Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) DaDa válasza boneyard (#100) üzenetére


DaDa
senior tag

Nekem is fent van de én Zeppel csak pár dolgot használok, főleg a frissítések miatt van fent a többi funkció tiltva van. Amúgy szinte mindent Notifyn állítok be így nálam nem ütköznek.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#102) Carline


Carline
őstag

Amazfit Verge Lite órát cseréltem le GTR 2e-re.
A rezgés sokkal gyengébb az új készüléken, alig érezni.
Egyelőre Zepp alkalmazást használom (Notify-t megvettem régebben de már annyi minden állítható rajta hogy kaotikusnak érzem és inkább az alappal használom) ami a Verge-n üzenet érkezése esetén rezgett is és a kijelzőre is kirakta az üzenetet, amit így egyből meg tudtam nézni fontos-e vagy halasztható. Itt csak rezeg (nagyon gyengén) és nyomogatni kell a gombokat hogy az üzenetekhez jussak. Nem találok rá opciót hogy mutassa is egyből az üziket. Lehet egyáltalán?
Notify-vel használja valaki? Ott esetleg van erre funkció?
Hívásnál névjegyzékben nem szereplő hívás esetén a számot, névjegyzékben szereplő kontakt esetén a nevét kijelzi rendben. Bár apró betűvel ill. számokkal, valamint hívófotóhoz kitesz (fölöslegesen) egy olyan üres fantomképszerűt, amivel csak a helyet foglalja. Lehetne helyette nagyobb beűméret.
Valamint azt hiányolom még, hogy a gombbal nem lehet a kijelzőt kikapcsolni. Este ha nincs AOD bekapcsolva és ránéznék hogy mennyi az idő, a beállított időtartamig világít a kijelző. Eddig a Verge-n a gombbal bekapcsoltam majd fél mp múlva ki is tudtam kapcsolni a kijelzőt, nem sütötte ki a szemem... :)

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#103) 0xmilan válasza Carline (#102) üzenetére


0xmilan
addikt

> Valamint azt hiányolom még, hogy a gombbal nem lehet a kijelzőt kikapcsolni.

Takard el az orat a kezeddel.

(#104) Carline válasza 0xmilan (#103) üzenetére


Carline
őstag

Elsőre már fogalmaztam magamban olyat hogy ezzel az erővel írhattad volna hogy csukjam be jó erősen a szemem és akkor sem fogom látni, de nem láttam a mosolyt a hozzászólás végén szóval inkább kipróbáltam és tényleg.. Letakarom megy alvóba. Hmm, mik vannak. :)

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#105) 0xmilan válasza Carline (#104) üzenetére


0xmilan
addikt

Haha, jogos, nem is gondoltam, hogy felreertheto lesz. :D

(#106) DaDa válasza Carline (#102) üzenetére


DaDa
senior tag

Az órán be lehet állítani, hogy értesítéskor felvillanjon a kijelző. Settings/display and brightness/light upon notifications.

Amúgy nekem bip volt előtte de ennek semennyire nem gyengébb a rezgése, nekem meg néha sok is. Lehet érzékenyebb vagyok.

A betűméret sajnos fix. A fantomkep is. Jó lenne ha egy frissítés megjelenítené a profil képet de ez csak hiú ábránd tőlem.

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#107) Carline válasza DaDa (#106) üzenetére


Carline
őstag

Köszi mindkettőtöknek. Így már megfelelőbb az óra kezelése. DaDa amit írtál menüt már kb kétszer átnéztem mégis átsiklottam felette.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#108) DaDa válasza Carline (#107) üzenetére


DaDa
senior tag

Szívesen, ezért van fórum, hogy segítsünk. 😊

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#109) ZPKing válasza DaDa (#106) üzenetére


ZPKing
tag

"Az órán be lehet állítani, hogy értesítéskor felvillanjon a kijelző. Settings/display and brightness/light upon notifications."
Ez a menü hol van mert én sem találom és nekem is ez bajom hogy értesítéskor csak rezzen de kijelzőn semmi.
Köszi
Igaz nekem GTS 2e van de gonodolom ugyan az.

(#110) lck válasza ZPKing (#109) üzenetére


lck
senior tag

Alapesetben: Felső gombot 2x megnyomod > Legörgetsz legalulra: Settings
Azon belül: Display and brightness ( 2. menüpont )
Azon belül: Megint legörgetsz legalulra - ott van.

(#111) DaDa válasza ZPKing (#109) üzenetére


DaDa
senior tag

Ahogy kolléga mondja. Jobban én sem tudtam volna leírni.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#112) ZPKing válasza DaDa (#111) üzenetére


ZPKing
tag

GTS2e egy gomba van
és csak egyszer kellett akkor jött elő a főmenü.
Többi már úgy volt.
Elvileg most jelzi is a kijelző.

Még egy kérdés, ha névejegyeknél van kép egy contact-nál azt meg kéne jeleníteni az órának?
Köszi

(#113) DaDa válasza ZPKing (#112) üzenetére


DaDa
senior tag

Sajnos nem jeleníti meg csak a "fantomképet".

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#114) Carline


Carline
őstag

Lányom GTS 2 mini-t vett magának és ott a vibráció erősségét is lehet állítani az órán menüből. Jó lenne, ha firmware frissítéssel belekerülne egy ilyen funkció GTR 2e-be.

Az GTR 2e alvásadatait a Zepp alkalmazás valami eszméletlen szarul értelmezi. Órákat vagyok fel hajnalonként szerinte... Ha meg felkeltem a nagy melegben egy pohár vízre akkor odáig számolta az alvást és hiába aludtam utána órákat nem számolta hozzá.
A Verge Lite-hez megvettem anno a Notify for Amazfit & Zepp appot és abban teljesen jó ezzel az órával is az alváselemzés (Zeppben is). Pontosan mutatja a rövid ébrenlétet és az utána való alvást is.
Szóval a Zepp-nek még van hova fejlődnie.
A 2e GPS-t egy rövid walking workout erejéig kipróbáltam. Jó idő volt, épületek nem takartak de ettől függetlenül vagy 5-6x vesztette el a jelet, majd rövidebb-hosszabb idő után újra megtalálta.
Nem tudom másnál is jelen vannak ezek a hibák? Még benne vagyok az elállási időben, ez elég gyenge az órától (31k-ért vettem alza akcióban).

U.i. Ma volt egy fw frissítés (v1.4.2.02) nem tudom ez esetleg javít-e valamit...

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#115) 0xmilan válasza Carline (#114) üzenetére


0xmilan
addikt

> Lányom GTS 2 mini-t vett magának és ott a vibráció erősségét is lehet állítani az órán menüből. Jó lenne, ha firmware frissítéssel belekerülne egy ilyen funkció GTR 2e-be.

Erdekes, mert tobb funkcio is van, amit csak a mini tud, de a nagyobbak nem. Pl. azon van csak legzes gyakorlat, pomodoro timer es noi ciklus merese.

> Ha meg felkeltem a nagy melegben egy pohár vízre akkor odáig számolta az alvást és hiába aludtam utána órákat nem számolta hozzá.

Ez nalam is elofordult GTR 2e meg GTS 2e orakkal is. Valoszinuleg szamit, ha nem konvencionalis orakban alszol. Ha pl. felkelek 8 korul, akkor jogosan hiszi, hogy ott vege, akkor is, ha utana meg kb. 10-ig alszok.

> Jó idő volt, épületek nem takartak de ettől függetlenül vagy 5-6x vesztette el a jelet

A GPS-re sokan panaszkodnak a GTR 2e-nel. Ezzel meg nem teszteltem, de a GTS 2e - amit azota csaladtagnak adtam - jol merte. Itt valoszinuleg a GTR 2e tenyleg ennyivel rosszabb, mint a GTS 2e, mert utobbira nem lattam GPS-es panaszt.

A v1.4.2.02-ban nincs relevans funkcionalis valtozas. Hozzaadtak 4 nyelvet (finn, norveg, dan es sved) es ~8 app-hoz ertesitest iOS alatt.

(#116) zseko válasza 0xmilan (#115) üzenetére


zseko
veterán

> Valoszinuleg szamit, ha nem konvencionalis orakban alszol. Ha pl. felkelek 8 korul, akkor jogosan hiszi, hogy ott vege, akkor is, ha utana meg kb. 10-ig alszok.

Nincs összefüggés. Mármint egy időintervallumon kívül valóban nem nézi hogy az alvás-e, de nálam már legalább másfél hónapja gyakorlatilag minden nap úgy veszi, hogy egy óra hosszát felkelek. Pontosan egy órát, és 50-60%-ban egész órától (+-pár perc) kezdődik. Eleinte volt éjszaka aminél háromszor is egy óra ébrenlétet jelzett. Az 5.5-6 órás alvás alatt... ~Másfél hónappal ezelőttig igen pontos volt, szinte percre pontosan írta mikor aludtam el és mikor ébredtem, aztán csesződött el valami, onnantól van ez, sőt eleinte még azt se tudta pontosan megadni, hogy mikor aludtam el, pl. a 22:30 helyett ilyen hajnali 2-3 órákat ír. A Notify az jól mutatja.

HR24.hu

(#117) 0xmilan válasza zseko (#116) üzenetére


0xmilan
addikt

Ha van masik app, ami jol mutatja, akkor szerencsere nem hardveres hiba es a Zepp-et is meg lehetne javitani.
Valoszinuleg sokan jeleztek mar nekik a problemat, de erdemes lehet irni a cegnek biztos-ami-biztos alapon.

(#118) Carline válasza zseko (#116) üzenetére


Carline
őstag

Jajj tényleg, benne vannak az egy óra körüli ébrenlétek. A pulzusmérés olyankor teljesen kiesik.

ZEPP

Notify

milangfx:
Az oké, hogy nem hardverhiba, de a Verge Lite is adatot ad át (nem hiszem hogy sokkal másabbat) és ott teljesen pontos volt a Zepp és a Notify is. Ez meg 30-40k Ft és azon kívül, hogy szebb (lényegesen) a kijelzője, sokminden másban visszaesés.
Hozzáteszem, hogy a sport funkciók nem érdekelnek, mert nem vagyok egy (khmmm) sportos alkat. De az alvásfunkció, lépés, üzenetkezelés viszont fontos.

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#119) Carline


Carline
őstag

Volt egy kedvenc óralap amit használtam az elődjén, de a 2e-hez nem találtam. Elkészítettem egy portolást GTR 2 / GTR 2e órákhoz.
Érdekel esetleg valakit? [link]

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#120) rebelinside


rebelinside
tag

Sziasztok!

Okosóra vételén gondolozom, egy GTR 2e egyelőre a kiszemelt. Elsősorban értesítéseket szeretnék kapni az órára, olvastam itt, hogy ezzel akadtak gondok, de ez a notify app megoldja. Ebben az appban a leírás azt írja, hogy a feature-ök között van a quick reply for WhatsApp, ez igaz? Elvileg az óra nem tudja, de nekem ez nagy előny lenne, ha ezzel ezt is meg lehetne oldani.

Akinek van, nektek milyen színben van? a fekete/szürkén gondolkodom, a szürke elegáns élőben, vagy inkább gagyinak, műanyagnak tűnik? Munkába is hordanám, jó lenne, ha ott is vállalható lenne. Gyári képekről szépnek tűnik, de azért az életben minden másképp néz ki :) Azt nem tudjátok, hogy kiállítva nincsenek-e valahol, pl az alzaban, MM-ben?

(#121) Carline válasza rebelinside (#120) üzenetére


Carline
őstag

Nekem megvan a Notify pro verziója, azt használom. Moddolt Zepp alkalmazással meg lehet oldani, hogy megkapjuk a párosításhoz szükséges kulcsfájlt (utána a zepp törölhető) és úgy lehet csak a notify appot telepíteni, nem kell hozzá a zepp is.
Így nincs két, órát kezelő alkalmazás fenn a telón, nem tudnak összeakadni. A notify sokkal több beállítással rendelkező app és ami a lényeg a napközbeni alvást is lekezeli és az alváselemzése nem olyan sz@r mint a zepp-é.
Azt hogy van-e quick reply van nincs nem tudom, mert nem használok whatsapp-ot.
Én direkt szürkében rendeltem, mert valahogy elegánsabbnak tűnt mint a fekete.
~19,5 cm csuklóm van és a szíj szorosra húzva a hatodik lukban van.
Csatolok ide pár képet az óráról.
[kép] [kép] [kép]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#122) rebelinside válasza Carline (#121) üzenetére


rebelinside
tag

Köszi a választ! Ha emellett döntök, akkor majd erre a moddolt zeppre még térjünk vissza egy how-to erejéig 🙂

(#123) lck válasza rebelinside (#122) üzenetére


lck
senior tag

Nálam a Zepp-pel - mióta magyar nyelvű lett - minden telefonos értesítés megjön. Igaz általában azt nem írja ki hogy melyik alkalmazásból jött.
Nálam ilyen a fekete: [kép]
Vettem rá fóliát, nem is bánom már, mert mire megjött lett is egy nagyon apró kis karcolás a kijelzőjén.

(#124) 0xmilan válasza lck (#123) üzenetére


0xmilan
addikt

Ez gondolom a 2, nem a 2e, mert utobbin nem ennyire erosek a vonalak.
Hmm, megis 2e, mert a 2-n ott van minden percenkenti vonal. Akkor talan a vilagitas miatt ilyen nagyon lathato.

[ Szerkesztve ]

(#125) lck válasza 0xmilan (#124) üzenetére


lck
senior tag

Fólia szegélye ilyen.

(#126) 0xmilan


0xmilan
addikt

GTR 2e Obsidian Black kepek.
Nekem ranezesre eleg vekony a csuklom es igy is a 4. lyukban van - tehat mar csak harmat tudnek rajta tagitani - , ami fura, de azert nem mostanaban fogom kinoni a gyari szijat szerintem.

(#127) SzaboZE


SzaboZE
addikt

Sziasztok, ma én is tulajdonossá váltam egy GTR 2e-vel. Nagyjából beüzemeltem, de van egy-két dolog amit nem értek. A reklámozott hőmérséklet mérés nincs az órán. Sehol nem találom ezt az opciót, hogyyan kellene működnie? Valamint a viber üzenetet nem jelzi ki, csak annyit ír, hogy nézzem meg a telefont....

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#128) SzaboZE válasza SzaboZE (#127) üzenetére


SzaboZE
addikt

A hőmérséklet menü meglett, ki volt tiltva a menüpontok közül :) Viszont a viber jelzés így semmire nem jó, pedig nem kép vagy emoji jön, hanem sima szöveg

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#129) boneyard válasza SzaboZE (#128) üzenetére


boneyard
tag

az utolsó zepp frissítés teljesen hazavagta az értesítéseket sok mindenkinél. ertekeleseknel írtak csomoan playben, úgyhogy én fel se tettem. probalj meg eggyel előbbi zepp verziót letölteni.

(#130) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Én is rendeltem egy GTS2e-t, eddig nagyon frankó, de a stresszt és a véroxigént kínkeservesen méri. 10-ből talán 1x sikerül neki, de akkor se mindig :W

(#131) rebelinside


rebelinside
tag

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat és a képeket! Szerintem ezeken is van olyan elegáns, és tűnik olyan minőséginek, mint a gyári fotókon.

Még lenne pár kérdésem: értesítésekben kezeli a magyar ékezetes betűket? Az emojikat? Egy Messenger/WhatsApp üzenet esetén az ertesitesben kiírja a teljes üzenetet, vagy megvágja? Ha nem olvasom el egyből, utólag is visszaolvashatóak az értesítések?

Számlapokból mekkora a választék, van volt ahonnan a gyáriakon túl lehet letölteni?

(#132) lck válasza mgTerminator (#130) üzenetére


lck
senior tag

Nálam mért olyan véroxigént, hogy azt a hozzászólást már nem kellene itt írogatnom :)
Ezek nem orvosi műszerek, a helyén kell kezeli a pontosságukat.

(#133) lck válasza rebelinside (#131) üzenetére


lck
senior tag

[Számlapok] 1700 fölött van - magyar nyelvű csak elvétve akad.
Magyar karaktereket tudja. Emoji megjelenítés az hiányos.
Az üzenet jó részét szoktam látni, de én ezt nem is az óráról olvasgatom. Nekem elég hogy látom honnan - kitől jött és nagyjából miről szól. Ránézek, ha látom hogy fontos megnézem a mobilon.

(#134) mgTerminator válasza lck (#132) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát nem is a mérés pontosságát kifogásoltam :U

(#135) 0xmilan


0xmilan
addikt

Talalkozott mar mas is olyannal, hogy edzes alatt vegig konstans erteket mutat a pulzusra?
[screenshot]
A GPS mukodott, az idot es a tavot teljesen jol merte, de a pulzusom vegig 77 volt. Ez a default, amikor nem tudja rendesen merni? :D

(#136) zseko válasza mgTerminator (#130) üzenetére


zseko
veterán

Nálam 10-ből 7x általában meg tudja mérni, amiért én kínkeservesnek tartok az a sebessége, és a pontossága. A telefonommal háromszor is megmérem, míg ezzel egyszer, és pontosabb is. Igaz, az az ujjbegyből méri, ott sokkal egyszerűbb.
Úgy tapasztaltam, hogy a telefonhoz képest a pulzust rendre fölé, az SpO2-t pedig rendre aláméri 2-3 értékkel. Néztem rendes vérnyomásmérőhöz (már amennyire az is pontos, kalibrálás nélkül, Omron), ahhoz képest is kb. kettő-három értékkel többet mutat a pulzusra.
Az (óra) írása szerint sok dolog befolyásolja a helyes mérést, mennyi szőr van a karodon, az mennyire sötét, mennyire szorosra van húzva az óra, a csuklócsonttól egy ujjnyival lejjebb kell legyen, tedd a kezed egy stabil lapra amíg mér, ne mozgasd a kezed mérés alatt - nálam azonnal eldobja a mérést amint egy kicsit is megmozdítom a kezem - meg ilyenek.
De ezeket lehet tudtad is már :)

HR24.hu

(#137) Carline válasza zseko (#136) üzenetére


Carline
őstag

A telefonoddal hogy méred meg a pulzust és SpO2-t?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#138) zseko válasza Carline (#137) üzenetére


zseko
veterán

S8Plus, van hozzá benne érzékelő.

HR24.hu

(#139) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Ami az órában van NFC, azt lehet használni bármire?

(#140) 0xmilan válasza mgTerminator (#139) üzenetére


0xmilan
addikt

Szerintem nem lehet, mert nincs benne. :D
Az official oldal egyaltalan nem emliti.

(#141) mgTerminator válasza 0xmilan (#140) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ja akkor jó, én csak emiatt kérdeztem :U

(#142) 0xmilan válasza mgTerminator (#141) üzenetére


0xmilan
addikt

Nice. Nem tudom, neked hogy kerult oda, de nekem se a GTR 2e-vel, se a csaladtag GTS 2e-jevel sincs NFC a listaban.
Nalad megjelenik az oran is az alkalmazasok kozott? Mi tortenik, ha ratapizol?

En lennek a legboldogabb, ha tenyleg tudnek ezzel fizetni, mert ha visszahozzak a maszkozast, akkor a Face ID megint nem fog mukodni az iPhone-on. Tudom, first world problems.

(#143) mgTerminator válasza 0xmilan (#142) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nem jelenik meg az órán, csak a telefonon. Nekem ujjlenyomat feloldja a telefont :D De milyen menő lenne már az órával is fizetni :))

(#144) keselyü57


keselyü57
tag

Érdeklődöm hogy a Gts 2e órán az alvás adatok megtekinthetők, vagy csak a Zepp - Ben?

(#145) mgTerminator válasza keselyü57 (#144) üzenetére


mgTerminator
veterán

Csak a zeppben vannak alvásadatok.

(#146) keselyü57 válasza mgTerminator (#145) üzenetére


keselyü57
tag

Köszönöm.

(#147) venna


venna
újonc

Sziasztok,
tegnap vásároltam egy gts 2e-t, és valami hihetetlenül alacsony akkumulátor időt tapasztalok. A mai napon körülbelül 11, 12 óra környékén vettem fel max töltöttséggel. Az igaz, hogy sokat állítgattam, de semmi olyat nem kapcsoltam be, mint "always on display" és társaik. Sport funkciót kipróbáltam, egy óra gyaloglással, eleinte mindent bekapcsoltam kb, majd szépen visszavettem (5 mp után kikapcsol a képernyő, fél óránként méri a pulzusom, csak a stressz-elemzés megy folyamatosan), és mással is foglalkoztam azért ma... jelenleg 44 %-on vagyok, mikor azt olvastam, hogy intenzív használat mellett is bírnia kellene 3,5 napot. Félek, hogy kifogtam egy hibás darabot. (Egyébként imádom nagyon, minden funkciója tökéletesen működik, élvezet használni, szép, jó ránézni, nem szeretném lecserélni, de szerintem azért ennél többet kellene bírnia.) Van valakinek ezzel a típussal tapasztalata? Vissza kellene vinnem? Várjak vele, hogy mennyit bír az első nap után?

(#148) mgTerminator válasza venna (#147) üzenetére


mgTerminator
veterán

Szia!
Első nap nekem is merült mint a Titanic, én is basztattam elég sokat, de egyre többet bír mostmár. Nekem csak AOD van bekapcsolva ami váltakozik a számlappal együtt, de se pulzus se stressz mérést nem kapcsoltam be, pláne hogy baromi nagy nyugodtság kell hozzá hogy meg tudja mérni, így neked majd lesz millió sikertelen mérés, fölösleges szerintem.

(#149) SzaboZE válasza mgTerminator (#148) üzenetére


SzaboZE
addikt

Nekem is csalódás az akkuidő, 8-9 napnál többet még nem ment az óra :(

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#150) mgTerminator válasza SzaboZE (#149) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én most 3 nap után tettem rá valami 40% körül volt. Nekem jó :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.