Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) xhege válasza Máté94 (#247) üzenetére


xhege
addikt

Szerintem az A3 pro készülékről volt szó. Legalábbis én így értettem.

(#252) Máté94 válasza xhege (#251) üzenetére


Máté94
addikt

[link]

Bocsánat, már én is megzavarodom.

(#253) Luck Dragon válasza Máté94 (#252) üzenetére

Ha ez tényleg így lesz, akkor már készitem a malacperselyem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#254) xhege válasza Máté94 (#252) üzenetére


xhege
addikt

Nagyon várós...

(#255) Jabby válasza Luck Dragon (#253) üzenetére


Jabby
őstag

Nem vagyok benne biztos, hogy árban az A3 Pro-nál nem lesz jobb bajnok, a 4GB-os CC9 pl. a Gearbest-nél most 115e HUF.
Nálunk 130k fölött lesz az ára.

(#256) Luck Dragon válasza Jabby (#255) üzenetére

Nos ha választani kellene hogy 9T vagy a Pro, akkor inkább az utóbbi ha már ár ligát nézem. Mi9 150 körül van, ráadásul most a topicot olvasva nem éppen a fénykorát éli meg, mert sok sw gondok vannak .
Fentebb említett két készülék között specifikáció tekintetében szinte azonos.
Persze lehet szőrözni hogy az a T-ben SD730 van míg a CC-ben SD710.
Meg a kamera...meg még nem tudom.
De én szeretem a stock droidot, így egyértelmű lenne a választás .
Még akkor is ha az általad említett összegért kínálnak eladásra az A3-hoz viszonyítva. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#257) aelod válasza Zoli2 (#250) üzenetére


aelod
veterán

Arc alapú feloldás van? Illetve az milyen gyors?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#258) nobela válasza aelod (#257) üzenetére


nobela
senior tag

Szerintem nem a gyorsaság számít.

Mi A2 Lite-on bármikor feloldom egy fényképpel... Nem is használja senki a családban.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#259) xhege


xhege
addikt

Ma kézbe vettem egy A3-at. Fél órát nyomgattam, nézegettem, fotóztam vele. A saját tapasztalatom az, hogy a 720p engem egyáltalán nem zavar, nem is vettem észre. Egy Mi 8 telefon volt a másik kezemben ahhoz tudtam hasonlítani. Szóval a 720p egyáltalán nem gáz mindennapos, átlagos felhasználás mellett.
Kamerában egyértelműen gyengébb, mint az Mi 8, főleg szerény fényviszonyok között. Alapból nem gcam van rajta. Azt feldobva rá a képek minősége jobb lett, de szerintem nem éri el az Mi 8 szintjét. Jól kézbe fogható keskenyebb telefon, jó összeszerelési minőség.

(#260) Zoli2 válasza aelod (#257) üzenetére


Zoli2
aktív tag

Szia! Van benne, de nem próbáltam. Ha számodra fontos holnap letesztelem.

(#261) Zoli2 válasza aelod (#257) üzenetére


Zoli2
aktív tag

Kipróbáltam az arc felismerést. Egyszerűen "betanítható" és gyors.

(#262) djgeg válasza Zoli2 (#261) üzenetére


djgeg
őstag

Csak mivel sima kamera végzi a feloldást ezért egy sima képpel is felnyitható :DDD

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#263) jjeahh válasza xhege (#259) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nekem az első Samsung Galaxy S volt az utolsó okosmobilom Cyanogenmod-al szénné tuningolva, azóta nem birtokoltam okosmobilt, de természetesen ismerősökét, családtagokét azért nyomkodtam néha és teszteket is olvasok alkalmanként, szal annyira nem vagyok lemaradva. Én így venném meg most az a3-at Banggood-ról kuponzva, vámmentes postával és pont erre számítok, amit te írsz, hogy engem egyáltalán nem fog zavarni a kijelző felbontása. Amik esélyesek még az a3 mellett:
- note 7: fullhd, $40-el olcsóbb, de nekem az a3 jobban tetszik, utóbbi kisebb valamivel, jobban néz ki, nekem a stock android előny és valszeg sokat használnám az ultranagylátószögű kamerát is
- note 8: ez valszeg minden tekintetben jobb lesz mindkettőnél, de lehet, hogy sokat kéne várni még rá, amire megjelenik a global verzió, kuponokkal lemegy az ára legalább $230 alá stb... szal valszeg ez is kiesik

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#264) xhege válasza jjeahh (#263) üzenetére


xhege
addikt

Szerintem az A3 kuponozva 55 eFt környékén jó vétel. Én is megveszem az asszonynak. A Note 7 volt a másik gondolat nálunk is, de az A3 nem akkora lapát, és a Note 7 akksi ideje harmatosabb. Magamnak is nagyon vártam ezt a telefont, mert szeretnék váltani stock droidra, de a jelenlegi Mi 8 telefonomhoz képest visszalépés lenne erősen (kamera, NFC főleg). Így saját részre még várok.

(#265) jjeahh válasza xhege (#264) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, azon agyalok Gearbestről, vagy Banggoodról rendeljem? :D Kb. azonos árban van kuponokkal, viszont nem tudom melyik áruház/EU postázás megbízhatóbb.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#266) panizzi válasza xhege (#264) üzenetére


panizzi
aktív tag

Én sem tudok még dönteni, jelenleg A40 a befutó emagról (67pénz).
A kis felbontás riaszt el ettől a készüléktől csak. Vagy mi9se lehetne, de az egyelőre tartja az árát.

no limit

(#267) jjeahh válasza jjeahh (#263) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Na, berendeltem Gb-ről, remélem rendben lesz a cucc :)

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#268) xhege válasza jjeahh (#267) üzenetére


xhege
addikt

Kíváncsi leszek mennyi idő alatt ér ide és mennyire megbízható az EU szállítás. Ezer éve nem rendeltem Kínából, régiek nagyon a tapasztalataim.

(#269) xhege válasza panizzi (#266) üzenetére


xhege
addikt

Szerintem próbálj valahol élőben megnézni egy A3-at mielőtt döntesz.

(#270) jjeahh válasza xhege (#268) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Haverom nemrég rendelt Gb-ről Mi 9 SE-t, neki 2 hét alatt megérkezett probléma nélkül, remélem az enyémmel sem lesz gond.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#271) Luck Dragon válasza xhege (#269) üzenetére

Én ma voltam MM-ben , ki szerettem volna próbálni az RN7 & A3 párost, de sajnos az RN7 volt kipróbálható.

:(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#272) xhege válasza Luck Dragon (#271) üzenetére


xhege
addikt

:( Én meg RN7 telót nem láttam még élőben.

(#273) xhege válasza jjeahh (#270) üzenetére


xhege
addikt

Mennyi lett végülis kuponnal?

(#274) Luck Dragon válasza xhege (#272) üzenetére

Pont a kék színű volt kiállítva ami számomra a kedvenc, egy Mi8 társaságában. Vagy tíz percet nyomogatása után szegény eladó azt hitte hogy már viszem, mert előtte az istenért nem találtam meg, vagy csak ötször mentem el mellette és a segítségét kértem. :DD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#275) jjeahh válasza xhege (#273) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#276) aelod válasza Luck Dragon (#271) üzenetére


aelod
veterán

Még a hivatalos mi store-ban sincs kiállítva. Szeptember egyik hete azt mondták a boltban.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#277) Luck Dragon válasza aelod (#276) üzenetére

Szeptemberben beindul az élet , fogalmam sincs hogy mikor tudnék oda eljutni. Majd ha megjelenik a Note 8 VS A3 összehasonlítás kedvéért lehet szakít majd rá időt .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#278) aelod válasza Luck Dragon (#277) üzenetére


aelod
veterán

Én végül egy RN7-et rendeltem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#279) Luck Dragon válasza aelod (#278) üzenetére

Követem a topicját és láttam, szolgáljon téged sokáig. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#280) xhege


xhege
addikt

Én még keresem/várom a számomra kompromisszumoktól mentes Android One telót. :)

(#281) g@bo válasza jjeahh (#275) üzenetére


g@bo
nagyúr

[link]

ezt vetted, milyen shipping móddal és kuponkóddal? :R

(#282) jjeahh válasza g@bo (#281) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ezt, már el is küldték. EU Priority Line shippingel és GBA36401 kuponkóddal.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#283) xEon1337


xEon1337
őstag

Telefonoknál van a memóriaolvasási sebességben különbség a pl. 64 és a 128GB-os verziók között? Azt tudom, hogy az UFS 2.1-nek mik az elméleti maximum értékei, de a gyakorlat érdekelne.

Ugye az SSD-knél a nagyobb tárhellyel rendelkezők általában gyorsabbak is.

"Less but better" - Dieter Rams

(#284) g@bo válasza jjeahh (#282) üzenetére


g@bo
nagyúr

:R

(#285) rin33


rin33
senior tag

Mi A2 Lite-nál azt tapasztaltam hogy relatíve jó a felbontás és ehhez képest csak snapdragon 625 volt benne így mindig volt ,,shutter lagg" de úgy néz ki, hogy Mi A3-nál ez fordítva van és valszeg ez egy ,,smooth" telefon.

(#286) xhege


xhege
addikt

No a Gearbestről én is megrendeltem a telefont a feleségemnek. 57.000 Ft lett így a végösszeg (egészen pontosan (56.960 Ft). Kíváncsian várom az érkezést :)

(#287) jjeahh válasza xhege (#286) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Király, kíváncsi vagyok melyikünknek jön meg hamarabb :D . Ha feladják lesz valami tracking féle is már kínában, aztán ha EU-ba ér átveszi a DHL és lesz rendes követés.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#288) xhege válasza jjeahh (#287) üzenetére


xhege
addikt

Elméletileg neked kellene nyerni, de nyilván itt nem lehet tudni. :D

(#289) g@bo válasza xhege (#286) üzenetére


g@bo
nagyúr

m3? jövőhéten bepróbálom én is, gondolom eu priority line (a vám miatt) és paypal meg mittomén :B

Total: US$253.78

most ennyire jönne ki. kupon nélkül.

(#290) xhege válasza g@bo (#289) üzenetére


xhege
addikt

Nekem emailben érkezett akciós ajánlat így 185,99 USD volt az ár, de 188usd áron van kuponnal a gearvita oldalon.

(#291) jjeahh válasza xhege (#290) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A gearvita kupont amúgy honnan lehet szerezni, vagy hol lehet követni? Benne vagyok pár csoportban, de ott nagyrészt csak BG-GB kuponokat látok. BG-n is lement az ára amúgy, $188.99 a 64 gigás kuponnal, $209.99 a 128 gigás.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#292) g@bo válasza jjeahh (#291) üzenetére


g@bo
nagyúr

ez a kinai kupontrükközés... :D

amúgy miért van ekézve az a3 felbontása, amikor egy iphone 6 kijelzőfelbontása is gyaúr, az ára mellett??

(#293) xEon1337 válasza g@bo (#292) üzenetére


xEon1337
őstag

Mivel ez [Pentile mátrixos OLED] kijelző, ami technológiájából adódóan pixelesebbnek látszik, ezért a "gyakorlati" képpontsűrűsége valahol ~220 ppi körül van az elméleti 286 ppivel szemben.

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#294) jjeahh válasza g@bo (#292) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, csak az iphone 6 4.7", szal kisebb a kijelzője. De mondjuk ha már iphone, 6.1" és annak is hasonló a felbontása.

xEon1337: Kíváncsi vagyok engem fog-e zavarni, de kétlem, mert nem szoktam hozzá a fullhd-hoz és pixelkukkoló sem vagyok annyira :D. Ha nem zavar, akkor még előny is lehet, elvileg gyors a teló, az akkuideje is nagyon jó és a pentile mátrix amoledek tovább élnek.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#295) xEon1337 válasza jjeahh (#294) üzenetére


xEon1337
őstag

Nekem egyszer volt pentile mátrixos telóm, még a jó öreg Nokia Lumia 800, 2011-12 körül.. :))
Azon mondjuk erősen látszottak a pixelek (3.7" / 480p / 252 ppi).

Van valami hír arról, hogy a Mi A3 mikor kapja meg az Android 10-et? Gondolom nem jövő hét kedden..

"Less but better" - Dieter Rams

(#296) xhege válasza jjeahh (#291) üzenetére


xhege
addikt

Itt vannak kuponok.

(#297) jjeahh válasza xhege (#296) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kösz! Ezt hogy kell nézni? Legfrissebbek elöl vannak? Vagy egyszerűen ha érdekel valami rákeresek?

xEon1337: erre én is kíváncsi vagyok, remélem hamar megkapja, mert érdekel a gesztusvezérléses dolog, hogy milyen lesz.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#298) xhege válasza jjeahh (#297) üzenetére


xhege
addikt

A keresőbe beirod, amit venni szeretnél, és a listázott kuponok közül megnézed melyik él még.

(#299) rin33


rin33
senior tag

Üzemidő (SoT) mennyi? XDA-n 13 órát látok, elég jól hangzik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.