Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) scyllarus


scyllarus
veterán

Megrendeltem egy GTS 2e-t, elvileg pénteken jön. 25.5k-ért egyszerűen nem tudtam kihagyni. Egy Honor MagicWatch 2-őt fog váltani, nagyon kíváncsi vagyok, biztosan gyakori vendég leszek a topikban, amíg megtanulom a beállításokat.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#302) kkrisz91


kkrisz91
újonc

Sziasztok, nekem kb 3 hete van egy gts2 mini órám és az akksi üzemidejével annyira nem vagyok megelégedve, 3 napot bír ha használom is, és van egy olyan gondom, hogy kikapcsolt állapotban az óra szintén 3 nap alat 100%-ról 10 %ra merül, van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

(#303) 0xmilan válasza kkrisz91 (#302) üzenetére


0xmilan
addikt

A gts2 mini nem ennek a topiknak a temaja, de ha jol sejtem, akkor sem normalis, hogy 3 nap alatt lemerul.

(#304) kkrisz91 válasza 0xmilan (#303) üzenetére


kkrisz91
újonc

sorry, megpróbálkozom a gts2 forumba, de olyan h gts2 mini olyat nem találok.

(#305) scyllarus válasza 0xmilan (#303) üzenetére


scyllarus
veterán

Van topikja, csak teljesen kihalt [link]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#306) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Üdv!
Az alábbi beállítások mellett az akkuidő normális?

Köszi.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#307) scyllarus válasza Winnie The P (#306) üzenetére


scyllarus
veterán

Szerintem nem. Nekem ugyanezek, meg másik 10 app küld értesítéseket, percenkénti pulzusméréssel, 4 nap után 37%-on van a gts 2e, de az első nap állandóan nyomogatva volt, mint az új dolgok általában.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#308) laszlodomoko válasza scyllarus (#307) üzenetére


laszlodomoko
csendes tag

Miért nem? Egyébként a GTS és a GTR nem ugyanazt az aksit kapta.
Fogyasztásban a kijelző beállításai jelentős különbséget okoznak.
A marketing üzemidő adatok köszönőviszonyban sincsenek a valósággal.

(#309) DaDa válasza Winnie The P (#306) üzenetére


DaDa
senior tag

Szerintem ez nagyon kevés aod nélkül. Ha be van kapcsolva az aod akkor ok. Ha új az óra akkor ez még javulni fog 2-3 feltőltés után. Ilyen beállítások mellett vígan hoznia kéne a 10 napot. (aod nélkül)

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#310) kidnou válasza laszlodomoko (#308) üzenetére


kidnou
senior tag

Ez mindenképpen kevés, nekem ugyanez az óra, aktívabb érzékelésre beállítva mint ami neki van és 12-14 naponta töltöm

(#311) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Köszi mindenkinek. Az óra talán eddig 2-3 alkalommal volt töltve.
Aod így van beállítva

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#312) scyllarus válasza laszlodomoko (#308) üzenetére


scyllarus
veterán

Pont azért kevés. Nekem jobban van terhelve, feleakkora akksival, ahhoz képest az én akkuidőm jobbnak tűnik ráadásul első feltöltéssel, ami - mint írták - javulni fog még.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#313) zseko válasza Winnie The P (#306) üzenetére


zseko
veterán

Az én feltételezésem az, hogy Az alvási légzés minőségének ellenőrzése rész a hunyó.
A március elején lévő érdeklődésednél, mikor az alvásértékeléssel volt gondod, bekapcsoltam én is a fentit, újra kipróbálni. Tíz nap alatt leszívta az aksit. Semmi más nem változott, csak azt kikapcsoltam, és most tartok 61%-on tíz nap után, szóval nálam tuti ez szívta le. És nekem fent van a Notify is, az értesítéseket az kezeli, a Zepp-ben ki vannak kapcsolva, egyedül a hívás van bekapcsolva benne, minden mást a másik kezel.
Korábban is kipróbáltam, de nem emlékszem akkor feltűnt-e, hogy ennyire szívta volna az aksit, meg egyébként is kikapcsoltam pár nap után.
Ha jól tévedek akkor ez úgy működne (szerintem), hogy egész éjjel 'hallgatózik' a mikrofon hogy hogyan alszol, és az alapján értékel. Én legalábbis ezt feltételezem abból, hogy azt írja, megfigyeli az alvási légzés minőségét.
Próbáld ki, hogy a következő feltöltésnél kikapcsolod, úgy hogyan alakul majd.

Igaz, nálam se AOD, se csuklófelemeléses megnézés nincs, mert csak idegesített :).

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#314) scyllarus válasza zseko (#313) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem be van kapcsolva, biztos, hogy meríti, de így is jobbnak tűnik az akkuidőm fajlagosan, mint az övé.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#315) Winnie The P válasza zseko (#313) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszi megnézem, hogy mit csinál ha lekapcsolom.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#316) SzaboZE válasza scyllarus (#307) üzenetére


SzaboZE
addikt

Minek például percenként pulzust mérni? Van olyan opció, hogy érzékelje az aktivitást és automatikusan sűrítse a mérési gyakoriságot. Tök felesleges kanapén fekvés közben is percenként mérni.

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#317) scyllarus válasza SzaboZE (#316) üzenetére


scyllarus
veterán

Neked felesleges, de nem mindenkinek az.
Ettől függetlenül, a lényeg az volt, hogy AZONOS beállításokkal is kevésnek tűnt, tök mindegy, hogy percenként vagy 10 percenként mér, ha azonos mindkét óránál.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#318) benobi2


benobi2
csendes tag

Szerintetek a pontos időt mikor szinkronizálja az óra? Nézhetem egész nap a teli időt éjfélig?

(#319) lck válasza benobi2 (#318) üzenetére


lck
senior tag

Bluetooth-t kapcsold ki meg be a telefonon. Nálam akkor szinkronizálta le. ( Mondjuk ébresztőt nem bíznék rá.)

[ Szerkesztve ]

(#320) zseko válasza lck (#319) üzenetére


zseko
veterán

Nekem leszinkronizált, ahogy minden eszközöm is, még a PW3 is. Sosem volt bajom az ébresztéssel, pedig aktívan használom.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#321) tsabeekaa válasza lck (#319) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Nekem szinkronizált. Mi a baj az ébresztővel. Soha semmilyen gondom nem volt vele. Mindig ébreszt. Minden nap arra kelek.

(#322) lck válasza tsabeekaa (#321) üzenetére


lck
senior tag

Az ébresztésnél nem általában, hanem az óraállítás napjára gondoltam. Nekem csak az óra rezeg a telefon nem. Azért nem tartom teljesen megbízhatónak, csak erre hagyatkozni ezen a napon.

Igaz, az korábban a Miband 4-nél volt, hogy még reggelre sem állt át.

Ma éjjel ránéztem 3:05-kor és még 2:05 volt rajta, tehát nem realtime áll át.
Lehet hogy X perc múlva megtette volna, de semmikép nem azonnali a dolog. Ahogy írtam a telefon bluetooth ki-bekapcsolás azonnal áttette.

[ Szerkesztve ]

(#323) slice14


slice14
veterán

Másnál is elvannak pluszba csúszva egy órával a mai adatok? Alvás, pulzus, stb..
A téli időszámításnál is ez volt. De nem gondoltam volna hogy most is ez lesz. Bár akkor másnapra már jók voltak az adatok.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#324) benobi2 válasza lck (#319) üzenetére


benobi2
csendes tag

Köszi, az segített!

(#325) Winnie The P válasza slice14 (#323) üzenetére


Winnie The P
őstag

Nálam jól mutatja.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#326) Winnie The P válasza zseko (#313) üzenetére


Winnie The P
őstag

Lekapcsoltam. Most néztem 3 napja töltöttem, és most 80%-on van.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#327) benobi2


benobi2
csendes tag


Ugyan nem hozza a régebbi 32 nap után 23% töltöttséget, de így is jó.

[ Szerkesztve ]

(#328) slice14 válasza Winnie The P (#325) üzenetére


slice14
veterán

Mai nap már nálam is jók az adatok, kivéve a súly adatok mérési ideje. De az a legkevesebb.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#329) Lemezlovas78


Lemezlovas78
friss újonc

Sziasztok. Én ma rendeltem meg ezt az órát. Remélem beválik! Rengeteg hasonló jellegű órákat néztem,de heteket töltöttem el különféle tesztvideók, írások olvasásával, nézésével. Sok pénzem nem volt rá, de ennyi pénzért 34 ezerért, jobbat nem találtam. Szerdán érkezik. Várom már, mint gyerekek a karácsonyt. :)

(#330) scyllarus válasza Winnie The P (#306) üzenetére


scyllarus
veterán

Nagyon off, de fontos. A mostani, külügyes balhénál kiderült, hogy a Bluemail erőteljesen kémkedik. Én villámgyorsan töröltem telóról és pcről is, ajánlom neked is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#331) Winnie The P válasza scyllarus (#330) üzenetére


Winnie The P
őstag

Ok köszi. Csak telón van. Valami helyette ami tud magyarul is?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#332) Winnie The P válasza Winnie The P (#331) üzenetére


Winnie The P
őstag

Találtam segítséget.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#333) Gloob válasza Winnie The P (#331) üzenetére


Gloob
addikt

Szerintem az AquaMail nagyon jó, csak nem olcsó a pro verzió. De ........ Nem folytatom. 😀 😀

Samsung Galaxy A52S

(#334) Geo19870322


Geo19870322
tag

Sziasztok. Sajna az Amazfit Bip S-em haldoklik, mondjuk szép volt ez a közös 3 év szóval egy szavam sem lehet. Nagyon megtetszett ez a szögletes forma,üzemidő, kapcsolat a telefonnal és GPS (bár nem sokat használtam...). Az lenne a kérdés hogy mire érdemes váltani? Nagyon elvesztem az Amazfitek között. Gts-Gts2 mini-Gts 2e- Gts3...? Segítsen valaki légyszi :F

(#335) DaDa válasza Geo19870322 (#334) üzenetére


DaDa
senior tag

A szögletes órák közül 1 sincs ami 8-12 napnál többet bírna se a gts2e sem a GTS2 mini. A kerék gtr verziók ennek a dupláját tudják. Nekem volt Bip után gtr 2e az akku idő jó volt de nem bírtam megszokni a kerek kijelzőt így eladtam. Hetekig néztem mi lehet a megoldás, a gps-ről rég lemondtam de nem találtam olyat ami tetszik. Vettem egy redmi smart band pro - t és most azt használom míg ki nem jön egy normális szögletes óra ami amoled és minimum 20 nap az üzemidő. A smart band viszi a 20 napot de nincs gps(nem is kell nekem) és fapados a program. 3rd app meg még nincs. De ettől függetlenül szeretem. Addig jó lesz míg jön valami jó. Ha a mi band 7 ezt a kijelzőt hozzá lehet majd váltok, mert arra biztos lesz 3rd app.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#336) Geo19870322 válasza DaDa (#335) üzenetére


Geo19870322
tag

Köszi a segítséget! Akkor ezek szerint jelenleg nincs 'életképes' váltási verzió max csak ilyen ideiglenes lenne... És a GTS3? :F

(#337) DaDa válasza Geo19870322 (#336) üzenetére


DaDa
senior tag

Ez inkább az én véleményem. Én eléggé tökéletes kereső típus vagyok, bár tudom, hogy olyan nincs. Általában arra törekszem, ha veszek valamit sokáig meglegyen, ezért keresem azt mi jó. A GTS2 e-t venném magamnak ha dupla ekkora akku lenne benne. És bár tudom, hogy 10 nap is jó nagyon, ez az én furcsaságom. Ettől még neked bőven elég lehet valamelyik óra. A gts3-as szériát nem ismerem. De amazfit ből nincs rossz óra szerintem. Csak az akku idő messze lesz a Bip 30-40 napjától.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#338) scyllarus


scyllarus
veterán

A Bip transzflektív kijelzőjének üzemidejét nem lehet amoleddel hozni a mostani akkutechnológiákkal. Választani kell. Nekem egy hét már elég, de az amoledhez ragaszkodom.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#339) Geo19870322


Geo19870322
tag

Köszi a segítségeket!

(#340) SzaboZE válasza scyllarus (#338) üzenetére


SzaboZE
addikt

Nekem a bip 30 napokat ment, a GTR 2e 30-35 napokat. Nyilván sokat segítenek rajta a beállítások és persze el kell ereszteni az always on display funkciót ehhez. Én is szeptikus voltam a kerek kijelzővel szemben, de hamar megszoktam, nem biztos hogy érdemes a lehetőséget egyből kizárni.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#341) scyllarus válasza SzaboZE (#340) üzenetére


scyllarus
veterán

Én kerekről váltottam (HMW2 - GTS 2e). Egy igazi szép óra kerek, de a funkció és a kényelem a szögletes mellett szól, elégedett vagyok a váltással.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#342) benobi2


benobi2
csendes tag

Sziasztok! Azt árulja már el nekem valaki, a légnyomásmérést és az iránytűt hogy lehet előcsalogatni az órából?

(#343) kidnou válasza benobi2 (#342) üzenetére


kidnou
senior tag

Widgets menü alatt van

(#344) Madoc válasza benobi2 (#342) üzenetére


Madoc
veterán

Menü gomb majd widgets.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#345) benobi2 válasza Madoc (#344) üzenetére


benobi2
csendes tag

Köszi! Meg is van.

(#346) iván73.hu


iván73.hu
tag

Új verzió jelent meg. v1.6.1.1 próbálta már valaki?
Nem találtam róla semmit.

OP8Pro; S20FE; Mate 20; MI6 6/64; S5 GT-900F 6.0.1; Elephone P4000; Galaxy S4 mini GT-I9195; Motorola Defy MB525 (SOC)

(#347) benobi2 válasza iván73.hu (#346) üzenetére


benobi2
csendes tag

Én feltettem. Semmit nem tapasztaltam.

(#348) scyllarus válasza iván73.hu (#346) üzenetére


scyllarus
veterán

Már a múlt héten megjött. Semmi változás, minden jól működik, mint eddig.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#349) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali! Miért vannak ekkora "rések" a mérési eredményekben? Nem, az óra nem volt ennyi ideig "lecsatlakozva"!

Köszönöm.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#350) benobi2


benobi2
csendes tag

Sziasztok! Át kellett tenni az órát a jobb kezemre egy seb miatt. A Zepp menüjében van beállítas a jobb csuklón viselésre. De én semmi különbséget nem tapasztaltam ha így, ha úgy van beállítva. Ti tudjátok, miben más?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.