Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Ck. válasza Sanya (#49) üzenetére


Ck.
addikt

Nyugi, már szóltam egy modinak! ;)

(#52) nnivan válasza Sanya (#49) üzenetére


nnivan
tag

Az hagyján, hogy nagyon magasan fent bagy a fellegekben, dehogy még azt sem tudod, hogy a samsungok ébresztenek kikapcsolva is , innentől nem vagy értékelhető vitapartner. Szvsz.

(#53) nnivan válasza Ck. (#51) üzenetére


nnivan
tag

Te valami nagy ember lehetsz itt, pedig nem gonsoltam volna a hszólásaidból. És akkor most mi lesz kimoderálnak téged, vagy mi?

(#54) nnivan válasza Sanya (#49) üzenetére


nnivan
tag

Látom neked eddig csak nokia volt a kezedben, ez itt a baj!

(#55) eXodus válasza nnivan (#54) üzenetére


eXodus
őstag

Ilyen bunkó ****** miért nem megy inkább a gsmportra?

(#58) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Eleinte én is válaszoltam (n)nivan kolléga postjaira... :((
Aztán rájöttem, akkor szúrok ki vele a legjobban, ha ignorálom és nem reagálok megnyilvánulásaira... :D
Ti is tegyétek ezt!!!

Samsung Galaxy A54

(#62) faster válasza Sanya (#49) üzenetére


faster
nagyúr

de kikapcsolt állapotban egyik sem tudott még ébreszteni

Az X450 tud, pedig az sem egy drága kategória.

(#63) Polacheck válasza nnivan (#50) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Kérlek benneteket, hogy a flame-elést fejezzétek be.
A véleményeket kultúrált formában szívesen várjuk, és kíváncsiak is vagyunk rá.


Köszönöm
mamakedvence

less qq more pewpew!

(#64) Router válasza nnivan (#34) üzenetére


Router
őstag

1.: a Symbian OS és a jobb kijelző nekem már elég érv ahhoz hogy a nokia mellett döntsek!
2.: meséld már el nekem légyszi hogy hány NOKIA telefonod volt már idáig és melyikkel mi volt a problémád!
3.: az N90-nek mióta pirinyó a kijelzője?
4.:nagyon gyorsan vegyél vissza magadból mert szerintem ilyen hozzáállással nem leszel sokáig ezen a fórumon regisztrált tag!

www.reballing.hu/forum

(#65) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Azért hadd fűzzek hozzá én is több dolgot:

1-szvsz nokia nem egy nagy eresztés, az összes telefonom közül azoknak volt a legrosszabb beszédminősége, ami pedig a nem drága telefonjaikat illeti, java részük borzalmas, ropogó, recsegő műanyagból van öszerakva...

2-tényleg ki lehetett volna javítani a d500 hiányosságait... (értem ez alatt a hangtárcsázás nem létét, végre csöröghetne-rezeghetne egyszerre, és -számomra fontos- a profilokat is beletehetnék)

3-nnivan koléga egyszer már bannoltatta magát. nem kell vele törődni - ha trémobilos telcsit teszteltek, az a baj, ha nem az, ha nokia az, ha nem, az.... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#66) S e t h


S e t h
nagyúr

Nokia fan vagyok.
A páromnak vettem anno egy d500at, neki nagyon tetszik, nekem nem kellene.

De.

AZ, hogy nagyobb vonzalmat érzek az egyik márkát képvsielő mobiltelefon iránt az nem jelenti azt, hogy az érvek talajától elszakadva meg kellene mutatnom, hogy mennyire is vagyok szocializált avagy sem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#67) AS


AS
félisten

Nevetséges..
Én tudom hogy d600 még most is legjobb multimédiás telo.
Tv-kimet lesz nálam a legfontosabb és azt egyik telo sem tudja.

Elmondom mért....
Vettem, egy 5 collos LCD tv-t na már most... d600-at rákötöm tudok fillmeket nézni, zenéthallgatni stb...

És mindig valamit elfeltetek amit a nokia vagy se nem tud az pedig a NAGY betüs minöség..

Ugylátszik igénytelenek ami emberek nem tudják mi az a minöség,

nekem egy telo ne recsegjen ne ropogjon ne fagyon és villám gyors legyen..

4 mb-os fáljt tv-n eszméletlenül jol néz ki.. és projektoron is kilehet vetiteni.
Stb stb...

Meg lesz a D600-am nem uszátok meg az tuti:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#68) AS


AS
félisten

Samsung is megemliti a d600 használati utmutatojában hogy ezzel a ksézülékel lesz tökéletes a zeni élmény , és ilyet a se távolrol sem támogat...

Samsung Sztereó_bluetooth_headset:
[kép]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#69) bolondember válasza AS (#67) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

megjegyzes a margo szelen:
csak mondom, h az en (ex-)d500am meg sms olvasas(!!!!) kozben is reztelt mar...

amugy telleg a nokiak java reszenek szar a minosege, recseg, ropog...:(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#70) bolondember válasza AS (#68) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

khmmm...

Jo a BT ST fules, csak eppen a zenehallgatas is elegge szivja az akksit, ez meg meg ratesz egy lapattal... Ez inkabb villogasra jo, mint hosszu tavu hasznalatra...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#71) AS


AS
félisten

5-6 orát kibir...:R:R

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#72) AS


AS
félisten

Más:
Miköze a w800-hoz???
Samsung nem hirdeti ezt zene telonak!!!
Majd hamarosan megkapja a elenfelét a i300 személyében az zenében alázni fogja a w800-at az biztos annyi minden van rajta, és windoz 2005 grancia is lesz erre na meg 3 gigás winyo.
Szoval a w800-at azal tesék öszehasonlitani..

D600 egy egyedi luxus telo.
akkinek csak edig van az áradozik rola.
Tegnap vett egyet a haverom elmesélem mit irt rola...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#73) shev7 válasza AS (#72) üzenetére


shev7
veterán

azt azért kétlem, hogy a windows garancia akármire is...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#74) AS válasza shev7 (#73) üzenetére


AS
félisten

Az lehet de maga sok funkcio igen..
de majd ezt 1-2 honnap mulva beszéljük meg....:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#75) Router válasza AS (#74) üzenetére


Router
őstag

Az mondjuk nekem elég viccesnek tűnik hogy egy ''zenetelóba windowst rak a samsung... :F miért nem symbian könyörgöm? jobban bővíthető, elég kiforrott, stabil (különösen az UIQ), egyszerűen kezelhető, naés olyan felhasználói felületet írnak rá amilyet csak akarnak megjegyzem ezt idáig nem sikerült szépre megvalósítani a samsungnak mert ami képek voltam a samsung egyik symbianos telójáról ház az enyhén szólva is nevetséges....

visszatérve a D600-ra az 100% jobban tetszene symbiannal mert legalább ami hibák vannak benne azok orvosolhatók lennének külső progik segítségével!
ami jelenleg engem visszatart a samsung vásárlástól: szerintem irtó gagyi a menüje mindenek és számomra elég bonyolult is! elég sok rosszat hallottam már a samsungról bár nekem még nem volt de remélem nem is lesz! ugyanakkor olyan dolgok hiányoznak pl a d600-ból is amik nekem megbocsáthatatlanok... az első a symbian hiánya (most használom a 4-edik symbianos telómat és nem is szándékozok mást venni) a második a sok apróság : nincs infra, mp3 lejátszó nem fut háttérben stb. stb. stb.

www.reballing.hu/forum

(#76) ithomas


ithomas
őstag

Hál istennek nem oprendszeres a teló...!
A büdös életbe nem veszek több oprendszeres telót az biztos.(Mpx 200 után)
Szerintem az oprendszeres telók tipikus példái annak hogy egy telefon mindent tud,de egyszerre semmit se tud normálisan.
Bővitgetheted a programokat de egyiknek ez a baja ..a másiknak az,alig van rá tökéletesen működő software.Symbian dettó...ráadásul az op rendszeres telók ált sokkal nagyobbak is mint a normál...lassan állnak fel,többször fagyak stb... :o

Real eyes realize real lies!

(#77) makkocska válasza Router (#75) üzenetére


makkocska
csendes tag

''második a sok apróság : nincs infra, mp3 lejátszó nem fut háttérben stb. stb. stb.''....nincs védve az optika, autofokusz hiánya, kis memória, gagyi füles...:) Mondjuk ki szar a D600:DDD W800i rulz...


[Szerkesztve]

(#78) AS válasza makkocska (#77) üzenetére


AS
félisten

Hát akki mondja az!

Mindegy mert D600 már az év telefonja hivatalosan is...

kis memoria?? 76-mbt- w800 40 mbt.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#79) makkocska válasza AS (#78) üzenetére


makkocska
csendes tag

N90 is az év telefonja:)

Szerinted amugy nem bosszantó hogy egy ilyen drága készülékben nincs autofokusz?:D

(#80) makkocska válasza AS (#78) üzenetére


makkocska
csendes tag

Na csak egy kérdés szeretnék feltenni neked.
Mi a hibája szerinted a D600-nak?
Többet nem flamelek:)Csak erre válaszolj...

[Szerkesztve]

(#82) AS válasza makkocska (#80) üzenetére


AS
félisten

Számomra?
Nincs lencsevédő..
Még nem kapható egyenlöre nagyobb t-flash 256 mb-t nál..
Üzenethangok, csak 10 van és nem lehet beálitani mást..
Még nincs nálam.

Most több nem jut eszembe...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#83) eXodus válasza AS (#78) üzenetére


eXodus
őstag

+128MB csak a microSD
Tele van bosszantó hibákkal...
Pl.: (ez még nem volt)
'' A JAVA alkalmazások számára 4 megabájtnyi tárhely elérhető csak''

(#84) AS válasza eXodus (#83) üzenetére


AS
félisten

Nem használok java alkalmazást ara ott a symbian fon!

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#85) Router válasza ithomas (#76) üzenetére


Router
őstag

nesze neked mpx200&windows mobile... ezt mondtam az előbb hogy nem volt okos döntés a windows a samsungtól... látom hogy nem volt még értelmes symbianos telód! az meg hogy méretbelileg nagy az hülyeség... azért mert van normális oprendszer rajta miért lenne fizikailag nagyobb egy teló? nagyobb helyet foglal benne a symbian? LOL :DDD max a kijelzője miatt nagyobb a teló de akkorsem számottevően!

[Szerkesztve]

www.reballing.hu/forum

(#86) AS


AS
félisten

http://www.phonezone.hu/main.php
Itt most 125 e (elvileg gyári gari),,
Irjátok le menyire megbizható stb....

Mert ketet meg van rá csak nem tudom hol vegyem meg.:F

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#87) Router válasza AS (#78) üzenetére


Router
őstag

megnézném azokat az embereket azért akik úgy eldöntik hogy mi az év telója hogy még kézbe sem vették hiszen nem rég adták ki a d600-at... biztos specifikációk alapján ítélnek... amúgy meg nemtom hány év telefonja lesz még mert a d600 előtt már EISA díjat nyert az N90 és ő volt az év telója :F

Kalandor #81: Mellesleg egy 5''-os LCD TV-nek hatalmas felbontása van :DDD

[Szerkesztve]

www.reballing.hu/forum

(#88) AS válasza Router (#87) üzenetére


AS
félisten

de az okostelo volt az más...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#89) AS


AS
félisten

http://www.phonezone.hu/main.php
Na szoval megvegyem itt an ne?:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#90) Router válasza AS (#89) üzenetére


Router
őstag

Vegyed! 2 hét múlva meg sírj mert a mai ár 75%-ába (vagy még annyiba sem) fog kerülni

www.reballing.hu/forum

(#91) AS válasza Router (#90) üzenetére


AS
félisten

Nem vagyok siros tipus.. :D

Na várok még 1-2 hetett...:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#92) eXodus válasza AS (#84) üzenetére


eXodus
őstag

Ennyi erővel zenehallgatásra van jobb.
Van jobb kamerás mobil is...

(#93) Digital válasza AS (#91) üzenetére


Digital
addikt

Most láttam a tv-ben a D600 reklámját,nekem nagyon tetszett :C Meg is említik a telefon üzleti erényeit,ezért kár volna a W800-hoz hasonlítani :( Nem egy kategóriából valók!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#94) AS


AS
félisten

Nem hát, w800 zene meg rádioba erös,
d600 meg a mulltimédiába,
Reklám is mutatja..

Azt is elismerem hogy Se w800 zene telok királya igy jó lesz ?:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#95) ByB válasza AS (#94) üzenetére


ByB
addikt

''Reklám is mutatja!'' - Nah ez tényleg LOL! A telefonokat és képességeiket ne a reklámok alapján ítéljük meg! Mi számít multimédiának: a jobb hangzás + szebb képekek vagy a nagyobb felbontású video + TV kimenet! (W800i vagy D600) Elismerem a Samsung jó telefonokat csinálni, de a D600-zal csúnyán elkésett... :( :R

(#96) AS


AS
félisten

én is mondtahatnám hogy w800 milyen buta mert nem lehet öszekötni nyomtatoval vagy kékfog nyomtatoval..
Nem komunikál BT ST füllesel...
Nem lehet tv-re kötni nem lehet, pdf, html, word exel fájlokat nézni..
Nem látványos a menüje, lasabb is..
W800 anyagminösége távolrol sem surolja a d600 szuper eleganciáját...

Kijelzöröl ne is beszéljünk a w800 kjelzö ma már csak középkategoriának számit m már 36 e -es sagem vagy uj olcsomoto-ba is az van.

Azért nem kell lenéző lenni.:o

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#97) ByB válasza AS (#96) üzenetére


ByB
addikt

:R Igazad van! Egyszerűen rossz kompromisszumnak érzem a D600-at, de én csak egyféle felhasználói kört képviselek, valószínűleg nem nekemvaló a telefon, ennyi! ;) Majd az N80-as! ;]

(#98) AS válasza ByB (#97) üzenetére


AS
félisten

Na végre hogy kiegyeztünk...
Nokiát nem szeretem de n80 kivétel,.. de nagyon is....:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#99) Router válasza AS (#98) üzenetére


Router
őstag

hadd kérdezzem már meg a vitát félretéve hogy hány nokia telód volt idáig?

www.reballing.hu/forum

(#100) AS válasza Router (#99) üzenetére


AS
félisten

Mivel mobilos körökben mozgolodok bármilyen nokiát kitudok probálni.

6680 se volt rosz csak megint az anyagminöségel voltak gondok.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.