Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pukkancs


Pukkancs
tag

Veszek is rögtön egy iphone-t csak emiatt az alkalmazás miatt :D

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Nemár... és Androidra mikor jelenik meg? :Y

(#3) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Nem találok ilyen alkalmazást az apple store palettáján

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) Brutális eb válasza BITBOYS (#3) üzenetére


Brutális eb
addikt

Pedig kéne mi? ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5) BITBOYS válasza Brutális eb (#4) üzenetére


BITBOYS
addikt

Esetleg, bár szerintem mindegyik megvan :P

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6) darál0w


darál0w
Jómunkásember

szarapple :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7) nincsisbéla válasza Pukkancs (#1) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Én is! Menjünk együtt venni a következő pártgyűlés után! :DDD

Mentalita'

(#8) Brutális eb válasza nincsisbéla (#7) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ha így megy tovább nem is 1 szifont fognak venni az emberek. :))

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9) Brutális eb válasza BITBOYS (#5) üzenetére


Brutális eb
addikt

Te vagy alma viktor?
Monnyá le :))

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#10) BITBOYS válasza Brutális eb (#9) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem szeretem viktort :N

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#11) Lauda


Lauda
félisten

Sokan fizetnek erte, az biztos, meg is erdemlik a marhai. :DDD

(#12) D1Rect


D1Rect
félisten

"(Gondolom mi adófizetők..)"

"nem áll kapcsolatban állami intézményekkel vagy politikai pártokkal - olvasható a leírásban."

Szövegértés?

(#13) Иван


Иван
őstag

Passzol az ájfonhoz.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#14) Weißturul


Weißturul
senior tag

ÓMájFákinGád :Y :Y :Y

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#15) Psychonaut


Psychonaut
addikt

ViktorTV :D :DDD

(#16) Brutális eb válasza D1Rect (#12) üzenetére


Brutális eb
addikt

Te nagyon naív lehetsz.
Ami politikához kapcsolódik az 90%-ban hazugság.És az átlagemberek fizetik meg többféleképen.
De ha te rózsaszín felhők között szeretsz élni........

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#17) D1Rect válasza Brutális eb (#16) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem neked fogalmad sincs, hogy működik a politika.
Ez inkább lejárató, mint népszerűsítő.

Tudom, hogy nehéz, de idézem az egyik kedvencemet: "Gondolkozz! Gondolkozz!" -Micimackó

(#18) Weißturul válasza D1Rect (#17) üzenetére


Weißturul
senior tag

Az nem "Gondolj! Gondolj!"? :)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#19) D1Rect válasza Weißturul (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem.

(#20) Brutális eb válasza D1Rect (#17) üzenetére


Brutális eb
addikt

Van fogalmam.
A tűz közelében voltam 3 kormányváltás után is és tökéletesen láttam hogyan működik.
Sajnos naív nyugodtan gondolj mást ha akarsz mondhatsz is szíved joga.
Mivel asszem te szci is vagy így nem is vártam mást tőled. :R
Nézegesd csak tovább az életet rózsaszín szemüvegen át.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.