Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57) Dany007 válasza Viszlát (#23) üzenetére


Dany007
veterán

Ja, igazabol ez volt a cikk cime a hirstarton. Erzelmi toltet stb... Ilyen temakban hajlamos vagyok elfogult lenni.

De a lenyeg, hogy azert ez nem volt szuksegtelen modositas. Ha a tenyeknelaradunk akkor 69 ilyen eset volt tavaly, aminel vegul felmentettek a vadlottakat jogos onvedelem miatt. Ez tobb mint heti egy eset! Na de odaig el is kellett jutniuk. Ezt nem lehet elbagatellizalni.

Nem kell megolni de ha ugy sikerul akkor legalabb nem te leszel meghurcolva utanna.

Nem is meselted mi tortent veled! Nemsemmi!
Bar kisse mas helyzez amikor betornek hozzad. Ott lehet sarokba vagy szoritva vagy akarmi...
Ha valami ilyen tortenne nekem egybol azon jarna az agyam hogyan tudnam mozgaskeptelenne tenni. Ha ez halallal jar hat legyen. Mondjuk lehet azert gondolkodom igy mert a 3.-on lakunk. Egy bejarat van csak ami a kijarat is. De ha lehetosegem lenne lelkiismeretfurdalas nelkul ontenem le nitroval es gyujtanam meg. Vagy mittomen erobol hozzavagnek egy kalapacsot... nem tudom.
Persze ha utcan kessel fenyegetnek akkor sokmindent nem lehet csinalni. De egy lakasban esetleg jut ido, lehetoseg egy minimalis felkeszulesre.
De egyebkent a tobbseg azert tenyleg ugy rabol amikor nincsenek otthon.
Az a 69 eset viszont azt mutatja hogy igenis van aki megvedi magat meg a betoro karan is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.