Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Dr. Oid válasza Petyyyyy (#1) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Van ez így is, nálam is, csak már nem ezzel :) Nincs időm, se energiám erre. Nem a munkától ijedek meg, sőt, szeretem megoldani a feladataimat, csak az zavar, hogy valami "elvileg" kompatibilis meg jó, az gyakorlatilag mégse. Tágabb értelemben ez a PC igazi gyengesége, mind hardver, mind szoftver téren: annyira általános akar lenni, hogy igazán sose jó.

juvik #2: hát ez az, lásd fentebb :) 38 évesen már nem izgat az, ami 18 évesen, turkálni akkor jó volt, meg menni a Ready-be és társaiba, venni a csoda alkatrészeket, sose volt pénzem semmi jóra, jöttek a hajde jajde jónak mondott cuccok, atyám... Amivel most szívtam, annak az össz értéke pénzben volt annyi, hogy elvárjam, hogy ne kelljen vele szívni :)

pet007 #3: ha hobbiból csinálnám, engem is úgy foglalkoztatna, mint téged ;)

Krugszvele #4: ez az egyszerű az egészben, a régi hűtőhöz két venti volt, de az egyiket eltörték (hosszú történet), illetve nem lett megfelelően pasztázva. A csere egyértelmű volt, de a vele járó szívás kicsit rosszul esett :)

dogab93 #5: az a baj, hogy minőség ide vagy oda, a koncepció ugyanaz, ezért szívni fogunk :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.