Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) BrianDK válasza lezerpiramis (#27) üzenetére


BrianDK
tag

Megnéztem és nem láttam, hogy írtam volna, hogy AF-es a kamera, ha szerinted ez kiegészítést igényel, akkor beleírom - alapvetően én úgy gondolkoz(ta)om, hogy ha nincs ott, hogy AF-os, akkor nem az.
De észrevételed köszönöm, legközelebb kitérek rá. Én továbbra is elégedett vagyok vele, csak azt sajnálom, hogy a vállalati IT egy mobil pórázt csinált belőle, ahelyett, hogy jól használható okostelefont kaptam volna.
Mondjuk sejtem miért van ez így. A küszöbön van egy Microsoft által készített vállalatirányítási rendszer bevezetése, és azt is hallottam felröppenni, hogy akkor a jelenlegi BB állomány megy a levesbe és mindenki, akinek jelenleg BB-je van, az Nokia Lumia - vagy később Microsoft Lumia készüléket kap majd. Erre azért kíváncsi leszek, hiszen több vezetőnk a számítógép funkciói közül is csak a legalapvetőbbeket ismeri, kíváncsi lennék, hogyan boldogulnának egy full érintőkijelzős mobillal. Én persze örülnék neki, főleg akkor, ha azon hagyna valamit az IT, hogy ne csak üzenetekre és telefonálásra lehetne használni.

iPhone 7, Redmi Note 9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.