Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batyuska100


batyuska100
senior tag

Jó volt olvasni, nekem még az AT-s konfigok eléggé újak. :)
Minnél hamarabb kellene egyet építsek, mert gondolom ennek is száll fel az ára, mint a Voodoo kártyáknak

(#2) DarthSun válasza batyuska100 (#1) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

:R

Igen sajnos úgy néztem hogy lassan kúsznak felfele az árak. Sima Socket7 vagy P-II még kifogható viszonylag olcsón. 386-486 már drága, valamint az AT táp+ház is. Persze a szerencse is befigyelhet bármikor.

(#3) bacsis


bacsis
Közösségépítő

ALS100-at sikerült Duke3D alatt életre kelteni?
Nekem a Music része Sound Blasterre állítva ok, de a hangeffektek ehogy sem akarnak működni... vagy azt modnja hogy IRQ hiba van, vagy hogy a DMA beállítások nem fexenek.
Eszközkezelő alatt kilestem, hogy rendben működik IRQ5-ön. a DMA-t pedig az összeset végig zongoráztam, de nem sikerült életre keltenem :(

(#4) DarthSun válasza bacsis (#3) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, szól rendesen a PCM és a midi is, sőt evvel a hangkártyával még az a játék is megszólalt, ami Awe- vel csak részlegesen működött, legalábbis ebben a SIS471- es lapban. Merthogy alaplap-függő is lehet bármelyik hkártya működése, ahogy eddig tapasztaltam.

Az ALS100 itt konkrétan - 220,5,1,5 -ön van, tehát a legáltalánosabb seten.

(#5) bacsis válasza DarthSun (#4) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hmmm.. furi... oké köszi :R

(#6) DarthSun válasza bacsis (#5) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs mit...

De ha megnézed, fel kellett tennem a háló miatt a Win98SE- t, és ezen a fotón látszik is hogy 98 alatt is megy minden, a kártyához tartozó API.

[ Szerkesztve ]

(#7) bacsis válasza DarthSun (#6) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nekem ugyanez Win95 alatt... Eszközkezelő rendben, 5-ös IRQ 220-as IO cím... igaziból jópár többi DOS-os játékot próbáltam, még a PinballDreams is szépen szólt... Duke3D nem akart... csak a zene... mindegy, így marad...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.