Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#490) andy19770128


andy19770128
aktív tag

Az egyébként mennyira autentikus hogy milyen háttérren tesztel valaki. meléyik vezérlővel. milyan cpu és alaplappal. mekkora felbontáson. mennyi rammal stb stb. ÉN igen részletes teszteket készitek többnyire a saját kiváncsiságomra. 4 kban és fhdben a vega 64 álltalában gyengébb fhdben dx 11 alatt. dx 12 4k ban viszont vagy egálban van vagy minimális előnnyel redelkezik a 1080 felett. sőt ha van valkinek 4 k nál nagyobb felbontású egysége érdemes tovább kisérletezgetni. Ja igen az olyan tesztket ami akedvenc játékodat teszteled le nem tudom komolyan venni. ezen az alapon és csak stelláris teszteket és Eve online teszteket csinálnék. dx 11 tesztekkel hülyiteni a népet manapság 1 évvel a win7 vége előtt. elég vicces és enyhén erkölcstelen lépés. Régebben ez nem igy ment. dx 9 es korszakban a dx 9 tesztek nem igazán számitottak. dx 10 es teszteket futtattunk.... érdekesek voltak a de a jövőről kell hogy szóljanak ezek a tesztek nem a multról é sa pillanatnyi jelen egy részéről. jelen pillanatban a dx 12 a szignifikáns. aminek van tertalma ajövőre nézve. A vulcan ról nem is beszélve. bár ez elég particionális. mind minden ilyesmi. szerintem a ray tracing is igy fog járni de meglátjuk

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.