Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) agyarka válasza bigsee (#891) üzenetére


agyarka
aktív tag

Mekkora adatcsomaggal? Céges 1GB ossal, egyetlen készülékkel nem láttam ilyet a magyar T-Mobile hálózatán.

(#902) agyarka válasza turbulencia8 (#900) üzenetére


agyarka
aktív tag

Nem fog kapni semmi komolyat, előkeres egy adásvételit oszt jónapot. Kifizeti a visszaadott készüléket + bebukta a BB vételárát.

[ Szerkesztve ]

(#903) bigsee válasza agyarka (#901) üzenetére


bigsee
addikt

NetplusS

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#904) bigsee válasza Misi1979 (#899) üzenetére


bigsee
addikt

Pedig a készülék téged illetett volna, jogszerűen jutottál hozzá. Kár volt visszaadni, de ez más téma!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#905) agyarka válasza bigsee (#903) üzenetére


agyarka
aktív tag

Nem ismerem a T publikus díjcsomagjait (sem).
Annyit olvastam most hirtelen, hogy a Tiéd 200MB ot tartalmaz, és apróbetüvel mögé írva, hogy nem mind 1 milyen előfizetéshez van.

(#906) bigsee válasza agyarka (#905) üzenetére


bigsee
addikt

Minimumcsomag, amikor még BIS-es voltam, akkor kellett egy netcsomag a BIS-hez. Az adott 1GB-t, így lett ez. Ez most változott, még nem néztem körül, hogy mi merre, de sztem ennél "lejjebb" már nincs... :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#907) Misi1979 válasza bigsee (#904) üzenetére


Misi1979
őstag

Nem, nem.

A készülék tulajdonjoga az eredeti gazdájáé, mert nem ő ruházta át a tolvajra/GSM boltra. Az, hogy én megvettem, másodrangú. Továbbá nem volt kár visszaadni, megtehettem volna, hogy letagadom a mobilt már az elején, de gondolj bele egy olyan helyzetbe, ahol a Te telefonodat lopják el..

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#908) bigsee válasza Misi1979 (#907) üzenetére


bigsee
addikt

Mindegy, jót tettél vele, ez a lényeg... ;)

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#909) agyarka válasza Misi1979 (#907) üzenetére


agyarka
aktív tag

Teljesen jogszerűen jártál el, csak felesleges volt a boltossal beszélni a rendőrség hívása előtt. Mivel bűncselekmény jutott tudomásodra, állampolgári kötelezettséged volt jelenteni.

(#910) Geno válasza Misi1979 (#899) üzenetére


Geno
csendes tag

A sztori tanulságos, a képernyő védőhöz pedig annyit kérdeznék, hogy ez a xproo 0,33as e, mert én is lassan cserélem a Q10-em Classicra, és szilikon tok + üveg védelmen gondolkodok.

(#911) turbulencia8 válasza Geno (#910) üzenetére


turbulencia8
őstag

Az oldalso femes keret annyira jol nez ki, hogy en azt nem takarnam le. Max. a klasszikus gyari bortok jutott eszembe, ebay-en kb. 5-6 eFt.

(#912) kkdesign válasza turbulencia8 (#911) üzenetére


kkdesign
senior tag

+1 :) Berryboltban is 5000Ft :) csak kár hogy ott 130ezer a Classic :)

(#913) Misi1979


Misi1979
őstag

Ne vegyetek gyári bőrtokot, nekem van, alig lehet kihúzni belőle. Komolyan. Durván szorul, mire kibányászod belőle, 600 gombot végignyomkorászol, főleg az oldalán. Ha hívás van közben, akkor a legkellemetlenebb.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#914) Praetorianus válasza Misi1979 (#913) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

User error, vagy utángyártott tokot kaptál. Nekem gyári (BerryBoltos) tokom van, semmi gondom vele...

(#915) Geno válasza Praetorianus (#914) üzenetére


Geno
csendes tag

a Q10-en gyári BlackBerry flipflop bőr tok van, annyira kemény hogy a telefon oldala tele van karcokkal. :/ ezért gondolkodtam szilikon tokon, a másik ami szóba jött az ez:http://www.expansys.hu/krusell-malmo-flipcase-for-blackberry-classic-black-275848/
de ez is takarja az oldalát akkor :P drágább is, sima bőr tok amibe bele kell csusztatni, attól meg idegenkedek.

(#916) lugosi válasza Misi1979 (#907) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Pedig de. Aki kereskedelmi forgalomban jóhiszeműen ellenérték fejében szerez meg valamit, tulajdonjogot szerez akkor is, ha az eladó nem volt tulajdonos. Furcsa de ez van.

(#917) agyarka válasza lugosi (#916) üzenetére


agyarka
aktív tag

+1
Gépjárműveknél is így van.

[ Szerkesztve ]

(#918) Polarstar válasza turbulencia8 (#885) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hogy a fenébe ne engednének fel! Csak az alap dijcsomagnak is tartalmaznia kellene a 4G opciót!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#919) Polarstar válasza lugosi (#916) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ez majd rendeződik az új szoftverrel.. :DDD :DDD

Senki sehová azzal.. :K

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#920) lugosi válasza Polarstar (#919) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Kíváncsivá tesz, hogy az új szoftver vajon felülírja-e a Ptk-t.

(#921) Misi1979 válasza lugosi (#916) üzenetére


Misi1979
őstag

Utánanéztem, tényleg így van - viszont ettől függetlenül szerintem jól döntöttem.

Más: csináltam egy gáz videót a tokról és a telefon kiszedéséről belőle. Nem jön át, de tényleg nagy erő szükséges hozzá..

https://www.youtube.com/watch?v=NqmH6WhrXIo

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#922) Polarstar válasza lugosi (#920) üzenetére


Polarstar
nagyúr

what? Ja, nem a Ptk-ra gondoltam... (mondjuk én bevezetnék egy két új passzust játszásiból, de az az én gondom csak. :DDD :DDD )
:R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#923) bigsee válasza Misi1979 (#921) üzenetére


bigsee
addikt

Nah, mondtam vagy nem mondtam... :DD

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#924) Geno válasza Misi1979 (#921) üzenetére


Geno
csendes tag

nem lehet, hogy pont a 0,33as üveg miatt szorul? amiről kérdeztem, hogy milyen vele az érintő?

(#925) Misi1979 válasza Geno (#924) üzenetére


Misi1979
őstag

Már nincs rajta, a videó készítésekor eltörött:) Nem, előtte is pont ugyanígy szorult. Igazából a telefon alsó része nagyon passzentos a tokhoz. Maga az üveg amúgy tökjó (volt), semmi hátrányát nem éreztem.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#926) Geno válasza Misi1979 (#925) üzenetére


Geno
csendes tag

akkor szerintem marad a szilikon plusz xproo üveg :) köszi

(#927) Misi1979 válasza Geno (#926) üzenetére


Misi1979
őstag

Azért várd meg mások reakcióját is, lehet csak én fogtam ki egy hibás példányt, vagy valamit tényleg rosszul csinálok ezzel a tokkal:)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#928) lugosi válasza Misi1979 (#921) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Persze, ez nem vitás, abszolút jól döntöttél, az a biztos, ha pénz vissza.

(#929) icezozo válasza icezozo (#895) üzenetére


icezozo
addikt

csodalatos csoport kep!

http://qwankido.hu/

(#930) aquamist válasza agyarka (#917) üzenetére


aquamist
tag

Ez azért nem biztos. Elég sok autó áll Dunakeszin a kapson, ahol a jóhiszemű vevő vett kifizetett mondjuk egy Avensist, aztán hajnalban csönget a kék és mondja, hogy itt a tréler, kocsi fel és balra el. Se pénz, se autó.

Nem a repülés a veszélyes. A zuhanás. Az kellemetlen.

(#931) agyarka válasza aquamist (#930) üzenetére


agyarka
aktív tag

A bizományos vétel és a normál között ez a különbség. Az ügy lezárásáig zár alá helyezhetik őket (biztos ami biztos), addig tisztázzák a helyzetet. Ráadásul sok autót névreírva, a közterhek befizetése nélkül adnak el, azokat is lefoglalják.

[ Szerkesztve ]

(#932) instantcapa


instantcapa
újonc

Üdv,

segítséget szeretnék kérni az alábbiakban:
Április óta boldog tulajdonosa vagyok egy Classicnak, első Berrym, élmény vele dolgozni, gyorsabban intézhető bármi, rövid idő alatt kézre áll minden, szóval nem bántam meg.

Egy ponton akadtam csak el:
a vállalati levelezést MS Exchange 2010 ActiveSyncen (v 14.01) keresztül kellene elérnem, ami részben működik is, van instant bejövő levél, naptárkezelés, elő ránézésre minden működik, kivéve a levélküldés.

Próbálkozik egy ideig, majd behajtani tilos jelzés alatt visszajelzés a telefonon:
„Üzenet állapota: Ezt az üzenetet nem lehet elküldeni.
Próbálja újra később.”

Gmailes fiókkal gond nélkül működik, van levélforgalom oda-vissza, de annak ugye nem kell megjárnia az útját a vállalati Exchange szerverig.

Találtam olyan tanácsot, hogy az ActiveSync hitelesítések fülén kell néhány beállítást leellenőrizni, (ignore client certificates) az is rendben.

Szabad hely a fiókon min. 600 MB.

APN beállítást próbáltam "internet"-el és "internet.telekom" is, az eredmény azonos.

Minden tanácsot előre is köszönök!

(#933) turbulencia8 válasza instantcapa (#932) üzenetére


turbulencia8
őstag

APN-re blackberry.net? Ha az sem mukodik, akkor szerintem a ceges rendszergazdat kell uldozni.

[ Szerkesztve ]

(#934) lugosi válasza turbulencia8 (#933) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem ha lenne bis-e, akkor beállította volna a bb apn-t, de szerintem tutira nincs.
Láttam épp a múltkor egy barátom telefonját, a cégüknek saját apn-je volt. Még az is lehet, hogy itt is ez van.

(#935) zyzz


zyzz
tag

Gmailt használok magánlevelezésre és nekem fontos az inboxomat felosztva látnom (primary/social/promotional, etc fülek) - arra tudtok bármilyen használható megoldást, hogy ez:
1. HUB-ban is felosztva jelenjen meg, ne ömlesztve vagy
2. olyan app, amit tudok telepíteni, és betölti azt a funkciót, amit Androidon a Gmail app (tehát a leveleimről azonnal kapok értesítést, nem csak akkor, ha külön lekérdezem)

(#936) agyarka válasza zyzz (#935) üzenetére


agyarka
aktív tag

K9 van a BBW -n, sajnos portolt.

(#937) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Icezozo mar hivatalos 10.3.2-vel teszteli a Classic-ot, nagyon kivancsi vagyok, hogy mit fog rola irni!

(#938) szilos


szilos
csendes tag

2 napja én is tulajdonosa lettem egy classicnak. Eddig Z10-m volt,amit szerettem,de az üzem idő nem volt valami fényes és hát lassan 2 éves lesz, hozzáteszem a mai napig karcmentes,ebből is látszik az igényes építés. Szóval a Classicot régóta nézegettem,de mikor megláttam és kézbe vettem...Nagyon igényes,szép készülék. sebességre nem gyorsabb,mint a z10,sőt valahogy azaz érzésem van, hogy alkalmanként a négyzetes kijelző miatt kicsit lassabb is. Nuku androidos app,csak nativ. Az üzemidő mondhatnám,hogy fényévekkel jobb,de nem mondom,mert eddig nem az. Jó az első nap még indexelt, 3 mail fiók, kontaktok, facsebuk,stb...A mai nap már mintha magához tért volna,de reggel 9 fele küldtem neki egy restartot mert merült,mint tégla a vízben.Futni nem futott semmi, nem volt forró,szóval passz,hogy mi okozta. Ma megjött a gyári bőr tok,de ott meg zavar,hogy az alsó hangerő gomb benyomódik és kattan egyet, ha tökig betolom a helyére....
Összegezve,egy prémium cucc,nyilván a hardver miatt lehet mondani,hogy túlárazott,de akkor is ott van a "must have " érzés.
Jó árban vettem 2 év teljes körű bolti garival, 72 órán belüli cserével,ha gond van vele, 30 nap pénzvisszafizetési garancia..
Aki Q10 tulaj,ne cseréljen erre,mert az ár/érték arányban a Q10 jobb.

[ Szerkesztve ]

(#939) turbulencia8 válasza szilos (#938) üzenetére


turbulencia8
őstag

Gratula! Amugy nalam nagyon jo az akkuideje (foleg Z10 utan): egesz nap nyuzhatom (nyuzom is), boven marad szufla estere is. Folyamatos 4G+wifi, nekem van egy-ket droidos appom, a BBM alap ugye, egy email-fiok push modban (erre erkeznek mas cimrol is a leveleim), FB-t es egyeb chat progit nem hasznalok. Majd nezegesd, hogy mi meriti.

(#940) szilos válasza turbulencia8 (#939) üzenetére


szilos
csendes tag

Frissítéseket követően a hosszú restart után mindig újra szoktam indítani még egyszer a z10-t is,de ezzel nem tettem ,csak ma reggel,lehet az volt a baj.Sőt írták crackberryn ,hogy az uccsó 1779 soft jobban szívja az aksit és nekem is az van. Alkalmazáskezelőben semmi nem látszik,de tuti be fog ez állni..-) Szupi kis teló :-)

(#941) VROBY


VROBY
tag

Sziasztok!

NA sikerült lefotóznom az anomáliát!

Ez jelenik meg!
- és csak úgy semmi előjel.....amíg újra nem indítom addig ez a telefonkép jön!!
Valami tipp....ötlet?? :Y

(#942) turbulencia8 válasza VROBY (#941) üzenetére


turbulencia8
őstag

Erre reszemrol nincs otlet, csak factory reset. Csinalj egy mentest, majd Linken toltsd ujra a szoftvert. Soha nem tapasztaltam hasonlot.

(#943) turbulencia8 válasza szilos (#940) üzenetére


turbulencia8
őstag

Szerintem is szuper: iszonyat szep es praktikus a Classic. Amugy a Q10-hez kepest nem biztos, hogy rosszabb az ar/ertek aranya. A Q10 ujonnan kb. 65, a Classic trefa nelkul 90. A Z10 utan szerintem en azert nem hianyoltam egyaltalan a full touch kijelzot, mert a trackpad/klitorisz kib. kenyelmes, meg az egesz toolbelt is. Pl. gepelt szoveg javitasahoz, hivaskezeleshez stb. sokkal jobb es gyorsabb a toolbelt-en dolgozni, mint erintopanelen vacakolni. En egyre inkabb a trackpad-et hasznalom a bongeszeshez is, pedig pont forditva kell simogatni, mint az erintopanelt. Tovabba a kijelzo napfenyben is kivaloan lathato, ami fotozaskor fontos. En szerencsere tenyleg szep kepeket keszitek a Classic-kal (fokuszalasi ido 1-2 masodperc, es arcfelismeres off). :)

[ Szerkesztve ]

(#944) Geno válasza szilos (#938) üzenetére


Geno
csendes tag

Én pedig pont ebben a dilemmában vagyok :) 2 éves lesz a Q10, cserére érett lassan és a classic meg a leap van mint lehetőség, Passport mérete miatt kizárt. Classic felé húzok, csak bennem is bennem van, hogy megéri-e cserélni Q10-ről.

(#945) kkdesign válasza turbulencia8 (#943) üzenetére


kkdesign
senior tag

Hol 90ezer forint?:) Azért kérdem mert lassan összegyűlik a megfelelő keret, és webáruházakat keresek ahol MINŐSÉGI GARIVAL //2év teljes// minél olcsóbb a készülék, full érintetlen gyári dobozban (mert van néhány gsm oldalon ilyen light box olyan cucc amolyan box, azok kilőve)
Expansyson meg 110körüli az ára, Berryboltban 130 :S

(#946) Roninaa válasza kkdesign (#945) üzenetére


Roninaa
újonc

Én is most tervezem egy classic beszerzését. A mobilkereskedés webáruházat néztem ki 100 e kapható két év gyári garival. Ha tudsz jobb helyet megköszönném.

(#947) Geno válasza Roninaa (#946) üzenetére


Geno
csendes tag

hol látod, hogy gyári és nem bolti garancia?

(#948) Roninaa válasza Geno (#947) üzenetére


Roninaa
újonc

Felhivtam őket telefonon és a lapon is ki van írva.
[link]

Ha tévedek szóljatok, még sose vettem t-mobile-n kivüli telot, és Blacberrym is az első lesz.

[ Módosította: bnss ]

(#949) szilos válasza kkdesign (#945) üzenetére


szilos
csendes tag

Turbado

(#950) Geno válasza Roninaa (#948) üzenetére


Geno
csendes tag

[link] nem nagyon tetszik amit itt olvastam.

[ Módosította: bnss ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.