Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#129) Kansas válasza Kalandor (#128) üzenetére


Kansas
addikt

Amikor azt írtam, hogy "meg kellene feleljen", akkor nem teljes központi minőségszabályozásra gondoltam, hanem egyfajta belülről fakadó igényességről az írók részéről(hiszen nyilván nem magának írja), amit aztán a közösség kér számon, ahogy ebben az esetben is történt.
Bambano valamiért most felvett egy SJW pózt, védjük a "kisebbet" alapon, de ettől még személyes problémám nincs vele, nem gondolom, hogy ebben a thread-ben azért nem értenék vele egyet, mert ő mondja. Lehet hogy máskor, másban egyetértünk majd...

Amit ti tehetnétek az ügyben az esetleg az hogy a kiemelt szekciókba(pl. Tudástár) kerülő cikkeken lehetne valami alap szakmai kontroll, akár közösségi bejelentésre mint a moderáció(esetleg minimum bejelentői szám megadásával, mégse csak egy fórum hozzászólás lélegzetű mind), és ha nem üti meg a mércét akkor maradna normál blogbejegyzés.

Ami ott vigyorog az arcomba a PH címlapján az nem csak a LO-n jelenik meg, hanem a PH-n is. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.