Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Need help pls. :R

(#2) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Ha nem oltári nagy videóid vannak, akkor: http://www.000webhost.com/ 1,5 giga tárhely

Lejátszó: JW media player flash alapú, tehát legtöbb helyen elérhető, tud flv-t/mpeg-et. Lehet hozzá olyan skint találni, amin nincs tekerő. Javascripttel indítható fullscreenen.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#3) DeFranco válasza DeltaPower (#2) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Na, hát ezek teljesen jó eszköznek tűnnek. Ez a 000webhost mennyire megbízható?

(#4) DeltaPower válasza DeFranco (#3) üzenetére


DeltaPower
őstag

Én ugyan nem használom, de sokan dicsérik, pl. webes topicokban szinte csak ezt szokták ajánlani az ingyenes helyek közül.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#5) DeFranco válasza DeltaPower (#4) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Már regisztráltam is. Akkor a "videókra" azt mondod, hogy flash formátum + ez a lejátszó a megoldás?

(#6) Karma


Karma
félisten

Miért nem töltöd fel az MPG fájlokat YouTube-ra vagy Vimeora?

“All nothings are not equal.”

(#7) Karma válasza Karma (#6) üzenetére


Karma
félisten

Ja bocs nem olvastam túl alaposan...

Azért a Vimeót megnézném, ott le lehet tiltani a tekerést, mint láttam például ezen az oldalon is.

Valószínűleg jobb is lenne, mint ilyen Flash-alapú szarokkal kézzel szórakozni - feltéve hogy az ingyenes tagoknak is adnak megfelelő embed kódot... Dehát ezért kell utánajárni.

Miért olyan fontos a tekeréstelenség? Ilyen unalmas lett? :DDD

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#8) DeFranco válasza Karma (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azért lenne jó, ha nem lenne tekerő, mert ez így egyben az elejétől a végéig adja ki azt, amit szeretnénk. Ha a sok birka elkezdi tekergetni oda a varázs. Lesz újságíró verzió (4 perc) meg türelmes (10 perc) aztán mindenki belátása szerint.

Megnézem ezt a vimeo-t tulajdonképpen mindent tud, ami kell, kivéve a default full screent.

(#9) DeFranco válasza Karma (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Közben puskáztam a forrásából, és találtam egy ilyet: [link] Ez így pont tökéletes lenne végeredménynek, már csak egy lap kell, ahova két kisebb screenshot alá berakom ezt linknek, ahogy itt a PH!-n a nagyobb képek mennek a thumbnail alá.

Érdekes, mert ez a video nem csúszkás, a többi viszont az ezen az oldalon. Még nem jöttem rá, hogy lehet megcsinálni ezt.

(#10) DeFranco válasza Karma (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Van valami bővebb infód a tekerés letiltásról? Feltöltöttem egy teszt video-t, de nem találtam meg a módját, hogy hogy lehetne letiltani. Lehet, hogy csak a fizetős verzióban elérhető?

(#11) Karma válasza DeFranco (#10) üzenetére


Karma
félisten

Mivel sose használtam erre, nem tudom.

Viszont közben azt már megtaláltam, hogy simán az embed kóddal hogy lehet megcsinálni, hogy a YouTube ne legyen tekerhető :P Itt tudsz kísérletezni, ajánlom a jobb alsó sarkot (controls opció), és hogy mi változik a mellette lévő kódban.

“All nothings are not equal.”

(#12) Karma válasza DeFranco (#10) üzenetére


Karma
félisten

Nyisd meg ezt a linket és láss csodát :P
Vimeón még mindig passzolom, de YT-n nem is volt olyan nehéz.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#13) DeFranco válasza Karma (#12) üzenetére


DeFranco
nagyúr

HUH, eddig még nem jutottam el. Egy kamu blog.hu-s oldalra be tudtam illeszteni, de ilyen full screent nem tudtam csinálni... áruld el... :R

Ja, látom. Still testing...

[ Szerkesztve ]

(#14) Karma válasza DeFranco (#13) üzenetére


Karma
félisten

Annyi az egész, hogy a következő linket nyitod meg:

http://youtube.com/embed/VIDEOID?controls=0&autoplay=1

A videód ID-je meg a YouTube-on simán látszik, ez van fenn a ?v= után az URL-ben.

“All nothings are not equal.”

(#15) Karma válasza DeFranco (#13) üzenetére


Karma
félisten

Yay, dupla.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#16) DeFranco válasza Karma (#14) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Közben rájöttem, csak elszállt a hang a gépen, ezért volt egy restart. Ez így tökéletes, megy a screenshot alá a link, és egy blog.hu-s oldallal meg is van oldva a kérdés, nem kell külön player. Zsír. Köszi, ha meglesz, akkor jelzem, már csak a tartalmat kell a fotósnak leszállítani :)

(#17) Karma válasza DeFranco (#16) üzenetére


Karma
félisten

Egy &rel=0 -t is tegyél a végére, akkor nem hozza be a kapcsolódó videókat. :)

“All nothings are not equal.”

(#18) DeFranco válasza Karma (#17) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Igen, innentől kezdve lehet szépen tweakelgetni, a próba oldalon mutatja hogy a pipálásokkal mi változik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.