Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) AS


AS
félisten

D600:al készült képek simán k750 szintüek!

Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#102) AS


AS
félisten

D600-on kristálytisztán jelenek meg a videok!
Bővebben: link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#103) Viktor77 válasza AS (#101) üzenetére


Viktor77
titán

Aha, majdnem. Kár, hogy majd fél évvel annak megjelenése után.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#104) AS


AS
félisten

D600 legerösebb pontja a kijelző és hozá társult menü nincs elenfele..

Bővebben: link
Gyönyörü kijelző amin életre kelnek a képek.
Bővebben: link
D600 menüje fényévekel szebb mint bármilyen más telo menüje!
Bővebben: link
D600-nál nem létezik pixel..
Bővebben: link

Bővebben: link

Szoval lehet sorolni a mindennek a gyöngét és eröségét,
D600 kielzöjéhez képest d500 w800 kijelzö már elevult semmi...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#105) HERR Z válasza AS (#104) üzenetére


HERR Z
veterán

1 telefont nem a menü miatt veszem meg...és szubjektív de a szebb ikonok nem érdekelnek...mondhatnám hogy a VS3/VS7 is tudja ugyanezt a szintet -gyári menüvel, de azt se e miatt venném...Nokia menühöz meg felelsleges hasonlítani azoknak nem a design az erősségük, bár jó skinek vannak hozzájuk -igaz te persze hogy nem azokhoz hasonlítgatod a d600-at:)
A kijelző terén meg....N90, új Panák....simán van megfelelője más márkáknál is..

(#106) AS


AS
félisten

N90 panna vs7 igen de azok mekorák már??? vagy s700 juj vagy majd w900 ááá
D600-nál az lényeg hogy közepes méretü szuper minöségi luxus telefon, ami rengeteg uj dologal van felszerelve pl tv-kimenet...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#107) AS


AS
félisten

Ime egy video a szuper 3d menüröl:http://prohardver.hu/pics/s/yk.gif
:Y
Bővebben: link

Bővebben: link :R

[Szerkesztve]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#108) Router válasza AS (#104) üzenetére


Router
őstag

annyit a menühöz kapcsolódva megjegyzek hogy szépnek szép ugyan de az a 2 színséma az rettenet kevés főleg hogy nem lehet bővíteni :F piros+kék... látod symbiannál legalább ez orvosolható lenne :(

www.reballing.hu/forum

(#109) Tommmmka válasza AS (#107) üzenetére


Tommmmka
senior tag

olvasgattam a hsz.eket és arra jutottam h. te túl elfogult vagy hidd el annyira nem nagy durranás az a d600 mint ahogy te ezt itt harangozod!

(hozzáteszem én is ilyet akarok venni vagy n70 még nem döntöttem)

nekem volt már egy rakat samsung telóm... a minőséggel semmi gondom nem volt de látszik rajta h. nem nokia----itt nem a snobság üt be hanem a mobiltelefon egyszerűen nokia! na ....
mobil review-on van teszt a d600 szanszét van karcolva a hátulja--ez egy nagy gondja a samsungoknak h. olyan fos műanyagból készülnek h. karcolódik mint atom szal az anyagminőség sem a top... elismerem h. sokat tud de egy oprendszeres teló többet--pl. n70 videotelefon a d600 nem van amiben az egyik jobb van amiben a másik...

Ezt jobb ha elfogadod h. a d600 sem tud mindent! nem istentelefon...csak majdnem :D

szal jó-jó de ez sem tökéletes!


(#110) eXodus válasza AS (#101) üzenetére


eXodus
őstag

Hmm.kicsinyített képek....:(

(#111) AS válasza Tommmmka (#109) üzenetére


AS
félisten

Hát barátom, te is rossz felé jársz az teszt egy nagy rakás szar!
Ugyanis az a d600 nem ez a d600 az még elözö koncepcio volt az oldal meg kap mind bugos xart, és ti meg elhiszitek,
Mostani d600 nem is ilyen szinü más anyagokbol van stb. stb..

Te hát ezel melé fogtál...:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#112) Tommmmka válasza AS (#111) üzenetére


Tommmmka
senior tag

najó ezt te sem mondod komolyan h. ha kap v.ki egy telót tesztelésre utána annak a házának az anyagát megváltoztatják...hát mitmondjak eléggé naív emberke vagy----végülis igaz... teszttelefon kedvéért legyártanak egy gépet h. ugyanolyan kinézet mellett szar anyagból küldjék tesztre a telót....végülis egyértelmű nem fog annak az anyaga semmit sem változni ahogy a d500 anyaga sem volt a toppon---ennyi jobb ha elfogadod

(#113) AS válasza Tommmmka (#112) üzenetére


AS
félisten

Na ide figyelj!
Azt a modelt kapta az kedves orosz tesztelo amit 2005 tavaszán lett bemutatva,

És 2005 juliusában kapta ezt a bétás xart, akkor még nem jelent meg
Valodi D600 1 honapja jelent meg...

MAGYARORSZÁGON IS bevolt mutatva, és Gsm-porták egyik embere meg is tapizta,
(navigácos jelek se boltak berajzolva...
(az még csak proto volt hogy igy fog kinézni stb,

Na már most a mostani D600 anyagát teljesn más a hátlap és minden,
Ugyan az ember beszámolt rola,
söt ha megnézed a vaku is változot,

Stb..

Tehát mondtam hogy mellé fogtál én ennek a telonak a létét már tavasz otta figyelem....

D600 nem a d500 anyagait kapta hannem egy teljesn uj müanyagot..

Te vagy naiv és ha nem értszesz ilyen dolgokhoz nem okoskodj..






[Szerkesztve]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#114) ithomas válasza AS (#113) üzenetére


ithomas
őstag

Annó linkeltél be egy képet ami egy jack átalakitót mutatott!
Gondolom ennek az volna az értelme hogy akkor akármilyen fülest rá lehet rakni.
Ez mind szép és jó,de akkor mi van ha egy ilyen fülessel hallgatsz zenét,és egyszercsak bejövő hívásod van?Ezt hogy kezeli le a teló?Erről tudsz valamit?

Real eyes realize real lies!

(#115) AS válasza ithomas (#114) üzenetére


AS
félisten

W800-al elentétben ennek van mikrofonja is ha jol megnézed...(tehát abba beszélsz) (nem kell leveni a füllest..
Igy nem gond a beszélgetés... (

Egy gond van, én még ilyent sehol sem, láttam, de várhatoan, a még ebben a honapban lesz pl itt:
http://gigatel.hu/modules.php?name=shop

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#116) HERR Z válasza AS (#106) üzenetére


HERR Z
veterán

most nem érted...
azt mondtam hogy nem a legjobb kijelzője van, ahogy te belövöd...méret nélkül
amúgy meg inkább vennék nagy telefont, mint szétcsúsztathatót...annyira luxustelefon h sok ember nyakában is ott fog virítani....mint a d500...ami picit lesúlytó

(#117) AS válasza HERR Z (#116) üzenetére


AS
félisten

Az valoban az...
D500 igazi nép telefon lett legyen az kömüves, titkár, fönök, sztár. stb...
söt én már csövesnél is láttam.:B
:U

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#118) AS válasza HERR Z (#116) üzenetére


AS
félisten

Most már jolane ha egy D600 tulaj is közbe szolna....
és D600-ról lenne szó nem pedig másrol..:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#119) Ck. válasza AS (#115) üzenetére


Ck.
addikt

''W800-al elentétben ennek van mikrofonja is ha jol megnézed...(tehát abba beszélsz) (nem kell leveni a füllest..
Igy nem gond a beszélgetés... ''

Miért szted a W800-nál le kell venni? :O Ott van az átalakíton rajta a mikrofon, és annak a felvevőgombja! Bármilyen fülessel tudsz telefonálni, amit rádugsz...

(#120) Viktor77 válasza AS (#115) üzenetére


Viktor77
titán

A W800-nak is van mikrofon a fülhalgatóján.

MOD: Szaros melóhelyi net! Nem frissít. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#121) Viktor77 válasza AS (#118) üzenetére


Viktor77
titán

Amíg folyamatosan fikázol más telókat, merthogy szerinted király a D600, addig ne nagyon várj mást.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#122) AS válasza Viktor77 (#121) üzenetére


AS
félisten

Na áljon meg menet én más topikban nem is fikáztam semilyen telot sem, inkább akik idejötek. azok.
És én megvédtem...
na mindegy....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#123) AS


AS
félisten

Utálja mondom akinek nem tetszik ne szoljon hozzá aki meg nem ért hozzá az meg maradjon csöndbe!
És aki meg pletykéknak hisz az menyen el a fokuszba!!!

Akinek meg se-kel azt vegyem és na szapulja...ezt.

:(((:((

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#124) Ck. válasza AS (#123) üzenetére


Ck.
addikt

Már bocs, de te állítottál valótlant az SE-ről a #115-ben...

[Szerkesztve]

(#125) AS válasza Ck. (#124) üzenetére


AS
félisten

Hát lehet, mert még zenehallgatáskor nem hivtak de én igy tudtam...




[Szerkesztve]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#126) acer_ válasza Athos07 (#21) üzenetére


acer_
aktív tag

Csak en emlekszem ugy, hogy a jelenlegi d600 topik cime (kereso) eredetileg 'samsung d600 - a tokeletes' volt?! :U (AS nyitotta)

(#127) acer_


acer_
aktív tag

Sokszor kifejtettem mar velemenyemet a Samsungrol, nem is taglalnam most ujra.
Ismeroseim jo reszet, es engem szemely szerint is rendkivul fel tud bosszantani egyes modellek szoftvere. A Samsung magasan vezet a falhoz csapasi statisztikaban.. Sokat probaltam mar, es mindegyik utan az jott le, hogy ez? Ez lenne? Nagyobb a fustje, mint a langja.
Nem vagyok elfogult, mert. Vartam az N90-et, mert szeretnek ujra flipes telo tulajdonos lenni. Kijott. A rezgo hianyaval rogton ki is esett nalam, es a kamera sem az a hude.. A kijelzo viszont tetszik, am ettol fuggetlenul nem veszem meg. Ha elfogult, vak nokias lennek, mar megvettem volna, es itt eltetnem, ahogy egyesek a jelen keszuleket. De a fentiek nem kepezhetik vita targyat, ahogy a jelen telefonnal felhozott pontok sem.


Legutobbi gyakorlati tapasztalatom: e720 fenykep, teljesen mas latszik kereso modban, mint amikor elkeszul a kep, es mutatja, hogy milyen lett. Kicsit olyan, mint amikor egy fenykepezogep keresojeben pl csak 97%-ot latsz a kepbol, a szelek fennmarado 3%-a csak a kesz negativon/papirkepen latszik majd. Ugyanezt tapasztaltam itt, csak kb. 20-25%-kal. Eloszor szitkozodtam, mert egy kozeli kepet szerettem volna, es az istenert sem sikerult _csak_ a kiszemelt targyat lefenykepezni. Vagy lemaradt belole, vagy pedig ket perc szunet volt a targy es a kep szele kozott.

(#128) eXodus válasza AS (#123) üzenetére


eXodus
őstag

''akinek nem tetszik ne szoljon hozzá''
Már miért ne???? Ez egy cikk topikja, ahol nem csak ''jót'' lehet mondani.

Szerintem téged az zavar, h az általad agyondicsért telefonban elég sok olyan hiba van, ami zavaró lehet egy átlag felhasználónak. (félre ne érts nincs tökéletes telefon)

Másik meg az h sokakat zavar az hogy te a samsungon olyan dolgokat dicsérsz agyon (erősen túlzol) amiket egy másik teló jobban tud.

Visszaolvashatsz és nem egy olyan ember írt ellenkezőt/negatívumot (nam csak a telóról!) akiknek eszük ágában sem volt hozzászolni/''kötekedni''.

[Szerkesztve]

(#129) Ck. válasza acer_ (#127) üzenetére


Ck.
addikt

'' Vartam az N90-et, mert szeretnek ujra flipes telo tulajdonos lenni. Kijott. A rezgo hianyaval rogton ki is esett nalam, es a kamera sem az a hude.. ''

Hidd el, az új sw-vel ami nemrég kijött, azzal már a kamera is az a húde! ;)

(#130) Polacheck válasza AS (#123) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Kicsit kezd rossz irányba elmenni a topik...

Ami itt leginkább elhangzik, az a w800 vs. D600 kérdés.
Szerintem kevesen próbáltátok mindkét telefont hosszabb ideig, így értelmetlen olyan dolgokkal dobálózni, hogy melyik milyen. Higgyétek el, hogy mindkettőnek vannak kisebb hibái (mondom ezt úgy, hogy mindkét modell csaknem egy-egy hetet volt nálam teszten), és igencsak nagy előnyei.
Ez után ne szapuljátok egymást, és mindenki ismerje el, hogy a saját favoritja sem tökéletes.
Lassan kezd az egész átcsapni flame irányba, és azt nagyon nem szeretném.

mamakedvence

less qq more pewpew!

(#131) Neck válasza AS (#15) üzenetére


Neck
veterán

Nekem meg túl kicsi D500/D600. És sokkal komolyabban néz ki a SE. A Samsung kicsit tényleg ''Alcateles''

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#132) Neck válasza nnivan (#23) üzenetére


Neck
veterán

Pl SMSt írsz vagy csak megnézed mennyi az idő :))

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#133) Neck válasza Sanya (#49) üzenetére


Neck
veterán

A Nokia fanságról meg annyit, hogy amennyi értelmetlen, drága, semmitnemtudó gagyi telefont csinált már a Nokia, és lassan már nem lehet elmenni a típusok között, annyi féle jelölés van, konvenció nélkül, én kezdek hányni a Nokiától. Meg az ''A'' Telefon kijelentésektől. Az két évvel ezelőtt volt. 2005 vége van. Más is tud minőségi telefont csinálni. Amiben több funkció van ÉS olcsóbb mint a kategóriában megfelelő Nokia. Szal ezt ennyire nem kéne sztárolni.

Meg láttam amikor a Nokiában munkavédelmi kesztyű nélkül csak úgy zsíros kézzel pakolják bele a poros lightguide-okat a telkókba, és átment a minőségteszten...
Nekem ilyen telkó nemkell. Pláne ha még a középkategória, vagy az alatt nem is tud semmit, ráadásul drága is. Nagyon fenn hordják az orrukat a finnek a Nokiájukra, csak lassan nem lesz mire

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#134) Viktor0610 válasza Neck (#133) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''... Meg láttam amikor a Nokiában munkavédelmi kesztyű nélkül csak úgy zsíros kézzel pakolják bele a poros lightguide-okat a telkókba, és átment a minőségteszten...
Nekem ilyen telkó nemkell. Pláne ha még a középkategória, vagy az alatt nem is tud semmit, ráadásul drága is. Nagyon fenn hordják az orrukat a finnek a Nokiájukra, csak lassan nem lesz mire ''


Ezt gondolom, a magyar gyárban láttad... :(
Ez a magyar munkamorál -sajnos... :(

Samsung Galaxy A54

(#135) Athos07 válasza Neck (#133) üzenetére


Athos07
senior tag

Hát ja. Nem kell itt gyártott (S40-es) telót venni. :D Az meg, hogy a középkategóriákban nincs még csak távolról is versenyképes telójuk, vagy ha lenne is (pl. 6020, 7360) a rossz ''számozással'' túl drága kategóriába sorolják, és így halott ügy, nem kétséges.

Ezzel együtt nevetséges, hogy mennyien temetik a Nokiát. Felvilágosításul: egy gyártót nem lehet csak a közép kategóriája alapján megítélni, még ha ez a szegmens egyre inkább hangsúlyosabb lesz a következőkben (SE-stratégia).

Bocs, hogy ennyi off van, de ha itt merült fel... :(((

[Szerkesztve]

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#136) acer_ válasza Neck (#133) üzenetére


acer_
aktív tag

Magyar gyartas :)
Pl. 6600-n befigyel a made in finland felirat..
Felso kategoriat nem az itteni jomunkasok rakjak ossze, nyugodj meg.

(#137) Polacheck válasza Athos07 (#135) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Lehet, hogy nyitni kellene egy topikot, amelyben általánosan cseveghetnétek a telefonokról, nem?

less qq more pewpew!

(#138) atirag


atirag
őstag

Elolvastam az egész topikot.Én az év eleje ota azon vagyok,hogy vegyek 1 jo telefont.Átment a kezemen(2-3honapig)Samsung E-720,nokia 6230i,nokia6680,ericcson d750i.Azért ezek mert ezek vannak a t-mobile-nál.Ezek közül a legjobb a 6680 csak szegény elég nagy és az nem mindig jo.(néha kényelmetlen.
A legrosszabb a d750i egyszerüen nem tudom hogy találták ki az a billentyü kiosztást a menü meg nem tul egyértelmü a bluetooth meg szinte használhatatlan autóban.
Tehát ott voltam pár napja,hogy vagy n70-ES VAGY D600.
Mivel a t-nél csak d600 van ezért azt vettem.
Ami nagyon bosszanto az a rezgés hiánya de azt majd mgpróbálom olyan csengőhangal ami rezeg is és nem túl nyávogos.
Viszont mint telefon formára is és használhatóságra is jo.Mondjuk engem nem nagyon érdekel ez az mp3 hallgatás meg infra hiány(nem igazán van időm ilyenekkel foglalkozni).Én is nokia párti vagyok nagyon,de egyszerüen már meguntam,hogy nem tudok olyan finoman hozzányulni a telóhoz,hogy ne recsegjen.
Természetesen megláttjuk hosszabb használat után milyen lesz a d600.
De egyenlőre megbarátkozom vele.
Bocs,hogy ilyen hosszu voltam.

[Szerkesztve]

(#139) Ricardo válasza atirag (#138) üzenetére


Ricardo
félisten

D750 menüjét nem ismerem, nem tudom mit változtatott a t-mobil. Nekem K750 em van de szerintem teljesen logikus a menüje.

(#140) atirag válasza Ricardo (#139) üzenetére


atirag
őstag

Ugyan az a menüje elvileg én ugy láttam.A menünél rosszabb a gombkiosztás.

(#141) erdoke válasza Sanya (#43) üzenetére


erdoke
titán

Közel 7 éve használok Nokia telefonokat, és nekem is ez volt a véleményem. Egészen a 6310i-vel bezárólag.
Nade mit mondjak a nyiszegő-nyüszögő olcsó műanyagba bújtatott, fagyogatós, néha idegesítően marhaságokat produkáló szoftverrel megvert 6230i-ről, ami kb. minden harmadik alkalommal, rejtélyes módon visszhangzik a gyári BT kihangosítóval? :O

A legjobb aláírás a héten

(#142) erdoke


erdoke
titán

BTW nincsenek ezzel a telóval akkumulátor gondjai senkinek? Nálunk fél napot bír különösebb használat nélkül (0 telefonálás, 5-10 perc zenehallgatás, 4-5 fénykép, kis böngészés a menüben). :O
Eddig 4 teljes lemerítés + fél napos töltéssel volt formázva, mindhiába. :(

A legjobb aláírás a héten

(#143) Rolly


Rolly
veterán

okos kis telefon ez, bár nekem azért még annyira nem szimpi mint egy walkman mobile, de ez már csak izlések és pofonok kérdése. Mindenki azt veszi amelyik neki jobban tetszik.

Samsungtól picit félek, mert egyik ismimnek a tellója leesett az asztalról, kb 90-100 cm magasról, s a belső kijelzője repedt meg, pedig össze volt csukva.

[Szerkesztve]

(#144) Polacheck válasza erdoke (#142) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

A tesztpéldányunkkal nem volt ilyen probléma, pedig nyúztuk rendesen.
Szerintem szervíz.

less qq more pewpew!

(#145) erdoke válasza Polacheck (#144) üzenetére


erdoke
titán

Köszönöm a jó hírt. :D
Ha ma estére is lemerül, akkor holnap megpróbálok időt szakítani egy T-bigyó látogatásra. :((

A legjobb aláírás a héten

(#146) Rolly válasza erdoke (#145) üzenetére


Rolly
veterán

lehet hogy már volt felvetve az infra problémája. Nem lehet hogy always bekapcsolva van? vagy esetleg bluetooth

(#147) erdoke válasza Rolly (#146) üzenetére


erdoke
titán

Ifra kizárt, mert nincs rajta. :D
BT-t ma használtam, és be kellett kapcsolni, hogy működjön.

BTW normális, hogy az USB-s PC kábelen is töltést mutat? Ugyanabba a csatlakozóba megy, de csodálkoztam, mert az eddigi telóim nem csinálták.

A legjobb aláírás a héten

(#148) Ck. válasza erdoke (#147) üzenetére


Ck.
addikt

Igen, az USB rendelkezik töltés funkcióval is...

(#149) Viktor77 válasza erdoke (#147) üzenetére


Viktor77
titán

Újabb telók általában már tudják ezt a funkciót. Manual mit mond?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#150) erdoke válasza Viktor77 (#149) üzenetére


erdoke
titán

Telefon manualt elvből nm olvasok. :D A 6230i.m se túl régi típus, mégse tölt a PC-ről, legalábbis nem vettem észre.
A kis USB-s töltés ellenére is lemerült az előbb. Ismét 0 perc telefonálás, kb. 10 perc zene, 5 perc Bluetooth és 5 perc menüböngészés a 4-5 fénykép mellett.
Holnap szerviz. :(

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.