Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Rolly válasza erdoke (#147) üzenetére


Rolly
veterán

azt tudtam, hogy bt van de infra nincs? azért lehetne rajta na mindegy

(#152) atirag válasza erdoke (#150) üzenetére


atirag
őstag

Szombat délben vettem le az első töltésről.Ma 1 vonal hiányzik a 3-ból.
Bluetooth mindig bekapcsolva mert az autoban van kihangoskodom.
Igaz nem sokat telefonáltam mostanában.
A pc kábellel tölt.A d750i is olyan.

(#153) erdoke válasza atirag (#152) üzenetére


erdoke
titán

Remélem, gyorsban adnak egy új akksit, és nem fognak sz@rakodni. :((
Úgy tűnik, valami szériahiba lehet, mert több helyen és több embertől olvastam hasonlót.

A legjobb aláírás a héten

(#154) atirag válasza erdoke (#153) üzenetére


atirag
őstag

Ha a t-nél vetted szerintem adnak másikat.Nekem volt már ilyenem.Igaz az másik telefon volt.

(#155) erdoke válasza atirag (#154) üzenetére


erdoke
titán

Ja, elküldik a Samsungnak, aztán majd kiderül. Törölhetem ki az új telefonnal, máris a szervizeket járja. :(
Még szerencse, hogy nem is akartuk eladni az asszony SL55-ét, így tud telefonálni addig is.

A legjobb aláírás a héten

(#156) Router válasza erdoke (#155) üzenetére


Router
őstag

Úgylátszik csak lett volna még mit csiszolni azon a gyémánton :U

www.reballing.hu/forum

(#157) Neck válasza Athos07 (#135) üzenetére


Neck
veterán

Nah jah, csak az a baj, hogy nem mindenki felső kategóriát vesz.
Viszont elég sokan alsó, meg középkategóriát.

Sajnos aki nem telefonguru, nem fog elmenni a számozáson, ez az egyik.

A másik, hogy alsó és középkategóriában egy értelmes ember számára nem alternatíva a Nokia. Csak olyanoknak akik nem ismerik a többi gyártót, és meg voltak elégedve a 3310esükkel.

Továbbá az is baj, hogy sajnos a felsőkategóriás Nokiákból se vennék (én személy szerint)

Hogy miért nem? Vagy kevesebbet tud, nagyméretű, és lemerül (vagyis pont a ''híres'' Nokia használhatóságon esik csorba) Vagy ugyanannyit tud, óriási méretü, és megint csak lemerül, ráadásul drágább is a konkurrenciánál. EZ a bajom.

És sajnálom a Nokiát, de azt veszem észre, nagyon rossz a mostani üzletpolitikájuk. Nem az, mint régen, hogy olcsón jól használható, sok feat.-es telefont adjanak ki.

Ezt most az SE csinálja. És be is jön nekik.

Bocs az offért.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#158) Neck válasza atirag (#140) üzenetére


Neck
veterán

Neked bonyolult. Más 3 millió ember hozzászokott, hiszen ugyanaz a menü elve nemtom hány telefon óta. Nokiáról szoktam át kb 5perc alatt. És szerintem JOBB a menüje mint a Nokiáé. (1 gombbal azonnal törölhetsz, ami előny)

Szerinted kiben van a hiba? ;]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#159) stoki


stoki
csendes tag

helló azt akarom kérdezni,hogy gépröl,hogy a picsába lehet USB keresztül a képeket-MP3-at letölteni aD600-ra.segitsetek ebben :O

reggie

(#160) Viktor0610 válasza stoki (#159) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kedves Stoki, hát úgy, ahogy te írtad, ne próbáld meg, mert nem fogsz sikerrel járni...
Bár másmilyen telefonom van, de leírom, én miképp' tenném...
Letölteném a megfelelő kommunikációs szoftvert (Easy GPRS vagy Easy Studio PIMS & File Manager -fogalmam sincs, melyik kell a D600-hoz) a Samsung oldaláról. Feltelepíteném, majd a telcsit a géppel összekötném (esetleg újraindítanám a gépet), és a program segítségével megoldanám a problémát...

Samsung Galaxy A54

(#161) kormosp


kormosp
csendes tag

Hello!
Sajnos nem sikerül usb-n keresztil csatlakozatni a telefont. Leírom, hogy mit csinálok, aztan csak kiugrik,hogy mi a baj. :F
1. cd-rol install az autorun utani az elso 3 menupont.(PC studio, vmi usb-s, meg vmi creative)
2. pc studio indít
3. telefon bedug
4. windows xp észlel uj hardvert, vmilyen samsung usb 1.0, aztan egy Samsung Mobile Usb modem 1.0-t. A cd-t-rol telepíttetem hozzá a drivert.
5. Found new hardver ready to use szöveg megjelenik
6. probálok connectelni a studioban, jön a hibaüzenet, ConMgr_Setting.exe fejléccel.
Még az a 4-5 ikon sem jelenik meg, ahol választhatok,hogy milyen modon szeretnek csatlakozni.
Ha kikapcsolom a telót, akkor sem jó.
Elöre is köszönöm segítséget!

(#162) berczy03


berczy03
aktív tag

Mit vitáztok már itt ezen a D600 vs. W800 kérdésen. Egyszerüen nem ugyan az a kategória. W800 Multimédiás telefon, a D600 meg telefon multimédiás funkciókkal. A kettő rohadtul nem ugyan az. Összehasonlítás D600-al??? Nem sok értelme van... Különben is hogy néz már ki a W800...??? Előbb vennék mp3 lejátszót. Még azok is húszszor szebbek mint ez a telefon. Semmi értelme az összehasonlításnak.

Samsung Galaxy S I9300 | 4.1.2 (LL4) | Siyah 1.8.6+ |

(#163) Secretive válasza berczy03 (#162) üzenetére


Secretive
aktív tag

azt hiszem teljesen egyetértek veled!mindkét telefon jó a maga kategóriájában,de tényleg nem igazán ugyanazt képviselik!más a vásárlói körük is.

volt szerencsém az se-w800i-hez és ajándékként egy s-d600hoz is.

nálam a w800i röpke idő alatt két szempontból sem volt szimpatikus,az egyik a mostanában trendinek mondható ''esztétikus féltégla'' dizájn a másik pedig az,hogy úgy tapasztaltam a videofelvételnél többször sem volt szinkronban a kép és a hang!
ettől kezdve nem is igazán kívántam mélyebben megismerni.

a d600 (mint sok extra jó tulajdonsággal felvértezett !telefon!) azt hittem majdnem ''tökéletes'' lesz nekem és igényeimnek,de alapfelszereltségében kiábrándított, hogy szinte csak 1 napot bír a 800(850)mAh-s akksijával (bár a legtöbb hasonszőrű teló is csak ennyit bír), nagyobb, mondjuk 1200mAh gyárit meg még nem találtam.viszont egyelőre ebben ki is merültek a negatívumok,mint szubjektív megítélések kérdésköre.

Szeretem a munkát, lenyűgöz! Képes vagyok órákig ülni és nézni.

(#164) Ricardo válasza berczy03 (#162) üzenetére


Ricardo
félisten

Mi szép és mi nem az elég szubjektív nem?

(#165) Noncsi válasza Ricardo (#164) üzenetére


Noncsi
tag

Igazad van, kinek mi a szép! Azonban tagadhatatlan, hogy minőségbeli különbségek vannak a W800i és a D600 között. Természetesen a D600 javára. A csoporttársamnak w800i-je van és a minőségbeli problémák mellett a telefon gombjai elég csúnyán elkezdtek szürkülni... :U Elég csúnya. :U

(#166) Ricardo válasza Noncsi (#165) üzenetére


Ricardo
félisten

Az összerakás minőségét nem lehet elvitatni a Samsungtól. Nekem némely apró logikátlanság zavar benne. Ettől függetlenül nagyon renben van a telefon.

(#167) Secretive válasza Secretive (#163) üzenetére


Secretive
aktív tag

mivel 1-2 nap után ''rájöttem'',hogy miért merült le hamar az aksim,emiatt leírom ide is,hátha valaki hasonló szituba keveredik.a telefonbeállítások/extra menünél gyári alapból aktiválva van a ''hangtisztaság'' üzemmód,ami köztudottan szívja az aksit,emiatt ezt az opciót nyugodtan ki lehet venni,mert általánosságban nem lesz rosszabb a hangminőség sehol sem,viszont akár 2-3 nappal is tovább bírja az aksi.

amin viszont megrökönyödtem (a telefon előnyére!),hogy ez a telcsi azon kívül,hogy gyárilag is le tudja játszani a 352x288 (VCD) felbontású vidókat is,még egy ekkora felbontásnál sem kottyan meg neki az 1250 kbits!! ~1,25Mbits (a telefon kategórában ultrahigh) adatrátájú film zökkenőmentes és csúcs képminőségben történő lejátszása.

azt hiszem ez über! menő csávóknak akár helyszíni tv-s bemutatóra is nyugodtan használható!



Szeretem a munkát, lenyűgöz! Képes vagyok órákig ülni és nézni.

(#168) Ck. válasza berczy03 (#162) üzenetére


Ck.
addikt

Hát ez tiszta röhej amit írsz... Mi az, hogy a ''W800 multidmédiás teló'', a ''D600 meg multimédiás funkciókkal ellátott teló''? :Y Ekkora baromságot már rég olvastam... :O

Azért hasonlítsuk már össze a legfőbb extra (főleg multimédiás) funkciókat:

D600:
QVGA 240x320-as kijelző, TV-kimenet, mp3, CIF (352x288) videofelvétel és lejátszás, kíváló video-kezelés, Office dokumentumok megnyitása, AF viszont nincs benne.

W800:
176x220-as kijelző, mp3, videofelvétel (176x144 egérmozi) és lejátszás (szintén ugyanúgy egérmozi), xar video-kezelés, lehetetlen visszalépni a fullsreen videoból anélkül, hogy le ne állítanánk a filmet, folytatni ugyanonnan viszont már nem tudjuk...

Szvsz ezek a legfőbb multimédiás funkciók magukért beszélnek...

[Szerkesztve]

(#169) Ricardo válasza Ck. (#168) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért ennyire ne legyünk szélsőségesek!!!
Nagyobb felbontás? Ok! Azért nézd már meg hogy fizikálisan mennyivel nagyobb a kijelző! Az is egérmozi. Ki tudod rakni tv-re hurrá. Ez üzleti életben jól jöhet, az hogy te és még páran dvd helyett használjátok az egy dolog (Kinek milyen igényei vannak). DVD-hez erősen kevés a teló (mindenben) annál rosszabb minőséget meg nem érdemes nézni.A multimédiánál mindíg csak azt említed hogy jobb a videó, ez így is van, de azt bölcsen elhallgatod hogy az MP3 lejátszás a háttérben, és a jobb fényképkészítés(AF?jobb optika) erősen multimédiás képesség és ebben üti a D600at.csak az AF-t említed.
D600: Üzleti készülék
W800: Multimédia
A Samsung sokmindenben jobb, De sok dolog van amiben a W800 ver oda.
Nem gondoltam hogy egy két hülye beszólás miatt te is beszállsz a köpködésbe.

Bocs a kirohanásért de ez kezd unalmassá válni.

(#170) Ck. válasza Ricardo (#169) üzenetére


Ck.
addikt

Én nem beszállogatni akarok az oda-vissza való köpködésbe, de azért a hülyeséget én sem hagyokszó nélkül.

A TV-kimenet nem csak filmnézésre jó, hanem különböző prezentációkhoz, bemutatókhoz rendkívül hasznos.
Most akkor miért is multimédiás a W800? Mert fut háttérben az mp3 lejátszó és van benne AF? Nekem felesleges ecsetelni a W800 funkcióit, D600 előtt nekem is az volt.

[Szerkesztve]

(#171) Ricardo válasza Ck. (#170) üzenetére


Ricardo
félisten

Azt írtam hogy az üzleti életben jól jön a tv kimenet.
Igen például attól is multimédiás hogy fut a háttérben az mp3 lejátszó.
Ez egy fontos tulajdonság szerintem hogy nem ''foglalja a telefont''és tudom úgy is hallgatni hogy a telefon más alkalmazásait tudom közben használni.Az RDS-es rádió is ezt támasztja alá.Az hogy a Telefon funkciók kikapcsolása mellett is hozzáférhetünk a lejátszóhoz szintén a multimédiás tulajdonságot erősíti.
A D600 még a gyártó is az üzleti kategóriába sorolja.
Nem érdemes minden hülyeségre ilyen hévvel reagálni mert akkor a topic átmegy anyázásba.

(#172) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Ahelyett, h. összehasonlítgatjátok a két telót, nézzétek meg ezt a [link]-et!!!

Samsung Galaxy A54

(#173) Ricardo válasza Viktor0610 (#172) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem szoktam, de párszor leírtam hogy mindenki azt vegye ami tetszik neki. Nem szeretem a kirohanásokat. :(

(#174) Ck. válasza Ricardo (#171) üzenetére


Ck.
addikt

Igen, ebben igazad van, valóban fontos tulajdonság a háttérben futás és a flight mód, ezt aláírom.
Mindenki azt a telefont válassza, ami megfelel az igényeinek. Nekem a D600 vált be multimédiás és egyéb szempontból egyaránt, másnak pedig más lehet a nyerő, elvégre ezért van több gyártó a piacon, ez teljesen normális.

Ez a topic a D600-teszt véleményezéséről szól, úgyhogy felesleges vitatozni, úgysem tudja senki meggyőzni a másikat a saját igazáról... :)

A továbbiakban maradjunk mindannyian az adott témánál!

PEACE :R

(#175) Ricardo válasza Ck. (#174) üzenetére


Ricardo
félisten

Támogatom :R

(#177) Petta


Petta
csendes tag

1 kérdés:
Hogyha a géprőlrakok rá rendes felbontású filmet és kiteszem a d600at a tv-re akkor azt teljes képernyobe vagy leglább nagy méretbe lejátsza hogy nézhető legyen?

(#178) bontoasztal


bontoasztal
csendes tag

Szevasztok. Nekem is D600-am van de én meg vagyok vele elégedve teljsen. Viszont találtam benne valamit, ami remélem, hogy nem egy óriási hiba. Namármost, dobtam bele egy memkártyát és szeretném jól megtömni zenékkel. De az a helyzet, hogy eddig még nem jöttem rá, hogy hogyan lehet közvetlenül a kártyára másolni. Aki tud ezzel kapcsolatban mondani valamit, az írjon mail-emre. Előre is köszi!

(#179) legiaap válasza bontoasztal (#178) üzenetére


legiaap
nagyúr

Csákány!
Küldtem egy emailt.
:DD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#180) bontoasztal válasza legiaap (#179) üzenetére


bontoasztal
csendes tag

Köszi. meg is kaptam. és válaszoltam is

(#181) Viktor0610 válasza bontoasztal (#180) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ilyet privátban, ha kérhetem.
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

(#182) legiaap válasza Viktor0610 (#181) üzenetére


legiaap
nagyúr

Oké Főnök

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#183) Atombalu válasza Petta (#177) üzenetére


Atombalu
senior tag

azt latod a tv-ben, amit a telefonodon látnál.

viszont nem a tv kepernyo teljes nagysagaban :(((

persze akkor nem is lenne aranyos, ha úgy lenne...

[Szerkesztve]

iPhone 5

(#184) Secretive válasza Petta (#177) üzenetére


Secretive
aktív tag

Atombalunak valószínű nem ilyen telefonja van, vagy nem ismeri azt, úgyhogy nem a Samsung D600-ról írt!

A D600 a videót bármely tévén teljes képernyőben jeleníti meg (a CIF 352x288 felbontást biztos), mintha tv-t néznél!

Az, hogy neked mi számít ''rendes felbontású'' filmnek, azt nem tudom, mert sokféle ''rendes'', szabványos felbontás létezik, ami viszont a lényeg, hogy általában és egyelőre a videoban kiemelkedőbb mobiltelefonok legfeljebb a video-cd (pal 352x288) felbontást támogatják..

Összehasonlításképpen a D600 max. 352x288 képpont méretű videót, a sony-ericsson W-800i legfeljebb 176x144 képpont méretű videót képes rögzíteni és lejátszani (tehát ez utóbbi csak a felét és azt is elég gagyi minőségben tudja - láttam is).

Szeretem a munkát, lenyűgöz! Képes vagyok órákig ülni és nézni.

(#185) AS


AS
félisten

igy van a videot teljes képernyön nyomja :)
nap mint nap használom.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#186) Atombalu


Atombalu
senior tag

Én ezt nem nevezném teljes képernyőnek:

[kép]

szerk.: dió valoszinuleg nem hozzám akart szolni vagy alapbol rossz fórumba írt :F

[Szerkesztve]

iPhone 5

(#187) AS válasza Atombalu (#186) üzenetére


AS
félisten

De video, PDF, word az már téljesképernyön lesz.
menü johogy nem. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#188) Secretive válasza Atombalu (#186) üzenetére


Secretive
aktív tag

csatlakozni tudok AS-oz!

hát igen :Y ...a fórumtárs nem a menüt kérdezte, hanem a filmet (videót) !!!!

és ha te vagy ''atombalu'',akkor nyilván a te hozzászólásodra reagáltam!


[Szerkesztve]

Szeretem a munkát, lenyűgöz! Képes vagyok órákig ülni és nézni.

(#189) bontoasztal


bontoasztal
csendes tag

Hali mindenki.
Na most meg az a helyzet, hogy teljes képernyős háttérnek csak a d600-al készített képeket tudom kirakni. A rátöltöttképeknek hiába ugyan az a felbontása, mint a fényképnek, akkor sem teszi ki teljesbe. Most én vagyok balf@sz, hogy nem tom kirakni, vagy a telefon a hibás??? Nem lehet sehogy a rátöltött képeket teljes képernyős háttérnek használni? A választ előre is köszönöm!

(#190) gaboor1987


gaboor1987
csendes tag

A csiszolt gyémántal kapcsolatban lenne egy kérdésem ill problémám..
Ma délután feltöltöttem és estére totál lemerült pedig összesen nem telefonáltam ma 10 percet.Az ''''okosok'''' azt mondták, hogy szoftwerhiba. Valóban az vagy az egy hónapos telefonom selejt???? Ha tu valaki segíteni ill van valami ötlete azt szivesen fogadom.
Ja szervizbe is vittem és azt mondták, hogy egy frissítés és minden rendben lesz de az előző telefonommal is így jártam, hogy frissítették aztán 2-3 hónap múlva viszajött a probléma és persze semmi kedvem 23 hetet várni rá.

(#191) Viktor0610 válasza gaboor1987 (#190) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ''okosok'' jól mondják.
Azonban lévén, h. semi sem biztos, csak a halál ;] , hát...
(Nem kell aggódj, nem jön vissza a hiba. Legalábbis még senki sem panaszkodott erre... :( )

Samsung Galaxy A54

(#192) zsorzsterror


zsorzsterror
csendes tag

hogy tudok én erre a csodára telepíteni java gámát?

http://c.wade.hu

(#193) Viktor0610 válasza zsorzsterror (#192) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy, h. visszaolvasol és/vagy használod a keresőt a másik, sokkal jobban pörgő D600-topikban (az archív részében is!!!) -ott biztos, megleled kérdésedre a választ.

Samsung Galaxy A54

(#194) szamovar


szamovar
tag

Házilag tudok szoftvert frissiteni, ha igen hogyan?

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#195) legiaap válasza szamovar (#194) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#196) D27 válasza zsorzsterror (#192) üzenetére


D27
tag

Barátom. Először is kell egy Samsung PC Studio. :) Semmiképp se ".jar" fájltipusú játékot tegyél, mert az nem fog menni. Csak ".jad" fájltipusú játék megy. :)
A többit meg Viktor elmondta... :)

[ Szerkesztve ]

(#197) hajni1987


hajni1987
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem hogy most akarok venni egy headsetet de nem tom hogy milyen telefonok kompatibilisek vele!
Légyszi segitsetek :((

(#198) nemma válasza hajni1987 (#197) üzenetére


nemma
addikt

Hát esetleg írd le, hogy milyen headset az... :)

(#199) Viktor0610 válasza hajni1987 (#197) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Speedshop oldalán végzett rövid keresés után pl. ezek:
D500, D500E, D600, D600E, D720, E340, E350, E370, E530, E640, E720, E730, E760, E770, E860, P730, X660, X680, X700, X800, Z107, Z130, Z140, Z300, Z320i, Z500, ZM60, ZV10, ZV30, i300x, i750.

Samsung Galaxy A54

(#200) Faun


Faun
csendes tag

Hogy töltsek fel rá java programot? Wapon keresztül is jó ha ugy egyszerübb. Mert sehogy sem megy( még gyári szoftverrel)

(#201) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

durva, hogy ez már 10éve volt, de még inkábbhogy ez valamikor flagship teló volt :D meg azis hogy ilyen kevesen írtatok ide, most egy utolsó dzsunga kínai teló topikjában több hsz van.

(#202) Kyra030717


Kyra030717
friss újonc

Ijesztő, mennyire gyorsan telik az idő... Mikor még az volt a menő, akinek volt infra a telefonján. :D Durva belegondolni, hogy akik 2005-ben születtek, már 15 évesek. :O

(#203) bepe79 válasza Cannabis7 (#201) üzenetére


bepe79
addikt

Az hagyján, de a legutolsó lowend dzsunka ma már űrtechnológiának számít ehhez az egykori flagshiphez képest.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.