. És akkor még csak ott tartunk, hogy élelmiszer.

Egyszer élnénk már meg, hogy a dolgok úgy működnének ahogy kellene. De ilyen itt nem lesz ebben az életben soha.

(#13) C4mp3r engem már az íz sem érdekel, mikor behozta a coca ezt az agyrémet, azóta bojkottálom mindenféle terméküket. Átálltam a pepsi-re. Más az íze, de nem tud érdekelni. Majd megszokom, de hogy ezeknek még egy forintot nem juttatok a zsebükbe az is biztos. Az egyetlen ilyen cég a Heineken Hungária, aminek a termékeit hajlandó vagyok megvenni, azt is csak azért mert behozták hivatalosan a Krusovice-t. De ha arra is rászitázzák ezt a 4 decis hülyeséget, azokat a termékeket is hagyni fogom a polcokon rohadni.

(#26) kmisi99 Nem is az igényességről van itt elsősorban szó, hasonló vagyok én is. Hanem arról, hogy nyíltan, szégyenérzet nélkül, gátlástalanul és arrogánsan hazudnak bele az ember pofájába és még megpróbálják megmagyarázni is, hogy márpedig ez jó nekünk. Közben meg szépen lassan leépítik mindazt ami ennek az országnak a sajátja volt és - pontosan amit írtál - idehordják európa szemetét, miközben innen meg elhordják a jó minőségű alapanyagokat és termékeket. De ez már erősen politika és nem is megyek bele jobban mert elragad a hév és olyat találok még a végén írni, ami miatt ez lehetne az utolsó hsz-em itt a fórumon :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.