Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Carline válasza O.CS (#199) üzenetére


Carline
őstag

Számlap felrakására én a Notify for Amazfit appot használom: [link]
Nekem csak ez van fenn, a Zepp nincs.
De ha a Zepp mellé rakod fel, a kívánt számlapok felrakása után el is távolíthatod a Notifit és nem fog bekavarni.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#202) O.CS válasza Carline (#201) üzenetére


O.CS
aktív tag

Köszönöm mnd a kettőtöknek :R :R

(#203) laszlodomoko


laszlodomoko
csendes tag

Hali tapasztaltabb GTS 2e tulajok!
Múlt hét csütörtökön érkezett meg az óra és az első tapasztalataimra szeretném, ha reagálnátok.
Előtte egy Band 5-öt használtam, de ebbe az órába beleszerettem.
Az alakja és a kijelzője élőben is gyönyörű, de:
Ugyan csak a második töltésén vagyok túl (majdnem minden bekapcsolva így bírt három napot)
úgy veszem észre, hogy USB-ről soha nem töltene fel 100%-ra. Töltőfejjel is csak akkor, ha az órát gombbal „kikapcsolom”.
Az órát always on display módban a digitális face-el használom, erős napsütésben vibrálnak a számok. A bekapcsolt képernyő mód már nem vibrál.
A GPS csak nyílt területen kapcsolódik, sőt a felhőket sem igazán szereti.
A magasságmérő csak saccol, a légnyomásmérő vagy kevesebbet mér, de lehet, hogy kis eltéréssel ugyanazt mutatja.
A hőmérő egy vicc. A sport módokkal és az egészségügyi résszel nincs különösebb bajom.
Az alváselemzés, légzésfigyelés szerintem rendben van.
Nagyon hiányzik, hogy a bluetooth kapcsolat meglétét nem mutatja.
A magyar nyelvű Zepp-el használom és csak onnan tudok másik face-t felrakni, külső app-ról nem jöttem rá hogyan lehetne.
Szeretném, ha a töltésről és a vibrálásról írnátok valami tapasztalatot, mert nem tudom eldönteni, hogy ezek hibák és visszaküldjem, vagy normális állapot. :F

(#204) SzaboZE válasza laszlodomoko (#203) üzenetére


SzaboZE
addikt

Nekem GTR 2e van, de valamennyi rokonság van köztük. Nekem is elsőre pár napot ment, 6-7-et. Most ott tartok, hogy 12 nap után 61%-on van. Majd összeszoktok :) Az óralap általában úgy megy fel külső szoftverrel, hogy valamelyik gyárit cseréli le a zepp appban, amit le kell szninkronizálnod az órával. Értelemszerűen a lecserélt lapot nem látod a Zepp szoftverben, mert alatta kicseréli az óralapos app, csak az órán fog megjelenni. Nekem egy szarvasos óralapot cserélget le, az órán rendesen megjelenik, de az appomban a szarvasosat jelzi. Töltés passz, nekem mindig 100-ra tölt és úgy is marad 1-2 napig használat alatt. A GPS-el nem mondtál újat, mindegyik így működik és persze zabálja az akkut. A BT kapcsolat meglétének kijelzése óralap függő, keress olyat, ami jelzi. Nekem vibrálás nincs, de az óralap hiba is lehet akár.

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#205) laszlodomoko válasza SzaboZE (#204) üzenetére


laszlodomoko
csendes tag

Köszönöm!

(#206) zseko válasza laszlodomoko (#203) üzenetére


zseko
veterán

Nekem is GTR 2e van, mint SzaboZE-nek. Én a Notify-val tettem fel új számlapokat, és nem a gyárit cserélte le, hanem azok mellé rakta. Ha jól számolom kb. 8 saját számlap van fent, a gyáriak mellett.
GPS valóban ilyen, hm, tré, városban sétálva olyan nyomvonalat rajzol mintha odah.gyoztam volna a térképre...
Bluetooth számlapfüggő hogy mutatja vagy sem, én csináltam egy nagyon egyszerű számlapot, azon mutatja.
Ezt a magyar nyelvű Zepp-et nem igazán értem, tudom hogy régebben volt egyénileg lefordított változata, de én pl. a gyárit használtam mindig is, és mostanában már az is magyar.
A hőmérő az nem egészen az a fajta hőmérő, mint amit a lázméréshez használunk. Inkább csak egyfajta felületi hőmérő, valami ilyesmit ír az órán, mikor az info gombot megnyomom, ezért nem is a valós testhőmérsékletet méri.

HR24.hu

(#207) laszlodomoko válasza zseko (#206) üzenetére


laszlodomoko
csendes tag

Köszi!
A számlap felrakása megoldódott és így bluetooth kijelzés is. A töltési idő és a módjai még érdekelnének. Légnyomás mérés?
Az állandóra kapcsolt kijelző vibrálása tűző napfényben? :F

(#208) zseko válasza laszlodomoko (#207) üzenetére


zseko
veterán

Töltésről sokat nem tudok mondani, sosem töltöm usb-ről, hálózatival pedig nincs gondom, teljesen feltölti, de ugye eleve más óra, nem ugyanaz, mint a tiéd.
Légnyomásról sem tudok sokat mondani, kevesebbet mér mint a valós, de mintha legalább következetes lenne benne.
A vibrálásra is csak feltételezésem van. Gondolom kisebb frissítési idő, hogy tovább bírja az aksi, és ez a nagy fényerővel párosulva okozhatja a vibrálást talán.
Én mondjuk nem használom az aod-ot, konkrétan felezi az aksiidőt, én legalábbis ezt tapasztaltam, és meg is marhultam volna, ha három naponta töltögetni kellene. Így, bár nagyon tetszett a GTS 2e is, és praktikusabbnak is tartom a kijelzőt az alakja miatt (sokkal jobb pl. sms-t, vagy messenger üzenetet, vagy úgy egyáltalán bármit olvasni a szögletes kijelzőn, mint a körön, és számlapot is egyszerűbb rendezni), de győzött a kétszer nagyobb aksi és a kétszer nagyobb üzemidő a GTR 2e-ben :B

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#209) laszlodomoko válasza zseko (#208) üzenetére


laszlodomoko
csendes tag

Köszönet!

(#210) slice14


slice14
veterán

A héten én is boldog tulajdonosa lettem egy szürke GTR 2e órának. Eddig nagyon tetszik. És már találtam is nekem tetsző számlapot az amazfitwatchfaces-en.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#211) atthany válasza slice14 (#210) üzenetére


atthany
aktív tag

Nekem is pont ilyen van, GPS-t próbáltad már? Nekem szimpla fa árnyékolásnal jelet vesztett😒

(#212) zseko


zseko
veterán

Nálam egyre szarabb:

Közben a Notify szinte teljesen jól mutatja:

HR24.hu

(#213) slice14 válasza atthany (#211) üzenetére


slice14
veterán

A GPS-t még nem próbáltam. A folyamatos pulzus, stressz szint és alvás monitorozást kapcsoltam be. Ill. az iránytűt kalibráltam be, bár azt nem hiszem hogy használom. A csuklón való hőmérésnek meg nincs sok értelme.

zseko: Pár nap alvási statisztikáit nézve nálam rendben mutatja az adatokat a Zepp, valamint a Google Fit-be szinkronizálva is helyesen jelenik meg.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#214) Hatice.


Hatice.
újonc

Sziasztok! Nem tudjátok, be lehet azt valahogy állítani, hogy a telefonon (nem az okosórán) beállított ébresztőt megjelenítse az óra, és lehessen azon kezelni (szundizni vagy leállítani)? Apróság, de ez nagyon hiányzik.🙂

(#215) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Sziasztok!

Lehet nagyon amatőr kérdés, de szerintetek lehet Zepp-ben 2 órát beállítani egyszerre? Szeretett Stratos-om megérett a cserére, de nem szeretném végleg lerakni. Pl. túrázásnál vagy kutyázásnál még használnám, főleg a kijelző miatt, de főórának vennék egy GTS 2e-t. Szóval elvileg lehetséges, hogy pl. a pulzust vagy a megtett távolságot-lépést, két óra adataiból rakja össze? :F

(#216) mgTerminator válasza Bobby G. (#215) üzenetére


mgTerminator
veterán

Lehetséges, és az alkalmazásban majd aktiválni kell melyiket akarod éppen használni.

(#217) Bobby G. válasza mgTerminator (#216) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Ez jó hír! Köszi! :R

(#218) slice14


slice14
veterán

Zseniális... Frissült a Zepp alkalmazás, és azóta a pulzus és alvás adatokat plusz egy óra eltéréssel mutatja. Valamint a Google Fit-el való szinkronizálás sem működik rendesen (A lépés adatokat nemigazán viszi át jól.).

Ezután fogom figyelni app frissítés előtt a Play hozzászólásokat.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#219) Geni86


Geni86
csendes tag

Sziasztok! Hamarosan érkezik egy ilyen óra és érdeklődnék, hogy melyik programot érdemes használni hozzá? Bíznék más tapasztalatában, mint végig zongorázni az összeset.

(#220) lck válasza Geni86 (#219) üzenetére


lck
senior tag

Az alapértelmezett alkalmazás a Zepp. Az nálam a tegnapi frissítés óta épp most fosta össze magát. Teljesen fals pulzus és alvás adatokat hoz. Gondolom azért ezt hamar kijavítják. Sokan javasolják a Notify & Fitness for Amazfit- et. Ez fizetős. Én ugyan eddig nem használtam. De lehet rászánom magam, ha a Zepp sokáig gyengélkedik.

(#221) Geni86 válasza lck (#220) üzenetére


Geni86
csendes tag

Hmm, arról még nem is hallottam, de nem is találom a play store-ban.

(#222) laszlodomoko válasza Geni86 (#221) üzenetére


laszlodomoko
csendes tag

Miért nem?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.amazfit1

(#223) Geni86 válasza laszlodomoko (#222) üzenetére


Geni86
csendes tag

Köszi! Azon a néven kerestem ahogy fentebb leírták, nem tudtam, hogy ez az az alkalmazás. Mi band-hez használtam ezt de nem győzött meg...

(#224) laszlodomoko válasza Geni86 (#223) üzenetére


laszlodomoko
csendes tag

Végül én is a Zepp-nél maradtam.

(#225) zseko


zseko
veterán

Jól elb.szták a pár nappal ezelőtti frissítést, rosszabb lett mint eddig volt. Alvás felét már egyáltalán nem is mérte, ráadásul kínaiul írkált ott.

Szerencsére a tegnapi frissítés megjavította ezt is, és a nálam hónapok óta jelenlévő hibát is, legalábbis egy éjszaka után úgy néz ki, hogy végre újra normálisan mér.

HR24.hu

(#226) Dimond G


Dimond G
senior tag

Milyen használni Apple-el a Zepp-et?
i13-as teló jön hétfőm és Amazfit GTR 2e órám van?

(#227) SzaboZE válasza zseko (#225) üzenetére


SzaboZE
addikt

Nyugi, valamit megjavítanak, valamit meg tuti megint elb@sztak benne :D Én már röhögök kínomban. Azért az éjszakai 50 perces alvások érdekesek pár napig... Csak azt nem értem, hogy ez hogy mehet ki tesztelés nélkül a playre?

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#228) mgTerminator válasza SzaboZE (#227) üzenetére


mgTerminator
veterán

Szerinted melyik kínai alszik 50 percnél többet? 🤣

(#229) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!
Használja valaki a GTR 2e-t Apple-el, pontosabban Apple 13-al?
Az a bajom, hogy hektikusan működik a jelzés! Azaz hol jelez az óra, hol nem! Átnéztem a beállításokat, de semmit se találtam. De valaminek kell lennie ami miatt nem működik!
Köszönöm a válaszokat!

(#230) Madoc


Madoc
veterán

Gtr2e. Nem tudom hogy hozza majd az igért akkuidőket de tegnap kaptam és töltöttem fullra, éppen csak óraként használom értesítésekkel, ugyanúgy mint a bip-emet és már 76%-on van az akku. A bip 2 évesen is tudja a 40 napot, csak a rezgőmotor már gatya benne. Nem vagyok elégedett kicsit sem.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#231) tsabeekaa válasza Madoc (#230) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Mit jelen nálad, hogy óraként? Állandóan bekapcsolt kijelző?

(#232) Madoc válasza tsabeekaa (#231) üzenetére


Madoc
veterán

Semmi sport, semmi pulzusmérés. Ezt. Óraként. Mozdulatra mutat csak, nincs állandó kijelzés. Mondjuk bip-nél volt állandóan..

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#233) tsabeekaa válasza Madoc (#232) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Nekem ugyanígy használva, napi 4.5-5%-ot fogyaszt.

(#234) laszlodomoko válasza Madoc (#230) üzenetére


laszlodomoko
csendes tag

Jó pár töltési ciklus kell amig beáll az akku.

(#235) SzaboZE válasza Madoc (#230) üzenetére


SzaboZE
addikt

A mozdulatra bekapcsolás sokat szívja az akkut, tök fölöslegesen kapcsolgat be az idő 80%-ban. Anélkül 3-4% naponta, azzal meg vagy 10% nekem. És ahogy írták, lesz egy-két hónap mire az akku megedződik.

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#236) Madoc válasza SzaboZE (#235) üzenetére


Madoc
veterán

Bip-en is be volt kacsolva, szóval nem fogyaszt sokat. Ott az első lemerülés 45 nap volt, szóval..

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#237) SzaboZE válasza Madoc (#236) üzenetére


SzaboZE
addikt

A BIP nem AMOLED ;) Most azt várod, hogy megerősítsük az aggályaidat vagy elfogadod, amit tapasztalunk? :) A BIP egy teljesen más hardver, ahhoz felesleges hasonlítgatni. Nekem is volt és tudom mik a különbségek, ez az óra nem fog 40 napot menni állandó kijelzéssel, el kell fogadni. De nem is ez az ígéret. Nekem jelenleg 20-30 napot megy használattól függően. Ha a tied nem tudja, akkor a beállításokon kell tornázni (én 7 nap üzemidővel indítottam az első feltöltést követően).

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#238) Madoc válasza SzaboZE (#237) üzenetére


Madoc
veterán

Nem várok semmit, kérdést sem tettem fel. Csak tapasztalatot írtam én is. 68%-on vagyok jelenleg.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#239) Madoc válasza Madoc (#238) üzenetére


Madoc
veterán

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#240) lck válasza Madoc (#232) üzenetére


lck
senior tag

A "mozdulatra mutatás" nagyon odab@sz neki.
Ha annak a kikapcsolását megszoknád 20-30 napra fel tudsz menni vele.

(#241) valaki1984


valaki1984
friss újonc

Sziasztok!
GTS2E vásárlásán gondolkodom. Az automatikus mozgásfelismerésről vannak tapasztalatok? Rendesen felismeri milyen mozgást végzek?

(#242) Carline


Carline
őstag

GTR2e órát csak Notify appal használom és így nem frissül az óra (csak a Zepp csinálná)
Aki Zeppel használja és frisítette is meg tudná mondani melyik a legutolsó firmware?
Nálam az óra v1.4.2.02 verzión van.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#243) 0xmilan válasza Carline (#242) üzenetére


0xmilan
addikt

v1.5.1.08

(#244) Carline válasza 0xmilan (#243) üzenetére


Carline
őstag

Köszi. Akkor csinálni kellene egy frissítést az órán.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#245) 0xmilan válasza Carline (#244) üzenetére


0xmilan
addikt

Uj funkcio nem jott miota megvan az ora es szerintem eleg vegleges igy, ahogy most van. Szoval egetvero valtozasokra ne szamits. Legutobb is asszem annyi volt a changelog-ban, hogy "fixed some small bugs".

(#246) Carline válasza 0xmilan (#245) üzenetére


Carline
őstag

A Zepp-el már tud órányi kihagyások nélkül alvást monitorozni?
Azért tértem át csak a Notifyra, mert az legalább ezt megcsinálja.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#247) 0xmilan válasza Carline (#246) üzenetére


0xmilan
addikt

Passz, most a szamokat nezve szerintem jol mer, de nem szoktam visszaellenorizni.
Azt tudom, hogy ha felkelek pl. 6 korul es visszafekszem meg 2-3 orara, akkor 6 oranal abbahagyja a merest.

(#248) Carline válasza 0xmilan (#247) üzenetére


Carline
őstag

Mikor délután szunyálok hétvégén egy-két órát a Notify azt is megfelelően naplózza, meg azt is hogy reggel felkelsz pár percre, majd után visszafekszel.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#249) 0xmilan válasza Carline (#248) üzenetére


0xmilan
addikt

Ha ennyire jo a Notify, akkor szerintem nem eri meg Zepp-re visszavaltani csak azert, mert 8 havonta jon egy frissites.

(#250) Carline válasza 0xmilan (#249) üzenetére


Carline
őstag

Nem váltottam vissza rá. Csak addig kellett hogy feltelepítsem, míg az órát frissítette.
Utána le is lehetett szedni és megint csak a Notify megy.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.