Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 22:50:31

LOGOUT.hu

Ideiglenes téma összefoglaló, hogy azért néhány hasznos infó könnyen elérhető legyen.
▼▼▼ Kattints bátran ide alulra az összefoglaló kinyitása linkre. ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) konczy3 válasza TheZukker (#1650) üzenetére


konczy3
senior tag

Én úgy ahogy volt majdnem tele a 32 gb betettem minden jó volt rajta aminek jónak kell lenni, kivéve persze amiket már megbeszéltünk...

Never Settle

(#1652) pedrobike válasza mgy (#1642) üzenetére


pedrobike
aktív tag

Megrendelted már a dbrand foliákat?

Garmin tactix delta F6x Pro

(#1653) tejeszacskó


tejeszacskó
tag

Reméljük senkinek nem lesz rá szüksége a jövőben, de hátha.

Egyébként nemsokára szerintem csinál egy durability és egy bend teszt videót is.

(#1654) DeusHun


DeusHun
őstag

Hahó mindenkinek!

A Llama nevű programmal játszott már itt valaki? Azt szeretném elérni, hogy ha WiFi-re van csatlakozva a telefon akkor ne legyen képernyőzár.
Azt tudom, hogy az azonnali kikapcsolás bug-os, ezért azt állítottam be, hogy az első sikeres feloldás után többet ne kérje a jelszót, viszont úgy tűnik, hogy valami nem megfelelően működik mert minden alkalommal zárolva van. Olvastam már ezt is, de sajnos nem segít.
Sikerült már valakinek ezt a funkciós működésre bírnia?

Rainforest Alliance Certified signature

(#1655) mgy


mgy
senior tag

higbo,
én teljesen elvagyok az olcsó tokokkal, mindig van 3-4, azánt cserebere. :)

pedrobike,
egy kedves topiktárs intézett feketepéntekes rendelést. Ahogy ideér, úgyis írok/írunk.

(#1656) pedrobike válasza mgy (#1655) üzenetére


pedrobike
aktív tag

Köszönöm szêpen :-)

Garmin tactix delta F6x Pro

(#1657) Socket A


Socket A
aktív tag

ezt az accuweather programot nem lehet eltavolitani?
amikor balra huzom a home kepernyot megjelenik es nem talaltam ra modot h eltuntessem

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#1658) DeusHun válasza Socket A (#1657) üzenetére


DeusHun
őstag

Van mellette egy ceruza ikon, azzal írj be egyedi szöveget és akkor elvileg eltűnik. Engem azért zavar mert napi egyszer frissül csupán és a reggeli időjárás nem aktuális este.

Rainforest Alliance Certified signature

(#1659) Socket A válasza DeusHun (#1658) üzenetére


Socket A
aktív tag

nincs olyan lehetőség h eltűntessem
:S
így néz ki most

[ Szerkesztve ]

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#1660) DeusHun válasza Socket A (#1659) üzenetére


DeusHun
őstag

Hm, valóban nem lehet azt eltüntetni.
Neki álltam játszani a Shelf-fek, nem is tudtam, hogy lehet rá alkalmazásokat kitűzni.
Más kérdés, hogy most nem tudom őket eltávolítani.

Rainforest Alliance Certified signature

(#1661) Louis1


Louis1
tag

Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani egy fájlkezelőt, amivel titkosítani lehet könyvtárakat (fájlokat), esetleg névjegyeket?
Van lehetőség a Névjegyek, Messenger fekete háttérre állítására?
Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv.: Louis1

(#1662) TheZukker válasza DeusHun (#1660) üzenetére


TheZukker
tag

Elhúzod oldalra.

(#1663) mgy


mgy
senior tag

Egy ilyet valaki kipróbálhatna... :D
Teljes képernyőt fedő "edzett üveg".

(#1664) tejeszacskó


tejeszacskó
tag

akit esetleg érdekelne durability & bend teszt: +18

(#1665) Socket A válasza tejeszacskó (#1664) üzenetére


Socket A
aktív tag

igen csak jol teljesített :) grat neki!

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#1666) konczy3 válasza tejeszacskó (#1664) üzenetére


konczy3
senior tag

Apja fa©át jól megkínozta szegényt, rossz volt nézni :)

Never Settle

(#1667) Forest48


Forest48
aktív tag

Sziasztok,
Lenne egy égetően fontos és sürgetős kérdésem. A családban van már 5 OPO, viszont anyumnak éppen bekakált a tőlem megörökölt HTC One X, így kéne egy viszonylag egyszerűen kezelhető gondok nélküli telefon, aminek használható kamerája van.
edigitalnál most 83 a honor 6, az egy eléggé bejáratott készülék és nincsenek túl nagy hibái sem, + nagyobb aksija van.
Nézegettem teszteket, de én azért nem vagyok beájulva ettől az X-től. Tök jó h 2 simes, de úgyis kell a microSD és akkor már bukta.
Szóval most a tulajoktól kérdezném, hogy ajánlanák-e a saját anyjuknak ezt a telefont?
OPO-t én biztos nem, mert én szívhatnék mindig a beállítással ha valamit nem úgy csinál, azért a COS elég összetett.

(#1668) konczy3 válasza Forest48 (#1667) üzenetére


konczy3
senior tag

Rossz helyen kérdezed itt sztem mindenki ajánlaná :)
Már akinek '' Modern '' anyja van enyém a snassz tv-vel is küzd nemhogy tapifonnal.

Never Settle

(#1669) Forest48 válasza konczy3 (#1668) üzenetére


Forest48
aktív tag

Sejtettem, hogy itt olyan tábor lesz, aki inkább a OPX felé húz, de pl én sem ajánlottam pár ismerősnek az OPO-t, mert tudtam hogy nem kell nekik ilyen szintű eszköz. Nem is azért, mert nem használná ki, csak ha véletlenül megtalálná a beállításokat, akkor sikerülhet úgy elállítgatnia mindent, hogy aztán majd én állíthatom neki vissza :D.
Az érdekel inkább, hogy milyen betegségei vannak a telónak, pl az OPO-ban is volt jónéhány baki... Ghost touch, belefutottam olyanba is, hogy letestelt az érintő és mindenfelé érintgette magát, ...
Ja meg néhány szoftveres beleturkálnivaló is volt.

(#1670) higbo


higbo
tag

Valakinek van ötlete, hogy lehetne a zárképernyő alatti hátteret módosítani, ha a hátteremtől eltérőt szeretnék? Ha különbözőt akarok a sima hátteremtől, akkor csak Oneplus-os hátterek közül enged választani. Be lehet a Oneplus hátterek közé másolni más háttereket?

Egyébként iszonyat jó telefon, imádom, de van a rendszerében pár idegesítő dolog pl. a feni, vagy hogy a led értesítőt miért nem lehet kikapcsolni is… pl. ha már feltöltött a telefon. Rögtön CM-el kellet volna adniuk ezt a telefont és az idejüket és energiájukat annak a moddolására kellet volna fordítaniuk.

[ Szerkesztve ]

(#1671) Pompi válasza mgy (#1663) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Rendelek egyet aztán meglátjuk :)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Amúgy elég jól mennek most a Oneplus.net rendelések. Csütörtök este - gyakorlatilag már invite nélküli időszakban - leadott OPX rendelés tegnap, azaz szombat délután complete lett, jött az email a trackinggel, ahol látszik, hogy szombat délelőtt felvették a csomagot Kínában. Azt hittem a black weekend miatt lassabb lesz a feldolgozás, de nem.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

@highbo

"Rögtön CM-el kellet volna adniuk ezt a telefont és az idejüket és energiájukat annak a moddolására kellet volna fordítaniuk."

Jogi problémák miatt megszűnt az együttműködés a Cyanogen és O+ között idén áprilisban. Ezért nem jöhetett volna CM-mel sem a Two sem az X.

Egyébként gond nélkül meg tudtam változtatni a záróképernyő hátterét custom képre, de mivel nem vagyok most OPX közelben nem tudom megnézni, hogy hogyan.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#1672) vicamuso


vicamuso
tag

sziasztok,

lehet kicsit off topic, szeretnék rendelni még ma X-et.
DHL express-el jön, nektek mi a tapasztalat velük?
Ha megérkezik a csomag és itthonra rendelem, azonban nem vagyok itthon mi a menet?
Inkább az irodámba rendeljem? ott meg 18h-ig vagyok...

Bocs ha rossz helyen kérdezem... :) csak Ti már megkaptátok legtöbben és DHL-el még sosem szállítottak nekem személyszerint.

Köszike

(#1673) Pompi válasza vicamuso (#1672) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én az irodába rendeltem. Ahogy láttam nem voltam ezzel egyedül. Úgyis munkaidőben jön ki a futár.

Feel Good Inc.

(#1674) vicamuso válasza Pompi (#1673) üzenetére


vicamuso
tag

Köszönöm a gyors help-et. :)

(#1675) devast válasza Forest48 (#1667) üzenetére


devast
addikt

Attól függ mennyire tud vigyázni a telefonjára. Ha nem dobálja, akkor hosszú életű lehet. Viszont ha sokszor leejti, akkor nagyon gyorsan fog összetörni :)

(#1676) DeusHun válasza TheZukker (#1662) üzenetére


DeusHun
őstag

Igen, miután feltettem a kérdést megleltem a választ :DDD

Rainforest Alliance Certified signature

(#1677) konczy3 válasza higbo (#1670) üzenetére


konczy3
senior tag

Először beállítod háttérnek amit képernyőzárnak szeretnél, majd beállítod ugyanaz legyen képernyőzáré is utána meg beállítod a hátteredet amire akarod :)

Never Settle

(#1678) Forest48 válasza Pompi (#1671) üzenetére


Forest48
aktív tag

Kínában? Most már nem angliai raktárból megy? :Y

[ Szerkesztve ]

(#1679) Forest48 válasza devast (#1675) üzenetére


Forest48
aktív tag

Nem szokása dobálni, de amúgy mindkettő üveg elöl-hátul :D

bocsbocs, elfelejtettem a szerkesztést :W

[ Szerkesztve ]

(#1680) Pompi válasza Forest48 (#1678) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Mindegyik X Kínából jött eddig.

Feel Good Inc.

(#1681) DeusHun


DeusHun
őstag

Hi!

Találkozott már valamelyikőtök azzal a hibával, hogy hívás közben lezár a kijelző?
Nekem minden hívás után fel kell oldanom, hogy le tudjam tenni a telefont.

Rainforest Alliance Certified signature

(#1682) ittakary válasza DeusHun (#1681) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nekem inkább a túlérzékeny kijelzővel van gondom... minden 4-5. hívást lerakom a fülcimpámmal már a kicsöngés közben

(#1683) szlibud


szlibud
tag

Ha rendelek egy ilyen telefont a Oneplus.net-ről, az honnan jön, azt tudom?

Mert ha Kínából, akkor még ugye számolhatom rá az extrákat, úgy már sokallanám, ha nem akkor gondolkozom rajta...

Köszi :)

(#1684) Klemice válasza szlibud (#1683) üzenetére


Klemice
senior tag

Annyit kell fizetni amennyi a honlapon van, 85 plusz posta, kínából angliába megy és onnan hozzád, így nincs extra költség, áfa és vám, cserébe nem kapsz számlát.

(#1685) pedrobike válasza ittakary (#1682) üzenetére


pedrobike
aktív tag

Nagy a füled,a telcsinek semmi baja nem lehet :-D

Garmin tactix delta F6x Pro

(#1686) zsoltiz válasza Forest48 (#1669) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Most is vannak hibák. Gyakorlatilag félkész szoftverrel adták ki a telót. A 2.1.2 nem kezeli az SD kártyát. Az erre kiadott 2.1.3-mas frissítés meg változatos hibákat hozott, laggol görgetés közben (touch hiba), alig lehet vele gépelni (szintén touch hiba, nem mindig érzékel hova böksz), merül mint a titanik. A kamera is hibás, ha nincs tökéletes nappali fény, akkor 10-20fps között vesz fel 30 helyett. Érdemes olvasgatni a hivatalos opx fórumokat. Engem az összes hiba érintett 2.1.3 frissítés után, úgyhogy vissza is mentem 2.1.2-re, sd kártya egyelőre nem érdekel, de legalább nem akadozik és bír 5-6 óra SOT-ot.

(#1687) zsoltiz válasza higbo (#1670) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"Rögtön CM-el kellet volna adniuk ezt a telefont és az idejüket és energiájukat annak a moddolására kellet volna fordítaniuk."

Maximálisan egyetértek.

(#1688) zsoltiz válasza Pompi (#1671) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"Jogi problémák miatt megszűnt az együttműködés a CM és O+ között idén áprilisban. Ezért nem jöhetett volna CM-mel sem a Two sem az X."

A cyanogenmod egy opensource rendszer (ahogy az android maga is (=AOSP)), nem kell hozzá együttműködés senkivel, hogy bárki a saját gyártású telefonjára kiadja. Csak fogni kell a forrást és az adott telefonra szabni bizonyos részeit. Egyszerűbb, mint nulláról egy új android variánst készíteni - és ez meg is látszik sajnos az oxygen OS állapotán. Mondjuk úgy finoman, hogy a cyanogenmod funkciókban gazdagabb és bugokban szegényebb, mint az oxygen.

(#1689) pedrobike


pedrobike
aktív tag

Lehet rá dobni cm-et?

Garmin tactix delta F6x Pro

(#1690) Pompi válasza zsoltiz (#1688) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Csak, hogy pár dologgal tisztában legyél:

Cyanogen and Oneplus end their partnership

A OnePlus sem árusíthat Indiában

"A One árusítását tiltó határozatot az indiai Micromax kezdeményezte, ugyanis szerződésük van a Cyanogen fejlesztőivel, miszerint androidos rendszerverziójukat kizárólag ők használhatják a népes országban, a OnePlus készüléke pedig ilyen szoftverrel került forgalomba. "

Feel Good Inc.

(#1691) higbo válasza konczy3 (#1677) üzenetére


higbo
tag

Nekem az új hátérrel a változtatja a záró háterét is. Csak oneplus-ok küzül tudok eltérőt háteret beállítani zárónak. :)

@Pompi: Jó tudni a CM storyt.

(#1692) mgy válasza Pompi (#1690) üzenetére


mgy
senior tag

Még annyit hozzá esetleg, hogy a CyanogenMod nem egyenlő a Cyanogen OS-el. Előbbi ingyenes, open source, míg az utóbbi nem, de nem is lehet megvenni, csak telefonnal együtt érkezhet. Tartalmaz(hat) nem open source kódót is.

Az tény, hogy én is nagyon várom, hogy legyen CyanogenMod az X-re. :)

(#1693) Madoc


Madoc
veterán

Van a cyanogen os (pl:cm12s)amivel a 1+1 kijött és utánna felbontották az egyességet,de van a cyanogenmod (pl: cm12.1)is amelyik "szinte" bármelyik készülékre elérhető, pár napon belül 1+X-re is.

mgy: Gyorsabb voltál! :)

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1694) pedrobike válasza mgy (#1692) üzenetére


pedrobike
aktív tag

Irjatok h lesz cyanogen .köszi

Garmin tactix delta F6x Pro

(#1695) Madoc válasza pedrobike (#1694) üzenetére


Madoc
veterán

Már "csak" az Audio részt kell rendbe tenni a többi már működik,és használható lesz.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1696) pedrobike válasza Madoc (#1695) üzenetére


pedrobike
aktív tag

Van már egy alpha kiadás,gappsal együtt,neki kéne ülni nyitni a telót

Garmin tactix delta F6x Pro

(#1697) Madoc válasza pedrobike (#1696) üzenetére


Madoc
veterán

Igen mint írod Alpha. Mint ahogy én írom hogy még nincs Audio rész tehát: Hangszórók és mikrofonok nem működnek,de ízlések és pofonok... Ha kipróbáltad írd meg milyen.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1698) pedrobike válasza Madoc (#1697) üzenetére


pedrobike
aktív tag

Dehogy probálom.eleget mókoltam már a régi telcsiket...ezt csak végső esetben,ha nem lesz jo az oxygen

Garmin tactix delta F6x Pro

(#1699) Forest48 válasza zsoltiz (#1686) üzenetére


Forest48
aktív tag

Köszönöm szépen a hasznos infókat, pont ezért írtam ide a fórumba. Zsneiális vagy :R
Megrendeltem, úgyhogy már nincs visszaút :D. Várom szeretettel, de örülnék ha az OPO COS rendszerét rádolgoznák erre. Sok eltérés úgysincs, már ha a snapi 801 az AC-s verzió, mint abban, csak levett órajellel, de lehet h AB-s van benne. Láttunk már durvább mókolást is, úgyh várom egy kedves programozó delikvensügyeskedését rá :D.

(#1700) Madoc válasza Forest48 (#1699) üzenetére


Madoc
veterán

Dualsim? Sd card? Amoled display? Szerintem vannak Lényeges különbségek nem véletlen nem tudták Átportolni 1+1-ről a cyanogenmodot sem ,pedig először azzal próbálkoztak.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.