Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) Kolondrum válasza laci laci (#2600) üzenetére

Ennyit én is tudok 10.3.11-el. 6:26-ot. 91-25 között. 9T

(#2602) R a y


R a y
senior tag

10.3.12 Global fent van valakinek?

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#2603) instantwater válasza R a y (#2602) üzenetére


instantwater
addikt

10.3.11 Global még nem látja a frissítést.

(#2604) Tibko8 válasza R a y (#2602) üzenetére


Tibko8
senior tag

Múlt héten szombaton jött a telefon nekem első bekapcsolas után rögtön frissített erre a verzióra.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#2605) szabi__memo válasza Tibko8 (#2604) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

K20/mi9t/K20 pro/mi9t pro?

(#2606) szpali válasza R a y (#2602) üzenetére


szpali
addikt

Nekem vásárlás után azonnal frissült erre, előtte nem tudom mi volt rajta (Lurdy-ban vettem, talán aug02-án)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2607) Kolondrum válasza laci laci (#2600) üzenetére

SoT

(#2608) laci laci válasza Kolondrum (#2607) üzenetére


laci laci
addikt

Ahogy visszajöttem Pestre újra rosszabb lett a kijelző időm.. Azt hittem pedig.... 😥

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#2609) R a y válasza szpali (#2606) üzenetére


R a y
senior tag

Nekem 10.3.7-el jött a turbadotol, csak nem tudom hogy frissitsem-e, mert minden jól működik, ujjlenyomat olvasó is gyors nagyon, viszont egy kis + SoT nak örülnék 😁

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#2610) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Baromi kíváncsi lennék hogy miért nincs 10 óra felett a sot. Azért arra számított a jónép előzetesen ezzel a soc-al és akksival. Jó lenne egy későbbi sw frissítés felhúzná, de azért +20% nem tudom meglehet-e..

(#2611) Tibko8 válasza szabi__memo (#2605) üzenetére


Tibko8
senior tag

Mi 9T (fekete) kingtel.hu rendelve.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#2612) undercover


undercover
senior tag

A hamarosan vagyis a közeljövőben érkező MIU11 még hozhat változást szerintem az Android Q-vel tervezzik együtt.

Jobb akksi+jobb sot még simán lehet.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#2613) prolad válasza szabi__memo (#2610) üzenetére


prolad
őstag

Azért 10+ óra sot nem életszerű. Persze, ki lehet hozni megfelelő körülmények között (múltkor 9:40 volt 10% akksival, csodálkoztam is), kb sose volt 10+ óra sot nálam, pedig nem egy üzemidőbajnok telefonom volt. Persze kinek mi, annyira felhasználó függő, hogy kb mindegy is.
Amúgy a szoftver az oka, ennyire egyszerű, valahogy nem sikerül optimalizni, ez az első 730as Xiaomi, még dolgoznak az ügyön. Persze az se kizárt, hogy a 730nak van valami nyűgje, nem kapkodnak érte a gyártók.
Plusz nyár van, 30+fok és napfény, ilyenkor minden telefon rosszabb egy kicsit.

(#2614) szabochris


szabochris
aktív tag

Helló van valakinek k20pro-ja? Látom lassan jön Europaba a Mi9t pro nagyon szemezek vele!
Milyen telefon, érdemes megvenni? Most Samsung S9+-om van, érdemes lecserélni arra?
Akksija, kamerája milyen? Köszi

(#2615) szpali válasza szabochris (#2614) üzenetére


szpali
addikt

itt egy hozzászólás
https://mobilarena.hu/tema/re_xiaomi_mi_9t_a_tul_jo_redmi/hsz_1229-1428.html

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2616) PowerBuldog válasza szabochris (#2614) üzenetére


PowerBuldog
veterán

S9+ - t biztos nem cserélném le a helyedben.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2617) erahurka válasza szabochris (#2614) üzenetére


erahurka
félisten

S9+-t szerintem évekig nem fogja megérni lecserélni semmire 300,000 forint alatt.

(#2618) formax


formax
tag

(van már saját topikja, innen törlöm a kérdésemet)

[ Szerkesztve ]

formax

(#2619) ArN!


ArN!
csendes tag

Egy hónapos használat után azt kell mondjam nagyon megvagyok elégedve a készülékkel! Az üzemidő nagyon jó 2-3 nap mindig megvan. Lassulást nem tapasztaltam, kellően gyors. A kamerájával is megvagyok elégedve, jó képeket/videókat készít.

Én nem bántam meg, hogy ilyet vettem! :R

(#2620) bizi990


bizi990
senior tag

MiMix2s-t kell váltanom, mert elromlott az ujjlenyomat olvasó és a közelségérzékelő soha nem is volt jó.
MiMix3-on és 9TPro-n gondolkodom.
Mix mellett a hátlapi ujjlenyomat (pontosabb, gyorsabb) és kerámia hátsó szól, 9TPro mellett a frissebb hardver, több funkciójú kamera és nagyobb aksi. Közelség érzékelő hibájától, nem pontos működésétől nagyon tartok, sokat telefonálok.
9T-n ujjlenyomathoz előbb fel kell ébreszteni a képernyőt bekapcsgombbal vagy duplakoppal?
Melyiknek lehet jobb minőségű a kamerája? 9T-t nem láttam, fogtam, kék hátlappal nem bazári (nem használok tokot)? Melyik lehet a jobb választás?

(#2621) Hoorus válasza bizi990 (#2620) üzenetére


Hoorus
őstag

9TPro-t nem kell felébreszteni, nyit egyből..

(#2622) instantwater válasza bizi990 (#2620) üzenetére


instantwater
addikt

A 9T képernyőbe épített olvasója jóval lassabb és pontatlanabb mint akár a Redmi Note 4 hátlapi olvasója. Ehhez hozzá kell majd szoknod, ha ezt a készüléket választod.

De valóban nem kell gombbal ébreszteni fingerprint unlock előtt.
Közelségérzékelő működik megfelelően.

(#2623) prolad válasza instantwater (#2622) üzenetére


prolad
őstag

Érdekes, én pont azt tapasztalom, hogy nagyon gyors az olvasó (9t). Volt MIX2s, annak a szintjét simán hozza az olvasó. Sőt, bizonyos szempontból jobb is, mert a hátlapi olvasókkal ellentétben itt nincs az, hogy X feloldás után koszos lesz és törölgetheted. Annyi a trükk, hogy sötétben vedd fel, akkor jó lesz.

(#2624) R a y válasza instantwater (#2622) üzenetére


R a y
senior tag

Nekem xiaomiból csak a Note 5-tel vol tapasztalatom ujjlenyomat olvasó terén, persze attól lassan a mi 9t-é, de azért uraim, ennyire nem rossz a helyzet. Én 10 éves iPhone használat után jöttem át xiaomira és azt kell hogy mondjam hogy azoknak nincs olyan gyors mint a kijelzőbe épített mi 9t-é, a Note 5-é az pedig veszett gyors. Én nagyon megvagyok elégedve a sebességével, sőt az enyémen fólia is van (Clearplex). Aki azt mondja hogy lassú vagy pontatlan, az szerintem azért lehet mert nem pontosan az értékelő fölé helyezi az ujját. Nálam 10/10 működik.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#2625) prolad válasza R a y (#2624) üzenetére


prolad
őstag

Egy nagy hibája van (mondjuk ez Pie "feature", sok más telefonnál is megvan, mint kiderült), 3 naponta egyszer fixen kéri a feloldómintát a telefon. Nem értem miért kell ezt, vagy legalább ki lehetne kapcsolni.

(#2626) Peaceliker válasza R a y (#2624) üzenetére


Peaceliker
őstag

Szerintem a rn5 é volt túl gyors és így én pl el lettem kapatva :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#2627) instantwater válasza prolad (#2625) üzenetére


instantwater
addikt

Én naponta újraindítom, szóval én ezzel még nem találkoztam. :)

(#2628) prolad válasza instantwater (#2627) üzenetére


prolad
őstag

Érdekes, gondolom azért mert feloldáskor kéri a mintát. Nálam kn csak frissítéskor van újraindítva egy telefon.

(#2629) instantwater válasza prolad (#2628) üzenetére


instantwater
addikt

Igen, újraindítás után kéri a mintát.
Azért indítom újra minden nap, hogy tiszta legyen a memória bármiféle beragadt háttérfolyamattól, és memóriaszivárgástól.

(#2630) bizi990 válasza prolad (#2625) üzenetére


bizi990
senior tag

Hogy ne felejtsd el a jelszavad

(#2631) bizi990 válasza Hoorus (#2621) üzenetére


bizi990
senior tag

Köszi mindenkinek a válaszokat.
Esetleg vélemény melyiknek jobb a kamerája, melyik telóval járhatok jobban?

(#2632) prolad válasza instantwater (#2629) üzenetére


prolad
őstag

És van bármilyen érezhető különbség? Azért erre már nem szorul rá a droid, még a 9t elmegy módon megírt szoftvere se igényli. Hacsak nem 100+ app fut, akkor talán.

(#2633) prolad válasza prolad (#2632) üzenetére


prolad
őstag

Kamerában szerintem a 9t hozza a MIX3-at, nyilván az OIS sokat segit a MIXnek. De ott nincs széleslátószögű. Hardverben 9t pro erősebb, 9t kb hasonló, egyik se gyenge. Én inkább a 9t/9t pro-t venném, már csak a kialakítás miatt is.

(#2634) Peaceliker válasza bizi990 (#2631) üzenetére


Peaceliker
őstag

Széles látószögű nekem nagyon bejon. Minőségben nincs olyan jó mint a fő szenzor de amilyen képeket lő, hogy sokkal több miden látszik, az nekem nagyon tetszik :)

"Oh my Goa'uld!"

(#2635) instantwater válasza prolad (#2632) üzenetére


instantwater
addikt

Én megszoktam ezt Note 4 en, ott látványosan gyorsabb volt, mintha nem indítottam újra 2 napig.
Még a számítógépeknek is jól esik néha egy újraindítás.

(#2636) Kolondrum válasza prolad (#2623) üzenetére

A 9T az irodai munkát végzők ujjlenyomat olvasóját kapta. Ha érted.

(#2637) prolad válasza Kolondrum (#2636) üzenetére


prolad
őstag

Nem értem.

(#2638) Kolondrum válasza prolad (#2637) üzenetére

Kicsit koszosabb a kéz, akkor mondjuk 2 napig kint ásom az árkot a kábelek és már nem old csak nehezen. A legkisebb változást sem tolerálja.

(#2639) R a y válasza Kolondrum (#2638) üzenetére


R a y
senior tag

Egy ujjat többször is felvettél?

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#2640) Kolondrum válasza R a y (#2639) üzenetére

Nem. 5 külön ujj.

(#2641) prolad válasza Kolondrum (#2638) üzenetére


prolad
őstag

Ja, hogy úgy. Ehhez nem tudok hozzászólni, valóban nem fizikai munkát végzek. Nem tűnik egyébként válogatósabbnak, mint a hagyományos olvasók, pl. vizes,enyhén kiázott kezet még tök jól felismeri vagy pl. a sebes ujj sem akadály neki (nyilván határok között, volt egy vágás az ujjbegyemen, az pl, nem zavarta). Plusz mint feljebb írtam, nagy ötlet volt a kijelző üvege mögé tenni az olvasót, mostmár majdnem 2 hónapja megvan a telefon, egyszer se panaszkodott még koszos olvasó hibára, ez más mobiloknál elég gyakori probléma volt (kissé zsíros, izzadós a tenyeren/ujjaim, ezt a normál olvasók annyira nem szeretik, bár pl. OP ceramic burkoatú olvasójánál elég ritka volt).

Szkeptikus voltam az optikai olvasókkal, de ebben a modellben meggyőzött. Kollágénak a70 van, ott látványosan lassabb (érdekes módon ott csak egy kis zöld körben villan fel). Meg ugye ott a Nokia 9, ami kiváló példa, hogyan nem kell ilyet csinálni, szerintem a Xiaomi ezt most ügyesen megoldotta.

(#2642) bizi990


bizi990
senior tag

Köszi mindenkinek! Valszeg Pro lesz, de előtte próbálom valahol megnézni élőben a simát.

(#2643) R a y válasza Kolondrum (#2640) üzenetére


R a y
senior tag

A legtöbbször használt ujjadat vedd fel 2x legalább!

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#2644) Kolondrum válasza R a y (#2643) üzenetére

Kipróbáljuk :)

(#2645) Hoorus


Hoorus
őstag

Sziasztok

Elindítottam a bootloader nyitási folyamatot. 168 óra várakozás következik. Valaki rakott már Eu romot 9T Pro készülékre? Érdemes? :)

(#2646) voncci


voncci
aktív tag

Srácok! A hivásrögzítést hol találom???

(#2647) ati2 válasza voncci (#2646) üzenetére


ati2
őstag

1. Beállítások, keresőbe "hívás" :)
2. Tárcsázó, "menü" gomb (3 csík) -> hívásrögzítés
3. hívás közben van aktuális hívásrögzítés be/ki gomb

(#2648) voncci válasza ati2 (#2647) üzenetére


voncci
aktív tag

Nálam nincs ilyen lehetőség 😏 már régiót is váltottam és semmi :O

(#2649) voncci


voncci
aktív tag

Ilyen a tárcsázó

[ Szerkesztve ]

(#2650) voncci


voncci
aktív tag

Mintha ez nem is Miui tárcsázó lenne 🤔

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.