Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Szėp kis vasak :) :)

(#2) DarthSun válasza Zicokuka (#1) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

:R , a Copper PIII- al kezdődött az "ébredő erő" kora...

A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

(#3) DEJVID


DEJVID
őstag

Ti4200 nálunk is volt egy nforce2-es alaplap és athlon xp társaságában. az első 2, talán 3 év jó volt azzal a konfiggal, utána meg gyötrelem. Rengeteg fagyás, újraindulás, stb.

(#4) DarthSun válasza DEJVID (#3) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

És ki tudtátok deríteni mi volt a hiba oka ?

A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

(#5) Lord Myn


Lord Myn
senior tag

Nekem is volt PIII-900-s gépem Voodoo2SLI-vel, ami helyére később szintén Ti4200 került (én már nem akartam a V2-k mellé rakni, addigra azoknak leáldozott sebességben). Viszont hamar rájöttem én is, hogy a PIII-hoz túl erős a Ti4200, úgyhogy az egészet cseréltem egy Athlon XP 1800+-ra.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#6) DarthSun válasza Lord Myn (#5) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Kb ahhoz a procihoz már jó is. Én csak a feeling miatt hagytam a PIII mellett :B , meg amiatt mert ez volt kéznél.

A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

(#7) Yutani válasza DarthSun (#4) üzenetére


Yutani
nagyúr

Kiszáradó elko, gondolom.

#tarcsad

(#8) DarthSun válasza Yutani (#7) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Sokszor gondot okoz, de a 2-3 év korainak tűnik, többet szoktak bírni :U ....vagy használt lap volt :F

462- es lap van nálam néhány, még gyári kondikkal, nincs gond velük.

A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

(#9) DEJVID válasza Yutani (#7) üzenetére


DEJVID
őstag

El is felejtettem, az valóban előjött, de ki lettek aztán cserélve. Nem tudom mivel lehetett még gond, sosem derült ki, én még nagyon fiatal voltam. Azt hiszem, 2006-ban cserélve lett az egész egy Core2 rendszerre.

[ Szerkesztve ]

(#10) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Remek összeválogatás, remek teszt. Minden elismerésem :R

(#11) DarthSun válasza bacsis (#10) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

:R , akkor jó napom van, a Mester dícsérte meg a gépemet :)

A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.