Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) amdboy


amdboy
senior tag

Sziasztok! Eddig GTR2 alkalmazással cserélgettem az óralapokat és minden rendben is ment. Telefont cseréltem, az órát párosítottam de most nem müködik vele az alkalmazás. Esetleg valakinek lenne ötlete, hogy miért nem megy? Hibaüzenet nincs.

(#502) Lajmund válasza amdboy (#501) üzenetére


Lajmund
senior tag

Probáld meg törölni az appot és ujratelepiteni. Meg esetleg órán is egy reset.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#503) amdboy válasza Lajmund (#502) üzenetére


amdboy
senior tag

pont ezt akarnám elkerülni, mármint a resetet :D

(#504) drnet


drnet
aktív tag

Sziasztok!

Lecseréltem a telóm, és valahogy nem tudom beállítani, hogy a hívást kijelezze az óra. Csak egy alkalmazásértesítést dob, hogy hívás érkezik, de nem jelenik meg az órán a piros illetve zöld gomb a hívás kezeléséhez (valamint nem zizeg folyamatosan, csak egyet zizzen). A telefonon szerintem már minden engedélyt beállítottam, de még mindig nem működik. Tudna valaki ebben segíteni? Köszi előre is!

(#505) scyllarus válasza drnet (#504) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem tudom, milyen telefon, de a hívásokhoz nem elég a Zeppben kapcsolódni, magának a telefonnak is kapcsolódnia kell BT-on.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#506) drnet válasza scyllarus (#505) üzenetére


drnet
aktív tag

Ez volt a baj. Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.