Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Csemike:] Golf :)

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Bírja a szekér :) :K Nekünk egy '98-as Opelünk van.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) szablya


szablya
tag

dp lett, bocs

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) k.


k.
őstag

:) Ismerösöméknek van ilyenje.
Nekünk egy 03'as opel astra és egy 02'es wv polo:)

(#4) Lenry


Lenry
félisten

nem lesz nehéz becuccolni a fürdőszobába? :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) barnam_


barnam_
nagyúr

fürdünk is, meg ilyesmi. :DD

A Golf II hátsó lámpái egy macskára emlékeztetnek.

(#6) Csemike válasza Lenry (#4) üzenetére


Csemike
csendes tag

Lyalymá, mindig csak az akadékoskodás... :DDD Megoldjuk!

Aggregátor: szerintem az egyik legjobban sikerült autó, kinézetre is. De én elfogult vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) kételkedem válasza Csemike (#6) üzenetére


kételkedem
addikt

Csak óvatosan a mosással! ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#8) Móci


Móci
addikt

Befér a kádba? Vagy zuhanyoztok? :D
Jó teljesítmény, penge a gép! :C

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9) barnam_ válasza Csemike (#6) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nekem is tetszik, bár szerintem a 3 ajtó jobban áll neki.

(#10) sagesz93


sagesz93
addikt

Jó kis gép, szeretem a golfokat.
idősebb mint én :O :Y

(#11) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Dícséretes. Egyébként meg:

Audi :)
Teljesítette tavalyi első hosszabb útját a Csömör-Split-Csömör útvonalon, négy felnőttel a fedélzeten. Rettentő bütte vagyok rá, hisz' már 26 éves, de természetesen minden komolyabb probléma nélkül zajlott. :B :R Nem jutalmaztuk meg semmivel. :K

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#12) barnam_ válasza JetiRulez (#11) üzenetére


barnam_
nagyúr

Milyen Audi, ha szabad kérdeznem?
Csak azért mert a 80-as évekbeli Audi-k a kedvenceim :B

(#13) Csemike válasza sagesz93 (#10) üzenetére


Csemike
csendes tag

:Y Akkor te még freshman vagy.

Jetirulez: Pedig megérdemelte volna. :O

(#14) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Aggregátor: Az biztos, hogy jó vasak. Ez egy Audi 90 (vagy B2, ha úgy tetszik).

Csemike: Na jó, ha vehetjük jutalmul az egy hetes pihentetést, meg a teletankolást. Lehet, hogy az utolsó mondat után gonosz smileyt kellett volna kirakni. Faternak (mint tulajnak) kellett volna megjutalmaznia, de egyáltalán nem tartja sokra ezt az "ócskavasat", neki csupán munkásautónak számít. :U

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#15) barnam_ válasza JetiRulez (#14) üzenetére


barnam_
nagyúr

Az jó :R A 90 a 200-as lámpái miatt egy örök favorit számomra. A 80 se rossz, de az annyira nem fogott meg.

Na igen. Elnyűhetetlenségük miatt sokan csak igáslónak tartják őket.

(#16) JetiRulez válasza barnam_ (#15) üzenetére


JetiRulez
őstag

A tapasztalatlan vezető vagy utas azt hinné, hogy bármelyik pillanatban összeesik, mert mindenféle fura csattogó, kattogó, zörgő hangot kiad magából, ha már nincs fényes állapotban, mégis megy még ameddig akarod. Ha enyém lenne, persze jobb állapotban lenne, persze volt már, hogy én takarítottam kívül-belül, de nem az én dolgom volna :K

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#17) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

"Lehet élni Golf 2 nélkül, csak kérdés hogy érdemes-e?!" :R

Elég jól eltalált strapás kis autó.

ejj és hogy a Tied mennyivel fiatalabb az enyémhez képest :)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#18) Csemike válasza VR6-Fan (#17) üzenetére


Csemike
csendes tag

Az utolsó kettes Golfok egyike. Szívódízel, jó lomha, de mindenért kárpótol a napfénytető. :DDD Az felér egy fél légkondival...

JetiRulez: Csattog, zörög, csörög, nyikorog, de megy... Ismerős. :)

(#19) Gergő_


Gergő_
őstag

Hát ez nem gyerek! :Y Van neki neve?

(#20) Csemike válasza Gergő_ (#19) üzenetére


Csemike
csendes tag

Nincs, de adhatunk neki. :)

(#21) VR6-Fan válasza Csemike (#18) üzenetére


VR6-Fan
veterán

környezetem alapján cabriosnak kéne lennem (szintén golf), de nekem is egy napfénytetős kettes jutott, a kettes az igazi :)

viszont az a motor elnyűhetetlen és gondolom nem is túl szomjas.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#22) Csemike válasza VR6-Fan (#21) üzenetére


Csemike
csendes tag

Kb. 800-900 km-t megyek egy tankkal (50 literes). A téli fogyasztás 5,6-5,8 között alakul, nyáron egy literrel kevesebb, és a jóval olcsóbb étolajjal is elmegy. :)

(#23) Lenry válasza Csemike (#13) üzenetére


Lenry
félisten

anno mi is rettentő büszkék voltunk, amikor a 22 éves Toyota teljesítette a Kiskőrös - Lampertshausen (Pfaffenhofen-Jetzendorf, München mellett) - Kiskőrös távot. egy nyekkenés nélkül. ugyanezen a távon a német ismerős vadonatúj Chrysler-je Bécs környékén adta fel a küzdelmet...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24) JetiRulez válasza Csemike (#22) üzenetére


JetiRulez
őstag

Ha jól tudom étolajos üzemeltetéshez külön drága engedély szükséges, különben a kekeckedő biztosúr nem enged tovább, de javíts, ha tévedek. Mi is ezért nem töltünk az Audiba. A fogyasztása meg olyan 6-8 között lehet (épp milyen állapotban van).

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#25) barnam_ válasza JetiRulez (#24) üzenetére


barnam_
nagyúr

A sült krumpli szag árulkodó :D
De gondolom lehet találni olyan keverési arányt, ahol még nem annyira feltűnő.

Egyébként vicc hogy még azt is megadóztatják :((( Pedig növényi eredetű olajjal kilehetne váltani a kőolajat.

(#26) Csemike válasza JetiRulez (#24) üzenetére


Csemike
csendes tag

:U
Hát ne tankolj étolajat, nem szabad. :)

Aggregátor: Ausztriában legális, én is odajárok tankolni, meg is mondanám a biztos úrnak, hogy épp onnan jövök, de sose kekeckednek ezzel. :))

[ Szerkesztve ]

(#27) 7600 GS


7600 GS
addikt

Csak nem egy 1,6-os szívódízel van a Golfodban? Nekünk is van egy '82-es Passatunk 1,6-os szívódízellel, 496 ezer km-rel. Már 27 éves. Nagyon szeretjük! :R :K Komoly javítás még nem volt rajta!

(#28) Csemike válasza 7600 GS (#27) üzenetére


Csemike
csendes tag

Dede, az! 1,6-os sivatagi teve. Lassú, de bármeddig elmegy. :DDD
Kisebb-nagyobb javítgatások vannak rajta. Eresztett már olajat, hűtővizet, váltóolajat, de végülis mindegyik meg lett oldva és nem haltunk éhen miatta. :)
De most pl. az öcsém az aznapi, friss-ropogós jogosítványával meghúzta egy kicsit... :( Meg már itt-ott aprócska rozsdafoltok látszanak. Gondolom egy újrafényezés meg nem két forint. :O

(#29) 7600 GS válasza Csemike (#28) üzenetére


7600 GS
addikt

Hát igen, sajna a fényezés az nem kétfillér! :( Az igaz, hogy nem egy gyorsbajnok, de ha van nafta akkor bármeddig elmegy! :K

(#30) barnam_ válasza Csemike (#26) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ja igen, ha olyan helyen tankolsz, ahol legális, és esetleg blokk is van róla, akkor egy szava se lehet. Régen vásárolni jártunk külföldre, most tankolni :)

(#31) Gergő_ válasza Csemike (#20) üzenetére


Gergő_
őstag

lány vagy fiú? :DD

(#32) Csemike válasza Gergő_ (#31) üzenetére


Csemike
csendes tag

Ez egyértelmű. 19 évesen már férfi. :DDD Máj bojfrend. :B :DD

Aggregátor: gorenje olajat tankolok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33) barnam_ válasza Csemike (#32) üzenetére


barnam_
nagyúr

ABE mit szól hozzá? :DD

(#34) Csemike válasza barnam_ (#33) üzenetére


Csemike
csendes tag

Most már egy ideje semmit. :U

(#35) dízelracer


dízelracer
senior tag

Jó is az az 1.6Döbbenet. Az egész autó az utolsó csavarig fantasztikus konstrukció. :R Sajnos manapság már nem gyártanak ilyen "igénytelen" és tartós autókat.

(#36) Csemike válasza dízelracer (#35) üzenetére


Csemike
csendes tag

Bezony. :K Észszerű mégis egyszerű, egy csavarhúzóval karbantartható. :DDD

(#37) bobalazs válasza Csemike (#36) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Családi Alfa 33asunk 23! éves, de bizony az is megteszi a Nagykanizsa Budapest utat oda-vissza!

(#38) ABE


ABE
őstag

jogépppkocsíííí

Amúgy van neve, nem? Tohonka...

[ Szerkesztve ]

(#39) Csemike válasza bobalazs (#37) üzenetére


Csemike
csendes tag

Az Alfák mindig nagyon tetszettek, bár eddig csak egy 166-ost vezethettem. :)

ABE: Tényleg! Tohon(y)ka volt régen. Ilyen néven írtam róla a totalcaros népítéletben.

[ Szerkesztve ]

(#40) Csemike


Csemike
csendes tag

Mi van már, ennyire húsvét van, hogy senki nem írogat blogout-ra? :)

(#41) barnam_ válasza Csemike (#40) üzenetére


barnam_
nagyúr

Most a "vas" a menő :DDD
De látom erre Te is rájöttél :D

(#42) Csemike válasza barnam_ (#41) üzenetére


Csemike
csendes tag

Ezt a vasazást is ki indította el... :) Most már nagyon óvatosnak kell lenni, bármi divattá válhat. :))

(#43) ABE válasza Csemike (#42) üzenetére


ABE
őstag

Emlékeim szerint EarL 007 indította el a gépvasazást, amit asszem én kiparodizáltam, aztán lett vasazás, és ki tudja már a kronológiát...

[ Szerkesztve ]

(#44) Csemike válasza ABE (#43) üzenetére


Csemike
csendes tag

Akkor ezekszerint Earl 007-et fogja elsőként falhoz állítani a forradalom? :DDD

(#45) ABE válasza Csemike (#44) üzenetére


ABE
őstag

Ááááá, az olyan színvonalcsökkentő lenne, ha falhoz állítanánk. :N

(#46) Csemike válasza ABE (#45) üzenetére


Csemike
csendes tag

Móci amúgy is be van pörögve, ráállítjuk, és meg van oldva. :))

(#47) KrAt


KrAt
veterán

Az én Kadettom 24 éves, és valszeg nyáron megyek vele Horvátba :) Egy másodpercig nem aggódom, ha beülök, elvisz, imádom :)

(#48) ABE válasza Csemike (#46) üzenetére


ABE
őstag

Mócus nyomul Örlre? :Y

(#49) puttputt válasza Csemike (#46) üzenetére


puttputt
őstag


Ráállítani, ja. Meg az "öcsikét". ;]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#50) Csemike válasza ABE (#48) üzenetére


Csemike
csendes tag

Még véletlenül sem "úgy"... :)

puttputt: Ez de kis nyomoronc... Látszik, hogy nem egy alomból vannak, ez már túltenyésztett. :D

Krenatesz: Mikor 3 éve mentünk Görögországba, és mondtam, hogy akár mehetnénk a Golffal is, körberöhögtek. :O Aztán egy Renault Clio RS-sel vágtunk neki... Végülis, bírta a strapát. :)

(#51) barnam_


barnam_
nagyúr

Még mindig baromi jól néz ki ;)

(#52) Csemike válasza barnam_ (#51) üzenetére


Csemike
csendes tag

:B :K I'm lovin' it.

(#53) zoo8800 válasza Csemike (#52) üzenetére


zoo8800
veterán

no és ezt? :))

rip and tear, until it is done

(#54) Csemike válasza zoo8800 (#53) üzenetére


Csemike
csendes tag

Ezt is. Minden Golfot. Minden Golf, légy az enyém!:D

(#55) Csemike


Csemike
csendes tag

Na, kérem, voltunk ma futómű-beállításon. Azt mondták, hogy még jó, hogy elvittem, mert nagyon terpesztettek a kerekek, és kissé el is darálták a gumit. :O Közben persze át is nézték egy kicsit. Kell új kormányösszekötő-gömbfej, ékszíj, és erősen alvázvédelemre szorul. Három lyuk van rajta alul (tisztára, mintha nő lenne... :DDD ), azt mondta a lakatos, hogy 40.000-ért kilakatolja és lealvázvédelmezi (ha tudnám mi az...).
Persze "megint" sikert aratott a Golf. :B A karosszérialakatos ember nagyon dicsérte, és nagyon mondta, hogy ezt az autót nem szabad veszni hagyni, fel kell kicsit újítani a karosszériát, mert ritka szép példány. :K Aztán meg is mutatta a saját autóját, egy 30 éves Opel Kadettet, tény, hogy tip-top állapotban volt... Azt mondta, fél éve vette, majdhogynem roncs állapotban. Nem is akartam elhinni, mert gyönyörű állapotban van az autó. Fél év alatt rendesen kitatarozta, úgy csillog, mintha most jött volna a szalonból.
Most elvitte az öcsém, tesz vele egy vidéki túrát Veszprém megyébe, holnap hozza vissza. Máris hiányzik.

(#56) Csemike


Csemike
csendes tag

Kb. 5 évvel ezelőtt, néhány fokkal jobb állapotban. :)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Csemike:] Golf :)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.