Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) SH4D0W2011 válasza Noukoum (#2550) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Egy fél évig nem kéne feltöltenem. :DD

(#2552) Noukoum válasza SH4D0W2011 (#2551) üzenetére


Noukoum
veterán

Ha nem is fél, de egy negyed év tuti. Ugye bele kell számolni azt mikor nem használjuk addig is merül (éjszaka)
A feltöltés lenne csak igazán vicces, állj neki egy 5w iPhone tötővel:D öngyilkosság. Szerencsétlen ipadem 10w-al alig tölt fel.
Gondolom hogy ilyen spéci helyeken lehetne tölteni ahol van megfelelő nagyságú töltő és hűtés (fagyasztó :DD )
Vagy lehet eldobható lenne, ha lemerült cserélhetsz aksit. (Persze tudom hogy ez mind hülyeség)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#2553) SH4D0W2011 válasza Noukoum (#2552) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Sírok... :DDD

(#2554) Schanyee válasza tibz03 (#2548) üzenetére


Schanyee
senior tag

Nálam ez a funkció nem működik, ott van a csúszka amit él kellene tolni, de nem engedi.

(#2555) tibz03 válasza Schanyee (#2554) üzenetére


tibz03
őstag

Érdekes, nálam működik, ki tudom kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#2556) storm3 válasza tibz03 (#2555) üzenetére


storm3
senior tag

nekem sem, inaktiv a legfelso csuszka(de ve van kapcsolva)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#2557) TeeJay válasza Legendmi27 (#2530) üzenetére


TeeJay
félisten

a Xiaomi féle popup kamera még mindig jobb mint az Asus megoldása
szerintem
igaz ez nem Xiaomi hanem Vivo de ugyanaz a koncepció

ez tuti nem fog annyit bírni a 180 fokos kiforgatás miatt

update : itt a K20 Pro szétszedése is ott látszik a vékony szalag kábel
[link]

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2558) Legendmi27 válasza TeeJay (#2557) üzenetére


Legendmi27
lelkes újonc

Az Asus megoldását a Samsung már 2003-ban előtte :DD Igazából pár èv ès úgyis beköltöznek az első kamerák a kijelző mögè (remélem)

i30,Mi9t,OneX

(#2559) TeeJay válasza Legendmi27 (#2558) üzenetére


TeeJay
félisten

az sosem lesz olyan minőségű mivel előtte egy kijelző lesz ami minimum fényt fog elvenni rosszabb esetben mást is. nekem ez a Xiaomi féle popup tökéletes hiszen én is évente 3x használom szelfire
de ha arcképes feloldás kellene arra is jobb lenne
majd megoldják hogy gyorsabban nyíljon ki vagy csökkentik majd a kameramodult hogy kevesebbet kelljen kitolnia :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2560) Noukoum válasza TeeJay (#2557) üzenetére


Noukoum
veterán

Igen valószínűleg kevesebbet fog bírni az Asus megoldása, bár ez nem törvényszerű

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#2561) Schanyee


Schanyee
senior tag

Nilkin kijelzővédő üveget nem ajánlom senkinek, nagyobb volt egy hajszállal mint a kijelző, akárhogy tettem rá és így a gyári tok felnyomta. Plusz az ujjlenyomat olvasó is kb 3 másodpercig gondolkodott mire érzékelte az ujjamat.

(#2562) instantwater válasza Schanyee (#2561) üzenetére


instantwater
addikt

Lézetik belőle 0.2 és 0.3 mm verzió is. Melyiket vetted?

(#2563) Schanyee válasza instantwater (#2562) üzenetére


Schanyee
senior tag

AliExpress azt írja, hogy xd cp+ 3D, az ha jól látom extra sensitive és 0,3-as

Amúgy egy érdekes pontosítás az ujjlenyomat olvasásrol, a jobb hüvelykujj az teljesen jól megy, a bal kb kétszer annyi ideig tart mint korábban, a két mutató ujjam meg kb 3 másodperc lett

[ Szerkesztve ]

(#2564) PowerBuldog válasza Schanyee (#2563) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Feletted őket újra miután rá raktad a fóliát?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2565) Schanyee válasza PowerBuldog (#2564) üzenetére


Schanyee
senior tag

Nem. Akkor ezek szerint kellett volna?

(#2566) PowerBuldog válasza Schanyee (#2565) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ajánlott. Elvégre máshogy törheti a képet amit lát a kamera.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2567) Schanyee válasza PowerBuldog (#2566) üzenetére


Schanyee
senior tag

Jogos, kipróbáltam, újra hibátlan gyorsan viszi. Köszi a tanácsot!

(#2568) -cobra- válasza Schanyee (#2567) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Tennél fel légyszi képet az üvegfóliáról? Kíváncsi lennék mennyire ér ki a széléig, és hogy hol ütközik bele a gyári tokba.

(#2569) SH4D0W2011 válasza SH4D0W2011 (#2499) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Tegnap végre az én telóm is beesett, 07.22.-ei Gearbest-es rendelés. Szóval olyan 3 hét alatt ért ide. Lehet én vártam túl sokat ettől az EU Priority Line szállítástól, bár járulékos költségek tényleg nem voltak. :)

(#2570) South Velen


South Velen
addikt

xiaomi.eu flesselése után a TWRP-be tér vissza, bárhogy állítom, hogy reboot to system...mi lehet a nyűgje?

lehet ryzen-nel neki se kellett volna állnom? eleve másodjára tudta ráflashelni a TWRP-t is....

(#2571) Kolondrum válasza PowerBuldog (#2566) üzenetére

Végül melyik romnál maradtál?

(#2572) PowerBuldog válasza Kolondrum (#2571) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Xiami.eu ROM beta. 9.8.1
Nem láttam a múlt heti kiadásban olyan fontos dolgot, hogy frissíteni kelljen.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2573) Kolondrum válasza PowerBuldog (#2572) üzenetére

Nem mindenről írnak az fix , hát nálam a 10.3.9-10.3.11 között is volt ami más letr, dr írva nem volt róla
Érdekes, de a fingerprint jó lett, beállt egy szintre. Olyan 95%-ban old egy elég rövid érintést követően. Bár szó szó nem dolgozok, azaz az ujjam szép sima babapuha. :D

(#2574) Sanyesz. válasza SH4D0W2011 (#2569) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Korábban már írtam, hogy az EU Priority Line nem a sebességéről híres, hanem az ÁFA mentességről. :) Ez a sztenderd szállítási idő.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#2575) Darko_addict válasza South Velen (#2570) üzenetére


Darko_addict
őstag

Milyen ROM volt előtte és melyik EU-t tetted fel? Miért gondolod, hogy a PC-ben lévő procid (vagy más Ryzen?) befolyásolná? ZIP-et flashelni TWRP-ben? Melyik TWRP? Sajnos minden elég béta még, sok a lehetséges nyűg. Én nagyon megszenvedtem vele, de ott én is hibáztam.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#2576) South Velen válasza Darko_addict (#2575) üzenetére


South Velen
addikt

Globalról jövök. A topikban is linkelt unofficial TWRP-t használtam, és a legfrissebb 9.8.8 .eu beta-t.

Azért gondolom, mert elsőre fel sem rakta a recovery-t megfelelően, másodikra is elég hektikusan működött, aztán átmentem egy inteles géphez, és ott elsőre ment minden, de sajnos ott is "twrp-bootloopolt". Továbbá régebben mintha olvastam volna, hogy a ryzen usb adatkapcsolata nem megbízható.

Aztán legyalultam mindent a vendoron kívül és úgy tettem fel, még ekkor se javult meg.

Megpróbáltam még egyszer flesselni a twrp-t, így se tudott system-be bootolni.

Aztán megint legyalultam minden a vendoron kívül és így telepítettem fel a zipet, így már bootolt végre. De azóta nem mertem újraindítani. :DDD

Nem tudom mi lehetett a gond.

[ Szerkesztve ]

(#2577) Schanyee válasza -cobra- (#2568) üzenetére


Schanyee
senior tag

Kicsit nehéz fotózni, most pont rá tudtam úgy nyomni a fóliát, hogy a tok már rajta volt és minimális nyomással pont belefért a fólia. Az a baj ugye ha levenném a tokot és vissza raknám, akkor jó eséllyel pont bemenne az egyik oldalon a fólia alá a tok pereme és megemelné. A fotón most annyi látszik, hogy az egyik sarka alatt levegő van, amúgy mindenhol pont odaér. Amikor megemelte a fóliát, azt nem fotóztam, azon látszott volna.

(#2578) Attas


Attas
aktív tag

Hali.
Frissült a MIUI 10.3.12.0 verzióra. A leírásban azt írja, hogy "App lock
Új: A Google névjegyek zárolása már elérhető"

Ez alatt pontosan mit ért és hogy lehet használni?

Köszi a választ ha van

"Az élet olyan mint az ásás. Néha pár gyökér feltart, de annak jól odacsapsz és mehetsz tovább!"

(#2579) Palos válasza SH4D0W2011 (#2569) üzenetére


Palos
tag

Ha jól emlékszem, neked Redmi 4 Prime volt előtte. Nekem is az van. Ahhoz képest milyen méretben, megszokható, zsebben elfér?

(#2580) Darko_addict válasza Palos (#2579) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nem tőlem kérdezted, de: 5 coll vs. 6.4 coll az elsőre hatalmas különbség lesz. Én így haladtam fel: 5.5", 5.7", 5.99", és most a 6.4". 5.99 után is meglepően nagy volt, de kényelmes tartani és használni, mert nem széles! Régen széles kijelzők voltak, amiket nehezen lehetett megfogni, átérni. Sokkal kényelmesebb, mint gondoltam. Mellett szól, hogy olyan lányok kezében is látok ekkora telefonokat, akiknek T-rex mancsaik vannak, szóval efelé haladunk... :) Régen mindenki félt az 5.5 Colltól is, az iPhone 4.7-je volt az etalon.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#2581) Palos válasza Darko_addict (#2580) üzenetére


Palos
tag

Köszi!

(#2582) SH4D0W2011 válasza Palos (#2579) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, Prime-om volt előtte, vagyis még most ő jött velem munkába, mert nem volt időm belakni az új telót. Picit szélesebb, talán fél centivel, illetve olyan 1.5 centivel hosszabb, tényleg hatalmas ahhoz képest. :D Viszont ahogy Darko_addict írja, jó a fogása, kényelmes, szűk farmerzsebben viszont nem tudom, mennyire lesz az, ez még a jövő zenéje. :)

(#2583) kristof123 válasza SH4D0W2011 (#2582) üzenetére


kristof123
őstag

Csak szűkebb fazonú farmereket hordok és eddig mindegyikben elfért.
Szerintem ne tartsatok a telefon méretétől, én Redmi 3 Pro-ról váltottam (5") és fél óra sem telt el már a Redmi volt furcsa. : D

(#2584) twollah1976


twollah1976
őstag

Multkor megmaceraltam az Alza-ba a telefont es melle tettem a OnePlus 3Tm, hogy lassam a mereteket es szerintem alig nagyobb nala a telefon.

Kep errol itt.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2585) Whist


Whist
aktív tag

Én Note 4-ről váltottam és tartottam a 6.4''-tól. Viszont csak a kijelző lett nagyobb,maga a készolékház nem. Max 5mm-rel hosszabb a 9T, de ennyi.

(#2586) PeteePeti válasza twollah1976 (#2584) üzenetére


PeteePeti
őstag

[link]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2587) beers válasza Whist (#2585) üzenetére


beers
addikt

Így van, nekem is note 4 volt!
Szinte észre sem venni, hogy ez kicsit "magasabb"!
Fogásra sokkal kényelmesebb, mint a note 4!

M&N

(#2588) instantwater válasza beers (#2587) üzenetére


instantwater
addikt

A gyári tokot használod? Nekem azzal eléggé csúszik, ezért kényelmetlenebb fogni mint a note 4 emet.

(#2589) Peaceliker válasza Maist (#1607) üzenetére


Peaceliker
őstag

na erre rápróbálok én is, mert ma 50% ot evett a cellakészenlét kijelző meg 14% ot 1ó 45p sot mellett :)

"Oh my Goa'uld!"

(#2590) Attas


Attas
aktív tag

Két, más üvegfólia után megleltem a tökéleteset. Gyorsan rendeltem még kettőt. :D

https://www.aliexpress.com/item/33025265172.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.76154c4dUO41vU

"Az élet olyan mint az ásás. Néha pár gyökér feltart, de annak jól odacsapsz és mehetsz tovább!"

(#2591) Sanyesz. válasza Attas (#2590) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Igen, többen rendeltünk ilyet, ennyiért megéri.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#2592) twollah1976


twollah1976
őstag

Az a fekete keret az uvegen nem azt probalja elrejteni, hogy az uveg szele lifeg a kijelzon?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2593) Attas válasza twollah1976 (#2592) üzenetére


Attas
aktív tag

ööö.. nem

"Az élet olyan mint az ásás. Néha pár gyökér feltart, de annak jól odacsapsz és mehetsz tovább!"

(#2594) szpali válasza Attas (#2590) üzenetére


szpali
addikt

Nekem is ez érkezett a héten, nagyon jó, a gesztus vezérlés is jobban megy vele tokban :K

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2595) storm3 válasza Attas (#2590) üzenetére


storm3
senior tag

ujjlenyomat olvasás sem lett lassabb tőle?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#2596) szpali válasza storm3 (#2595) üzenetére


szpali
addikt

sz*r volt vele, de újra kell tanítani az ujjakat és utána jó

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2597) undercover válasza Attas (#2590) üzenetére


undercover
senior tag

Üdv! Mennyi idő volt míg megérkezett aliról a fólia?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#2598) szpali válasza undercover (#2597) üzenetére


szpali
addikt

Én ugyan ezt rendeltem aug05-én és aug15 vettem át a postástól
(19-27 days US $3.77 AliExpress Standard Shipping)
RB795775918SG

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2599) kropi válasza Attas (#2590) üzenetére


kropi
tag

Mennyire tökéletes? Méret, sarkokban a rádiusz?
Azért kérdem, mert megjött a Cafele üvegfóliám és elég nagy csalódás volt ettől a márkától. Kisebb mint a kijelző, a sarkokban a lekerekítés nem passzol.
Egyáltalán érdemes bármit is rátenni, azok keményebbek, karcállóbak mint az eredeti Gorilla Glass 5?

[ Szerkesztve ]

(#2600) laci laci


laci laci
addikt

Az eddigi használathoz képest sokkal jobb. Utolsó Eu-dev 08. 00-ig elment

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.