Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Napfénysüti

Nem olyan rossz ez. 35.000 Ft-ért ne várj el egetrengető kamerát pláne nem egy Lumia 925-höz képest ami újan bőven 100.000 Ft feletti összegbe került (920-am volt).

Més que un club!

(#2) dugo_


dugo_
veterán

Ne viccelj már, a stock droid az egyetlen és legnagyobb előnye a dúzsiknak.
A 35ezer szerintem sok érte, hazai garival esetleg megérné.

Egyszer volt Doogee-m egy DG510 személyében, szerencsére a paypalos refund sikeres volt. ;] Többet nem lesz.

(#3) Gedus30


Gedus30
csendes tag

Én is kb 1 hete vettem szintén a gearbestről, és szerintem teljesen rendben van. Elsősorban nekem is a külseje tetszett, plusz előtt is doogee-m volt/van, így a kamerától nem is vártam sokat. Plusz én a fotózást még mindig rendes fényképezőgépre bízom. Én nem lógok sokat a neten, nálam akár 3 napot is elmegy, 2 pedig simán. Nem vagyok egy telefon guru de a drágább kategóriájú telókat is napi szinten tölteni kell, ha minden fut rajta egész nap.
Ennyi pénzért szerintem, nem rossz bolt.

(#4) Viktor77


Viktor77
titán

Gyakorlatilag végtelen számú típusmegjelölés létezik, pont nyúlni kellett a Huaweitől?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) SHO(KER válasza dugo_ (#2) üzenetére


SHO(KER
csendes tag

Nem tudom, engem kicsit zavar, hogy pl. lezárt képernyőn nem jelennek meg az értesítések. Amúgy tényleg nem rossz teló, összességében kellemesen csalódtam benne.

(#6) SHO(KER válasza Gedus30 (#3) üzenetére


SHO(KER
csendes tag

Akkor lehet, hogy az enyém hibás, mert az üresjárati fogyasztása is elég magas, gyakorlatilag csak akkor becsül 2 napos készenlétet, ha hozzá sem nyúlok.

(#7) Gedus30 válasza SHO(KER (#6) üzenetére


Gedus30
csendes tag

Nem tudom neked melyik rom van rajta. En az R09-s verziot raktam fel, mert az utána lèvőknèl van ugye android encryption, ès kicsit meg fogja a rendszert, a folyamatos oda vissza kòdolgatás. Mondjuk ota frissitesben mindig feldobja az r13-t de inkább kihagyom.

(#8) batai15


batai15
félisten

külsőre igazán szép telefon, ennyi az eggyetlen pozitívuma a telefonnak.
harmat gyenge ez a soc, még ennyiért is.

(#9) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Külső jó,belső nekem bőven elég lenne,elég lenne egy 5 megapixeles kamera de szép képpel.Munkában sokat kell fotóznom,és állandóan vigyázni a fényképezőre macerás.Egy jó fotós telefon kiváltaná normális áron.Kár hogy nem ez,pedig tetszik.

Wasabi...

(#10) SHO(KER válasza Gedus30 (#7) üzenetére


SHO(KER
csendes tag

Próbálkoztam az R08-cal is, de az sem hozott érzékelhetően jobb üzemidőt, így visszaraktam az R13-at.

(#11) szupermacs


szupermacs
veterán

Szép telefon. :R

(#12) PistiSan


PistiSan
addikt

Nekem doogee x5 pro telefonom van, kamera ugyan ilyen, a kijelző meg valahogy furcsán érzékel, nem szeretem, első telefonom amit 1 évig sem fogok használni sajnos.
Továbbá szemét húzás volt a doogee részéről, hogy a kisebb X5 telefonra kiadta a 6 os android frissítést ehhez meg nem.
A cikkben szereplő telefon tényleg szép.

(#13) woodworm


woodworm
veterán

A 32GB-os SD limit tapasztalat vagy a specifikációból való? Az x5pro is így szerepel, mégis kezeli ha fat32-re van formázva.

(#14) Gedus30 válasza woodworm (#13) üzenetére


Gedus30
csendes tag

Sajna csak 32gb-s kártyám van így ezt nem tudom letesztelni...

(#15) SHO(KER válasza woodworm (#13) üzenetére


SHO(KER
csendes tag

Bevallom őszintén, hogy nem próbáltam, mivel nekem sincs itthon ennél nagyobb kapacitású microSD kártyám. De ezek szerint akár működhet is.

[ Szerkesztve ]

(#16) nightshadow


nightshadow
veterán

Hát nem tudom, aki azt mondja hogy ez 35k-t megér akkor mit mondjunk a Vernee Thor-ra amely 37k az eustocknál? [link]

(#17) szupermacs válasza nightshadow (#16) üzenetére


szupermacs
veterán

Rengeteg hibás telefonról írtak a topicjában. Nagyon sokat nézegettem azt, tetszik is, de nem bízom benne. :(

(#18) dugo_ válasza nightshadow (#16) üzenetére


dugo_
veterán

Rendeltünk egy ilyen a családba, postafordultával ment vissza elállással. :D
Persze lehet, csak az elvárások voltak irreálisak a kategóriájához képest, nem nekem lett rendelve. A kamerája elég gyenge ennek is.

(#19) simonzé válasza nightshadow (#16) üzenetére


simonzé
addikt

Ott a pont. Eddig két Doogee telefont vettem, mindkető cserbenhagyott. Vettem még huszonharminc másik telefont Kínából, egyikkel sem volt baj. Nálam nem kap újabb esélyt, egyértelműen a Verneet venném meg én is, ráadásul annak van hazai garanciája is.

A teszt egyébként kiváló, élmény volt olvasni!

Ki szavaz még arra, hogy sz@rjon sünt, aki kitalálta hogy vagy dual simes a telefon, vagy single sim + memóriakártya fér bele?

I don't fit in. I fit out.

(#20) Kronos3000 válasza simonzé (#19) üzenetére


Kronos3000
senior tag

"Ki szavaz még arra, hogy sz@rjon sünt, aki kitalálta hogy vagy dual simes a telefon, vagy single sim + memóriakártya fér bele?"

+1

Wasabi...

(#21) Luck Dragon

Szép telefon de ha ezért az árért Lumia 640DS választanám.

Volt X5P-m kb négy napig , de a kijelző érzékelése egyenlő a nullával, a kamerája meg pocsék volt.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22) SHO(KER válasza Luck Dragon (#21) üzenetére


SHO(KER
csendes tag

"Volt X5P-m kb négy napig , de a kijelző érzékelése egyenlő a nullával, a kamerája meg pocsék volt."

Az érintőpanel érzékenységével ennél a telefonnál nem tapasztaltam problémát, az X5 Pro érintőpanelje viszont elvileg csak 2 ponton érzékel. Az Y300 kamerája szintén fejlettebb egy hangyányit, bár nálam még mindig nem üti meg a mércét. Én is erősen gondolkodom, hogy visszamegyek Windows-ra, de az alkalmazások kínálata és minősége egyre gyalázatosabb Androidhoz képest. Imádtam a WP-t, és nagyon haragszom a Microsoftra, hogy így elbénázta. :(

(#23) Luck Dragon válasza SHO(KER (#22) üzenetére

Ezzel egyetértek. Mondjuk számomra az első szempont az alap funkciók megfelelő gyors és stabil működése. Telefonálás, üzenet küldés, viber, whatsapp, net, és zene hallgatás, ebben az árszegmensben akkor a 640. :)

De viszonyt a Y300 mellett szól az alkalmazás kínálat.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.