Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] DPD tapasztalatok

Hozzászólások

(#172) dethroner


dethroner
veterán

Én is leírnám a tapasztalatom.
Rendelésem ők szállítják, ma reggel 9-kor kaptam egy emailt, hogy a futár 13:52-14:52 között fog jönni. Egyből hívom hogy fél háromig melózok, utána kb 10 perc alatt otthon vagyok.
Hát ő azt így nem tudjam mert ahogy a kör adja, meg hogy be van neki ütemezve stb. De meglátjuk, hívjam fel ha már jó nekem. Ok.
Fél 3 előtt hívom, nem veszi fel. Hazaérek 14:38-ra, hívom a kapu előtt állva, felveszi.
Már volt ott, nem voltam otthon.
Mire én, de hát épp ezt beszéltük hogy előtte hívlak de nem vetted fel. Most itt vagyok, jöhetsz.
De hát az nem úgy van, ő már nem fog visszajönni, meg hogy itt van pár utcával (kábé 2km) arrébb, menjek oda és odaadja.
Ember, 4db lemezfelnit hozol, gondolkozz már! :Y
Hát rakjam autóba és úgy.
Anyád! Fel fogom forgatni az egész autót azért mert te lusta vagy 2 percre visszajönni, na persze. Hiába érvelek hogy eddig az összes többi futárcéggel meg tudtam beszélni hogy mikor leszek otthon és mindig akkor jöttek, őt ez nem hatja meg. Ő a futár, akinek a kedvéért vegyél ki szabit és ülj otthon és mindezek mellett még fizessek 7 ezret szállítás címén. Ezért a szolgáltatásért. Kis túlzással magam elautózhatnék 7000-ből hogy személyesen átvegyem.
Erre felteszi a nagy kérdést: Akkor mit csináljon, hozza holnap?
Miért, holnap mi fog változni, akkor fogsz jönni amikor nekem alkalmas?
Hát ő azt nem tudja.
Tudod mit, vidd a picsába akkor. Felhívtam a webshopot, elmondtam hogy nem tudok egyeztetni ezzel a bandával és kerítsünk más megoldást. Ok, ők visszakérik a csomagot a futártól, és amikor beérkezik, elküldik újra, ezúttal GLS-el. Remek, azok is mindig rohannak, de legalább jófej a futár, már sokszor volt nálam, és ha más időben járt erre, mindig volt ideje visszajönni.
Kerüljétek a DPD nevezetű céget :K

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] DPD tapasztalatok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.