Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#332) buherton


buherton
őstag

(#324) shtml: Nem tok valós statisztikát felnyújtani. Nem tom, h van-e ilyen, és h ha van akkor télleg valós-e. Körülbelüli számot se tok mondani mivel még a romák számával kapcsolatban is viták folynak (nem valószínű h bele számolják, akik nincsenek anyakönyvezetőzve). Nyitott szemmel járom az utcákat. Azok a romák akiket napközben látok 8 és 12 óra között nagy valószínűséggel nincs munkájuk, vagyis segélyen élnek. És támponot jelöl meg az is h hol lakik. pl aki Gyulán él ők rendesen élnek, és dolgoznak. De aki pl Kétegyháza Újfalun laknak (busz se áll meg), ők nem dolgoznak, ebben biztos vok.

Nem tom h van-e roma bíróság. Sztem nincs. Hallottam olyanról, h magyar bíróság, magyar férfit küldött ártatlanul börtönbe. Bennt a börtönbe, 3 cigány análisan megerőszakolta, és h ne tudák megtalálni az elkövetőket, papírt nyomtak a végbelébe és meggyújtották. Bevitték a kórházba annyira megégett, h egy csövön kell élete végéig kivezetni az ürüléket. Természetesen a cigányokkal nem csináltak semmit, mivel nincs bizonyíték.

Általánosítás, vhol igazságtalan. DE vmien okból elkezdtek álatánosítani, nem? Pl. fasizmus 100 emberből 99 azt mondja, h rasszisták. Pedig nem azok. Jah csak h a legnagyobb fasiszta emeber Hitler volt, aki írtotta "Endlösung" néven az alsóbbrendű fajt. De nézzünk másik fasiszta vezetőt, ott van Mussolini. Olaszországból nem küldtek el egyetlen egy alsóbbrendű fajt sem egyik haláltáborba se. Ő nem volt rasszista. Ez példaként hoztam fel.
XIII sz.-ban telepedtek le a romák. 700-800 évig semmi féle népírtást nem rendeztek feléjük. Dolgztak mint a többi ember. Napjainkba jutottak el odáig, h a többség viselkedése miatt már általánosítanak. Őszintén ha nekem kellene felvenni dolgozókat, én se vállalnám azt a rizikót, h az általam felvett emberke bűncselekményt követ el (kivétel, ha ismerőseim betudják bizonyítani az ellenkezőjét).

Százmiliárdos roma sikkasztókat, még nem buktattak le. De dunán-túlon, egy falu polgármestere ellen már megy per, h pár tízmilió hiányzik az önkormányzat kasszájából.

Mindaddig, amíg így viselkednek, nem fogom őket elfogadni, mert nincs értelme jelen körülmények között, h itt a mi levegőnket rontsák.

(#325) wiggen123:- Dunán túli faluba 30 nap alatt 40-szer rabolták ki a falu boltját. Volt amikor tetőn keresztül, de volt h ott álltak előtte a rendőrök.

(#327) SystemRoot
: Tessék, a magyar lakosság felakar lépni a falujukban élő romákkal szemben. Igaz nem bűnöző statisztika, de vmiért összefogott a falu.

Ez nem így van, semmi köze nem volt a zsidók és "alsóbbrendűnek" mondott népcsoportok legyilkolási utalásainak a Mein Kampfban a hatalomra jutásához. Olvasd el még egyszer a történelemkönyveket. Nem a Mein Kampf-ot kéne akkor elolvasni?

(#328) SystemRoot: az egyik legsötétebb időszakát hozza Gondolom itt Nyilasokra gondolsz. Hidd el nekem h nem az egyik legsötétebb, ennél jóval rosszabb is történt velünk. pl tatár-járás, török hódoltság, TRIANON. Nyilasok ezekhez képest smafu.

(#329) SystemRoot: túlzottan liberális réteg nem hajlandó megfelelően szembenézni Ők okozták a mai helyzetet. Ők a bűnösök ami miatt idáig juttotunk. Pl. Ami miatt létrejött ez a topic, ők emelték törvényen felülre a romákat, ők osztják nekik ki a segélyeket (lassan több, mint a minimálbér).

(#330) bullseye: oda állítani őket a román határhoz, és laza mozdulattal átlökni őket. Helyükre pedig visszahívni a kint élő magyarokat.

(#331) Vakegérke: Sztem ez lenne az az alternatíva amit meglehetne valósítani. (de elárulom, h azonnal fasisztának, és rasszistának állítanának be)

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.