Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Integra válasza Illusion1010 (#35) üzenetére


Integra
titán

köszönöm szépen, igen, ilyesmire gondoltam.
csak talán annyi különbséggel, hogy nem kell rá zár meg egyéb, csak ehhez a cm házhoz hasonlóan csak bedugom meg kihúzom, semmi extra.
de kiindulásnak ez is jó:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52) Illusion1010 válasza Integra (#51) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Akkor ez

És még Antec is :D

(#53) denieBoy


denieBoy
tag

Szép, jó, finom és az ára is remek! :)

Proci ventinek a sebességét minek kell álligatni egy ilyen házban, nyílván: auto, a nagy ventiket meg rá potira scsókolom!

:)

DaVe

(#54) TonTomika válasza rudi (#42) üzenetére


TonTomika
aktív tag

Köszi! :)

(#55) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Az a tároló a tetején jó ötlet! Tetszik! :K

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#56) Integra válasza Illusion1010 (#52) üzenetére


Integra
titán

haha és tényleg!:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#57) tarczali


tarczali
tag

Szuper kis házikó, jól átgondolt tervezés, kiválló anyagok, praktikus megoldások, jó ár/érték arány. Én is ilyet használok, csak ajánlani tudom mindenkinek!

(#58) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ha most vennék házat csak ilyet vennék!

Nagyon eltalált darab!

(#59) Integra válasza Illusion1010 (#52) üzenetére


Integra
titán

egyszerűbb és olcsóbb is.
jobb mint az icy box.
köszi!:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#60) Prison85


Prison85
senior tag

Szép házikó, csak nekem az USB miatt nem lenne túl előnyös, mert az asztalban van a ház. Bár ezt elnézve inkább leraknám mellé a földre. Az előzőből volt Nvidia Edition. Ebből várható? Nálam bizonyára az dominálna a leendő konfigomhoz.

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#61) #16939776 válasza Integra (#26) üzenetére


#16939776
törölt tag

Erre Gondolsz?

Én is ilyet szeretnék a P180mini-hez :B

Egykis ON: megint nagyot alkotott Cooler Master...

a műanyagok tapintására kíváncsi vagyok.

80*80*15-ös ventilátor... mint a fehér holló :U

[ Szerkesztve ]

(#62) TonTomika válasza #16939776 (#61) üzenetére


TonTomika
aktív tag

Műanyagok tapintása szerintem egész jó, a power button-é meg főként, de úgyis azt nyomogatja az ember a legtöbbet. :D

(#63) #16939776 válasza TonTomika (#62) üzenetére


#16939776
törölt tag

PS2 Wake UP :))

:R

[ Szerkesztve ]

(#64) Pollux66


Pollux66
tag

Brutál jó ház! Ezt venném most ha anyagilag megtehetném. De azért pl mikor 3éve(!) a sima 690-es teszt készült, az még csak 16k volt. Az most van 19k körül ez meg 23k....ez nem faja így :((( CM tudja h igen jó házat csinált és sajnos ezért árban sztem elszálltak.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." George Carlin

(#65) blint63


blint63
tag

Na ez már rendben van ár-érték szempontból, nem úgy mint az a Corsair csoda.

(#66) #65675776 válasza ftc (#23) üzenetére


#65675776
törölt tag

Akkor ahhoz képest, hogy papírból gyártják meglehetősen drága...

(#67) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Nagyon penge ház, egyszerű, letisztul és nagyon praktikus :K de egy olyan kérdésem volna, hogy miért nem különösen ajánlott minősítést kapott? :U

https://ingatlan.com/33821564

(#68) BaLee válasza Pollux66 (#64) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

3 éve az euró 240 körül járt a dollár meg 160 körül. Nézd meg most mennyi és mindjárt rájössz, hogy miért verhetetlen ár érték arányban 23-ért ez a házikó.

Arról nem a külföldi gyártók tehetnek, hogy sz@rra sem való a jó magyar forintunk...

Még annyi, ha 3 éve 16k volt és most 19k akkor most sokkal jobban megéri, mivel ez az árkülönbözet szimplán az inflációból jön ki és még nem követte le a külföldi valutákhoz mért pénzromlásunkat.

[ Szerkesztve ]

(#69) Pollux66 válasza BaLee (#68) üzenetére


Pollux66
tag

Igaz és dühítő.....

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." George Carlin

(#70) Integra válasza #16939776 (#61) üzenetére


Integra
titán

olvass tovább picit, ott a megoldás, ami nekem kell:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#71) WD40


WD40
aktív tag

Hm. Csupa lik, itt már alul is. Elforgatott vinyókertet másodszor is FAIL. De legalább felülre tették a gombokat. (Szóval az eredti CM690 nem tudom, mitől a talán legjobb. Közel sem.)

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#72) Warpig válasza #16939776 (#63) üzenetére


Warpig
aktív tag

Nekem is pont ez jutott eszembe. Nem szabad annyit hajolni, nem tesz jót :D

A ház nagyon jó továbbra is, tele praktikus ötletekkel. Fekete belsővel, lenti táppal, jó szerelhetőséggel. Az ára kicsit magas, de nem 2 évre veszi az ember.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#73) TonTomika válasza WD40 (#71) üzenetére


TonTomika
aktív tag

Miért nem jó az elforgatott vinyókeret? Én direkt választottam ilyen házat, sokkal egyszerűbb behelyezni a vinyókat, elöl meg nincs ajtó ami engem pl zavarna. :)

(#74) Sicilian válasza cowboy_bebop (#33) üzenetére


Sicilian
addikt

25K pl. a Haf 922 :K

nothing is true everything is permitted..

(#75) Quan-Chi válasza TonTomika (#73) üzenetére


Quan-Chi
őstag

nekem a CM 590-ben lévő gumibakos vinyókeret tetszik, nehéz beszerelni de jól hűthető a rekesz és minden rázkódást elnyel ! :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#76) #16939776 válasza Integra (#70) üzenetére


#16939776
törölt tag

Antec, Olcsóbb, "Univerzális", ez kell nekem is!

[ Szerkesztve ]

(#77) J.J. András válasza Integra (#12) üzenetére


J.J. András
őstag

szeva...., nagyrészt egyet értek, ellenben van egy nagyon érzékeny pontja (vagy pontom) a háznak megmunkálás terén:
az elülső maszkon lévő kipattintható porszűrős 5,25 és 3,5 colos blendék (takarólemezek) iszonyat gagyik...., ilyet bármely lakatossal hajtogathat az ember....

nem tudom, a Stacker, Cosmos szériánál (és már bevált és gyártott) porszűrős műanyag blendéket itt miért nem lehet alkalmazni...., azokon nem volt éles él, ami elvághatta volna a kezed.... vagy összekarcolhatja a dvd íródat, ha úgy húzod rá.

jah, és a sűrűbb lyukosztás a méhrácson szebb volna ... hátra, és a 8cm-es oldalsó helyre miért nem került porszűrő ? vagy legalább egy bepattinható ventikeret.....

Még egy fontos: !! / RUDI-nak /
Lehet, hogy az enyém hibás, DE !!! kipróbálnátok már, hogy az 5,25 colos helyre passzintó 2 db sín, milyen csavart fogad ??? Nem lehet belecsavarozni egy normál HDD csavart, mert nem mennek át a gyárilag kifúrt lyukakon..., magyarán, beleraktak valami ócskavasat feketére fújva, ami nem ér semmit a mellékelt csavarokkal nem használható .... kicserélhetné igazán a Cooler Master.

Nem szóltok nekik ? Nem tudom becsavarozni a 3,5" kártyaolvasómat.

üdv: András

[ Szerkesztve ]

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#78) Chosen


Chosen
addikt

Szép a belseje, de nagy kár, hogy hulladék ventikkel szerelik.

(#79) Mappa


Mappa
addikt

:C áhh jó házikó,ha komplett gép vásárlás előtt állnék ..akkor a ház tuti cserélné elődjét :D
a mostani CM690 -esemen zavaró,hogy két usb nem megy be egymás mellé a tetején...ezt is orvosolták +nagyon bejön hogy fentre került power /reset stb gombok :K

lehetett volna a régi 690-nek is fekete belseje :U

nem kötelező megadni

(#80) Integra válasza #16939776 (#76) üzenetére


Integra
titán

:K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#81) Quan-Chi válasza Chosen (#78) üzenetére


Quan-Chi
őstag

nekem 2 éve megy 4 darab CM venti a házamban 1200rpm-en, hangja nincs és jól szellőzik , nemtudom mi bajod ezekkel a gyári ventikkel !? nyilván nem egy folyadékcsapágyas Sunon, de 3ad annyiba is kerül megy 2-3 adjisten 4 évet és pont jó :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#82) Integra válasza #16939776 (#76) üzenetére


Integra
titán

meg is rendeltem, szerdára legkésőbb megjön:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#83) ftc válasza #65675776 (#66) üzenetére


ftc
nagyúr

Azért kérdem, mert sehol nincs róla adat... jó lenne tudni :U

(#84) LonGleY


LonGleY
veterán

Full lukas az egész, baromira nem tetszik. Értelmetlen, ha minden hangot kienged, akkor már inkább veszek egyharmad ennyiért hasonlót, vagy pedig rászánom még az a pár ezret egy korrektebb darabért. Ez a rácsos 5'25-ös takarópanel a legnagyobb fság, amit eddig házaknál láttam.

(#85) Chosen válasza Quan-Chi (#81) üzenetére


Chosen
addikt

A csúszócsapágynak nagyon kijön a hangja nálam, le is cseréltem mindet. Egy AC venti 1k és 6 évig megy halkan , ráadásul folyadékcsapágyas.- ez a viszonyítási alapom

mod: az a durva, hogy még minimumra leszabályozva is idegesítő tartományban van a hangja.

[ Szerkesztve ]

(#86) gyulus08


gyulus08
aktív tag

Szép ház,az ára se rossz, de a sima 690-em azért nem cserélném le érte. :)
Jó ház az is,csak kár hogy a tápnál nincs rajta porszűrő.. :U

(#87) TonTomika válasza Chosen (#85) üzenetére


TonTomika
aktív tag

Szerintem is hangosak a gyári ventik. Nálam Coolink SWiF2-esek kerültek bele. :) 1000RPM felett csak a proci hűtője megy...de nem sokáig...–gyári intel–

[ Szerkesztve ]

(#88) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

pofás kis cucc, de sajnos itt is az elfordított HDD keretek miatt nem lehet bedobni például eg dual vizes winyóboxot... :O

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#89) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Megvan a következő házam...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#90) Kelvin válasza LonGleY (#84) üzenetére


Kelvin
őstag

Szerintem pont azért mert "Full lukas az egész" :)) elég bele pár 800-as extra halk venti és egy csöndes táp. Persze a legjobb lenne kipróbálni... :P

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#91) proci985 válasza Pollux66 (#64) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nem a CM emelt árat, a forint gyengült ennyit. amazonon éppen 70 USD, az advanced meg 100.

nem szálltak sehova, sőt a Cosmos 200ról 170ig, a Cosmos S 255ről 160ig esett.

Kelvin valamint csak SSDt lehet használni. a rezgéscsillapítása remek, de tényleg minden zörej kijön bele, gyakorlatilag halkíthatatlan. minőségi 800asokkal meg SSDvel meg már mindjárt baromi drágává válik.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

a CM 590 -es is full perforált elöl-hátul 1-1 felül 2 CM venti van alapból 1200-őt fordulnak de egy minimális légáramlat hangon kívül semmit nem lehet hallani :B lehet csak nekem volt vele szerencsém

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#93) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó kis ház. :R :R

(#94) aero. válasza ftc (#83) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

0.8mm SEC, mint az előző.

(#95) Solten


Solten
addikt

Like... :D

Saor Alba

(#96) LackoMester


LackoMester
addikt

Nekem kimondottan tetszik, elfogadnám. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#97) Chosen válasza Quan-Chi (#92) üzenetére


Chosen
addikt

Ennek a sok rácsnak tényleg van hatása. Alapból nem hallod a különbséget, de pl egy zárt GZ-X2 házzal összehasonlítva elég komolyan a hangbeli különbség.

(#98) Jaffafa válasza bucu (#7) üzenetére


Jaffafa
aktív tag

Nekem is az elsö szériás CM 690-em van (elégedett is vagyok vele), de nálam simán kihúzhatóak (oldalra) a HDD-k :K , neked akkor nemtom melyik széria van, de akárhol néztem most képeket az elsö szériás CM690-röl, mindenhol oldalra kivehetö HDD van.

Akkor hadd írjak pár tapasztalatot az elözö szériáról, hátha kedvet kap valaki :DDD

Q6600 2,4Ghz (ami 3Ghzen ketyeg) ami kb 25 fokos szobahömérsékleten kemény 42 fokos, terhelve max 50 (igaz, egy asus silent square hüti a procit full alapjáraton). A ház majdnem tökéletes. Csak azért majdnem, mert a tetején van az e-sata és a többi kivezetés, ami nem mindig szerencsés. Pl nálam sem, mert így nem férek hozzá. Amint látom, ez a mostani verzióban is maradt :( . Szerelés szempontjából qrva jó, mert a hely az óriási és a táp is alulra került (ami nálam elsödleges szempont volt anno). Csak ajánlani tudom. Lehet, hogy "húzós" az ára, de ezért a pénzért egy rendkívül szellös, masszív házat kapunk, ráadásul a dizájn sem rossz. Alapból 3 venti volt hozzá és a 1,5 év alatt eddig semmi panaszom nem volt. Asszem ez az egyik legjobb ár/érték arányú ház mostanság. :R

"Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

(#99) todie


todie
tag

szep kis haziko. tetszik is, de nem tudnam megszokni, hogy ennyire hallani lehet a ventiket.

(#100) PH-User válasza Dani_kp (#67) üzenetére


PH-User
addikt

Mert nem mindenki Dani_kp

Jó a ház jó, csak nekem drága. Nekem 10k-nál többet nem ér egy belsőségtároló konténer.

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.