Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1844) aero. válasza erahurka (#1841) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Jó-jó, tény, hogy a xiaomi (de minden más) fossa magából a telefonokat, már szinte alig lehet követni. Meglátásom szerint mindegyiknél hagynak egy kis kompromisszumot, nincs tökéletes. Ott a Mi9, szuperjó meg minden, de nagyon vékony az akksija. Erre talán gyógyír lesz a 9T Pro, de lehet ott is megkötések lesznek a kamerával szoftveresen. Ha kisebb kell, ott a 9 SE, de annak sem combos az akksija és ott a notch. A notch egy fertő, az én véleményem szerint sosem kellett volna elterjednie. Akinek arcfeloldás kell, annak nem jó a 9T és így tovább, lehet folytatni a kört, kinek milyen igényei vannak. Hiába van ott neked a Mate 20, ha ott van rajta a csepp notch, amit nem szeretsz. A P Smart Z-nél 4GB a memória és van egy laza ~70 ezer pont mínusza a 730-hoz képest. Visszanéztem pár képet, amit lőttem a 9T-vel a TV-men, de nem nagyon tudok belekötni, ennyi pénzért szerintem elégséges. Jók a színek, egész biztos vagyok benne, hogy szoftveresen rájátszik. Nem tudom, nekem bevállt, ez mindenkinek a maga döntése, csak nem érdemes leszarozni, mert ez objektíven elég messze áll tőle.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.