Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) zseko válasza SzaboZE (#149) üzenetére


zseko
veterán

Szerintem még mindig jobb, mint a Samsung meg Apple garantált fél-egy napos üzemideje...

Ezen amikor minden szart bekapcsoltam és két naponta futottam fél órát gps-el, úgy bírt nálam öt napot. Most így, hogy kikapcsoltam pár dolgot és nem indítok edzésprogramot (mert rendszeresen elfelejtem :B) 14 napot bír. Ez szerintem egész jó. Ami nem jó, hogy hónapok óta stabilan elbassza az alvásadatokat, és minden éjjel kereken egy óra ébrenlétet jelez. Ilyenkor a pulzusmérés is leesik és megszűnik.

Az ígért 'akár* 43 nap'-ot még nem sikerült belőle kihoznom... :D

HR24.hu

(#152) lck válasza mgTerminator (#150) üzenetére


lck
senior tag

Nálam a Zeppben az eszközbeállításokban ( ami releváns lehet ) :

Egészségfigyelés: Automatikus pulzusszám és Alvásérzékelő segéd
Mérési gyakoriság: 10 perc
Aktivitásérzékelés: Be
Pulzusszám riasztás: Ki
Egésznapok stresszfigyelés: Be
Alvási légzésminőség ell.: Ki ( ez nagyon sokat evett bekapcsolva )

Órabeállítások:
Kijelző és fényerő: Automatikus
Bekapcs. időtartam: 5 mp
Mindig a kijelzőn: Kikapcsolás
A képernyő bekapcsol a csukló felemelésekor: Kikapcsolva

Észlelhető: Kikapcsolva
Aktivitás közbeni pulzus. megoszt.: Kikapcsolva
Valós idejű adatok: Kikapcsolva
Párosítási korlátok: Bekapcsolva
Képernyő feloldása: Kikapcsolva

Hívás és alkalmazásértesítések be vannak kapcsolva.
Heti 2-3 ébresztés van beállítva.
Hetente 1-2 óra GPS-es "edzés"-re használom.

Ezekkel a beállításokkal tegnap 22 nap után töltöttem ( 26 %-on volt )
Ez GTR 2e de talán a GTS nek sem volna szabad annyira rossznak lenni.
Igaz direkt azért választottam mert erre nagyon jó akksi időt ígértek.

(#153) zseko válasza lck (#152) üzenetére


zseko
veterán

Ó, most hogy írod, nekem is GTR 2e van, az eredeti poszt viszont a másikról szólt. Az olvasásaim alapján a GTS 2e csak fele annyit bír (kisebb az aksi), a sima (nem e) változatok pedig még ezt is felezik. Így (papír, vagyis specifikáció alapján legalábbis) az alap GTS 2 üzemideje negyede a GTR 2e-höz képest. Ezért is választottam ezt, úgy gondoltam hogy nálam úgyis csak a felét fogja hozni a normál használathoz megadott időnek, és így is lett.

HR24.hu

(#154) mgTerminator válasza lck (#152) üzenetére


mgTerminator
veterán

Igen a GTR-ben eleve nagyobb az aksi de nekem volt kerek órám, annyira nem jött be.

A "Mindig a kijelzőn" funkció elég sokat fogyaszt, kíváncsi lennék anélkül mennyit menne el a GTS2e, de úgyse használnám anélkül szóval ki se próbálom :D Mindenesetre én kb 3 naponta töltöm úgy hogy nem merül le teljesen, nekem ez teljesen megfelelő :))

(#155) SzaboZE válasza zseko (#151) üzenetére


SzaboZE
addikt

Én a 4 éves lecserélt BIP-ből indultam ki, azt stabilan kb havi egyszer kellett töltőre tennem :D Nekem is GTR2e van, még majd bűvészkedem a beállításokkal, bár most 7 nap után még 43%-on van. Lehet, hogy pár feltöltés után áll be a teljes kapacitás, mert minden töltés után egy kicsit többet bír. Az első töltés után 6-7 nap volt, aztán 8-9, most majd meglátjuk.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#156) SzaboZE válasza lck (#152) üzenetére


SzaboZE
addikt

Az alvási légzésminőség be volt kapcsolva, most kikapcsoltam, meglátjuk :)

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#157) deflex válasza venna (#147) üzenetére


deflex
tag

Nekem pénteken (09.03) érkezett a GTS 2e , teljesen merült állapotban, bekapcsolni sem lehetett. Nagynehezen 3 óra alatt 50%-ra töltődött, de amint levettem a töltőről 19%-ra visszaesett. Töltöttem hát tovább, még 1,5 óra, már 25% volt az eredmény. Sajnos ekkor meg kellett szakítanom a töltést, majd kb 2 óra múlva tudtam újra töltőre rakni. Ekkor már 25 helyett 49%-ot mutatott. Ismét teltek az órák, és kb. 2 óra múlva elérte a 100%-ot.
Innen ma, 4 nap szolíd használat mellett 25%-ra merült. Ismét töltés (már előre féltem vajon mi lesz) de kb. 1,5-óra alatt gond nélkül elérte a 100%-os töltöttségi szintet. Kíváncsi leszek hány napot fog most kibírni. Az biztos hogy az átlagos használathoz rendelt 14 napos üzemidőtől igen messze vagyok.

(#158) Laurh


Laurh
aktív tag

Sziasztok,

Valaki használja Iphoneal az órát? (amazfit gts 2e)
A ZEPP-en belül azalkalmazásbeállításoknál nincs ott a zene ikon ezáltal zenét sem tudok varázsolni az órára.
Illetve Spotifyt lehet vezérelni az óráról?

köszi előre is.

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#159) 0xmilan válasza Laurh (#158) üzenetére


0xmilan
addikt

A 2e verziokban nincs belso tarhely, tehat nem lehet rajuk zenet masolni.
Szerintem mindig az eppen aktiv zenelejatszot vezerled vele. Nekem azt hiszem legutobb a youtube-ot tudta iranyitani.

(#160) Laurh válasza 0xmilan (#159) üzenetére


Laurh
aktív tag

Igen jogos, igazad van ezt benéztem. :U
Szíjat vett már hozzá valaki valahol?

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#161) tsabeekaa válasza Laurh (#160) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Az Alin rengeteget találsz, én is onnan vettem.

(#162) venna válasza deflex (#157) üzenetére


venna
újonc

Én végül kicseréltettem, és nem bántam meg. Ez az új első töltéssel is 5 napig bírta, szóval bizakodó vagyok. A 14 napot szerintem lehetetlen elérni, de nekem már ez is elegendő :D

(#163) deflex válasza venna (#162) üzenetére


deflex
tag

Én is visszaküldtem, mert a 4-ik napon 30%-ról 1%-ra esett egyből a töltöttség és töltést kért. Vélhetőleg kifogtam egy akkuhibásat. Egyébként a funkciókra, és a működésére nincs panaszom, teljesen rendben volt. A papírforma szerint kímélő használattal akár 21 napot is el kellene mennie. De ha normál használattal a 14 helyett a 7 nap meglenne, azzal már teljesen elégedett lennék.

(#164) SzaboZE válasza venna (#162) üzenetére


SzaboZE
addikt

Olvass vissza picit, a beállítások sokat befolyásolják az üzemidőt. Pl a légzésminőség figyelése számomra tök felesleges volt, egyből másfélszeresére ugrott vele az akkuidő. Nekem a pulzusmérés is felesleges 10 percenként, 30 percre raktam, most elég durván megnőtt vele az üzemidő. Mindenözben sok értesítésem van és az alvásfigyelés is be van kapcsolva, 5. napon 90%-on áll az akku!

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#165) O.CS


O.CS
aktív tag

Megvettem egy GTS 2e órát.Hát, baromi nehezen tudom megszokni, hogy ilyen pici.Előtte wgy Samsung GS 3 volt.Még gondolokodom, hogy vissza vigyem-e és kicseréljem egy GTR-re.De ez meg olyan ciki...Pedig sok videót néztem róla, de most rá kellett jönnöm, hogy akik tesztelték, azok mind 50 kilós törpék voltak és azért nézett ki normálisan a kezükön.Van hozzá valami értelmes szíj?Amitől egy kicsit komolyabban néz ki az óra?

(#166) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Módosítottam egy számlapot, a bin fájlt melyik programmal lehetne kiküldeni az órára?

(#167) tsabeekaa válasza mgTerminator (#166) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Pl.: [link]

(#168) mgTerminator válasza tsabeekaa (#167) üzenetére


mgTerminator
veterán

Valami ingyenes megoldás esetleg?

(#169) mgTerminator válasza mgTerminator (#168) üzenetére


mgTerminator
veterán

[EZ] tudja szerencsére, működik is!

(#170) Astery válasza mgTerminator (#169) üzenetére


Astery
senior tag

+1 arra az alkalmazásra. Rengeteg számlap közül lehet választani - vannak igényesek is a gagyik melett és több fajta szempont szerint lehet keresni közöttük.

(#171) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Na kész az első módosított számlapom: [link]

(#172) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Tudtam hogy nagy sikere lesz az új számlapomnak de azért ekkorára én sem számítottam!

(#173) jan herz válasza mgTerminator (#172) üzenetére


jan herz
tag

Tényleg jó lett! :))

(#174) mgTerminator válasza jan herz (#173) üzenetére


mgTerminator
veterán

Köszönöm!
[ITT] a GTS-hez elkészített számlapom a GTS2-höz való verziója!

(#175) O.CS


O.CS
aktív tag

Az SMS-T és a messenger üzeneteket nem jelzi az órám.Nem is tudja, vagy én nem állítottam be valami? GTS2e

(#176) Astery válasza O.CS (#175) üzenetére


Astery
senior tag

Alkalmazásértesítéseknél messenger hozzáadva és jelez, sms-nek külön menüpontja van ... szintén jelez.

(#177) O.CS válasza Astery (#176) üzenetére


O.CS
aktív tag

Köszönöm szépen! :)

(#178) mgTerminator válasza mgTerminator (#174) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nem tudjátok hogy ez a számlapom hova tűnt?

(#179) zseko


zseko
veterán

Nem tudom mit basztak el, de gyakorlatilag kb. július óta fixen szarul méri az alvást, és ilyeneket mér :(((

Ugyanaz az éjjel a Notify-vel - ami gondolom ugyanonnan veszi az adatokat...

Az augusztusi frissítés nincs feltéve, mert az még ugye sokaknak kilőtte az értesítéseket :(((
És az se működik már egyszerűen, hogy a telefonról kimásolom az apk-t, mert már a split APK van.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#180) mgTerminator válasza zseko (#179) üzenetére


mgTerminator
veterán

melyik verziójú Zepp van fent?

(#181) zseko válasza mgTerminator (#180) üzenetére


zseko
veterán

A 6.1.1/2.8.12. Egy ideig jól is működött, és ugye változni nem változott semmi.
Az is érdekes még, mikor napokkal később változik az alvási ciklust értéke. Ugyanis volt egy olyan nap mikor ilyen másfél órát írt alvásra, két nap múlva viszont már a valós időtartamot.
Na mindegy, úgy tűnik tegnap volt frissítés, feltettem, meglátom mi lesz.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#182) zseko válasza zseko (#181) üzenetére


zseko
veterán

Érdekes, visszaváltozott megint másfél órára az alvási időtartam.

Üzemidővel viszont egyéni csúcsot döntök úgy néz ki, 11 napja töltöttem, és 58%-on van még mindig.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#183) lck válasza zseko (#182) üzenetére


lck
senior tag

GTR 2e : 17 nap 50% :))

(#184) zseko válasza lck (#183) üzenetére


zseko
veterán

Jó, ha kikapcsolok mindent akkor meglehet a negyven nap is :D

HR24.hu

(#185) mgTerminator válasza zseko (#181) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem 6.2.2 verzió van fent és hála istennek most tökéletes minden! 👌

(#186) StarDeLuxe


StarDeLuxe
tag

Sziasztok!
A hónap elején én is csatlakoztam a GTR 2e tulajok táborba. Nagyon tetszik, megszerettem az órát.

Ti használtok valamit a kijelző védelmére, és ha igen mit?

Én rendeltem két db ilyet, de a sikeres felhelyezés után fél órával le is vált az üvegről mind a kettő. Szóval ez kuka, nem jó megoldás. Jó lenne valamit használni hogy ne karcoljam össze, minden óvatosságom ellenére. Azt olvastam a sima hidrogén fólia sem jó, könnyen lerántható a pulcsival a kijelzőről. Még úton van egy szilikon tok is, majd beszámolok a tapasztalatokról ha megjött. Szóval ha van más opció, megköszöntem...

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#187) DaDa válasza StarDeLuxe (#186) üzenetére


DaDa
senior tag

Én hasonlót rendeltem, ugyan ilyen csak mintha több fehér rovátka lenne rajta. Fent van 4 hónapja, semmi levállás, pedig zuhanyzom is benne néha.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#188) zseko válasza StarDeLuxe (#186) üzenetére


zseko
veterán

Én ilyet rendeltem, egy feketét és egy teljesen átlátszót, a feketét használom, ha nem megy alá víz akkor szinte észrevehetetlen. Az érintésben nem vettem eddig észre nagyobb hibát, simán tudom kezelni az órát. Nem azt mondom hogy így a legjobb, legszebb, de inkább védve legyen, csak hajlamos vagyok odacsapni magam valamihez, na meg hát eleve forgácsolóüzemben dolgozom.

Szíjat kellene másikat venni, rendeltem már egyet, ám nemrég tettem tönkre, kicsit siettem az öltözéssel, a kabát beleakadt, és szétszakadt.

HR24.hu

(#189) StarDeLuxe válasza DaDa (#187) üzenetére


StarDeLuxe
tag

Hmmm.. Akkor szerencsésebb voltál.. pedig szerintem jól tettem fel, gyönyörűen rá is simult, aztán vissza levegősödött. Mind a kettő ugyanúgy. A MI Band 4 -emhez is vettem ilyet anno, az is ugyanazt produkálta. Gondoltam a GTR- en nagyobb a felület és ezen jó lesz, de nem.. A sok vonallal a GTR 2 design, gondolom. Lehet egy rossz minőségűt vettem. Be tudnád tenni a linkjét a te rendelésednek? Köszönöm

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#190) StarDeLuxe válasza zseko (#188) üzenetére


StarDeLuxe
tag

Ilyen szilikont rendeltem még én is, ezt említettem hogy még nem jött meg. Csak én szürkét. Nekem a képek alapján nem tetszett a fekete hogy fényes. Pont az tetszik az órában hogy matt. Aztán hogy a szürke milyen lesz... Kíváncsian várom.. Örülök hogy pozitívan írsz róla, remélem nekem is bejön majd. Jöhetne már... Szíjat is rendeltem, meg is jött, az klassz, de még nem tettem fel, még újnak hat nekem a fekete gyári is.

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#191) lck válasza StarDeLuxe (#189) üzenetére


lck
senior tag

[Én innen rendeltem, pár hónapja - rajta van szépen]
Egyébként pedig [ilyen] fémszíjat használok hozzá.
Nekem bejön.

(#192) DaDa válasza StarDeLuxe (#189) üzenetére


DaDa
senior tag

Bár most, hogy nézem, nincs több rovátka. Ezt rendeltem. Your HUF 935.14 in coupons are here!

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#193) zseko válasza mgTerminator (#185) üzenetére


zseko
veterán

Frissítés után is hülyeséget számolt most első éjjel. Szerinte 0:06 - 3:10 között aludtam, ami full hülyeség, mivel 22-kor estem be az ágyba és 4:40-ig aludtam. Amit a Notify jól mutat.

HR24.hu

(#194) StarDeLuxe válasza DaDa (#192) üzenetére


StarDeLuxe
tag

Ugyanezt rendeltem mint te és lck ,és ugyanaz az eladó is. Nem értem akkor. GTR2e van nektek is vagy a sima 2? Van valami trükkje? Pedig szépen raktam fel, kisimítva, legbuborek nélkül, aztán kis idő múlva visszalevegősödött ahogy látjátok a képen. Aztán újra kisimítottam, de újra ugyanez. Aztán le is vettem a francba, el is használtam mindkettőt. Nem értem nekem miért nem lett jó. Köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#195) DaDa válasza StarDeLuxe (#194) üzenetére


DaDa
senior tag

Gtr 2e az enyém is. Jól letisztítottam a nedves és száraz törlővel is. Lehet más szállítmány a tied vagy picit deformálódhatott és így nem fekszik rendesen. Ez már örök rejtély marad. Bár most már én is aggódom mert hamarosan cserélni akartam pár karc miatt. De inkább várok, nehogy a többi ne ragadjon. 😊

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#196) mgTerminator


mgTerminator
veterán

[Circles] számlapom új AOD számokat kapott.

(#197) O.CS válasza mgTerminator (#196) üzenetére


O.CS
aktív tag

Ezt hogy lehet rátenni az órára?A GTS számlapok jók a GTS2e-re is?

(#198) Carline válasza O.CS (#197) üzenetére


Carline
őstag

A GTS számlapokat progival lehet alakítani GTS2 formátumra. A GTS2-höz készültek pedig működnek a GTS2e órán is.
A kakukktojás a GTS2 mini, mert az teljesen más formátumban dolgozik.

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#199) O.CS válasza Carline (#198) üzenetére


O.CS
aktív tag

Próbáltam a piactérről letöltött programmal feltenni új számlapot, de azt írta ki, hogy nyissam meg a Zepp programot és azon keresztül tegyem fel azt amit a másik programban kiválasztottam.Na, ez sehogysem sikerül, mert a Zepp programban nem találom, hogy hol lehetne.Az megvan, hogy a Zepp programban hol lehet lecserélni a számlapokat- az megy is- de az, hogy a külső programból letöltött számlapot a Zepp-en belül hol lehet feltötletni azt nem tudom.

(#200) mgTerminator válasza O.CS (#199) üzenetére


mgTerminator
veterán

A másik program írja hogy melyik számlapot kell feltenned hogy a kiválasztott kerüljön fel.
Ezt kell telepíteni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.