Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#232) Keeperv85 válasza mokujin2 (#223) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Én lehet hogy nyáron. Addig szeretném látni, amíg nem túrják szét esetleg az egészet, mert most erősen úgy néz ki, hogy annál jobb sors nem vár ott semmire. Viszont nem szeretnék előre tervezett úton menni és nem kéne idegenvezető sem, max arra, hogy elmondja egy-egy hely történetét. Amúgy érdekes munka lehet: "idegenvezető vagyok a Zónában" :)
--------------------------------------------------------------------------------
Egyébkén, ti, akik abban hisztek, hogy sok kedves családtag, vagy barát az miatt halt meg, hogy ott történt, ami történt: ha előállna a pilóták közül bárki is, akik vezették a heliket, elhinnétek hogy nincs összefüggés sem az eső, sem a betegségek között? Ne utáljatok ki, csak úgy felmerült a kérdés bennem. Vagy ha azt mondom, hogy tudom, hogy van olyan, aki 3 éves volt mikor történt és nem lakott túl messze onnan, ehhez képest nemrég a 25. évfordulón nyilatkozott..hmm? Én 85-ös vagyok és úgy néz ki én is kaptam az "áldásból", de nem tartom valószínűnek, hogy olyan mértékben, hogy ez ennyi idő alatt elhalálozást is okozzon. Ennél nagyobb bajnak érzem a mutagén hatásokat, ami miatt torzszülöttek születtek, lyukas szívvel stb. De srácok, ezek az emberek ÉLNEK! Nem a holtakat kéne már "kiásni". Csernobil öröksége ÉL! Itt vagyunk... még...

Amúgy a NAT.GEO-n volt egy film, ami azt boncolgatta, hogy lehet nem is baleset volt, hanem szándékosan alakították így a kísérletet, mert olyan nukleáris folyamatokat is vizsgálni akartak, aminek az égvilágon semmi köze az energia előállításhoz... Sajnos lemaradtam a címéről, mert csak közben kaptam el, pedig szívesen megkeresném. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.