Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 22:50:31

LOGOUT.hu

Ideiglenes téma összefoglaló, hogy azért néhány hasznos infó könnyen elérhető legyen.
▼▼▼ Kattints bátran ide alulra az összefoglaló kinyitása linkre. ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) XDModesty válasza Pompi (#799) üzenetére


XDModesty
aktív tag

Köszönöm szépen a velős választ. :))

(#802) Madoc


Madoc
veterán

Nemis rossz! 7-kor vettem le töltőről reggel. Böngészgetés,fórumozás,facebook,youtube,és a kamerával molyoltam.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#803) kátú


kátú
őstag

Sziasztok! Azok felé fordulnék egx kérdéssel, akiknek már van ilyen telefonuk. A kérdésem az lenne, hogy a kamera tud manual módot és RAW minőséget vagy legalább valamelyiket?
Válaszotok előre is köszönöm 😃

It still works!

(#804) manokaki válasza Madoc (#802) üzenetére


manokaki
őstag

az idöt hogy varázsoltad középre ?

Attila

(#805) Madoc válasza kátú (#803) üzenetére


Madoc
veterán

A gyáriban nincs viszont a visszább linkelt oppo camerához van mindkét plugin.
Szerk:#804manokaki:Gravitybox

#806:igen rootoltam és feltettem az xposedet majd hozzá modulnak a Gb.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#806) manokaki válasza Madoc (#805) üzenetére


manokaki
őstag

de ahhoz Rootoltad ?

(#807) kátú válasza Madoc (#805) üzenetére


kátú
őstag

és jól működnek a plug in ek?

It still works!

(#808) Madoc válasza kátú (#807) üzenetére


Madoc
veterán

Működnek.Hogy jól-e azt nem tudom mert nem vagyok fényképész.Nézd meg,próbáld ki. :)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#809) deci


deci
tag

Sziasztok!

Egy ideje már figyelem a OPO, OPT és OPX topic-okat, lassan szeretném lecserélni a 4,5 éves telefonom valami újabbra :)
Ma elkaptam egy Q&A-t a oneplus fórumán, az Oxygen OS-ről volt szó főleg. Ebben Helen megerősítette egy kérdésre, hogy a OPX-ben Snapdragon 801 AA-s verzió van az AB-s helyett,találtam egy cikket a különbségről, gondolom az OPO-ban a 801 AB van, szóval az valamivel erősebb mint a OPX.
CPU meg a GPU is magasabb értékeken fut.
Néztem youtube videókat is amiben tesztelik a készüléket és a fórumon is írják, hogy maradnak ki frame-k játék közben valakinek még a youtube-os videólejátszás is akad.
Persze Helen biztosította a fórumozókat, hogy igyekeznek csiszolni még a rendszeren, de szeretném megkérni azokat akik a közeljövőben megkapják a telefont teszteljék egy kicsit.

Nem szoktam félévente cserélni a telefont, nagyon sokat elmélkedtem a OPO-n hogy megvegyem-e, megvártam hogy kijöjjön a OPT és utána vártam most a OPX-et is, külsőre és méretre is ez tetszik a legjobban.
Szerintetek ki fog tudni szolgálni engem a telefon 2-3 évig? és mennyi potenciált éreztek az OxygenOS-ben?

Majd biztos lesz még egy-két kérdésem a tulajdonosokhoz.
Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv.

(#810) vinpilu válasza deci (#809) üzenetére


vinpilu
senior tag

OPO jelenleg nem kapható, lehet, hogy az X felé kell elmozdulnod.

(#811) ittakary válasza deci (#809) üzenetére


ittakary
nagyúr

Vegyél inkább 1+1-et...
- olcsóbb
- erősebb
- nagyobb akksi
- CM rendszer már kiforrott
- jó kamera

(#812) Nite válasza Madoc (#802) üzenetére


Nite
őstag

ugye alul a gyorsgombok csak szemelyes okbol ilyen szemetszuroan pirosak :F

Paid my dues!

(#813) deci válasza ittakary (#811) üzenetére


deci
tag

Használtan lehet olcsóbb, de újonnan nem.

Méretre és külsőre a OPX jobban tetszik, engem az érdekelne, hogy hosszabb távon mennyire lesz tartós ha a 801-es variánsai közül a gyengébb került bele, elsőre azt hittem direkt vették visszább az órajelet, de most kiderült, hogy a gyengébb SOC van benne.

Majd figyelem az itteni visszajelzéseket és véleményeket.

Azért köszönöm a válaszod :) és vin.pilu-nak is!

(#814) Madoc válasza Nite (#812) üzenetére


Madoc
veterán

Ez komoly? :Y Ha igen akkor a válaszom hogy nekem így tetszik és természetesen én változtattam meg,ha nem komoly akkor :DD

#811 Ittakary: Akkuidőbe az OPX ma azt hozta amit az OPO.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#815) Nite válasza Madoc (#814) üzenetére


Nite
őstag

huh akkor jo, azt hittem stock ;]

Paid my dues!

(#816) Dyingsoul válasza deci (#813) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Az engem is érdekelne, hogy az új/leendő tulajok mennyire tartják időtállónak a készüléket, a belsejét és a szoftvert. Akkor is,h a Ti csak rövidtávra terveztek vele. Szóval érdekelne, hogy láttok-e benne jövőt?

A mostani telóm is 2.5 éves már, de ez például egy kínszenvedés, nem érkezett rá frissebb rendszer attól, mint amivel megjelent... De ez is csak az egyik példám a jelenlegi készülékemmel töltött kínszenvedéseimre, nem kezdem el sorolni mert a végén logout cikk lesz belőle...

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#817) Xmodule válasza Dyingsoul (#816) üzenetére


Xmodule
őstag

Én 1,5 évre tervezem ezt a OPX -et. Ha addig kibirja megérte, ha nem akkor viszont nem érte meg nekem. (Ha esetleg mégtovább kibirja akkor meg nagyon megérte:) )

UI: Remélem ez a phablet örulet azért idövel csökken és több gyártó fog 5" körüli mobilokkal elörukkolni.

Nálam 4 kritérium van/volt

-AMOLED
-5-5.2" (lehetöleg minél kisebb ház és inkább a kijelzö foglalja a helyet /ne ugy mint a sonynál mert az nagyon ronda szerintem/)
- 3000mAh köruli aksi (ez most opx nél pont nincs meg sajnos de a kijelzö is csak fhd és 5")
- ne melegedjen böngészésnél (G2 rendesen füti a combomat pár perc utáni használattol)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#818) devast válasza Dyingsoul (#816) üzenetére


devast
addikt

Mint leendő opx tulaj szerintem:

- szoftver az ok lesz pár évig ebben biztos vagyok, és utána is valószínű lesz hozzá valameddig 3rd party support.
- hardver az abból necces, hogy most 1 generációval van lemaradva, pár hónap/fél éven belül 2 generációval lesz. Amik most fog jönni felső-középkategóriába (snap 618/620, helio x20 stb) keresztbe fogják a 801-et lenyelni minden oldalról. Ha nem játszol rajt, akkor évekig mindenre elég, ha játék a fontos akkor felejtsd el :)

Magánvélemény: olyan dolgok kombóját kapod meg az opx-el ami másnál nem elérhető. B20, dual sim, amoled, sw support 1-2 évig, könnyű bootloader unlock stb....
Csak hogy kanyarítsak valami példát is, expansys-nál a moto x (2nd gen) most kerül 91k-ba, és ha nem kell dual sim jó alternatíva lehetne...
Szóval ha olyan fétised van, hogy pont azokat a pontokat keresed amiket az opx tud, akkor teljesen ok a cucc, viszont messze nem az évtized vétele, szerintem még ár/érték arányban se valami túl jó. Mondhatjuk, hogy rétegigény.

[ Szerkesztve ]

(#819) ittakary válasza devast (#818) üzenetére


ittakary
nagyúr

MotoX ugyan igaz ugyanez a hw... de szerintem rosszabb választás!

én biztos nem választanám a műanyag vackot az üveg helyett :U
- nincs 4k video
- vérgagyi előlapi kamera (2MPX???)
- kisebb akksi (2200)

szerintem felejtős

[ Szerkesztve ]

(#820) devast válasza ittakary (#819) üzenetére


devast
addikt

Viszont jobb kamera (feltételezem, a képek alapján amiket láttam), 5ghz wifi... szóval előnyök és hátrányok minden oldalról megtalálhatók ebben az árkategóriában.... válaszd ki miket vagy hajlandó nélkülözni.
Pl nekem jól jött volna még az opx-ben teljesség igénye nélkül: ac 5ghz wifi, type-c usb, ujjlenyomat olvasó + fizikai home gomb, jobb kamera (f1.8-as jó lett volna ois-el de ez már a belelóg a kezem a bilibe kategória), valamivel nagyobb akku...
ps: igazűából azért rovóm fel ezeket itt mind, mert a $150-os kínai b brand hulladékok tudják már ezeket... ez meg nem.

[ Szerkesztve ]

(#821) ittakary válasza devast (#820) üzenetére


ittakary
nagyúr

És persze gondolom mindezt ennyi pénzért :D hagyjuk már... tipikus user vagy aki kinézi a legolcsóbb OnePlus készüléket aztán nyavalyog h eznincsmegaznincs

- 5GHz wifit tudja ez fix, miért ne tudná? ezer éves telók is tudják
- fizikai home gomb csak neked kell szerintem hátralépés lenne... elavult, ha belerakják eggyel több alkatrész ami elromolhat
- type C valóban jöhetett volna...
- ujjlenyomat (vegyél oneplus2-t)
- nagyobb akksi (vegyél oneplus2-t)

[ Szerkesztve ]

(#822) Pompi válasza ittakary (#821) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"5GHz wifit tudja ez fix, miért ne tudná? ezer éves telók is tudják"

A hivatalos specifikáció szerint nem tudja.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#823) followme válasza ittakary (#819) üzenetére


followme
tag

Kifejtenéd kérlek ezt egy kicsit bővebben? Mármint hogy miért rosszabb választás.
Pont ezt a kettő telót néztem ki, meghívóm is van OPX-re, mégis inkább a Moto felé hajlok egyelőre.
Mondjuk inkább szubjektív, mint objektív érvek miatt :B

Whatever you do will be insignificant, but it is very important that you do it.

(#824) devast válasza ittakary (#821) üzenetére


devast
addikt

Tudni a chipset tudja, csak a telefon nem. Tippre költségcsökkentés miatt kihagyták belőle az 5ghz/ac wifis licenszet plusz az antennát... ilyeneken spórolnak, és hiába tesco gazdaságos oneplus, azért... komikus.
ps: fizikai home gomb az ujjlenyomat miatt érdekes csak, nem szeretem ha hátul van :) Ha nincs ujjlenyomat hidegen hagy.
Kamera képeket amiket néztem... elég gáz a dinamika tartományuk... ha az ég nem ég be akkor túl sötétek a sötét részek, ha a sötét rész ok akkor az ég van beégve... meglátjuk ezen szoftveresen mennyit tudnak csiszolni. De a héten megjön az enyém is addig csak találgatunk... :)

[ Szerkesztve ]

(#825) ittakary


ittakary
nagyúr

ki volt az aki azt hitte erre az X tokra hogy igazi fa? :D

(#826) aaronlukacs


aaronlukacs
csendes tag

Sziasztok!

Ma reggel boldogan keltem: 06:01 Departed Facility in BUDAPEST - HUNGARY. :DD
Az lenne a kérdésem, hogy a DHL hívni fog, vagy random időpontban becsöngetnek?
Esetleg van valami teendőm?

(#827) Dyingsoul válasza ittakary (#825) üzenetére


Dyingsoul
veterán

(#695) hpeti3 és (#721) hpeti3

Engem már sikerült össze-vissza zavarni, nem tudom most akkor mi van... :))

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#828) Hunujv válasza aaronlukacs (#826) üzenetére


Hunujv
tag

Hívni fog előtte, főleg ha nem talál otthon.

(#829) aaronlukacs válasza Hunujv (#828) üzenetére


aaronlukacs
csendes tag

Köszi!

(#830) ezmivolt


ezmivolt
tag

Érdeklődnék, hogy a Telenor által használt sávokat teljes egészében lefedi a OPX? És ha jól tudom a Voda ebben a tekintetben kilóg a sorból, mert valamelyik sávon nem szolgáltat? A Telenor és a Telekom viszont ilyen szempontból azonos?

(#831) manokaki válasza ezmivolt (#830) üzenetére


manokaki
őstag

Telekom-nál Bp-en dübörög a 4G rajta !

(#832) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Egyébként maga a szállítás, a DHL Express szolgáltatás gyors volt a második kör esetében is, mert 9-én adták fel Kínában és ma, 12-én már Budapesten vannak a telefonok. A november 5. és 9. közötti pending - processing rész volt hosszú. Legalábbis relative.

De az ezen fanyalgóknak mondom, hogy pl. a minden tekintetben nagyobb háttérrel rendelkező Google a Nexus 4 majd emlékeim szerint valamennyire a Nexus 5-tel is eljátszott ilyet. Konrétan a Nexus 4 első készletei órák alatt fogytak el és heteket kellett rá várni, majd közel egy hónap után lehetett újra rendelni (akkor sem sokáig). Nekem anno ebben a második körben sikerült rendelni és több, mint 6 hetet vártam akkor a telefonra. Szóval ez ahhoz képest bakfitty.

Feel Good Inc.

(#833) mgy válasza Pompi (#832) üzenetére


mgy
senior tag

Megéri házon belül (is) hasonlítani, az op2 megjelenésekor nagyon sokat, majd egy hónapot csúszott a tervhez képest a meghívók osztása, plusz simán kellett 10+ napot várni, míg a megrendelt teló megérkezett.
Most ehhez képest percre pontosan a beharangozott időben megnyílt a bót, a hamar rendelt telefonok öt nap alatt megjöttek úgy, hogy volt közben egy hétévége.
Alakul ez...
---
Annira nem értem az állandóan fellángoló(?) vitát(?) ahol a sok kocka hasonlíthatja a specifikációkat, s a billentyűzet mögött ülve zéró további ismerettel minősít telefonokat. Miért nem lehet elfogadni, hogy az eredmény valamiféle tudatos tervezés eredménye, a hiányzó opciók pedig nem elsősorban a költségtakarékosság miatt, hanem valamilyen kompromisszum eredményeképp estek ki.
Tök egyértelműen elmondták az op-nél, azért nincs pl. usb-c, mert egész egyszerűen nem fért volna el a készülék kitűzött/elképzelt magasságába. Ennyi. Ez nem egy gémer telefon, miért kell ahhoz hasonlítani, mindenből a topot elvárni (cserébe olcsón).

(#834) Mr.Csizmás válasza Pompi (#832) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jó neked, 7.-i megrendelés még mindig processing :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#835) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

A Processing státusz most akkor mit jelent?
1. Most keresik a készüléket és 3. napja nem találják mióta változott a státusz?
2 Be van csomagolva és baszik jönni a futár érte?
3 Már a futárnál van de ők még nem rakták a rendszerbe?

Bocs ha hülyéket kérdezek de még soha nem rendeltem így telefont.

HAJRÁ VIDI !!

(#836) hpeti3 válasza ittakary (#825) üzenetére


hpeti3
tag

Én még mindig állítom, hogy ez bizony igazi fa. A rózsafa tok volt a kezemben és nekem egyértelműen azt a benyomást tette. Nem tudom, hogy neked volt -e már a kezedben, vagy csak az általad linkelt videóból vonsz le következtetéseket, de úgy emlékszem a tok belsejében még benne is volt a cég logója akik valószínűleg legyártották a Oneplus-nak, valamint a Oneplus honlapján is eléggé kihangsúlyozzák, hogy igazi fából van. Elég nagy felháborodás lenne már szerintem, ha műanyagból lenne ezek ellenére. ;)

(#837) devast válasza Nocsesz1 (#835) üzenetére


devast
addikt

Azt, hogy már a dhl-nél van.
Ide beírod shippers reference-hez az order number-edet, időponthoz meg amikor megvetted pl.

(#838) zsoltiz válasza devast (#837) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Nekem már processing a rendelés státusza, de ez a DHL kereső még nem tud a csomagról..

(#839) Nocsesz1 válasza devast (#837) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Ok köszi. Azt hittem kapok értesítést hogy postázva.

Thursday, November 12, 2015 at 14:14
Origin Service Area:
SHENZHEN - SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC
Destination Service Area:
BUDAPEST - SZEKESFEHERVAR - HUNGARY

Ezt találtam. Akkor lehet hogy holnapig meg is érkezik?

[ Szerkesztve ]

HAJRÁ VIDI !!

(#840) zsoltiz válasza Pompi (#832) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"De az ezen fanyalgóknak mondom, hogy pl. a minden tekintetben nagyobb háttérrel rendelkező Google a Nexus 4 majd emlékeim szerint valamennyire a Nexus 5-tel is eljátszott ilyet. Konrétan a Nexus 4 első készletei órák alatt fogytak el és heteket kellett rá várni,"

Az a különbség, hogy akkor erről tájékoztattak, ki volt írva a rendelés leadásakor is, ha jól emlékszem. Meg az out of stock is ki volt írva és addig a rendelést sem lehetett leadni. Akkor lehetett rendelni, mikor megint lett készlet (emlékszem, mert még egy app is volt rá, ami figyelte a google oldalát és értesített ha lett készlet).

Engem egyáltalán nem zavar, de megértem a fanyalgókat: az lenne a korrekt, ha legalább a rendelés formon ki lenne írva, hogy "bocsi, leadhatod ugyan a rendelésed, de akkora a tumultus, hogy várni kell kb x napot mire feldolgozzuk. Így is kéred?". És ha kéred a tájékoztatás ellenére, akkor utána nem nyávogsz. De az nem korrekt, hogy az előre kifizetett rendelés állapota napokig "pending" és sehol sincs egy hivatalos magyarázat.

(#841) Nocsesz1 válasza zsoltiz (#840) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Teljesen egyetértek a mondandóddal. :K

HAJRÁ VIDI !!

(#842) ittakary válasza hpeti3 (#836) üzenetére


ittakary
nagyúr

itt van a kezemben a Rózsafa tok.. látszik a szitanyomtatás nyoma :D ha ez fa, akkor lerágom a bal herémet

(#843) mgy válasza zsoltiz (#840) üzenetére


mgy
senior tag

Képzelj el egy pékséget, ahol egy pék dolgozik.
Szerinted mi a helyes? Ha napi 20 órában a pult mögött áll, s tájékoztatja az érdeklődőket, a kiflik státuszáról, vagy ha mondjuk a nap 24 órájából 10-et süt, kettőt árul? Ne hasonlítsuk már az op-t a google-hoz, vagy bármelyk klasszikus gyártóhoz!
Olyan minimális IQ-jú emberek verik magukat az op fórumán, nyitogatják az ostobábbnál ostobább jegyeket, egyáltalán csoda, hogy ki mernek néha mégis állni.
"Két napja processing a státusz, nyitottam jegyet, két órája várok a support chatra, senki nem válaszol, mekkora köcsög cég" Hát ja. És akinek pl. tényleg problémája van, az mit csináljon ilyenkor?

(#844) Dyingsoul válasza ittakary (#842) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Valaki törjön/fűrészeljen már ketté egy ilyen tokot! :DDD Erről bezzeg nincs "törésteszt"? :))

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#845) zsoltiz válasza mgy (#843) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Nem értek egyet. A oneplus már túl van 2 nagyon sikeres készülék nemzetközi rajtján, vannak tapasztalataik, vannak embereik. Egyrészt. Másrészt nem mondtam, hogy a nap 24 órájában álljon készen egy komplett csapat chatelgessen a megrendelőkkel. Ennek semmi köze a supporthoz, az egy másik kérdés.

Én csak azt mondtam, hogy a megrendelő oldalra írják ki pár sorban, hogy mi a helyzet. Ha a megrendelés gombot nem lehetne megnyomni, csak úgy, hogy fölötte kipipálom a pirossal kiírt "megértettem és elfogadom, hogy 5-10 nap várakozási idő van" checkboxot, akkor utána senki nem reklamálna. A baj, hogy nincs kiírva semmi és mikor pistike feladja a rendelést a rákényszerített expressz szállítással, akkor nem érti, hogy az előre kifizetett rendelésével miért nem történik 5 napig semmi.

(#846) Dyingsoul válasza hpeti3 (#836) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Találtam egy oldalt, ahol górcső alá vetették a tokokat, itt is azt írják, hogy igazi fa anyagok ezek, de még én is látom a képeken ezt a szitázott pöttyöket, így teljesen nem értem a sztoryt. :DDD Vagy azok a pöttyök-csíkok a fa feldolgozó gép nyomai lehetnek?

Egyébként Itt egy kép arról, hogy a belsejében ott a gyártó, vagy nem erre gondoltál?

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#847) Pompi válasza zsoltiz (#838) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Nekem már processing a rendelés státusza, de ez a DHL kereső még nem tud a csomagról.."

Ez az enyémmel is így volt. Akkor került be a DHL rendszerbe amikor Completed lett a státusz, és erről e-mailt is kaptam.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

@Nocsesz1 #839

"Ezt találtam. Akkor lehet hogy holnapig meg is érkezik?"

Ezt mégis miből gondoltad ki? 12-én, azaz ma adták fel. A küldfénypost még nem működik. Pár nap és itt lesz.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#848) Nocsesz1 válasza mgy (#843) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Az én elképzelésem.
Küldik a mailt hogy rendelhetek.Pl az nap rendelem is. Akkor másnap azt látom hogy ki is adják szállításra. Csak ennyi nem más.Nem 3- 4 napot várni hogy egyáltalán mozduljon valamit az ügy.
Ennek inkább olyan szaga van mint hogy fizesd ki előre, hogy a gyártó cégtől el tudjam hozni mert ott kp ben kell fizetni és akkor tudom postázni, mert még nincs akkora tőkém hogy több száz ezer darabot raktáron tartsak.

De valahol el kell kezdeni.

HAJRÁ VIDI !!

(#849) mgy


mgy
senior tag

Igaz, nincs kiírva a megrendelés gomb felett, de jó sokszor elmondták a fórumban, a megrendeléstől számítva várhatóan 7-10; 8-12 nap telik el a kézbesítésig (függően a szállítás módjától).
Nem engem kell meggyőznötök, nem én vagyok az op... :D

(#850) kano válasza Nocsesz1 (#848) üzenetére


kano
nagyúr

Nekik már van annyi lóvéjuk, hogy le tudjanak gyártani pár százezer darabot.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.