Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

fa*zomat már az EA-ba!.. :W
mig kint melóztam a briteknél, 2 naponta járkáltam a CEX-be, használt játékokat nézegetni.
efektive én idehaza támogatnék egy ilyen "bizniszt", ha... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) ollie válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi a baj? Ha a hír igaz, ez egy nagyon pozitív lépés.

***

(#3) kpal


kpal
veterán

Na legalább a Crysis2 nem lesz ilyen :C

(#4) D1Rect válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Most épp arról van szó, hogy ez a játék nem tartalmazza ezt a kiszúrást. ;)

(#5) - = Zk = - válasza ollie (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, igazad van! :R
túlreagáltam. csak az a 10 dolcsi b*szta ki a biztit...

(#4) D1Rect:
igen, leesett, csak a "sztori" első pár sora kissé felhúzott!.. :B

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) |nsane


|nsane
tag

Crysis 2 fejlesztői és az egész csapat nagyon jó fej a játékosokkal. :R
Minden platformra multi demo + még ez is. :R
Szerintem minden tiszteletet megérdemelnek!!! :R
Minden kiadó és fejlesztőcsapat példát vehetne a Crytek-től!!! - Igaz ez csak, akkor valósulhat meg, ha óriási bevételre tesznek szert, úgyhogy fiúk mindenki aki játszott Crysis valamelyik részével, vagy csak letöltötte torrentről a beta verziót, azok mind egytől egyik vegyék meg az eredetit.

(#7) Silenzio


Silenzio
addikt

Állati izgalmas! Kell? Nem kell?? Vaaaaaaah!!! A körmöm lerágom, gyerekek! :DD

Jézusom...

Ki a francot érdekel mindez? A megjelenés előtt ráadásul? Emberek milliárdjai éheznek, kormányok dőlnek meg, idióták hoznak létfontosságú döntéseket, ezek a nyomik meg oknyomozó riportot kerekítenek - ebből?

Hahh.

Arról nem is beszélve, hogy mégis kiket érint ez? Felteszem az emberek nem túl gyakran adják el a 3 hónapja vásárolt játékokat. 1-2 év alatt meg a felére, harmadára csökken a termék ára. Extrém esetben gyakorlatilag 0-ra: Dirt 2-t, OF 2-t lehet kapni 999-ért. Aki 2-3 hónapos játékokon akar spórolni úgy, hogy használtan veszi meg, az meg is érdemli, hogy kicsesszenek vele. Meg aki eladja, az is. Nem érdemes olyan játékot venni, amit egy végigdöngetés után tovább passzolsz.

A CVG riporterei súlyos "életfröccsöt" igényelnek. A valósággal, az élet működésével való szembesítést, némi tortúrát, esetleg egy igazi, hús-vér nőt. :)

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8) Torry válasza Silenzio (#7) üzenetére


Torry
addikt

A te fröcsögésed sem ér akkor semmivel sem többet...

(#9) #08052480 válasza Silenzio (#7) üzenetére


#08052480
törölt tag

(#10) Paul119 válasza Silenzio (#7) üzenetére


Paul119
addikt

és a te fröcsögésed ki a francot érdekel? :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#11) Silenzio válasza Torry (#8) üzenetére


Silenzio
addikt

Akkor? Mikor?

Ez nem fröcsögés, Fonémák, morfémák szintaxisok kusza hálója, amik egy megállapodásos rendszerben érveléssé állnak össze. Valami bajod van velük? Melyik fonémám nem tetszik?

Ezt nyugodtan tehetted volna off topicba.
Prézli21: Robotszaru. :C

Te, másik: és ez a hír kit érdekel? :)

Arról nem is beszélve, hogy volt azért abban a hozzászólásban bőven kérdés, ami legalább egy vitára alapot adott volna. Pl. annak latolgatása, hogy mekkora százalékban adnak el játékokat féléves, egyéves kor előtt. De úgy látom, itt senki nem vevő az ilyesmire. Gratulálok.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#12) Paul119 válasza Silenzio (#11) üzenetére


Paul119
addikt

nekem úgy tűnik hogy elég sok embert de csak ki kéne nyitni a szemedet.. na mindegy nem offolok tovább :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13) Silenzio válasza |nsane (#6) üzenetére


Silenzio
addikt

Ne a Cryteknek köszönd. Közel sem bírnak akkora önállósággal, mint mondjuk a Take2-nél a Rockstar - akik amúgy is arról híresek, hogy kesztyűs kézzel bánnak a fejlesztő stúdiókkal. Ez mind-mind az EA marketingeseinek köszönhető. Mindenki vegye meg? Már elő is rendeltem. Te kis Crytek-lobbista. :P

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#14) Putyilo


Putyilo
csendes tag

Kivételesen szerintem még én is megveszem ezt a crysis 2-t főleg hogy demo alapján a multija kb CODMW2 kis módosítással és nanoruhában! Nekem nagyonbejön!!! xD

[ Szerkesztve ]

-.-

(#15) Silenzio válasza Putyilo (#14) üzenetére


Silenzio
addikt

van már demo?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#16) Silenzio


Silenzio
addikt

Súlyosan hülye vagyok. Február 28-at hittem. Így jár aki össze-vissza melózik, szakdolgozatot és 3 tanulmányt ír mellette, és képes hajnali 1-kor elmenni piálni, reggel 11-ig. :C

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#17) deter


deter
aktív tag

Személy szerint én pedig pont emiatt vagyok mérges. Jól bejáratott nickemet nem tudom használni, ez ótvar gamespy ami persze, most nem működik... miatt, mi francért nem a szokásos EA fiók kell egy EA játékhoz? Nem értem, hogy mire fel ez a kavarás, a kiadónak is az lenne az optimális, ha ilyen szempontból a játékaik centralizálva lennének...

(#18) phanzetomox válasza |nsane (#6) üzenetére


phanzetomox
őstag

Hát én megis vettem régebben a crysist illetve nem rég a warhead-et :) mivel kivártam az idejét rendesen, a kettő együtt 4k volt, annyit igazán megért sztem.

(#19) Torry


Torry
addikt

Noh elértem a 10-es szintet.
Az elején nem igazán tetszett, de ahogy belejöttem egyre jobban.
Egyáltalán nem agyatlan, az nyer, aki ügyesebben használja a ruhát. Pörög mint a szar, de gamer-en full-hd-n megvan a 60 fps, nagyon ritkán esik, akkor is max 55 körülre.
Advanced-en már leesik 40 köré, ami rontja szerintem a teljesítményt.

(#20) Mártógyurma válasza Silenzio (#11) üzenetére


Mártógyurma
tag

Habár tényleg egy kicsit lesajnálod a témát, osztom a véleményedett a játék vétel-eladás stratégiával kapcsolatban . Új játékokat venni, aztán -bukva rajtuk- eladni hülyeség. Én azt csinálom, hogy mindig legalább egy éves játékot veszek 2-5 e Ft -ért.
Így ált. a gépem is mindig elég hozzájuk (persze folyamatában mindig korszerűsitem ésszerű keretek között). Ez a stratégia csak a szaros Activison- nél nem jön be,mert azok az árcsökkentést csak az 5 éves játékaikkal csinálnak. Mondjuk szaros CoD-ot amúgy se veszek.
Csak ha annyira türelmetlen vagyok, akkor veszek zsírúj szoftvert (pl.:SF4).

[ Szerkesztve ]

(#21) wolfwood


wolfwood
csendes tag

Hasonló állásponton vagyok, a használt játékokkal kapcsolatban. De kérdés vajon mit hoz etéren a jövő. :)

Egy pingvin mindenek felett...

(#22) benjemin1994 válasza wolfwood (#21) üzenetére


benjemin1994
tag

Mindenki vegye meg!!!!!!! Megérdemli a crytek!
Én már előrendeltem!!!!!! :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.