Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) szabi__memo válasza Obyboy (#100) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Könnyedén mehet rá. Támogatottság készülékfüggő, k20 szerintem eléggé támogatott lesz

(#102) lócitrom válasza szabi__memo (#101) üzenetére


lócitrom
őstag

F1 tulajként nem érzem ezt a "flegsippetasztnaontámogattyukneféjjé" dolgot. ja, kapott pár apróságot (amiknek amúgy alapdolgoknak kellett volna lenniük) meg jön a Q droid, de kb. így is rohadj meg van. nem hiszem, hogy sokkal jobb lesz a K20-nak, a közösségi fejlesztésnek lehet maximum örülni. az legalább megy rendesen, nem hagy cserben. a MIUI történelmi fejlődését nem érdemes várni a K20-szal SEM.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#103) gattolino válasza lócitrom (#102) üzenetére


gattolino
senior tag

Pedig a Note 7 most új színben van, a Mobilarena nagyon reklámozza. Már 2 cikk jelent meg róla, hogy új szín lesz. Most arról is van cikk hogy új szín lett. Ekkora marketingnek hogy tudsz ellenállni? ;]

Nem neked akart válasz lenni, hanem (#99)-nek

[ Szerkesztve ]

Vivo X90 Pro Plus

(#104) Silεncε válasza gattolino (#103) üzenetére


Silεncε
őstag

Valszeg a Note 7 lesz a befutó, túl jól sikerült telefon (még ha nem is hibátlan).

(#105) szabi__memo válasza lócitrom (#102) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem is a xiaomi felől gondoltam a támogatottságot:)

(#106) szabi__memo válasza gattolino (#103) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Venném én is csak nincs 6/128 belőle

(#107) AxBattler válasza szabi__memo (#106) üzenetére


AxBattler
félisten

128GB-os pedig van... mire nem elég a 4GB RAM? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#108) szabi__memo válasza AxBattler (#107) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ha sok az app..
Amúgy meglep engem is. Persze mindig van szabad de látni hogy néha kevés és dobálja ki az appokat a memóriából.
Új teló meg legyen már jövőálló. Ki tudja mit tartogat a 10.0 és a 11.0

[ Szerkesztve ]

(#109) gattolino válasza szabi__memo (#108) üzenetére


gattolino
senior tag

Nem értem a háborgást. A kínai telefonok memóriája akkor is dobálja ki a memóriából az appokat, elég ha nem futtatod 1 óráig. Mindig újratölt. Ezért jobban bírja akksi

Vivo X90 Pro Plus

(#110) Juhaszatti válasza gattolino (#109) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ha rendszeresen újra kell tölteni az appokat, az sem túl akksibarát.

(#111) gattolino válasza Juhaszatti (#110) üzenetére


gattolino
senior tag

Ha nem nyitod meg újra, akkor az. Tehát a készenléti időt növeli.

Vivo X90 Pro Plus

(#112) lócitrom válasza Silεncε (#104) üzenetére


lócitrom
őstag

ja, rohadt jó. úgy vegyél Note 7-et, hogy bontás előtt legyen egy tok, ami a kamera peremét is védi meg üveg is legyen. különben ellenkező esetben hamar tesz róla a telefon, hogy összetörje az illúzióid.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#113) szabi__memo válasza gattolino (#109) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

ja, mert szétbarmolják benne azt a működést ami default lenne. azért van a sok gond velül. jajj, nem jönnek az értsítések. pedig lakatolok. pedig ki van kapcsolva az optimalizálás
igen, erre gondoltam. ezért kell memória

(#114) gattolino válasza szabi__memo (#113) üzenetére


gattolino
senior tag

Lenne, van ahol alap. Ez a probléma..

Vivo X90 Pro Plus

(#115) margithid válasza DshadoW (#1) üzenetére


margithid
veterán

Nem lenne baj ezzel a telefonnal, ha jó áron adnák.
Tőlem mehetett volna bele Snapdragon 4XX sorozat is, de 80k valóban sok érte.
Azt nem tudom, hogy milyen lesz a Lite változat?
Egyelőre én is elvagyok a Redmi Note 5-tel, 1 éves, semmi baja, android 9-et is kapott, még egy évig lehet megtartom, aztán ez lesz majd a másodteló. Redmi K20 is nagyon jó választás amúgy, meg Note 7, de ugye ott MIUI van, nem csupasz android.

(#116) Obyboy válasza szabi__memo (#101) üzenetére


Obyboy
addikt

Köszi. LOS is elérhető elég sok Xiaomira.

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#117) szabi__memo válasza Obyboy (#116) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Bár vannak olyan elterjedtebbek amik furcsa módon nem

(#118) djgeg


djgeg
őstag

Nem tudom, mennyire lesz igaz majd kiderűl, de azoknak akiknek az ára volt a baj annak talán jó hír. (Persze a nagyon sokkal olcsóbb az eléggé relatív...)
[link]
"Xiaomi Magyarország Sokan 90-95 ezer forintos árat mondanak. Még nem mondhatunk többet, de sokkal, nagyon sokkal olcsóbb lesz itthon (nem csak 5-10 ezer forinttal) és augusztusban érkezik."

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#119) PowerBuldog válasza djgeg (#118) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Azért amit a Xiaomi Magyarország mond, hogy mikor érkezik azt nem venném tőlük készpénznek.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#120) szabi__memo válasza PowerBuldog (#119) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Abból amit mindenki fikáz még ott a Facebookon is náluk abból persze 'mindjárt' lesz!
De igaz, hogy valóban semmit nem számít amit ígérnek

(#121) lócitrom válasza szabi__memo (#120) üzenetére


lócitrom
őstag

hozzáteszem arról volt szó, hogy terjeszkedni akarnak. hát sikerült egyrészt a világ végére rakni az üzletet. az üzlet lényegében félhivatalos és prioritást egyáltalán nem élvez az ország, de lehet az EU sem. 1-3 hónapos csúszás a forgalmazásban alap.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#122) DarkChild


DarkChild
senior tag

Tegnap jött szembe az első A3-as videó a YouTubeon...
Hááát, ez az ujjlenyomatolvasó nem tűnik túl meggyőzőnek :( Pár másodperccel később pedig a kijelzőről beszél a jóember, és említi, hogy közelebbről azért érzékelhető a pixelesedés - ahogy sejtettük. :((
[link]

[ Szerkesztve ]

(#123) lócitrom válasza DarkChild (#122) üzenetére


lócitrom
őstag

még csúcskategóriában sem a legjobb megoldás a kijelzőbe épített. ez kb. tudott. erre ebbe beletették. tiszta gáz.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#124) szabi__memo válasza lócitrom (#121) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Lehet ez az A3 most gyorsan itt lesz ha jobb helyeken nem fogy:)

(#125) PowerBuldog válasza DarkChild (#122) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ujjlenyomatra: *Correction - I had some trouble initially using the fingerprint scanner on the phone. That’s my fault. I set it up with the plastic on first, I’ll be sure to redo and test fully in my next video. Sorry!

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#126) DarkChild válasza PowerBuldog (#125) üzenetére


DarkChild
senior tag

Ehhh, na a kommentekig már nem jutottam el.
Jó egy balf*sz... bár erre már akkor rájöttem, amikor háromtól visszaszámolt a fólialehúzásnál :DDD

(#127) #24556544 válasza Noukoum (#76) üzenetére


#24556544
törölt tag

A nagyobb akksi az nem pozitivum.
Már az a2 nél sem értette az égvilágon senki, hogy mi az a 3000 es akksi mikor a lite is 4000 el jött...
A elgrosszabb mikor valamibe direkt elbasznak valamit, utána helyrehozzák és ez már akkora pizitivum. A nagy szart az.
Máig nem az a3 előnye hanem a xiaomi szégyene h 3000 rel hozta az a2 -t.

2016 ba vettem 50 ezerért egy redmi 3 -at 4000 es akksival...
Most jön egy annál sokkal nagyobb és erősebb teló 2019 felében, több mnit 3 évvel késöbb ekkora akksival és ez pozitiv?

Rohadt nagy szégyen, hogy az utóbbi időben voltak olyan idióták akik kisebb akssival adtak ki telefont...

[ Szerkesztve ]

(#128) DarkChild válasza #24556544 (#127) üzenetére


DarkChild
senior tag

Ja... gondolom majd jövőre, ha jön az A4-es újra full HD felbontású kijelzővel, akkor majd az a tulajdonság lesz kiemelve, mint "óriási előrelépés". :(

(#129) Noukoum válasza #24556544 (#127) üzenetére


Noukoum
veterán

Csak hogy 2016-ban mindenki levolt maradva aksi téren a redmi 3-hoz képest... Mindenki. Ilyen elven semmi sem pozitívum. Ha jobb akkor az nem pozitívum , ha marad vagy rosszabb lesz akkor az visszalépés. Logika:))

Egyébként meg nagyobb akkumulátorral vastagabb lesz a telefon, ahogy ezis vastagabb mint az előd. Valamit valamiért.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#130) joey04 válasza PowerBuldog (#119) üzenetére


joey04
titán

Na igen, mire hozzájuk elér, kifutó modell lesz kb. úgy persze, hogy olcsó lesz :DDD

mondjuk abban is van valami, hogy ez nem lett nagy eresztés, szóval ha fontosabb piacokon nem nagyon viszik, akkor hamar(abb) jöhet hozzánk is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#131) szabi__memo válasza joey04 (#130) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Márpedig ha itthon is mindenki fikázza akkor gondolom nyugat-európában mennyire lesz sikeres

(#132) DarkChild válasza szabi__memo (#131) üzenetére


DarkChild
senior tag

Elég csak benézni a nemzetközi fórumként tekinthető Reddit egyik A3-ról szóló témájába - a hozzászólók ~90 százaléka elégedetlenségének adott hangot. Ebből azért a Xiaominál is leszűrhetik (szerintem tőlük is olvasgatja valaki a nemzetközi fórumokat), hogy ez a modell valószínűleg nem lesz akkora siker, mint anno az A1 volt :U

Jól működő A1/A2-őt nem hinném, hogy sokan fognak lecserélni erre, esetleg azokra számíthatnak, akiknek már elhasználódott/tönkrement a korábbi készüléke és mindenképpen maradni akarnak az Android One vonalon.

(#133) szabi__memo válasza DarkChild (#132) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én pont erre számítottam miután megjelent. Azért is gondoltam megjelenés előtt hogy lesz Pro egyből. Ez így gáz lett, hogy egyedül ezzel jöttek ki.
Hacsak nem gyártási problémák, érthetetlen a döntés. Meddig tartana a CC9 vagy a mi9t készülékre feltenni a One-t?

[ Szerkesztve ]

(#134) arty válasza Shyciii (#82) üzenetére


arty
veterán

Kontrasztaránya nem a tévének van, hanem a kijelzőnek. Teljesen lényegtelen, hogy az most egy tévébe vagy egy karórába van szerelve - netán egy telefonba.

A kontrasztarány NEM (csak) a mélyfeketét jelenti. (+Kezdem úgyérezni, h nem láttál még oledet...)

És a kinti napsütésben te folyamatosan látod az apró betűk szőrőzését, ugyebár... Vagy b verzió: örülsz, hogy egyáltalán le tudod olvasni róla az infót... :D
Szóval ahol a kontraszt előnye eltűnik, ott a felbontásé is, ami "kint" számít, az kb a fényerő és semmi más.

"Míg a kicsi felbontás minden esetben látványosan előjön, főleg ekkora méretben, de te foglalkozz a kevésbé vagy egyáltalán nem érzékelhető kontrasztal "

Nem jön elő, pláne nem látványosan. Amit azonnal látsz egy kijelzőre pillantva, az a "fakósága" (kontraszttalansága).

És akkor még a képekről, youtuberől nem is beszéltem....

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#135) DarkChild válasza szabi__memo (#133) üzenetére


DarkChild
senior tag

Ez az, ezért nem érti gondolom senki :U Csak más op.rendszert kellett volna telepíteni a CC9-re, meg a hátára rányomni az Android One emblémát és kész is a "pro" modell. A gyártósoron szinte semmit sem kellett volna változtatniuk, így közel nulla beruházási költséggel megléphették volna a nagyobb modell piacra dobását. (Ezzel együtt elkerülhettek volna nem kevés negatív megnyilvánulást a csalódott vásárlók részéről.)

(#136) AxBattler válasza DarkChild (#132) üzenetére


AxBattler
félisten

Akkor ezt egy masszív globális discount-al, kedvező laúncs árcédulával ellentételezhetnék. :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#137) Solten válasza DarkChild (#132) üzenetére


Solten
addikt

A gyenge es pixeles kijelzon bukik el sajna, amugy minden mas elorelepes: nagyobb akku, visszatert az sd foglalat, fm radio, 3.5 mm jack, na meg gorilla glass 5. Kar erte, eleg jo cucc lenne.

Saor Alba

(#138) szabi__memo válasza Solten (#137) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

És a gyengébb procin

(#139) Solten válasza szabi__memo (#138) üzenetére


Solten
addikt

Snapi 665 nem elorelepes a 660-hoz kepest?

Saor Alba

(#140) szabi__memo válasza Solten (#139) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Erőben nem. Talán fogyasztásban jobb a 665

[ Szerkesztve ]

(#141) xEon1337


xEon1337
őstag

Redditen tűnt fel egy link, spanyol amazonon egy szilikontok képei között:

"Less but better" - Dieter Rams

(#142) szabi__memo válasza xEon1337 (#141) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Procesador: Qualcomm Snapdragon 710 de ocho núcleos.

Memoria RAM: 6 GB.

Almacenamiento: 64/128 GB.

Gráfica: Adreno 616.

Pantalla: 6.39 pulgadas y resolución 1080 x 2340 píxeles con tecnología AMOLED.

Cámara trasera: Triple de 48 + 13 + 8 MP.

Cámara delantera: 32 MP.

Conector USB Tipo C y sensor de huellas óptico en pantalla.

Batería: 4.030 mAh con capacidad de carga rápida de 27W.

Sistema operativo: Android 9 Pie junto a MIUI 10.

Precio: 329€, 375$ americanos y $7.000 en México según las filtraciones.

Jack de 3,5 mm. en la parte superior.

Android One

(#143) xEon1337 válasza szabi__memo (#142) üzenetére


xEon1337
őstag

Csak azt nem értem, hogy miért nem voltak képesek egyszerre bemutatni a két telefont?

Ez mindenesetre nekem első napos vétel lesz, pedig már agyaltam egy Pixel 3a XL-en..

"Less but better" - Dieter Rams

(#144) Šolaire válasza szabi__memo (#142) üzenetére


Šolaire
veterán

Így már azért másabb. :K

“Praise The Sun” \[T]/

(#145) szabi__memo válasza xEon1337 (#143) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Azért várjuk ki a végét..
Jó ez a 710, de én az a2-be vártam. Azaz nem friss. Egy 730 jobb lenne.. bár én arra sosem láttam sok esélyt

(#146) ghiottone válasza xEon1337 (#141) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Akkor ez a CC9 Android One-al? Máris jobban tetszik mint a sima A3.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#147) szabi__memo válasza ghiottone (#146) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Annak tűnik. Aztán lehet csak valaki az eddigi hírek alapján ezzel a névvel gyakorlatilag csak átírta a CC9 tok nevét:)

[ Szerkesztve ]

(#148) djgeg válasza szabi__memo (#147) üzenetére


djgeg
őstag

Már jó ideje megy a pletyka több forrásból is, hogy PRO verzió az lesz. Persze nem 100%, de van benne bőven logika.
Én is azt várom. Ha lesz Pro és a CC9 lesz akkor instant buy.

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#149) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Csak elmélet, de lehet 2 héttel a cc9e bejelentése után rájöttek hogy nem fogy a cc9 mellett. Az A3-al még nem akartak így járni és adnak neki időt.
Szerintetek?

(#150) djgeg válasza szabi__memo (#149) üzenetére


djgeg
őstag

Ha nem megy annyira jól majd megy rá price cut, amúgy a PRO-val kapcs az első pletykák még a CC9 et nyomták A3 nak. Szerintem teljesen logikus, hogy kiválasztottak egy olyan teló szériát amiből van egy gyengébb meg egy erősebb verzió, ha maradnak a ennél a felosztásnál a az A3 szériánál is.
Sokkal több logika van benne mint két teljesen különböző telefont A2 nek hívni csak mellé vágni a Lite-ot az egyik mellé.

"640 kByte memória mindenre elegendő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.