Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dany007


Dany007
veterán

És szerintetek?

Amúgy még az a dúrva, hogy ilyen abszurd indokokkal szinte mindenkit baszogatnak itt mifelénk... A főnökség hozzá nem értése miatt, és mert nekik mind1 mit lehet, mit nem, annak úgy és olyannak kell lenni. Tényleg, fogalmuk sincs, hogy az adott gép fizikailag mire képes, vagy hogy esetleg más tényezőket is figyelembe vennének néha...

[ Szerkesztve ]

(#2) ftc


ftc
nagyúr

Részben igaza van részben nics...mindent az ügyfél érdekében...de johogynem tegnapra kérte...Meleltted szol- nem kérte,hogy nézd át csak nyomtatástol volt szo...és ilyenkor bizok az ember a másikban

(#3) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Ejj-ejj kedves Dany maganak ezt tudnia kellett volna. :( Mindig ezt mondja a volt fonokom amikor elbaszok valamit.En meg csak bologatok,igen fonok,tudnom kellett volna.Majd legkozelebb.Erre mar o is bologat,es egybol boldogabb volt.
Ne is foglalkozz vele,fonok dolga az,hogy mindent jobban tudjon nalad,es baszogasson. ;]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#4) vtechun


vtechun
veterán

köcsög a a főnököd. Én max annyit csináltam volna a helydben, ha észreveszem a hibát, hogy szólok a megrendelőnek.

(#5) spirit007


spirit007
senior tag

Hát ez sz.ügy .
Azt minden esetre tisztázni kéne , hogy a hozott anyagért milyen szintű felelőséget vállaltok (már a cég ...)
Persze a főnöknek se egyszerű ... gondolhatod ezek után hányszor ki kell nyalnia a megrendelő ****ét , hogy máskor is veletek dolgoztasson .

(#6) Dany007


Dany007
veterán

Köszönöm a hszeket :)

Valójában nem az ügyfélnek volt kifogása, hanem csak a főnökömnek. De amúgy tényleg nem lett volna idő kijavítani, és megcsinálni is délutánig.
Mellesleg van egy olyan érzésem, hogy ez is csak amolyan haveri alapon ment. Mivel a fazon a főnökömnek egy barátja volt. Amúgy a forgalmi értéke 240 ezer Ft.- +áfa lenne...
Amúgy mindig az ügyfelet tartjuk szem előtt természetesen. Kivéve, ha a főnökömnek nem tetszik, akár tetszik a megrendelőnek akár nem, ilyen esetbn módosítás van. Viszont az ügyfélnek is szem előtt kéne tartani a lehetőségeket, fizikai határokat.

(#7) Grizzly79


Grizzly79
tag

Szarni bele! :D
Én nem idegesíteném magamat a helyedben. Annyit nem ér az egész. Bár képbe hozhattad volna a főnököt!

/Védjük a fákat! Együnk hódot!/

(#8) Dany007 válasza Grizzly79 (#7) üzenetére


Dany007
veterán

Köszi ! :) Sz.tem legkozelebbi beszélgetés alkalmával megemlítem v.hogy, hogy kicsit igazságtalannak éreztem ezt a dolgot. De nem hinném, hogy érdekelni fogja :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.