Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Phülöp válasza jagertibi (#600) üzenetére


Phülöp
addikt

Playcloud-ot használok, az is tudja.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#602) petibacsi06 válasza jagertibi (#600) üzenetére


petibacsi06
tag

Nagyon köszönöm, tökéletesen működik. Csak 1,79EUR volt!

(#603) petibacsi06 válasza petibacsi06 (#602) üzenetére


petibacsi06
tag

Köszi Neked is, a cloud explorer for google drive - t töltöttem le!

(#604) kkdesign


kkdesign
senior tag

a minap meghallgathattam ismerősöm Pearl telóját igaz régebbi fajta de kegyetlen szépen szól, a kérdésem az lenne, hogy aki hallott régi berryket, az megtudná mondani, hogy jó minőségű fülhallgatóval az újak is ilyen kegyetlen szpen szólnak? :)

(#605) bigsee válasza kkdesign (#604) üzenetére


bigsee
addikt

A 9900 bitang jól szólt, a saját hangszóróján is és fülesen is. A Q10-et nem nagyon hallgattam zeneileg, de azzal sem volt gond. Ennél újabbom meg nincs... :) Ami odab*sz/ott az az hogy lejátsszák a FLAC-ot (mondjuk Q10-en nem próbáltam azt sem), és az bizony nagy de minőségi!

És az saját vélemény...! :K

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#606) lugosi válasza kkdesign (#604) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Passportot próbáltam tegnap két fülessel, egyik egy gyengébb, másik egy közepes, hétvégén kipróbálom egy kifejezetten jóval - eddig nem vagyok tőle elájulva a fülhallgató kimenet terén.

(#607) Pastika


Pastika
tag

Üdvözlet az Uraknak! Melyik a legutolsó hivatalos OS verzió Classicra? Nekem a 1565-vegű van fent, de sem a Link, sem OTA nem talál frissebbet.. Köszi!

(#608) jagertibi válasza Pastika (#607) üzenetére


jagertibi
aktív tag

Az a legújabb hivatalos.

(#609) Pastika válasza jagertibi (#608) üzenetére


Pastika
tag

Akkor, nincs para, köszi az infót

(#610) kkdesign válasza lugosi (#606) üzenetére


kkdesign
senior tag

Köszi a válaszokat mindenkinek! :)

Olyan kérdésem lenne még, hogy nincs Győr környékén valaki aki rendelkezik Classic-kal és 1-2 perszre szívesen megmutatná élőben? :D Sehol nem találok abban az ebadta városban :D

(#611) kkdesign válasza boxfan (#569) üzenetére


kkdesign
senior tag

Ezt az információt amúgy honnan sikerült kicsikarnod ? :) mert annyira lesem a T- oldalát, hogy majd a szemem esik ki már egy hónapja kb, de nem jelzik, hogy várható lenne áprilisban:( pedig nagyon jó lenne az a Classic a T-től :(

(#612) boxfan válasza kkdesign (#611) üzenetére


boxfan
tag

belső infó

Vernee Thor,Xiaomi Redmi 5

(#613) icezozo válasza boxfan (#612) üzenetére


icezozo
addikt

a belso info forumokon nem publikus :D

http://qwankido.hu/

(#614) Polarstar válasza icezozo (#613) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ja! Miután a Szibilla nevű telekomos üzletkötő hölgy előttem is lelőtte a poént, hogy lesz. :C :C

Hamarosan back to Blackberry..... Fuxos Maci visszatér... :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#615) kkdesign válasza Polarstar (#614) üzenetére


kkdesign
senior tag

a Szibilla nevű telekomos üzletkötő hölgy előtted nem rebesgetett olyant hogy mikor pontosabban és úgy mennyiért ? :D

(#616) Polarstar válasza kkdesign (#615) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A sztori annyi volt, hogy valami kriksz-kraksz SMS-t kaptam a telekomtól és berohantam a bótba megkérdezni ez meg a "szent sz@r??".
A hülye kérdések előtt mindig ki szoktam rakni a Blackberryket az asztalra - erre a hölgy nagyott nézet és elkottyintotta, hogy "Jaaaj! Ilyenek lesznek itt is hamarosan!"
Kérdeztem, hogy milyenek, de nem tudta konkrétan. "Csak valami billentyűs, meg egy tapi." Nem érdekli a dolog, mert ő (természetesen pink tokos :DDD ) ájfonos, de szokatlan, hogy valakinek egyszerre kettő szedre van.

Ennyi! :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#617) lugosi válasza Polarstar (#616) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem most per pillanat 3 van :B

(#618) Polarstar válasza lugosi (#617) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Most utállak, de nagyon! :DDD :DDD

Hamarosan egyenlítek kettővel. Messze vagyok még a megszokott 4-től, de majd dolgozunk rajta. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#619) válasza Polarstar (#616) üzenetére



őstag

Tegnap én is vettem egy null km-es Classicot. Este megy fel rá a Snap meg az okosítasok. :)
Jobban olvashatóbb mint az i6.
Amúgy a Q10-el most nekem is kettő :D

[ Szerkesztve ]

(#620) boxfan válasza (#619) üzenetére


boxfan
tag

Grat hozzá! :C

Vernee Thor,Xiaomi Redmi 5

(#621) válasza boxfan (#620) üzenetére



őstag

Köszi :R

(#622) Polarstar válasza (#621) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ső és Boxfan... :R :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#623) baliga


baliga
tag

Sziasztok, androidról váltanék, segítséget szeretnék kérni - Q10 v. Classic?
A telefont alapvetően telefonálásra használom, + naptár, jegyzet, időjárás, meg a térképet szoktam használni (nem navigációra) és néha netezni, ha valamit hirtelen meg kell keresnem. Játékok, egyéb appok nem érdekelnek. Se a telefonon keresztüli filmnézés, meg zenehallgatás.
A Classic nyilván jobb, mert újabb, de a Q10 mellett az ára és a kisebb mérete is szól, könnyebben farzsebbe tolható.
Előre is köszi..

(#624) Polarstar válasza baliga (#623) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Klasszik.... egér plusz ficsör. MegaKirályág!

Most, hogy megint Q van, hiányolom nagyon!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#625) baliga válasza Polarstar (#624) üzenetére


baliga
tag

Köszi.
Még a Z10-nél (amin nagyon vacilláltam, d aztán nem lett) olvastam, hogy a wifit és a mobilnetet nem lehet külön ki-be kapcsolgatni, mint a droidban. Illetve a mobilnet ledominálja a wifit. Van még ilyen problem (ha tényleg volt ilyen) vagy a frissítésekkel megszűnt?

(#626) Polarstar válasza baliga (#625) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ezt most nem értem, de majd elmondod mi ez a dominancia...
A Domina az más. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#627) baliga válasza Polarstar (#626) üzenetére


baliga
tag

dominancia = fölérendeltség, irányító jelleg (a Domina is v.mi hasonló :)) )
szóval valami olyasmi volt, hogy elérhető wifi hálózat ellenére is a mobilnetet akarja a telefon használni

[ Szerkesztve ]

(#628) sasa134 válasza baliga (#625) üzenetére


sasa134
addikt

"...a wifit és a mobilnetet nem lehet külön ki-be kapcsolgatni, mint a droidban."

De lehet, minden BB10 telóban, ez az OS része.

Avanti Roma

(#629) baliga válasza sasa134 (#628) üzenetére


baliga
tag

korábban több helyen is olvastam a 10.2 kapcsán, a berryblogon végre megtaláltam:
"nem mindig hajlandók Wi-Fi kapcsolaton keresztül kommunikálni a szerverekkel, vagyis minden adatforgalom visszahelyeződik a mobilnet-kapcsolatra"

(#630) sasa134 válasza baliga (#629) üzenetére


sasa134
addikt

Igen, Tplink routerre érzékeny a Z10, ezt oda kellett volna írni..sokszor dobált 'korlátozott kapcsolat' üzeneteket. Router csere oldja meg vagy a router újraindítàsa. Ennyi. Általánosítani nem lehet, az meg nem igaz, hogy nem lehet kézzel mobilnet/wifi közt váltani. Bármelyiket veszed, Q10 vagy Classic, jó gép mindegyik.

Avanti Roma

(#631) baliga válasza sasa134 (#630) üzenetére


baliga
tag

köszi

(#632) Polarstar válasza sasa134 (#630) üzenetére


Polarstar
nagyúr

De jó hogy az eszembe jutattad!

Veszem is kőtörő kalapácsot és verem szét a TP Link routert!!!

Ott tart, hogy csatlakozik, háromig elszámolsz és vág is lefelé!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#633) sasa134 válasza Polarstar (#632) üzenetére


sasa134
addikt

Nekem Linksys-szel egyik Blekimnek sincs baja..

Avanti Roma

(#634) V B A válasza baliga (#629) üzenetére


V B A
aktív tag

q10-el nekem is volt WiFi problémám, de ha kikapcsoltam az adott hálózaton az IPv6 -ot, megoldódott

(#635) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Most már az enyém is megy a tplinkkel de volt egy kis szenvedés az elején.

(#636) bigsee válasza lugosi (#635) üzenetére


bigsee
addikt

Tplink nálam sem volt problémás egyik Bb-vel sem.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#637) kkdesign


kkdesign
senior tag

ejj ejj no mi lesz már témobájl április van.... látni akarom a kínálatban a classicot :O de telenor se lenne rossz ha jó áron adja :D

[ Szerkesztve ]

(#638) Polarstar válasza kkdesign (#637) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Csak nyugi!

Karira lesz! :C :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#639) Luck Dragon válasza baliga (#623) üzenetére

Ha hívásokra használod akkor a classic ezen a téren sokkal kifinomultabb a fizikai híváskezelő "gombbal" és a nagyobb akkuval.Más rész sokkal impozánsabb a készülék megjelenése.De ez az én személyes véleményem.:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#640) baliga válasza Luck Dragon (#639) üzenetére


baliga
tag

Köszi.
A T-s LTE gond nélkül megy a Classic-on (illetve a Q10-en)?

(#641) Polarstar válasza baliga (#640) üzenetére


Polarstar
nagyúr

aha.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#642) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Sziasztok!
Én Z10 cserén gondolkodok hamarosan: Classic vagy Passport, esetleg Q10 a kiszemelt. Alapból a Passport jobban tetszik, de félek, hogy a napi használat során csak szivatnám magam a téglával, és a Classic ára kezd egyre elfogadhatóbb lenni. Látatlanból feltételezem, hogy egy egyszerű hívásindítás is kényelmetlen a Passporton, nem találom kellően optimalizáltnak még a tárcsázóját sem egykezes használatra.
A Classic trackpad-ja viszont nagyon praktikusnak tűnik. A trackpad pl. jelentősen gyorsítja a naptárbejegyzést? Ill. a csatolmányok olvasását és a netezést mennyire segíti? (Q10 vs. Classic dilemma). Van köztetek aki Passportról váltott Classicra? A Classic alsó része tényleg kopik? Köszi előre is!

(#643) baliga


baliga
tag

végül Q10-et vettem, ez az első BB-m, kísérletnek jó lesz
Már túl vagyok vele egy éjszakán, egyelőre tetszik, de azért megizzasztott egypárszor...

Egy lényeges problémámra nem találtam gyógyírt, hogyan lehet droidos (HTC One M4) telefonomról az sms-eket átcsalni a Q10-re, a device switch nem viszi át. Tudom, hogy ez a classic topik (Q10-en is feltettem), de hátha valaki már küzdött ezzel.

(#644) zedii válasza turbulencia8 (#642) üzenetére


zedii
aktív tag

hello, nekem egyáltalán nem kopik a classic, mindezt úgy ,h legalább kétszer leesett térkőre. sőt gyerek pelenkázásakor lábával lerúgta és bő 2mp-ig víz alatt is volt már bekapcsolt állapotban... :B
sose volt ,h egy készülék nálunk ennyi csapást kapjon, általában vigyázunk ezekre az eszközökre.. pláne nem ennyi idő alatt, de a classicnál sajnos beleszaladtunk ezekbe.. : ;] szóval bírja. :-) wie neu

[ Szerkesztve ]

(#645) Polarstar válasza zedii (#644) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Szuper!!!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#646) lugosi válasza turbulencia8 (#642) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Érdekes egyébként, hogy a passportom bár nem igazán érzem egy kézzel használhatónak, de sokkal használhatóbb egy kézzel, mint másik "szörny" méretű telefonom (pl a Lumia 1520, de akár annak idején a Note 2). Én ettől annyira nem félnék Passport esetén. Figyelembe véve azt is, hogy mekkora különbség van közte és a Classic között, én tuti nem vennék Classicot a Passport ellenében.

(#647) manokaki


manokaki
őstag

na Classic-os lettem :D

Attila

(#648) válasza turbulencia8 (#642) üzenetére



őstag

Konfortérzetet ad, de semmivel sem gyorsabb, hiszen rá kell huznod az egeret, míg tapicskolva egyből klikkelsz. Viszont előnye, hogy sosem kell nyùjtozkodni, hozzáérni a kijelzőhöz. Megfizethetetlen. Böngésző parancsokat is klaviatúráról adok.

Kopás
A hátlap anyagában színezett a keret meg acél. Mi kopna?

[ Szerkesztve ]

(#649) Luck Dragon válasza manokaki (#647) üzenetére

Gratulálok, szolgáljon sokáig tégedet. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#650) manokaki válasza Luck Dragon (#649) üzenetére


manokaki
őstag

Köszönöm :R

Attila

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.