Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) szabi__memo válasza South Velen (#1600) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én is keveseltem de leszóltak hogy szerintem ez nem a legjobb, én mindenesetre sokkal többre számítottam. Érdemes lenne valami más rom-mal megnézni. Tényleg, van már??

(#1602) NemMo válasza South Velen (#1600) üzenetére


NemMo
őstag

Fura, mert én nagyon elégedett vagyok az akkuval. A melóhelyemen nagyon rossz a térerő és most este 9-kor 71% van az akkuban és van 2ó41perc sot. Amikor megvettem, akkor az első néhány napon 40% körül volt a cella készenlét fogyasztása, de az normalizálódott, mondjuk nem tudom mitől

(#1603) South Velen válasza NemMo (#1602) üzenetére


South Velen
addikt

Ez tényleg jó, főleg ha mobilneten tetted bele azt a 2:41-et.

Akkor még lehet várok vele... ez az 5. napom a telóval, de ha így marad megy a háztól :O

[ Szerkesztve ]

(#1604) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Milyen gyorsan tölt a gyári töltő, van specifikáció? Azon gondolkodom, hogy a töltési idején segíthet egy QC 3.0 vagy 4.0 töltő? 9T tud vezeték nélkül töltést venni?

Ha behozzák a [100 W-os] töltőt, akkor asszem' nem lesz több gond az akksi idővel. :D Kivéve, ha a elveszünk a Grand Canyonban.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1605) szuladam válasza South Velen (#1600) üzenetére


szuladam
aktív tag

Mondanám, hogy örülök, hogy végre nem én vagyok a hülye :R és tényleg "gáz" van a cella készenléttel másnál is, de egyben szomorú is. De végre másnak is szemet szúr a dolog.
És nekem is pont ez a "csalódás", amit te is írtál, hogy a tesztek, videók vélemények alapján nagy durranást vártam és szuperül is dolgozik ha nyüstölöd folyamatosan, de ha nem (átlag felhasználás) akkor sajnos semmivel se jobb a megváltóként rebesgetett 4000-as akksi, mint a többinél lévő 3300-as csak súlyba többet nyom. És mivel egyik kulcspont volt nekem is a vásárlásnál a nagyobb akksi, így nekem ez csalódás. És persze már lassan több mint két hete meg van és nem igazán akar javulni.

[ Szerkesztve ]

(#1606) NemMo válasza South Velen (#1603) üzenetére


NemMo
őstag

Munkahelyemen és itthon is van wifi, szóval mobilnetet minimálisan használtam, de holnap csinálok egy tesztet és egész napra kikapcsolom a wifit kíváncsi vagyok mi lesz

(#1607) Maist


Maist
senior tag

A *#*#4636#*#* beírása után válasszátok ki a preferált hálónál az LTE/UMTS auto (PRL)-t. A cella készenlét dolgot régebben ez megoldotta, Xiaomi.eu rendszereken is ez lett az alapbeállítás már egy pár hónapja. Global/gyári rendszeren újraindításig jó csak a kódos módszer, így be kell írni újra, ha ki volt kapcsolva a telefon.

(#1608) szuladam válasza Maist (#1607) üzenetére


szuladam
aktív tag

Ez új! No kíváncsian várom az eredményt. Írok majd hogy van e javulás.

[ Szerkesztve ]

(#1609) laci laci


laci laci
addikt

Imei szám alapján tudjuk ellenőrizni, honnan-hova szánták a telefonunkat. [link]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1610) NemMo válasza laci laci (#1609) üzenetére


NemMo
őstag

Az enyémet Albániába szánták turbados vétel. Nem tudom ez jó e vagy nem

(#1611) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Ez jó, kíváncsi lennék még milyenek vannak és egyáltalán az ismertebb oldalak többfélét árulhatnak vagy csak egyet

(#1612) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Az enyém Kazahsztán. A UK-ben vettem.

(#1613) South Velen válasza NemMo (#1610) üzenetére


South Velen
addikt

Az enyém "non-local"

Jelentsen ez bármit is... :DDD (e-stock)

(#1614) Ntes


Ntes
tag

United Arab (xiaomishop)

(#1615) sandlerf


sandlerf
tag

Az enyém Csehország és Alzás vásárlás.

(#1616) csiziktomi válasza South Velen (#1613) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Az enyém is :) Mobilvilág Győr

(#1617) Whist


Whist
aktív tag

Kicsit túl lett hypolva ez az akksiidő,nem? Ha nálam hozza a RN4 szintjét,már bokdog vagyok.

Más: jesszusom azok a textil tokok... miért érzem, hogy ismét tokgyűjteményem lesz ehhez a telefonhoz is? :D

(#1618) South Velen válasza Whist (#1617) üzenetére


South Velen
addikt

Épp ezt írtam, hogy nálam jelentősen elmarad az RN4-től is..

(#1619) NemMo


NemMo
őstag

Van ennek jelentősége, hogy hova szánták?

(#1620) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Arról tudtok esetleg valamit, hogy Gearbestes rendeléssel milyen szabványú töltő jön? Vagy valami jó minőségű töltő + kábel kombót ajánlani?

(#1621) haiiro_o válasza SH4D0W2011 (#1620) üzenetére


haiiro_o
tag

Sziasztok. A lenti kezelő gombokat el lehet rejteni mint az oneplus-nál is pl.?
Köszi.

(#1622) NemMo válasza haiiro_o (#1621) üzenetére


NemMo
őstag

A beállítások -képernyővezérlési mód-kézmozdulatok. Ezzel átállsz gesztusvezérlésre.

(#1623) haiiro_o válasza NemMo (#1622) üzenetére


haiiro_o
tag

Köszi. Nincs még meg a telefon, csak ez is egy szempont.. de ha ahogy fentebb írták nem sokkal jobb SOT ban mint egy 5t akkor..

(#1624) goom válasza jtzk (#1585) üzenetére


goom
senior tag

Én most teszem töltőre, így néz ki az akku-előzmények.

(#1625) goom válasza Darko_addict (#1573) üzenetére


goom
senior tag

Turbado-nak én is írtam (elégedett) értékelést. Mert elégedett voltam...
Nekem EU-s készülék érkezett, laci laci linkje alapján francia piacra.

(#1626) prolad válasza szuladam (#1581) üzenetére


prolad
őstag

Szar a szoftver, nem nagyon tudsz mit csinálni. Cella készenlét érdekes dolog Xiaominál, itt még nem volt kiugróan magas érték, de max 3-nál előtte kb 70-80%ot tett ki (és nem merült gyorsan egyáltalán készenlétben), majd egy szoftverfrissítés után jók lettek az arányok, de az üzemidő nem változott.
Nagyon jó a 9T akksija, ha a szoftver is úgy akarja és nem eszik valami random dolog energiát a háttérben. Szerintem a memóriakezelés az oka, kilő mindent a rendszer, utána újraindulnak az appok éa ez ismétlődik persze hogy egy app nagyobb eséllyel ragad be. Nálam elég konzisztens, de csak azért, mert hajtom rendesen (2SIM, 4 mail pushban, folyamatos BT, net és GPS) ezt teljesen jól bírja az akksi. Aztán amikor hétvégén nyugi van, akkor egyből kijön a magas készenléti merülés. Ha rászánod az időt és beállítasz pár dolgot, akkor jó lesz, hétvégén nekem is végre lesz rá időm.

Szerk:
Itt egy screenshot még április környékéről (Max 3) akkor ilyeneket produkált a szoftver, kb felesleges is volt nézni az akku statisztikát.

[ Szerkesztve ]

(#1627) jtzk válasza goom (#1624) üzenetére


jtzk
tag

Úgy gondolom Te is elégedett vagy! :C

(#1628) PeteePeti válasza sandlerf (#1615) üzenetére


PeteePeti
őstag

Szintén Alza, Csehország

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1629) erahurka


erahurka
félisten

Most látom hogy Kkromert innen is kitiltattátok, szerencsétlen már sehova sem írhat? :DDD

(#1630) Alarikman


Alarikman
senior tag

Üdv. Szerintetek meddig mehet le az ára a telónak még idén? Tudom ez csak spekuláció. Annyira nem sürgős a vásárlás, elvagyok még a Note 5-el, Csak hát piszokul tetszik a teló.
A Banggood-on most a 6/64-es 84e Ft. A pocophone 110 körül nyitott ha jól emlékszem. Most olyan 80k körül van. De volt az olcsóbb is ugye? Jól emlékszem?

[ Szerkesztve ]

(#1631) pandur99 válasza Alarikman (#1630) üzenetére


pandur99
aktív tag

Ez engem is izgat, mert elvből csak százezer alatt veszek telefont, magyar garival. A Mi 9T azonban már megingatott, hogy a gearbestről vegyem, de talán érdemes várni...

Ne vegyél kutyát! Fogadj örökbe!

(#1632) laci laci válasza erahurka (#1629) üzenetére


laci laci
addikt

Tényleg nincs itt.. Majd nyit egy topikot magának.. ;] :D

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1633) xgbcx válasza Alarikman (#1630) üzenetére


xgbcx
tag

Szeva! Ha fel vagy iratkozzva a gearbest hírlevelére, ott most 88500 a 6/128-as változat. [kép]

[ Szerkesztve ]

(#1634) d@vee


d@vee
őstag

Nos csináltam pár tesztfotót. Sima, semmiféle állítgatást nem csináltam és a lehető legamatőrebb vagyok.
Itt lehet megtekinteni őket.

Ja

(#1635) twollah1976 válasza d@vee (#1634) üzenetére


twollah1976
őstag

Teljesen korrekt kepek.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1636) d@vee válasza twollah1976 (#1635) üzenetére


d@vee
őstag

Hozzáteszem aki ért a fényképezéshez, biztosan tudna kicsit jobb képeket is készíteni vele.

Ja

(#1637) szuladam válasza szuladam (#1608) üzenetére


szuladam
aktív tag

Bár még csak fél nap telt el, de első érzésre valamit javított ez az átállítás. Köszönöm!
Felmerült viszont bennem, hogy van vagy 20 fél beállítás, hogy itthonra melyik lenne a legspórolósabb? (Bár mint telekomos úgy néztem az általad írt a legjobb)

(#1638) Maist válasza szuladam (#1637) üzenetére


Maist
senior tag

Ez a jó beállítás, habár nincs benne a nevében, de levált 2G-re is, ha más térerő nincs. Olyan lehet még, ezt én Mix 3-nál vettem észre, de csak otthon, beltéren csinálja nekem, és szerintem merítheti a telefont, hogy a 4G+ ami ki van írva, az a valóságban -root hozzáférést igénylő programmal megnézve- szinte másodpercenként ugrál, és van/nincs, van/nincs szinte másodpercenként 4G+ sáv összefogás. Persze a státusz sorban ezt nem jelzi a telefon, nem teszi ki, veszi vissza a + jelet, de a valóságban meg csinálja. Hogy megtudd, nálad esetleg ez van-e, és növeli a cella készenlétet, legalább azokra az időszakokra, amikor nem használod a telefont, tedd át a hálózatot WCDMA preferred beállításra, és nézd meg úgy is egy napod.
Nálam most egy Mix 3 mai napja ilyen:


[ Szerkesztve ]

(#1639) Maist válasza Maist (#1638) üzenetére


Maist
senior tag

Pont a cella készenlét maradt le. A térerő most ahol vagyok vidéken, nem túl acélos, látható, és ennyi SOT mellett ekkora a cella készenlét:

Xiaomi.eu rom, 9.5.23.
Tovább nem OFF-olok. :B

[ Szerkesztve ]

(#1640) ArN! válasza d@vee (#1634) üzenetére


ArN!
csendes tag

Szerintem nagyon jó képeket csinál!! :)

(#1641) storm3


storm3
senior tag

Van valahol osszehasonlitas ami ertekelheto is a 9t vs 9t pro kozott? Viszket a tenyerem, hogy megvegyem a 9t-t,de idotallo telefont szeretnek legalabb 3evre mint a mostani o+3-am.:)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#1642) Alarikman válasza xgbcx (#1633) üzenetére


Alarikman
senior tag

Köszi, most regisztráltam. Eddig banggood-os és ali-s voltam. Szóval elvileg a newsletter alapban jár új regisztráltaknak. Hogyan tovább. A listaár 105k körül van. Mit keressek?

[ Szerkesztve ]

(#1643) Darko_addict válasza storm3 (#1641) üzenetére


Darko_addict
őstag

Itt: [GSM Arena].
Legfőképp processzor/GPU chip, kijelző és apróságok. Komolyabb, szó se róla, de állítólag a PRO nem jön EU piacra, itthon nem lesz (hivatalos forrásból) kapható, maradnak a kínai források.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1644) szuladam válasza Maist (#1638) üzenetére


szuladam
aktív tag

Köszi! Tesztelem majd mindkettőt.. Meg 1x ezer hála ezért az infó ért. Mert sokat segített

(#1645) ödönke válasza Alarikman (#1630) üzenetére


ödönke
aktív tag

Black Friday?

(#1646) storm3 válasza Darko_addict (#1643) üzenetére


storm3
senior tag

Koszi a linket, en igazabol olyan osszehasonlitasra gondoltam, ahol tesztelik a sebesseget mindennapi hasznalatban, jatekoknal stb. Pl azt sem tudom, mennyivel gyorsabb a 9T a mostani telefonomnal (OnePlus 3),mennyivel smooth-abb a erzes a napi hasznalat soran.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#1647) d@vee válasza storm3 (#1646) üzenetére


d@vee
őstag

Mindennapi használatban nem lesz gyorsabb a Pro, max Antutuban és játékokban. Elvileg a simában lévő proci olyan Snapi 835(vagy 845?) szintű, de eddig érzésre semmiféle akadást nem tapasztaltam. Hidd el, elég lesz a sima ha nem játszol sokat.
Ráadásul én évente-félévente váltom a telóimat, de ez az első aminél úgy érzem benne van minden, amire nekem személy szerint szükségem van és maradni is fog itt.

Ja

(#1648) ödönke válasza ödönke (#1645) üzenetére


ödönke
aktív tag

kaptam privát levelet :D

Kkromer
fanatikus tag
Szia. Black Friday...Nagy poén! ( Sok szarrágó 1 rakásra)

(#1649) Darko_addict válasza ödönke (#1648) üzenetére


Darko_addict
őstag

Annyi illem volt benne, hogy köszönt. :K

Eustock-os árak nettó vagy bruttó árak, tudja valaki?
[Note 7] - Pl. ez nettóért sok, bruttóért meglepően kevés.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1650) PowerBuldog válasza Darko_addict (#1649) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nettó. Végfelhasználó egy ideje ott nem vásárolhat, csak cégként.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.