Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Szép. Én 2,3km-re lakok a DSLAM-től és a 15mbit-es netből 14 el is jön, de 10 percenkénti szakadással, így le lett korlátozva 12-re a központba és így kapok 10,7-et... de ez is szakad naponta legalább 1x.

Amúgy nekem is volt, 1 hónapig, hogy minden nap telefonálgattam. Szal nem vagy egyedül. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

mi lenne ha valami formát is adnál a szövegnek, ne úgy nézzen ki mint amikor a wordnek cifrafosása lesz

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) sz4blya


sz4blya
csendes tag

hát ember, én szerintem bementem volna hisztizni egyet, 17 vagyok, de engem a szolgáltató, akinek fizetek/ünk a szolgáltatásért hadd ne nézzen hülyének :((

Errefele nincs is ilyen probléma, itt ha baj van, adnak időpontot, feljönnek, és nem mennek el, míg meg nem csinálták, igaz, kis szolgáltató, de így is ossza az 5 mb-t a faluba.

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#4) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Írásjel után szóközt érdemes rakni, hogy több embernek legyen kedve elolvasni.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5) danih


danih
addikt

Na, ebbe bele sem kezdek, elromolhatott a poszt-tolónál az enter gomb.

(#6) Doblós


Doblós
aktív tag

Sorry Urak,igyekszem javítani a hibákat

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#7) danih


danih
addikt

T-Home? Náluk azért fizetsz, hogy le lehess szarva. Szüleim is költöztek, mit össze nem szívtak a hozzá nem értő, gányolós idióták miatt (amikor kegyesek voltak végre kijönni).

(#8) Doblós válasza danih (#7) üzenetére


Doblós
aktív tag

Na ja és ha ADSL-t akarsz,kénytelen vagy velük szerződni,mivel senki más nem húz be telefonkábelt(legalábbis én nem ismerek mást)

Szemétláda banda

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#9) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

most elolvastam. cifra.

és ezek még tartják a markukat, hogy fizessé nekik........a cégvezető, vagy QA felelős helyében rég elástam volna magam 1,5 m mélyre :U :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10) koshmar


koshmar
őstag

Nekünk 1 hét alatt bekötötték az 5 megás netet.
Semmilyen probléma nem volt.

Értetlenül állok az ügy előtt.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#11) Doblós válasza Mr.Csizmás (#9) üzenetére


Doblós
aktív tag

Szerinted mennyire érdekli őket?Lesz@rják magasról,de ha tartozol nekik,kicsit csúszol a befizetéssel,egyből hőbörögnek

Tibii91
Neked szerencséd volt,biztos jó helyen laksz :DD
De komolyan,lehet,hogy te kifogtál egy normális,hozzáértő ügyintézőt és szerelőt

[ Szerkesztve ]

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#12) Mr.Csizmás válasza Doblós (#11) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nálunk csak "simán" drága :D ex-monortel 29-es körzet alias upc telekom, 100% monopólium, 0 konkurencia, 2-3x árszorzó. (igen, az itt 8 mega pénzből máshol 20-25 megásat hozhatsz)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) Doblós válasza Mr.Csizmás (#12) üzenetére


Doblós
aktív tag

De gondolom a UPC megbízhatóbb valamivel.Nálunk nem köt,viszont én meg vagyok elégedve a magentás árakkal(most már),mert telefon+TV+15 megás net 8190!Eddig az 1 megásért fizettem 5400-at

[ Szerkesztve ]

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#14) koshmar válasza Doblós (#11) üzenetére


koshmar
őstag

Hát, Debrecentől 40 km-re lakom, egy 1300-as faluban.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#15) Doblós válasza koshmar (#14) üzenetére


Doblós
aktív tag

Na látod,T-Home itt nálunk nem tud mit csinálni,vagy csak nagy huza-vona után.Nálatok ugye kevesebben laknak,meg NORMÁLIS emberek dolgoznak!Csak a mi,pesti suttyó T-home-os embereink túlképzettek

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#16) danih


danih
addikt

T-Home: együtt, ANYÁDDAL.

(#17) koshmar válasza Doblós (#15) üzenetére


koshmar
őstag

Akkor szerencsések voltunk. Te nem. :(((

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#18) Zolás válasza Mr.Csizmás (#12) üzenetére


Zolás
addikt

Jehaaa nyomortel a király, én is itt szopok ezen az ágon :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19) danih válasza Zolás (#18) üzenetére


danih
addikt

nyomortel :)) nem hallottam még

(#20) baluka26


baluka26
veterán

Huhú, tavaly mit szoptam tével amikor hirtelen elkezdték adni a 15 megát. :D
Pont akkor ment el a net, amikor 2010 lett. Percekre visszajött.
Kijön a szerelő, aki megnézte, pont akkor jött vissza. Mondom neki, hogy várjon egy kicsit. Semmi, elmegy, utána hívtam té-t, és még ez ötször, majd január 14-én kiderült, hogy náluk a központban "ment ki valami", és nem nálam volt a hiba. Előtte 14 napig azt hallgattam, hogy "Önnél van a hiba".
Kösz, téonlájn.
Azóta mondjuk stabil, pár napja szakad meg néhány másodpercre, de nagy levegővel kibírom :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#21) danih válasza baluka26 (#20) üzenetére


danih
addikt

Ez a kedvencem: a hiba Önnél van!
- De nem, mert (... 5 perces, logikusan felépített magyarázat vagy feltevés...)!
- A hiba sajnos Önnél van!
:W
Van T-s üfszolga ismerős, ki van ez nekik adva rendesen...

(#22) Mr.Csizmás válasza Zolás (#18) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szervusz testvér :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23) baluka26 válasza danih (#21) üzenetére


baluka26
veterán

Nagyon szomorú :N

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#24) Doblós


Doblós
aktív tag

Ja,a hiba csak nálunk lehet,náluk nem.Az az érdekes,hogy segíteni egyik sem tud,pedig egy ismerősöm náluk dolgozik és mutatta,hogy mit kell megtanulniuk.Volt egy pár oldalas paksaméta,mindennel kapcsolatban,TV,net,telefon.Ehhez képest lóf@szt sem tudnak,csak csitítgatni,meg tovább passzolni egy másik nagytudásúnak

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.