Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Betűleves

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Jó volt! :R

Édesapád ritka jó fej lehet! :D
Ez a telefonos téma ez nagyon üt! :DD

Betűtészta van ám még,
édesanyám is azzal szokta a paradicsomlevest csinálni. :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) vosimo


vosimo
aktív tag

Hehe, én a nevemet mindig kirakom, persze nem a vosimot. :B

(#3) MarioAna


MarioAna
senior tag

Remek kis írás, élvezet volt olvasni :C . Gratula hozzá. :R

(#4) ttower


ttower
aktív tag

jó írás. ismét gratulálok. már a címből lehet tudni hogy te írtad. :B :R

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kicsit elrévedtem. Érzem anyám kezét, ahogy csattan a nyakamon, mikor kiszúrja, hogy játszom az étellel. Lopva huzigáltam a kanállal a tányér szélére a betűket, de lebuktam. Amúgy sem sikerült volna. Hosszú "ó" nem volt a tészta közt, márpedig a nevemet akartam látni: Józsi.

Volna valami még.
"...ismerem Istent, az igazságot..."
Milyen igazságot, kinek az igazságát ismered? Csak azért kérdem, mert egy muszlimnak is van örök érvényű igazsága, meg egy zsidónak, taoizmus követőjének, buddhistának...
Ez most nem kötözködés, tényleg a kíváncsiság beszél belőlem. Úgy vélem hosszadalmas lenne itt kifejteni a lényeget, így javasolok valamit. Címlapra egy hosszút, ne salnáld a karaktereket, úgyse szokásod. És ha kérhetem, maga az idézet legyen a cím. Mondjuk a pontokhoz nem ragaszkodom...

Jó vagy guga (kis "g"-vel), és bár néha elveted a sulykot, eleresztesz pár kocsmába illő szót, szívesen olvasgatlak. A felületesség, és a mély gondolatok közt olyan árnyalatokat tudsz megmutatni, hogy az döbbenetes.
Jól mondta valaki: guga a kevésből is sokat hoz ki.

Pazar írás volt, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) vicces


vicces
addikt

jaj ezt a kocsmát ismerem. én is megfordulok néhanapján ott:D
guga, te bánki vagy?? nem is tudtam :)

:)

(#7) shtml


shtml
őstag

Pszichológus azonnal gumislaggal kezelné a végbelemet

Nem bírtam megállni röhögés nélkül, ahogy elképzeltem, hogy a pszichiáter(nő) beöltözik dominaruhába (lakkcsizma, ostor a kézben, ahogy dukál) és adja neked a terápiás beöntéseket. :DDD

tolok egy féllábast

Ez mit jelent?

kojtolok

És ez? Úgy tűnik, fejlesztenem kellene a szókincsemet.:)

a nejemet is megnézem, mozog e a háta. Nem tudom honnan a félelem.

Érdekes, ezt én is rendszeresen megteszem. Bizonyára valami paranoia, pedig nincs alapja, semmi hasonló rossz élménzem nem volt.

Az 5. képen csak egy baromi sötét alakot látok... :D (Expozíció-korrekció?) Még szerencse, hogy a 6. képren rád ismertem.

Ismét tetszett a szózuhatagod és persze a stílusa is. Bár Vakegérke kissé nehezményezte a néhol elejtett trágárabb szavaidat (neki egészen más a stílusa, de én az ő írásait is szeretem), én kimondottan élveztem az elejtett trágárságok és a magvasabb gondolatok kavalkádját.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#8) Thunderzolee válasza shtml (#7) üzenetére

Az 5. képet mentsd el, és ha használsz normális képnézegető programot (pl. ACD See) azzal tudsz világosítani rajt. ;)

Ne tudd meg, hány barátnőm tréfáltam már meg, h közösségi oldalra feltett hasonló sejtelmesen sötét képét megszerkesztve elküldtem Neki..
Pedig volt ami azért volt eredetileg sötét, mert finoman szólva intimnek nevezhető kategóriába esett; és a leányó arra hajazott csak, h úgysem látszik a képen semmi, max egy körvonal, ami sejteni engedi, h pucér.. Én meg elküldtem világos verzióban.. (Ott már minden látszott.) :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9) shtml válasza Thunderzolee (#8) üzenetére


shtml
őstag

Köszönöm a tippet, bár én is ismerem a trükköt, sőt egyszer alkalmaztam is egy barátnőm képével, ahogy te is írtad. Igaz, az nem intim kép volt, de szívesen elnéztem volna a barátnőid arcát, amikor meglátták a kiderített képeket. :D Persze baromi nagy a kontrasztvesztés, de poénnak kiváló!

Épp a kontrasztvesztés és a 8 bites JPG képek kis dinamikája miatt célszerű már felvételkor kompenzálni - expozíció-korrekció, backlight compensation bekapcsolása vagy derítő vakuzás, de sokat segít már az is, ha spotmérésnél a sötét foltra mérünk. Na de a hozzászólásodból ítélve ezt te is tudod.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#10) Omega81


Omega81
senior tag

Szia guga! :--))))
Hatalmas írás, megkockáztatom egyik eddigi legjobb írásod, nagyon köszönöm! :K

Nahát, mekkora már Benjamin, de marhára megy az idő faszi........

Puszi, a családnak is! ;)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#11) Macilaci457


Macilaci457
őstag

Ez jól esett! Nem vagyok olyan öreg mint Te :DDD , de a betűlevesre én is emlékszem, valahogy hiányzott belőle pár betű. Szép gyerekkor.... akarom mondani előző gyerekkor. :)

(#12) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Édes jó anyám, hol a fenében vagy, guga?

No most frankón, ha nem is sokan, itt verjük a nyálunkat páran írásod nyomán. Remélem jól alkalmazom a hangnemet.

Válaszolj már, felelj már. Kérem ezt több, mint egy nap után. Igencsak érsz annyit, hogy reklamáljak. És itt nem arra a részeg biciklis köszönömös képre gondolok. Egyszer jó poén, aztán inkább zsibbasztó.

Kértem valamit, és tényleg komolyan kértem. Tedd meg. Hálás téma, én pedig hálás lennék, ha olvashatnék az igazságról. Avagy nagybetűs IGAZSÁG-ról?
Tessék, mutasd meg, légy szíves.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) guga válasza Vakegérke (#12) üzenetére


guga
Közösségépítő

Bocs, korán kelek, későn jövök, vacsi, fürcsi, fekvés... :D nem volt kedvem gépelni.
Kis türelem, addig is a szokásos:

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#14) eddie17 válasza shtml (#7) üzenetére


eddie17
addikt

A tolok egy féllábast a gázok hátulról való távozása. De a szövegkörnyezet meg is magyarázza:) Legalább is én így értelmeztem.

(#15) Vakegérke válasza eddie17 (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az bizony, méghozzá egyik láb felemelve. A kojtolás meg pöfékelés.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) Omega81 válasza Vakegérke (#15) üzenetére


Omega81
senior tag

:D

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#17) guga


guga
Közösségépítő

Thunderzolee! Tényleg ritka jó fej, egyszer azt mondta, hogy bár csak ilyen viszonyban lehetett volna az apjával, öregapám nem volt közvetlen ember, szótlan, mogorva, megjárta mindkét háborút :D

vosimo! thx

MarioAna! thx

ttower! thx, nyémáinnen :DDD

Vakegérke! thx, és csak neked, egy különbejáratú [ senki más ne kattintson rá :DDD]

vicces! Mé, te nem bánki vagy :F :DDD hun laksz, hogy beutalód van a harcsa kocsmába? :D

shtml! Fekvő helyzetben, egyik lábaddal megemeled a paplant és ezzel szabaddá teszed az utat a gázoknak, ill. kibocsátás után a visszaeső paplan a kifelé ható légáramlattal eltávolítja a a nemkívánatos gázokat :DDD ez a féllábas :Y

Omega81! szarjá sünt :DDD

Macilaci457! thx

Vakegérke! a következő poszt (remélem) az lesz... :D

guga! hja, ez én vagyok :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#18) Vakegérke válasza guga (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rendben, jóbarát, várom. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Betűleves
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.