Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#99) updog válasza Fr@nkieWilde (#96) üzenetére


updog
senior tag

"Az albérlet az egyik legrosszabb. Más zsebét tömni, miközben a sajátodba is forgathatnád." - mindenegybenblog szintű bölcsesség, mindig igaz, kivéve az esetek másik felében, amikor nem igaz :D
"Mellesleg agglomerációba érdemes költözni. Budapestiek is sokszor utaznak akár napi 60+ percet is csak oda." Most vagyok abban a korban, amikor minden ismerős építkezik, nyilván senki nincs túlságosan eleresztve, így kb. minden mindenben kompromisszumos (lokáció, tervek, megvalósítás). 17-18-19 külső részei, esetleg "menőbb" ellenben 2x1 sávos úton megközelíthető agglo.
Fő önigazolás, amit hallok tőlük: "Alig 10 perc séta a vasútállomás, majd jön a vonat, megáll a Nyugatiban / Kökin / Zuglóban, onnan már csak egy átszállás, pár (tucat :U ) megálló, és bent is vagyok melóban". Alsó hangon 3 óra oda vissza minden nap. Ha minden összejön. Nem is merek visszakérdezni, hogy hallottak-e már ők a MÁV-ról :D
De amúgy úgy vagyok vele, hogy nekem az időm éri a legtöbbet, ha a jelenlegi élethelyzetben egy zuglói panelban kell ahhoz élnem, hogy ne vesztegessem a bejárással, akkor legyen, majd alakul egyszer úgy is, hogy a Pilisben fogok lakni valamelyik falu szélén egy erdőre néző házban. De most még minek alakítsam úgy, ha úgyis csak napi pár órát, és hétvégente élvezhetném az egészet (számomra) orbitális kompromisszumokért cserébe?

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.