Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Ki tart vissza? ;]

Nem szeretem a telefonokat, de ezeket az írásokat minden nap elolvasnám, kétszer.

(#2) joey04


joey04
titán

A Jet teszt lenne az igazi ebben a stílusban! Szerintem AS idegösszeroppanást kapna. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) Wolverine


Wolverine
félisten

Juj. :DDD Bog, te is sajtópert akarsz a nyakadba?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4) Parci válasza Wolverine (#3) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

be is b@szna...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5) Thunderzolee válasza Peter Kiss (#1) üzenetére

Egyetértek, már régóta nem követem a telefonokat, de ha ilyen tesztek születnének, elolvasgatnám szívesen. :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) KrAt


KrAt
veterán

Semmise tartson vissza :D :R

(#7) amanoba


amanoba
őstag

Bravó! :C
Javaslattal élnék: ezentúl legyen minden rendes teszt mellé egy odamondós teszt is! ez kell a tisztánlátáshoz! :DDD

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#8) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Oh, yes! :)) :R

Legyen egy alternatív tesztelői oldal is, a nyersebb, odamondós teszteknek.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Wow.
Ezt olvasva valami elgondolkodtatott.

De jó volt ezt olvasni. Lazábban kötetlenül.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#10) Samus


Samus
addikt

Na, ez már teszt :D Már csak a falhoz csapkodós képek hiányoztak :D (ez valamiért emlékeztetett a Rossz PC játékok "tesztekre")

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#11) madstunt


madstunt
addikt

Ez komoly volt:D:DDD

(#12) madstunt válasza Samus (#10) üzenetére


madstunt
addikt

"a Rossz PC játékok "tesztekre"
tudom off de az nem külföldibűl lopott koncepció? :F

(#13) mephi666


mephi666
nagyúr

tetszik ez a teszt nagyon :)) nekem sokáig egy samu x160-asom volt... az volt az első nyitogatható telóm, de azzal nagyon elégedett voltam... esett is le párszor meg kapta az érzést, de így 3-4év után is jól müxik... aztán volt egy darabig asszem b-"akárhányasom", ami csúszkás volt, de olyan ótvar, hogy nyeglett minden irányba... a szoftvere is elég bóvli volt... lehetett volna róla "szépeket írni"... aztán beszereztem egy l700-ast... sokáig j700on gondolkoztam, de sehol nem volt és lett a másik... nem is bántam meg, mert a cégnél többen is j700at vettek és kézbe véve elég gagyi hatása van szerintem... egyikük szidta a sajátját... másikuk meg 1hetesen már gariztatta, mert több sebből is vérzett a kütyüje... :(

na, hasonló teszteket szívesen látnék... a legbékésebb dolog az lenne talán, ha minden héten valami kőkemény 20filléres telefonra összedobnánk és arról lehetne küldeni hideget-meleget... a végén meg mehetne a toyota kereke alá :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) D4rkAv3ng3r


D4rkAv3ng3r
senior tag

"legalább rendesen összerakták, erre rohadtul rámennek a samsungnál, ha valahol illesztési hézag van, akkor nyilván kirúgják az egész kínai gyár stábját a sunyiba, aztán mehetnek vissza rizst szüretelni."

:DD :)) Ezen jót derültem, jó teszt lett.

[ Szerkesztve ]

(#15) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

LoL! Várom a tesztet! :DD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#16) plus44


plus44
veterán

Nem is értem mi a ráknak használsz olyan szavakat, meg kifejezéseket, hogy "berakom", "szépen kicsomagoltam a doboz tartalmát" meg hasonlók, jó ez így. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#17) LurkerSheik válasza mephi666 (#13) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

mephi666: hajaj nem csak 20filléres telókról lehetne ilyet írni. Akadnak jelentkezők szépszámmal a 100ezres kategóriában is...

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#18) Algieba válasza mephi666 (#13) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Nekem van egy "20 filléres" telefonom, a Sagem My215x, egyszerű, mint a faék, még sem írom le, mert kedvelem. :) Csak 69 gramm, bármelyik zsebemben elfér, így komoly dilemma időnként, hogy szép és jó a SE K800, viszont nagy, de a kis Sagem bárhol elfér. :) Így aztán felváltva használom a két mobilt. Pedig tényleg jó a K800, de ez ilyen érzelmi ficam, hogy a Sagem-et is használom.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#19) mephi666 válasza Algieba (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

+#17: 20filléres telók címszó alatt az ótvar kínai névtelen szutykokra gondoltam :) abból később még gond sem lehetne, mert mondjuk nokiából is ismerős körben rengeteg szoftverhibás volt... azokról is lehetne írni... de minden nagyobb cégnek van minimum pár sz@r telója... csak 1-2 ilyen lezúzós teszt után nehogy ne adjanak tesztelésre következő példányt :B
nekem sem volt soha csúcstelóm... vagy 10éve egy piskótaalakú alcatel otc-al kezdtem :) aztán 311es alcatelem is volt, meg gagyilila ericsson t10-em is... :) meg később r600-as... szerintem az a cég egyik legjobb cucca volt... aztán siemens mt50, majd samu x160... mindegyikben volt olyan dolog ami tetszett, más meg nem... de a legelső volt az igazi... még pár éve működött is, csak az aksija gyengélkedett már... kb 3napig ment "újkorában" 1töltéssel és 56perc alatt feltöltődött 0ról... :) most az l700-al elvagyok... ha kell, zenét hallgatok róla séta közben (nem a legjobb rá, de elvagyok vele), fényképezésre meg ott a kompakt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) Dany007


Dany007
veterán

Na igen... Ilyet én is olvasnék :D
De lehet 2-3 ilyen után nem kapnátok több tesztkészüléket :D

(#21) DarkByte


DarkByte
addikt

Kérek még. :D
Egyébként olybá tűnik kihasználod hogy a nyeremény játék következtében többen kutakodnak a Mobilarénához kapcsolódó blogokban :U Nem baj egyáltalán, én szeretem olvasni az írásaidat. Egy Winston és tsai reanimation -t el tudnék viselni :D (lehet hogy ennyi idő után megint drámai fordulatot venni a story)

[ Szerkesztve ]

(#22) Algieba válasza mephi666 (#19) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Az L700 jó. Nekem is van egy, csak éppen az ősöm használja.
Sokszor elvagyok az alaptelefonokkal is, hiszen a mai világban megkönnyíti az ügyintézést, ha van az embernél egy mobil. Telefonálásra pedig a legtöbb mobil alkalmas. :)
A kis Sagem pedig egy tenyérbe mászó rózsaszín-fehér alaptelefon, meglepően jó hanggal. Van benne 3 zenei album. Szebben szól, mint a K800. De kihangosítva még a W200-ast is lehagyta hangban. Tényleg jó. Mikor megvettem, csak vigyorogtam rá, hogy "né már, hogy zenél a kis olcsó Juliet."

A K800 viszont többet tud és használom is a tudását.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#23) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Mint nő, a Szupernova (Nokia) szériáról kérnék egy igazi, savas, maró, őszinte tesztet. ;] ;)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#24) bope87


bope87
aktív tag

Hát ez nem volt semmi Bog. Kötetlenül, odamondósan. :D A hasonló szörnyetegekről lehetnének ilyen "tesztek" is :D

[ Szerkesztve ]

(#25) Wolverine válasza DarkByte (#21) üzenetére


Wolverine
félisten

A "Winston reborn" ötletet csak támogatni tudom :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26) ladybug


ladybug
őstag

Ilyen formában még én is elolvasnám a teszteket. :D Amúgy hidegen hagynak.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#27) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ezt elküldöd a samu magyar képviseletnek is? ;] :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28) Bog válasza Mr.Csizmás (#27) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

élőszóban ismertettem a véleményem.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#29) Móci


Móci
addikt

Ilyen teszteknek én is örülnék, még ilyen, logoutos formában is!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#30) csab2 válasza joey04 (#2) üzenetére


csab2
veterán

He-he, ez tetszett!

Jó írás, ahogy a többi is.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#31) Pantal


Pantal
senior tag

Szegény, ebből is látszik, hogy nem valami könnyű és jó dolog ez a mobil tesztelős dolog...

Kedvenc részem: "bekapcsoltam, és majdnem elhajítottam az egészet a picsába, pedig csak szétcsúsztattam, és a retkes érintőgombok miatt már hetvenkét menüpontba mentem be, miközben felhívtam véletlenül tizennyolc embert. ki tervezte ezt ilyennek? Ezen percekig sírva röhögtem:D

(#32) Wictor


Wictor
senior tag

De jó lenne néha ilyeneket is olvasni... :K Bog, please, csak egyszer. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.