Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) imibogyo


imibogyo
veterán

Ez nagyon pofás. :K

És végre gondoltak a videokártyák megtámasztására is. Az én 4870-em az Acceleroval is hajlik rendesen. Bár én hurkapálcikával moddingoltam a dolgon, de azért ez elegánsabb. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2) Horbal


Horbal
őstag

Jó ház viszonylag emészthető áron, valszeg ha most kellene vennem házat és ennyi lenne rá a keret ezt választanám.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#3) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ha házat kéne vennem, nem sajnálnám rá a bő 20K-t, nagyon megéri a pénzét!

(#4) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Tetszik! Még az első CM-690-hez képest is! Mivel már egy éve halogatom a festést + a moddingot, lehet, hogy inkább elgondolkodom ezen a házikón... Minden tud, amit szerettem volna megcsinálni!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#5) peetmaster


peetmaster
senior tag

Az ár/érték aránya ismét kedvező, mint az előző CM 690-nek. Mondjuk nekem nem jönnek be azok az orbitális nagy lyukak a kábelek elvezetésére. :)

Jó kis teszt volt!

(#6) Segal


Segal
veterán

Elösször is nagyon szépen köszönöm a tesztet nekem is ilyen házikó van kinézve.
Másodsorba szerencsére javították az előd hibáit /főleg a bekapcs és reset gomb részt/ így hacsak nem jelentenek be valami mégjobbat az elkövetkező 1-2 hónapba akkor ő lesz a kiválasztott.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7) bucu


bucu
csendes tag

Nekem az előző 690em van. Nagyon megvagyok elégedve vele, de a hiányosságait ebben az uj verzióban megoldották. PL az előző verzió HDD tarója alul -ha benn van az alaplap- nehezen kivehető. Ennél meg ahogy nézem oldalra kilehet huzni a HDD-ket , ezzel nagyban megkönnyitik a HDD cseréket. A másik ami nagyon tetszik a tetjén a tartó! Egyszerű megoldás és nagyon praktikus.
A dizájn meg izlé kérdés még minig, nekem bejön , az előzőt is ezért vettem meg bár az ha jol emléxem ennél olcsobb volt!

Szóval jó kis cuuc :)

(#8) P00By


P00By
nagyúr

Nagyon jó ház, abszolút megéri az árát!

(#9) Isee válasza P00By (#8) üzenetére


Isee
senior tag

+1 :K

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#10) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Nagyon szép ház, büszke lehet rá, akinek ilyenje van! :K

(#11) Pixelmaster


Pixelmaster
tag

nekem ilyen van es imadom, olyan szepen megtudtam bene csinalni a kabelozast hogy az egy alom :K

-=The digital artist of the darkside=-

(#12) Integra


Integra
titán

nagyon jó ház, szolídan szép, jó a kialakítás, jó a megmunkálás, a felső hdd dokkoló hatalmas piros pont, ennyiért ingyen van, ennél rosszabbat soha senkinek.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13) hackeeeee válasza Integra (#12) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

+1. Teljes mértékben egyet értek. :K :R

Véleményem szubjektív...

(#14) riolobo


riolobo
tag

Hát ha lett volna ilyen mikor a HAF 922-t vettem elképzelhető,hogy inkább ezt választom.

(#15) Angel1981 válasza Integra (#12) üzenetére


Angel1981
veterán

+1 :)
Ebben az árkategóriában a legjobb választás!

(#16) hackeeeee válasza riolobo (#14) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát igen. Mondjuk a HAF megint kicsit más kategória. Mondjuk sztem a régi 690 is nagyon jó kis házikó, faxán lehet szellőztetni azt is, ahogy kell. :) :K

Véleményem szubjektív...

(#17) #06658560


#06658560
törölt tag

Most hogy van akkor ez? AZ 1200rpm-es ventiket 1500rpm-re lassítottátok?

(#18) Wyll


Wyll
őstag

Ha valaki esetleg az első változattal való részletesebb összehasonlításra kíváncsi, esetleg több/más információ és/vagy vélemény is érdekli a házzal kapocsolatban, annak ajánlom D1Rect CM690 II Advanced házi tesztjét is. :K

Ezzel persze véletlen sem a jelen cikket akarom minősíteni. :N

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#19) hemaka


hemaka
nagyúr

tetszik, jol nez ki es eleg hasznalhato is

(#20) rudi válasza #06658560 (#17) üzenetére


rudi
nagyúr

Nem, a CPU ventit lassítottuk csak. A ház sajátjai vagy pörögnek (első 2 teszt) vagy ki vannak kapcsolva (3. teszt).

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#21) Horbal válasza #06658560 (#17) üzenetére


Horbal
őstag

Második tesztkörünkben percenként 1500-as fordulatszámra lassítottuk a processzorhűtőt.

1800-on ment alapból a proc hűtő

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#22) #06658560 válasza rudi (#20) üzenetére


#06658560
törölt tag

+Horbal: :R kicsit félreértettem akkor.

(#23) ftc


ftc
nagyúr

Rudi : 0,5mm-s SECből van?

ha érdekel a nyárra hozom meg az aerocool házam...kölcsönözhetem ;]

(#24) moha21


moha21
addikt

Szép kis ház nem is drágán. Úgy látom lehet bele ventilátort is pakolni. : )

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#25) Horbal


Horbal
őstag

Nem is nézegetem tovább mert vásárlási ingerem támadt és most nem akarok ilyesmire költeni.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#26) Integra válasza hackeeeee (#13) üzenetére


Integra
titán

a hdd dokkoló az egyetlen amit hiányolok az antec 180p minimből.
az nagyon tetszik. létezik ilyen dokkoló 3.5-es keretbe is? de nem keretes mobile rack-re gondolok, hanem ugyanilyen bedugom, kihúzom történetre:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27) total90


total90
veterán

Jó teszt, de mostanában elég későn kapják a PH!-s srácok ezeket a házakat... Ez is már régóta kapható :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#28) bteebi


bteebi
veterán

Na végre! :) Hosszú idő óta az első ház, ami - az árát is figyelembe véve - tetszik :K. Ugyan még mindig nem cserélném le a Chieftec midi tornyomat egy ilyenre, de ha új gépet vásárolnék, akkor valószínűleg ilyen házat vennék hozzá. Praktikus, ötletes, és még szép is. Leginkább a winchesterek elhelyezése (és darabszáma), valamint a kábelek hátsó kivezetése tetszett. Ugyan nem vagyok valami nagy híve a táp ház aljában való elhelyezésének, de akinek vízhűtése van, vagy azt tervez, annak (is) remek választás ez a ház. :C

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#29) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Ma rendeltem meg, erre itt a ph! teszt. :))

(#30) Sicilian


Sicilian
addikt

Ebben az árkategóriában maradok a HAF-nál :K

nothing is true everything is permitted..

(#31) wardred


wardred
tag

Na ez a 10/10 nálam.

(#32) iSonic válasza Sicilian (#30) üzenetére


iSonic
addikt

hát igen a HAF jobb árú..

(#33) cowboy_bebop válasza Sicilian (#30) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Az nem ez az árkategória.

(#34) D.Orion


D.Orion
veterán

A legjelentősebb, hogy az acél vázat a mai divatnak megfelelően feketére fényezték.
<>
Maradjunk inkább a festették szónál. A két művelet merőben eltérő. Erősen kétlem, hogy a gépház bármely eleme átesett volna a fényezés teljes folyamatán. Persze marketingként nagyon jól hangzik, de irtózatos nagy baromság.

(#35) Illusion1010 válasza Integra (#26) üzenetére


Illusion1010
senior tag

(#36) cannibal


cannibal
senior tag

Sziasztok!
Mit gondoltok, ha ezt fektetve tudnám tárolni (szemből nézve jobbra döntve természetesen), akkor az nem árt esetleg a vinyóknak vagy a ventiknek? (csapágyazás)

(#37) Eddie141


Eddie141
senior tag

Kiváló kis házikó, és nagyon jól néz ki :) Bnőmnek most majdnem ilyet vettem, mert nekem is volt már a kistestvére, a sima Cm690-es, és arról is csak jókat tudok mondani, de végül egy jó ár miatt Haf 922-be költözött a szeme fénye.
A CoolerMaster mostanában csak jót ad ki a kezéből. Egyszerűen imádom! :) Csak így tovább! :R

A teszt is kiváló volt, sok mindenre kitért, és részletes volt, ahogyan azt megszoktuk :) Kár, hogy nem mértétek össze mondjuk a régi 690-essel, hogy lett-e újdonság, de arra úgyis itt az előző teszt, tehát le a kalappal, és köszönjük! :R

(#38) marcias


marcias
őstag

ATX méretben ennél jobb nekem nem kéne. Most már csak a mATX változattal adósok. :)

Steam: marcias88

(#39) TonTomika


TonTomika
aktív tag

Kevesebb, mint egy hónapja nekem is ilyen van. Egyszerűen imádom! :) Egyedüli okosabb döntés a moduláris tápegység lett volna a kábelek miatt, de sajnos a pénz diktált. :)

Mindenkinek ajánlom aki megengedheti magának, én tuti nem fogok most jó sokáig házat venni... :)

A beszerzése viszont nem volt egy leányálom, noha nem tudom, hogy most milyen a helyzet ezzel kapcsolatban. [link]

Rögtön az alaplapi hangszóró mellett, és a ventillátor rögzítő stiftek felett található egy ilyen kis valami...arra már rájött valaki, hogy micsoda?

[ Szerkesztve ]

(#40) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

kicsit elkésett a teszt, ez a ház már jó ideje kapható :K , mindenesetre szerintem is nagyon pozitív az hogy a VGA kapott támasztót mert a GTX275 twinfroz-t nem igazán tartja meg a leszorító a sima 690-ben :N

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#41) bpx


bpx
őstag

csak azok a lekerekített sarkok ne lennének :U
a klasszikus, szögletes formákat szeretem, persze nem tetszhet mindenkinek :)

(#42) rudi válasza TonTomika (#39) üzenetére


rudi
nagyúr

A (szemből nézve) bal oldalfal biztonsági zárásához való szem, ha jól néztem. Nagyjából a táp magasságában ileszthető a ház vázára. Itt látható a neki kivágott vékony rés az oldalpanel hátsó élén.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#43) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Valóban megéri az árát.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#45) Gerisz válasza bucu (#7) üzenetére


Gerisz
addikt

Ezt a HDD kivevést nem értem. Az előző 690-ben is oldalra vannak a winyók.

(#46) rudi válasza D.Orion (#34) üzenetére


rudi
nagyúr

Tuti nem akkora baromság azért. Lehet hogy nem helyes, sőt biztosan nem az a fényezés szó használata, de nem kell bolhából elefántot csinálni. Vagy igen?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#47) Dyno


Dyno
veterán

Most Real Power 550-es tápot használtatok vagy Silent power 600-ast ami a képen van??

(#48) D.Orion válasza rudi (#46) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem csináltam belőle elefántot, csak ne írjatok olyat ami nem igaz. Ha erre a házra ránézne egy autófényező és azt mondaná neki a marketinges, hogy: Szép feketére fényeztük a házat, akkor a melós bizony körberöhögné és otthagyná. Fényezés és festés között van egy kis különbség. ;)

(#49) kpal


kpal
veterán

Árban és teljesitményben a legjobb a többi drágább házrol ez nem mondható el.

(#50) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Háát. Maradok Ink a dragon haf 932nél. :R

De 23k ezért a házért nem pénz, az tény!:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.