Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) mephi666 válasza Algieba (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

+#17: 20filléres telók címszó alatt az ótvar kínai névtelen szutykokra gondoltam :) abból később még gond sem lehetne, mert mondjuk nokiából is ismerős körben rengeteg szoftverhibás volt... azokról is lehetne írni... de minden nagyobb cégnek van minimum pár sz@r telója... csak 1-2 ilyen lezúzós teszt után nehogy ne adjanak tesztelésre következő példányt :B
nekem sem volt soha csúcstelóm... vagy 10éve egy piskótaalakú alcatel otc-al kezdtem :) aztán 311es alcatelem is volt, meg gagyilila ericsson t10-em is... :) meg később r600-as... szerintem az a cég egyik legjobb cucca volt... aztán siemens mt50, majd samu x160... mindegyikben volt olyan dolog ami tetszett, más meg nem... de a legelső volt az igazi... még pár éve működött is, csak az aksija gyengélkedett már... kb 3napig ment "újkorában" 1töltéssel és 56perc alatt feltöltődött 0ról... :) most az l700-al elvagyok... ha kell, zenét hallgatok róla séta közben (nem a legjobb rá, de elvagyok vele), fényképezésre meg ott a kompakt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.