Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) KaiotEch válasza Gergő_ (#10) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Szennyezzük a Dunát? :D

Amúgy a kisebbségről nekem bárki papolhat soha nem fogom elhinni, hogy dolgozni szeretne menni bárhova. Mindenhol csak a lopás, csalás, verés megy. Persze egy sima magyar "színű" emberben is benne van, de talán kevesebb. Én magamból indulok ki és igenis én szeretek dolgozni, ha a szakmámban dolgozhatok. Vagy olyan meló ami nem a szakmám, de szeretem csinálni.

Valamikor tavaly volt a TV-ben, hogy vidéken nem kapnak segélyt, ha nem dolgoznak érte. Pont néztem a műsort, és a riporter kérdezte a "mozdonyszőkéktől"(akik csak álltak és nézték a többieket, hogy szedik a szemetet), hogy "Önök mit csinálnak egész nap azért, hogy kapjanak segélyt?" Válaszolni nem tudtak inkább arrébb mentek és felemeltek 2db szemetet a földről, mintha csinálnának valamit.

(#11) Dany007: A másik baj az, hogy nagyon nagyon kevés a munkahely. Mindenhol 2-5 év munkatapasztalatot várnak el az embertől, de egy fiatal pályakezdő hol tanulja be, ha sehova nem is veszik fel? Hogy alapítson családot? Mert ez utóbbi is probléma az államnak, hogy kevés a gyermeknemzés...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.